Hakkımızda

Türkiye'nin ilk ve en büyük video topluluğu İzlesene, Türk internet kullanıcılarına video izleme ve paylaşma deneyimini en üst düzeyde yaşatabilme misyonu ile 2006 yılında kurulmuştur. İzlesene'de herkes video izleyebilir - ve kendi videolarını paylaşabilir. İzlesene en büyük gücünü kendi çektikleri ya da yarattıkları videoları gönderen Türkiye'nin en büyük video topluluğundan almaktadır.

Ayda 100 milyondan fazla videonun izlendiği İzlesene, Türkiye'nin en çok ziyaret edilen ilk 100 sitesi içinde yer almaktadır ve günde 250 binden fazla tekil ziyaretçiye video keyfi yaşatmaktadır. İzlesene'yi kullanırken İzlesene.com, dünyayı görmek ve göstermek için size yeni bir seçenek sunuyor. Nelerden hoşlanıyorsunuz, neler izliyorsunuz, nelere üzülüp, nelere gülüyorsunuz, açın videonuzu dünyayla paylaşın!

İzlesene.com'da:

Kişisel videolarınızı, sadece aile ve arkadaşlarınızla ya da bütün Türkiye ile paylaşabilirsiniz. Yarattığınız görüntülerin geniş bir kitle tarafından izlenmesini sağlayabilir, bu görüntülerle ilgili diğer kullanıcıların yaptığı yorumları okuyabilirsiniz.

Başkalarının videolarını izleyebilir, bunlar hakkında yorum yapabilir, beğendiklerinizi favorilerinize katabilirsiniz. İzlesene.com’u bir video paylaşım sitesi haline getiren sizlersiniz. Sizin paylaşımınız ve katkılarınız bizim için çok önemli. Ancak, bütün bunları yaparken, çok sayıda üyesi olan bir topluluk içinde bulunduğunuzu ve sizin de bu topluluğun bir üyesi olduğunuzu lütfen unutmayın.

Eğlenin

Burada, görecek çok fazla malzeme var. Birçok kullanıcı eğlenceli birçok video yolluyor. Bunlardan biri siz olabilirsiniz. Ya da sadece izleyip, keyfini çıkarabilirsiniz.

Katılın

Videolara yapılan yorumlar paylaşımın en önemli unsurudur. Saygı çerçevesinde yapılan yorumlar, yeni arkadaşlar edinmeniz, hikayelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanız ve eğlenceli zaman geçirmeniz için çok iyi bir yol olabilir. Bu nedenle, lütfen yorum yapmaktan ve videoları oylamaktan kaçınmayın.