Hoşgeldiniz!

at

Hendekten Geçme Konusunda Kararsız Kalan Atın İlginç Atlama Şekli 00:11
Hendekten Geçme Konusunda Kararsız Kalan Atın İlginç Atlama Şekli 725.915 izlenme - 4 ay önce Geçmişte başına gelen kötü bir olayın etkisinde kalmış olacak ki at hendeğe geldiğinde biraz korktu. atlayıp atlamama konusunda da kararsız kalan hayvan atlamayı seçti ancak biraz ilginç bir atlama oldu.
Adana Demirspor'u Avradına Tercih Eden Abi 00:11
Adana Demirspor'u Avradına Tercih Eden Abi 371.322 izlenme - 4 hafta önce Adana Demirspor namı değer Mavi Şimşekler sevgisi ağır basan abinin, Demirspor'u eşine değişebileceğini sergileyen video.
Espirisine Gülünmeyen At Murat 00:26
Espirisine Gülünmeyen At Murat 196.994 izlenme - 2 ay önce İzdivaç programında,rüyasında at gören ablaya at murattır denilince dizilerden tanıdığımız abimiz üzerine alınır ve sadece kendinin hunharca güldüğü bir espiri yapar
Kendi Çalıp Kendi Söyleyen Ekin Beril 07:29
Kendi Çalıp Kendi Söyleyen Ekin Beril 5.024 izlenme - 2 hafta önce Şahane performansıyla göz doldurmuş, kısa zamanda fenomen olgusuna kavuşmuştur.
Atların İlginç Çiftleşmesi 01:18
Atların İlginç Çiftleşmesi 823.153 izlenme - 2 yıl önce Cins atların doğal ortamlarında çiftleşmeleri, safkan atlar üreyip yarışlarda birinci olacak. Bakıcılar herşeyin düzgün olmasına gayret ediyorlar.
ATÇININ OĞULLARI SERİSİ 1 00:09
ATÇININ OĞULLARI SERİSİ 1 334 izlenme - 8 yıl önce ARKADASLAR BİZİM İŞİMİZ GIRGIR ŞAMATA BEĞENİRSİNİZ UMARIM
Eşeğe geçiren at 01:06
Eşeğe geçiren at 242.089 izlenme - 8 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Eşek Ve At Çiftleşmesi 02:57
Eşek Ve At Çiftleşmesi 148.331 izlenme - 7 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır.
At Sinağa | Minecraft Türkçe Hunger Games | Bölüm 40 17:37
At Sinağa | Minecraft Türkçe Hunger Games | Bölüm 40 4.584 izlenme - 2 hafta önce Minecraft'ın türkçe hunger games oynanış videosunda bu bölümde tunç ile birlikte çok takla olaylar yaşıyoruz :) İyi seyirler --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Rampage oyuncu ürünlerini incelemek ve satış noktalarına ulaşmak için http://www.rampage.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lenka - Everything At Once 02:47
Lenka - Everything At Once 441.791 izlenme - 3 yıl önce Lenka Everything At Once şarkısı. Windows 8 reklamlarında çalan eğlenceli şarkı
At Yarışını Jokeysiz Kazanan At 01:56
At Yarışını Jokeysiz Kazanan At 2.886 izlenme - 2 yıl önce Tam start verildiği anda jokeyine, "Bi' dakika bir şey deneyeceğim" diyerek sırtından atan at, yarışı tek başına kazandı.
Dünyanın En Minik Atı 01:47
Dünyanın En Minik Atı 36 izlenme - 3 ay önce Minyatür atlar her zaman sevimli ve samimi görünürler. Bu yakışıklı gencin adı Sammy ve bu videoda daha 3 günlük. Yepyeni videolar için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
Kaçak At Engel Tanımadı 01:04
Kaçak At Engel Tanımadı 44 izlenme - 11 ay önce Kaçak at! Engel tanımadı.. At yarışlarına katılacak olan at, çkış noktasında panik yapınca bir anda kaçmaya başladı. Üzerindeki jokeyi yere fırlatan at, önüne çıkan engelleri çarparak ya da atlamaya çalışarak geçti. Sonunda ise kaçacak yeri kalmayan atı jokey yakaladı.
At Yarışında Atları Geçeceğini Zanneden Genç 00:42
At Yarışında Atları Geçeceğini Zanneden Genç 102 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'nin en önemli koşularından biri olan II. Emunalle yarışında piste giren bir kişi hipodromlarda bir ilke imza attı umarım Veliefendi'de benzerlerini görürüz gayet zevkli mücadele vermiş.
At Ski 00:06
At Ski 3.118 izlenme - 1 yıl önce At Ski
Gazlı At 00:19
Gazlı At 16.107 izlenme - 9 yıl önce Bu atın kesinlikle gaz sorunu var :)
At Yarışı 01:52
At Yarışı 1.630 izlenme - 3 yıl önce GELECEKSEL SEACOR KİNG 3 CÜ AT YARIŞI 1 CİSİ KiLLeRMaN33
At Kazası 00:02
At Kazası 4.113 izlenme - 9 yıl önce eminim çok beyenecek siniz ben yeni üye oldum burayı resim ve video ile dolduracam
AT TEPMESİ 00:24
AT TEPMESİ 4.384 izlenme - 9 yıl önce kızdırmaya gelmez teper vallaa.
At Biniciliği 11:37
At Biniciliği 454 izlenme - 2 yıl önce VIDEO PRESENTACION DE YEGUADA LA PERLA. Caballos Lusitanos. Sementales, yeguas, potros, venta de semen, cubriciones,
AT YARIŞI 00:29
AT YARIŞI 27 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
At Sürmek 00:28
At Sürmek 602 izlenme - 2 yıl önce Erkek Eşek Olmuş
Minik At 03:29
Minik At 24 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/minikat.htm Minik at oyununa giriş yaptıktan sonra ata binecek olan kızı güzel bir şekilde giydirmelisiniz. Daha sonra ise bineceğiniz atın bakımını yapmalı onu koşuya hazır hale getirmelisiniz. Herşey hazır olduğunda atı sahaya çaıkartabilir ve koşturabilirsiniz. Karşınıza çıkan engellerden zıplamak için mouseyi kullanmanız gerekli. Engellere takılmadan oyunu tamamlamaya çalışın. İyi eğlenceler..
Robot At 01:24
Robot At 3 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/robotat.htm Atımız mutant geçirmiş ve özgürlüğünü aramak için koşmaya başlamıştır. Atımıza yardımcı olarak ona istediği özgürlüğü kazandırmaya çalışacağız. Koşan atı engelleri aşabilmesi için Z ve X tuşlarını kullanmalısınız. İyi Eğlencleer..
At Hırsızı 01:28
At Hırsızı 145 izlenme - 2 yıl önce Eren Yılmaz
Meraklı At 00:24
Meraklı At 22 izlenme - 10 ay önce Doğa acımasız nerden ne zaman neyin çıkacağı belli olmayan doğanın küçük bi şakasını izleyelim... (Alt dudak İçerir)
Minik At 03:29
Minik At 124 izlenme - 3 yıl önce
At Video 00:17
At Video 28 izlenme - 2 yıl önce Mstar elini ver hareketi...
At Bakalım 00:15
At Bakalım 57 izlenme - 3 yıl önce At Bakalım
At Evçileştirme 03:02
At Evçileştirme 19 izlenme - 1 yıl önce minecraft