Hoşgeldiniz!

at

Hendekten Geçme Konusunda Kararsız Kalan Atın İlginç Atlama Şekli 00:11
Hendekten Geçme Konusunda Kararsız Kalan Atın İlginç Atlama Şekli 727.073 izlenme - 6 ay önce Geçmişte başına gelen kötü bir olayın etkisinde kalmış olacak ki at hendeğe geldiğinde biraz korktu. atlayıp atlamama konusunda da kararsız kalan hayvan atlamayı seçti ancak biraz ilginç bir atlama oldu.
Adana Demirspor'u Avradına Tercih Eden Abi 00:11
Adana Demirspor'u Avradına Tercih Eden Abi 508.126 izlenme - 3 ay önce Adana Demirspor namı değer Mavi Şimşekler sevgisi ağır basan abinin, Demirspor'u eşine değişebileceğini sergileyen video.
Atların İlginç Çiftleşmesi 01:18
Atların İlginç Çiftleşmesi 864.515 izlenme - 2 yıl önce Cins atların doğal ortamlarında çiftleşmeleri, safkan atlar üreyip yarışlarda birinci olacak. Bakıcılar herşeyin düzgün olmasına gayret ediyorlar.
Espirisine Gülünmeyen At Murat 00:26
Espirisine Gülünmeyen At Murat 198.863 izlenme - 5 ay önce İzdivaç programında,rüyasında at gören ablaya at murattır denilince dizilerden tanıdığımız abimiz üzerine alınır ve sadece kendinin hunharca güldüğü bir espiri yapar
Binici Chelsea Ve Küçük Atı - Barbie Bebek 02:09
Binici Chelsea Ve Küçük Atı - Barbie Bebek 620.861 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuzda Barbie'nin kardeşi Chelsea'yi, binici kıyafetlerini ve güzel atını tanıtıyoruz. Küçük at annesini çok özlüyor ama neyseki anne at ona sürpriz yapıp yanına geliyor.
Binici Barbie Ve Güzel Atı - Oyuncak Tanıtımı 02:14
Binici Barbie Ve Güzel Atı - Oyuncak Tanıtımı 714.894 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda binici Barbie'yi ve güzel atı Kraliçe'yi tanıtıyoruz. Önce kutudan çıkanları, Barbie'nin binici kıyafetini ve atını inceliyoruz, sonra da Barbie atı Kraliçe'yi güzellik yarışmasına hazırlıyor.
Mia and Me - Onarım (3. Bölüm) 02:35
Mia and Me - Onarım (3. Bölüm) 484.437 izlenme - 1 yıl önce Mia and me çizgifilminde; Raynor, Queen, Mayla, Mia, Yuko ve Mo vadideki Munculus saldırılarının durumunu konuşmak üzere Elves Sarayının salonunda toplandı. Ama Trumptus'un gözden kaybolduğunu farkettiler ve herkes Pan Phuddle'ı aramaya başladı. Gerçekten, bu tatlı yaratık başka Trumptuslar yapmak istemiştir ama bunun yerine biraz karışıklık yaratmıştır... WEBSITE: http://www.mia-and-me.com/
Ata Böyle Binmeyi Denemeyin 00:27
Ata Böyle Binmeyi Denemeyin 311.577 izlenme - 2 yıl önce Ata Arkadan Zıplayarak Binmeyi Deneyen Adamı At Tepti En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
At Arabasıyla Drift 01:01
At Arabasıyla Drift 206.157 izlenme - 2 yıl önce At Arabasıyla Drift 22.12.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'At Arabasıyla Drift' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Lenka - Everything At Once 02:47
Lenka - Everything At Once 442.972 izlenme - 3 yıl önce Lenka Everything At Once şarkısı. Windows 8 reklamlarında çalan eğlenceli şarkı
Kendi Osuruğundan Korkan At 00:52
Kendi Osuruğundan Korkan At 111.851 izlenme - 1 yıl önce Kendi osuruğundan korkan at, osurduğu zaman hem kendi korktu hemde kendisini seven küçük kızı korkuttu.
 At Gizli Kameraya Yakalandı 02:13
At Gizli Kameraya Yakalandı 21.076 izlenme - 3 ay önce At bağlı olduğu halattan inanılmaz bir şekilde kurtuluyor. Bulunduğu yerin kapısı kapandıktan sonra harekete geçen, yaptığı hareketlerle duvara bağlı olduğu halattan kurtulmayı başarıyor. Atın o anlarını sahibinin koyduğu gizli kamera kayda alıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 00:48
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 10.614 izlenme - 1 ay önce Burger Kingde atı kesilen vatandasın yürekler acıtan isyanı. giriş on numara. iyi seyirler hadi öptüm.
Atın intikamı acı oldu 00:28
Atın intikamı acı oldu 222.507 izlenme - 3 yıl önce Tüm atlar için insanlıktan intikam alan at
Dj Cumhur Hamarat - At Kendini Disco'lara 04:25
Dj Cumhur Hamarat - At Kendini Disco'lara 150.244 izlenme - 3 yıl önce Dj Cumhur Hamarat - At Kendini Disco'lara
Köpeği At Gibi Kullanmak 01:31
Köpeği At Gibi Kullanmak 5.002 izlenme - 1 ay önce Köpeğe yazık değilmi tavuğu koymuş sepete köpeği koşturuyo maksat cebinden para çıkmıcak otobüse binmeyim derdi,gençten biri yaşlı olsa neyse insan deliriyo Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Bay Tahmin - At Muhabbeti 03:16
Bay Tahmin - At Muhabbeti 95.728 izlenme - 3 yıl önce Murat Özarı ve Fikret Engin'in iddaa programında At muhabbeti başlıyor.
Martin Garrix - Live At Ultra Music Festival 57:10
Martin Garrix - Live At Ultra Music Festival 85.719 izlenme - 2 yıl önce Dimitri Vegas, Martin Garrix & Like Mike - Tremor İs Out Now: Http://btprt.dj/1jpsawv Thank You Ultra Music Festival For A Great Wmc! Mainstage On Saturday W...
Atlar Nasıl Dişlerini Fırçalar 00:05
Atlar Nasıl Dişlerini Fırçalar 85.768 izlenme - 2 yıl önce Atlar Nasıl Dişlerini Fırçalar Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
eğer türksen izlee çünküü  atatürk bu 10:56
eğer türksen izlee çünküü atatürk bu 206.579 izlenme - 8 yıl önce
Enemy at The Gates - Volga StuKa Ju Saldırı Sahnesi 02:42
Enemy at The Gates - Volga StuKa Ju Saldırı Sahnesi 1.028 izlenme - 3 gün önce Enemy at the Gates filminden bir sahne izliyoruz efenim. Sovyet askerleri Volga nehrini geçerken, Alman uçağı StuKa Ju'lar tarafından saldırıya uğruyorlar.
At Yarışında Seks Yapmak 00:33
At Yarışında Seks Yapmak 64.735 izlenme - 2 yıl önce Norveç'te Düzenlenen Arabalı At Yarışlarında İnanılmaz Bir Olay Yaşandı norveç'te Bu Kadarı Da Olmaz Dedirten Görüntü!.. Norveç'te Düzenlenen Arabalı At Yarışlarında İnanılmaz Bir Olay Yaşandı. Yarışları İzlemek Üzere Hipodroma Gelen Bir Çift, Atların Pistte Koştuğu Sırada Sevişmeye Başladı.
At Kendini Diskolara 04:40
At Kendini Diskolara 88.837 izlenme - 3 yıl önce At Kendini Diskolara
Sibel Can - At Kadehi Elinden 03:39
Sibel Can - At Kadehi Elinden 73.141 izlenme - 2 yıl önce Sibel Can-At kadehi elinden Yükleyen-Mustafa Özdemir
Ölüme Terk Edilen Atın Özel Harekat Tarafından Salıverilmesi 01:34
Ölüme Terk Edilen Atın Özel Harekat Tarafından Salıverilmesi 5.803 izlenme - 1 ay önce Nusaybin'de süren operasyonlar sırasında, Pkk'lıların boşalttığı bir evin bahçesinde ayakları ve başından bağlanıp ölüme terk edilen bu güzel At'ı özel harekatçılar salıveriyor. Ne kadar zamandır orada ise bayağı susamış hayvan. Gerçi o mu hayvan yoksa onu oraya bağlayıp ölüme terk edenler mi hayvan ? Bir hayvana bile böyle şevkat gösteren asker ve polis'ler var ülkemizde, ama pkk'cılar "tece sivilleri öldürüyor" diye yalan söylüyorlar.
En Çılgın 5 At 01:35
En Çılgın 5 At 49.706 izlenme - 2 yıl önce En Çılgın 5 At Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Usher Scream 03:56
Usher Scream 109.313 izlenme - 3 yıl önce Usher - Scream
At The Devil's Door Fragman 02:31
At The Devil's Door Fragman 58.949 izlenme - 2 yıl önce At The Devil's DoorAt The Devil's Door
Miley Cyrus Ft. David Bisbal - When I Look At You 03:51
Miley Cyrus Ft. David Bisbal - When I Look At You 99.588 izlenme - 2 yıl önce MILEY CYRUS Everybody needs inspiration Everybody needs a song Beautiful melody, when the nights so long Cause there is no guarantee AMBOS That this life is easy (Yeah) When my world is falling apart, when there is no light to break up the dark That’s when I look at you DAVID BISBAL Te miro a tí AMBOS When the waves are flooding the shore and I can’t find my way home anymore That’s when I look at you DAVID BISBAL Te miro a tí MILEY CYRUS When I look at you DAVID BISBAL Sólo en tus ojos Veo la verdad Me quieres tal como soy Como el viento ama el mar Besándolo al pasar AMBOS I’m not alone (Yeah) When my world is falling apart, when there is no light to break up the dark That’s when I look at you DAVID BISBAL Te miro a tí AMBOS When the waves are flooding the shore and I can’t find my way home anymore That’s when I look at you DAVID BISBAL Te miro a tí MILEY CYRUS You appear just like a dream to me DAVID BISBAL Tu luz, cada color que hay en tí MILEY CYRUS Over me DAVID BISBAL Sobre mí MILEY CYRUS Every breath that I breathe AMBOS Don’t you know you’re beautiful (Yeah, Yeah) AMBOS When the waves are flooding the shore and I can’t find my way home anymore That’s when I look at you DAVID BISBAL Te miro a tí MILEY CYRUS I look at you You appear just like a dream to me.
Osuruğun Dibine Vuran Atlar 02:00
Osuruğun Dibine Vuran Atlar 25.710 izlenme - 10 ay önce Bir çiftlikte beslenen atların sabah uyanışlarını ve bu uyanışla beraber içindeki bütün gazları çıkarışlarını videoya almışlar.