Hoşgeldiniz!

At Videoları

Hendekten Geçme Konusunda Kararsız Kalan Atın İlginç Atlama Şekli 00:11
Hendekten Geçme Konusunda Kararsız Kalan Atın İlginç Atlama Şekli 728.168 izlenme - 1 yıl önce Geçmişte başına gelen kötü bir olayın etkisinde kalmış olacak ki at hendeğe geldiğinde biraz korktu. atlayıp atlamama konusunda da kararsız kalan hayvan atlamayı seçti ancak biraz ilginç bir atlama oldu.
Atların İlginç Çiftleşmesi 01:18
Atların İlginç Çiftleşmesi 952.963 izlenme - 3 yıl önce Cins atların doğal ortamlarında çiftleşmeleri, safkan atlar üreyip yarışlarda birinci olacak. Bakıcılar herşeyin düzgün olmasına gayret ediyorlar.
Güliz Ayla - İlk Öpücük Benden Olsun / #İlkAdımıAt 03:35
Güliz Ayla - İlk Öpücük Benden Olsun / #İlkAdımıAt 465.894 izlenme - 9 ay önce Kızlar da ilk adımı atsın diye Yalın yazdı, Güliz Ayla söyledi. Sen de durma, #İlkAdımıAt !
Devasa At Sivilcesini Patlatmak 03:06
Devasa At Sivilcesini Patlatmak 24.854 izlenme - 2 hafta önce At sivilcesini patlatan adam. Sağlam mide gerektirir!
Adana Demirspor'u Avradına Tercih Eden Abi 00:11
Adana Demirspor'u Avradına Tercih Eden Abi 510.830 izlenme - 1 yıl önce Adana Demirspor namı değer Mavi Şimşekler sevgisi ağır basan abinin, Demirspor'u eşine değişebileceğini sergileyen video.
Mia and Me - Onarım (3. Bölüm) 02:35
Mia and Me - Onarım (3. Bölüm) 616.021 izlenme - 2 yıl önce Mia and me çizgifilminde; Raynor, Queen, Mayla, Mia, Yuko ve Mo vadideki Munculus saldırılarının durumunu konuşmak üzere Elves Sarayının salonunda toplandı. Ama Trumptus'un gözden kaybolduğunu farkettiler ve herkes Pan Phuddle'ı aramaya başladı. Gerçekten, bu tatlı yaratık başka Trumptuslar yapmak istemiştir ama bunun yerine biraz karışıklık yaratmıştır... WEBSITE: http://www.mia-and-me.com/
Binici Chelsea Ve Küçük Atı - Barbie Bebek 02:09
Binici Chelsea Ve Küçük Atı - Barbie Bebek 651.390 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda Barbie'nin kardeşi Chelsea'yi, binici kıyafetlerini ve güzel atını tanıtıyoruz. Küçük at annesini çok özlüyor ama neyseki anne at ona sürpriz yapıp yanına geliyor.
Binici Barbie Ve Güzel Atı - Oyuncak Tanıtımı 02:14
Binici Barbie Ve Güzel Atı - Oyuncak Tanıtımı 745.509 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda binici Barbie'yi ve güzel atı Kraliçe'yi tanıtıyoruz. Önce kutudan çıkanları, Barbie'nin binici kıyafetini ve atını inceliyoruz, sonra da Barbie atı Kraliçe'yi güzellik yarışmasına hazırlıyor.
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam - Part 2 00:55
Recep Tayyip Erdoğan'ın Birebir Taklidini Yapan Adam - Part 2 198.470 izlenme - 11 ay önce Tayyip Erdoğan'ın siyaset hayatı boyunca, onun taklidini bu kadar iyi yapan birine rastlanmamıştır. Adam resmen Erdoğan şimdi de at yarışında tüyolar veriyor.
Espirisine Gülünmeyen At Murat 00:26
Espirisine Gülünmeyen At Murat 200.855 izlenme - 1 yıl önce İzdivaç programında,rüyasında at gören ablaya at murattır denilince dizilerden tanıdığımız abimiz üzerine alınır ve sadece kendinin hunharca güldüğü bir espiri yapar
Ata Böyle Binmeyi Denemeyin 00:27
Ata Böyle Binmeyi Denemeyin 312.436 izlenme - 3 yıl önce Ata Arkadan Zıplayarak Binmeyi Deneyen Adamı At Tepti En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
At Arabasıyla Drift 01:01
At Arabasıyla Drift 207.404 izlenme - 3 yıl önce At Arabasıyla Drift 22.12.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'At Arabasıyla Drift' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Lenka - Everything At Once 02:47
Lenka - Everything At Once 445.923 izlenme - 4 yıl önce Lenka Everything At Once şarkısı. Windows 8 reklamlarında çalan eğlenceli şarkı
Direksiyon Başında At Yarışı Oynayan Otobüs Şoförü 00:54
Direksiyon Başında At Yarışı Oynayan Otobüs Şoförü 2.571 izlenme - 6 gün önce Adana'da bir yolcunun cep telefonundan çekilen görüntülerde, otobüs şoförlerinin vurdumduymazlığı bir kez daha gözler önüne serildi.. Daha önce direksiyon başında telefonla konuşan, mesaj yazan hatta kitap okuyan şoförler haberlere konu olmuştu.. Hiçbir şeyden ders almayan sorumsuz şoförler, insan hayatını hiçe sayıp benzer davranışları sergilemeye devam ediyor.. DİREKSİYON BAŞINDAYKEN AT YARIŞI OYNADI Buna en yakın örnek Adana'dan geldi. Seyir halindeki bir otobüs şoförünün direksiyon başındayken at yarışı oynadığı anlar, bir yolcu tarafından saniye saniye kaydedildi:
Japonya'da Tuvalet Adabı 02:11
Japonya'da Tuvalet Adabı 4.010 izlenme - 2 hafta önce Japonya'da tuvalet adabı anlatılıyor, bizdeki benzerliklere bakarak, insanın gözleri yaşarıyor arkadaşlar, iyi seyirler..
Kendi Osuruğundan Korkan At 00:52
Kendi Osuruğundan Korkan At 126.180 izlenme - 2 yıl önce Kendi osuruğundan korkan at, osurduğu zaman hem kendi korktu hemde kendisini seven küçük kızı korkuttu.
Boş Gezenin Boş Kalfası Atın Bir Günü 01:05
Boş Gezenin Boş Kalfası Atın Bir Günü 3.556 izlenme - 1 hafta önce Arkadaşlar saçma bir video gibi gelebilir sövebilirsiniz belkide bi süre sonra hoşunuza gider çok kararsız kaldım umarım bol bol sövmezsiniz.
Atın intikamı acı oldu 00:28
Atın intikamı acı oldu 222.814 izlenme - 4 yıl önce Tüm atlar için insanlıktan intikam alan at
At Yarışında Herkesin Ortasında Sevişme 02:38
At Yarışında Herkesin Ortasında Sevişme 32.055 izlenme - 7 ay önce At Yarışında Herkesin Ortasında Sevişme Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
 At Gizli Kameraya Yakalandı 02:13
At Gizli Kameraya Yakalandı 61.588 izlenme - 1 yıl önce At bağlı olduğu halattan inanılmaz bir şekilde kurtuluyor. Bulunduğu yerin kapısı kapandıktan sonra harekete geçen, yaptığı hareketlerle duvara bağlı olduğu halattan kurtulmayı başarıyor. Atın o anlarını sahibinin koyduğu gizli kamera kayda alıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kültürel Alan Olarak Genelev İsteyen Genç 03:10
Kültürel Alan Olarak Genelev İsteyen Genç 15.631 izlenme - 3 ay önce Ordu'nun Fatsa ilçesinde insanlara Fatsa'nın kültürel etkinliklerinin yeterli olup olmadığı sorulmuş gençlerden biri de genelev istemiş.. Orjinalini şuradan aldım sonra şeyapmasınlar.. https://youtu.be/26-LSp-flOg
Dj Cumhur Hamarat - At Kendini Disco'lara 04:25
Dj Cumhur Hamarat - At Kendini Disco'lara 158.848 izlenme - 3 yıl önce Dj Cumhur Hamarat - At Kendini Disco'lara
Eğer Türksen İzlee Çünküü  Atatürk Bu 10:56
Eğer Türksen İzlee Çünküü Atatürk Bu 206.615 izlenme - 9 yıl önce
Cross Country At yarışı 04:44
Cross Country At yarışı 885 izlenme - 7 gün önce Cross Country, doğal parkurlarda yapılan bir at yarışı türü. Genelde çok daha extrem engellerin olduğu bir yarış aslında ama, bu video heyecan verici olduğu için paylaştım. Daha çılgınlarını internet te bulabilirsiniz.
Bay Tahmin - At Muhabbeti 03:16
Bay Tahmin - At Muhabbeti 95.928 izlenme - 4 yıl önce Murat Özarı ve Fikret Engin'in iddaa programında At muhabbeti başlıyor.
Atlar Nasıl Dişlerini Fırçalar 00:05
Atlar Nasıl Dişlerini Fırçalar 85.783 izlenme - 3 yıl önce Atlar Nasıl Dişlerini Fırçalar Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sessiz Atın Çiftesi Pek Oldu 00:17
Sessiz Atın Çiftesi Pek Oldu 16.896 izlenme - 6 ay önce
Martin Garrix - Live At Ultra Music Festival 57:10
Martin Garrix - Live At Ultra Music Festival 86.531 izlenme - 3 yıl önce Dimitri Vegas, Martin Garrix & Like Mike - Tremor İs Out Now: Http://btprt.dj/1jpsawv Thank You Ultra Music Festival For A Great Wmc! Mainstage On Saturday W...
Yaşlı ve Kör Bir Kadınla Halvet Olan Ergen 02:58
Yaşlı ve Kör Bir Kadınla Halvet Olan Ergen 79.498 izlenme - 2 yıl önce Genco Erkal'ın başrolünde oynadığı ve Ali Özgentürk'ün yönettiği "At" filminden, Türk Sinema tarihinin en marjinal sahnelerinden birini izleyeceğiz. Marjinal olmasının nedeni pornografi değil elbette. Bunun sebebi tabu bir konuyu işlemesi ve bugün dahi olmayan bir sinema özgürlüğünde filmin işlenmiş olmasıdır.
At Kendini Diskolara 04:40
At Kendini Diskolara 91.061 izlenme - 3 yıl önce At Kendini Diskolara