Hoşgeldiniz!

at

Çizgi Filmden Çıkmış Gibi Gözüken At - El Rey Magnum 00:59
Çizgi Filmden Çıkmış Gibi Gözüken At - El Rey Magnum 3.672 izlenme - 4 yıl önce El Rey Magnum isimli Arap atının yüz görünümü diğer atlardan çok farklı. Geniş uçlu burun deliklerine, aralıklı gözlere ve uzun bir buruna sahip olan El Rey Magnum oldukça dikkat çekici bir at. Arap atları için geniş delikli burunlar, çöl ortamlarına uyum sağlaması ve dayanıklılığını artırması açısından önemli bir özellik. Ancak konu El Rey Magnum'a gelince sahip olduğu özellikler bir çizgi film için çizilmiş bir atı andırıyor.
rahvanat 01:47
rahvanat 7.045 izlenme - 14 yıl önce özel bir koşu şekli olan rahvan her hayvanda olmaz.rahvan kanı olan at rahvan yapar.çok nadiren öğretilebilir.kanında olmalı işte buda türk kanı olan atlarda var.bu atları besleyip bakanlara allah gayret kuvvet versin.izleyelim.uğur kaplan.edremit.
Burhan Çaçan - Deh Deyin Kızlar 02:00
Burhan Çaçan - Deh Deyin Kızlar 4.977 izlenme - 7 yıl önce Kampüsistanla ilgili bir paylaşım gördüğümde direk bu türkü aklıma geldi. Orada da çok sık söylenen bi türküydü. Bende hemen paylaşayım dedim. Ayrıca hikayesi ise şöyleymiş, şenlik baba adlı aşık şenlik in atı kars tan çıldır a giderken kara saplanmış ve aşık şenlik oradan geçen kızlara bu dörtlükleri yazmış.( Alıntıdır)
Minecraft Ata Binme (Modsuz) 06:50
Minecraft Ata Binme (Modsuz) 6.731 izlenme - 8 yıl önce Minecraft Ata Binme...
Attan Düşüp Bekaretini Kaybetmek 01:15
Attan Düşüp Bekaretini Kaybetmek 5.048 izlenme - 4 yıl önce
Johny Guitar - At Yarışı 01:14
Johny Guitar - At Yarışı 6.643 izlenme - 8 yıl önce AT YARIŞI V.I.P. https://www.facebook.com/atyarisivip at yarışı, at yarışları, yarışı, yarışları, turbo, ayabakan, johny guitar, bold pilot, yavuzhan, trappe...
Tuttukları Atı Evcilleştirmeye Çalışan Herif 01:19
Tuttukları Atı Evcilleştirmeye Çalışan Herif 1.622 izlenme - 3 yıl önce Rusya'ya yakın muhtemeldir ki atadan Türk bölgesinde bir yerde tellerle çevrili alanda bu yolla evcilleştirilmeye çalışılan bir at kardeş.
irem kız ankara ''park fm'' alemin park ettiği frekans 01:14
irem kız ankara ''park fm'' alemin park ettiği frekans 13.511 izlenme - 11 yıl önce irem kız ankara park fm alemin park ettiği frekans park fm 96.9 türksat 2a/3a at 42.0e frekans 12601 h 4390
Yılkı Atı 9. Bölüm 12:20
Yılkı Atı 9. Bölüm 6.209 izlenme - 6 yıl önce Yıllardan beri sürdürülen yılkı, atların kaderidir… Yaşını doldurmuş atlara artık bakacak gücü olmayan sahipleri, kışın dağlara bırakmaktadırlar. Bu atlar, kışı dağda geçirebilirlerse, bir dahaki yaza, yeniden daha güçlü bir şekilde çalışabilecek duruma gelmektedirler. Dorukısrak da bu kaderi yaşayacak atlardan biridir. Doru, bu nedenle çok erken tanışır yılkı geleneğiyle. Doru daha koşmayı bile doğru dürüst öğrenememiş bir taydır. Annesiz yaşamak için henüz çok küçüktür. Ancak doğuştan getirdiği yeteneklerden, özgüven ve özgür ruhlu oluşu, onu diğer taylardan farklı kılmaktadır. Doru’nun annesi Dorukısrak ise artık yaşlanmıştır. Yılkı onu beklemektedir.
Atının Tedavi Edilmesini İstemeyen Kültürlü Adam 01:51
Atının Tedavi Edilmesini İstemeyen Kültürlü Adam 6.674 izlenme - 7 yıl önce Yürüyen kültür ve eğitim neferi abimiz yaralanan atının veteriner tarafından tedavi edilmesini istemiyor. Veterinerin mesleki yeterliliğini, hatta onun profesörlerini dahi "Üniversitede kim öğretti sana?" diyerek eleştiren, eğitime farklı bir bakış kazandıran bu abimizi milletçe olmasa bile alkışlarla yaşıyorumca alkışlıyoruz(Sizin adınıza konuştum, kusura bakmayın.).
Jokeyin Ölümü 00:44
Jokeyin Ölümü 9.501 izlenme - 15 yıl önce 10 / 01 / 2007 tarihli Şanlıurfa hipodromunda yaşanan kaza
Azeri Kızın At Üstündeki Muhteşem Şovu 00:54
Azeri Kızın At Üstündeki Muhteşem Şovu 3.742 izlenme - 4 yıl önce Azerbaycan'da kaydedilen görüntülerde, 9 yaşındaki Gülay isimli Azeri kız otoyol üzerinde son sürat giden yarış atı üstünde ilginç bir şova imza atmış.
enemy at the gates fragmanı 1 02:21
enemy at the gates fragmanı 1 10.577 izlenme - 11 yıl önce rus ve nazi askerlerinin dayanması güç mücadelesi devam ederken tüm dünya korku dolu gözlerle stalingrad savaşının sonucunu beklemektedir. bu sırada ünü her yana yayılmış rus keskin nişancısı vassili zaitsev düşmanını tek tek sessizce avlamaktadır. fakat vassili bu ünü yüzünden kendini nazi'lerin en iyi keskin nişancısı olan binbaşı konig ile yaptığı bir düellonun içinde bulacak ve dünyanın en önemli savaşlarından biri bu iki askerin kişisel mücadelelerine de sahne olacaktır. vassili gösterişte
California Yangınlarında Ailesini Almak İçin Geri Dönen At 01:17
California Yangınlarında Ailesini Almak İçin Geri Dönen At 1.773 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın California eyaletinde, bir atın orman yangınına aldırış etmeden alevlerin yanından geçerek ailesinin çıkmasına yardım etmesi kameralara yansımış.
TJK Tv Sunucusu Esen Gök - At Yarışı Sunumu 01:59
TJK Tv Sunucusu Esen Gök - At Yarışı Sunumu 2.024 izlenme - 3 yıl önce 93.Gazi Koşusu'nun 30 Haziran 2019 Pazar programında yer alan Kadın Binici Dostluk Kupası Koşusu’nu anlatan TJK TV sunucusu Esen Gök, bu alanda bir ilke imza attı.
Brezilya'da Atlı Market Soygunu 00:53
Brezilya'da Atlı Market Soygunu 1.400 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'da ilginç bir hırsızlık olayı yaşandı. Silahlı soyguncular, eyersiz bir atla geldikleri marketin kasasını boşalttı. Sonrasında da ata binerek kaçtılar.
Barbie Ve Kız Kardeşleri At Binicilik Okulu Şarkısı - You're The One (Heavynn Gates) 03:33
Barbie Ve Kız Kardeşleri At Binicilik Okulu Şarkısı - You're The One (Heavynn Gates) 6.634 izlenme - 6 yıl önce 2013 yılında tamamlanan Barbie filmi Barbie Ve Kız Kardeşleri At Binicilik Okulu'ndan (Barbie and Her Sisters in A Pony Tale) Heavynn Gates'in söylediği You're The One şarkısı. Şarkı sözleri (Lyrics): Some people say you can't be found You're not around Oh, oh, oh, oh, oh Some people say that you're not real A fairytale Oh, oh, oh, oh, oh They say that dreams are for sleepin' I'm wide awake and believin' Open my eyes and see You're right infront of me You're the one You're the one I've known all along You're the one You're the one You're all that I want You're wild and free, strong enough for me And what we have will never be undone Oh, ooh, ooh you're the one I hear your voice without a word It's understood Oh, oh, oh, oh, oh There's something here and we both know The way to go Oh, oh, oh, oh, oh They say that dreams are for sleepin' (dreams are for sleepin') I'm wide awake and believin' (awake and believin') Open my eyes and see You're right infront of me You're the one (you're the one, you're the one, you're the one) You're the one I've known all along You're the one (you're the one, you're the one, you're the one) You're the one You're all that I want You're wild and free, strong enough for me And what we have will never be undone (undone, undone, undone) Oh, ooh, ooh you're the one (you're the one, you're the one, you're the one) Like the morning each dawn You keep me holding on Run away with me Ooh, ooh, ooh, ooh The way you are to me You show me how to see tomorrow (tomorrow) Tomorrow (tomorrow) Tomorrow (tomorrow) You're the one You're the one I've known all along You're the one You're the one You're all that I want You're the one You're the one You're the one You're the one You're the one (like the morning each dawn) (You're the one) (You keep me holding on) (You're the one) You're the one I've known all along You're the one (the way you are to me) (You're the one) (You show me how to see) (You're the one) You're the one You're all that I want (You're all that I want) You're wild and free, strong enough for me And what we have will never be undone (and what we have will never be undone)
inek kırkma makinası 01:49
inek kırkma makinası 9.523 izlenme - 12 yıl önce inek at koyun kırkımı için makina
Binicisine Yardımcı Olan At 00:13
Binicisine Yardımcı Olan At 260 izlenme - 5 ay önce At çiftliğindeki kadın ata binmenin kolay yöntemini bulmuş. Hatta bu yöntemi uygularken at da kadına yardımcı olmuş.
At Kadının Yüzüne Çifte Attı 00:44
At Kadının Yüzüne Çifte Attı 6.389 izlenme - 10 yıl önce At Kadının Yüzüne Çifte Attı
Uludağ'ın Eteklerinde At Kesimine Suçüstü 01:08
Uludağ'ın Eteklerinde At Kesimine Suçüstü 3.648 izlenme - 6 yıl önce Bursa’nın merkez Osmangazi Belediyesi zabıta ekipleri ve jandarma tarafından Uludağ’ın eteklerinde at kesenlere baskın düzenlendi. Bir atın kesilerek parçalandığı tespit edilen operasyonda, 2 at kesilmekten kurtarıldı. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.
Kendi Çalıp Kendi Söyleyen Ekin Beril 07:29
Kendi Çalıp Kendi Söyleyen Ekin Beril 5.978 izlenme - 7 yıl önce Şahane performansıyla göz doldurmuş, kısa zamanda fenomen olgusuna kavuşmuştur.
Beirut - At Once 02:06
Beirut - At Once 5.434 izlenme - 6 yıl önce Beirut - At Once Albüm: "No No No" (2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): How do you know At once At last At all How do you find At once If all You find How do you know At once At last At all How will you find At once At last At all At once At last At all [x4]
100 Milyon $ Nasıl Çöp Edilir (Thunderf00t İçerir) 13:22
100 Milyon $ Nasıl Çöp Edilir (Thunderf00t İçerir) 2.857 izlenme - 3 yıl önce 12 küsür yıldır internet ortamında her türlü şarlatanların ipliğini pazara çıkaran youtube şüphecisi "Thunderf00t" ağabeyimizin sevilen video serisi "millet niye yaratılışçılara gülüyor" (wdplac)'in 44. ve özel bölümü: Doğduğu ülke olan Avustralya'dan sittiredildikten sonra kapağı ABD'ye atan ve oranın evangelikal protestan w.a.s.p. ortamında kendi propagandası için son derece münbit ve silkelenmeye müsait bir kitle bulabilen genç-dünya-yaratılışçısı Ken Ham, 80li yıllardan beri o ülkede sürdürdüğü faaliyetlerini bir nevi taçlandırmak için, "Nuh'un Gemisi" projesini geliştiriyor. Müritlerinden söğüşleyerek ve kafadarı olan yerel yöneticilerin de bol bol vergi muafiyetleri ve destekleriyle topladığı - dile kolay - tamı tamına 100 milyon dolara sözde Nuh'un gemisinin bir replikasını inşa ediyor. Niyeti, kutsal metinlerde gecen tufanin ve ondan kurtulan geminin metafor - veya belli bir bölgeye kısıtlı - olmayıp, gercekten aynen yazılı olduğu gibi olmuş olduğunu kanıtlamak. Tabii, bunu yaparken, beton, demir, her türlü 21. yüzyıla ait iş makineleri , vinçler vs. vs. kullanması, kendince tezat olmuyor. Ve o diktiği geminin bunlara rağmen gene de gemi olmayıp da, gemi görünümünde sabit bir bina olması da çelişki değil kendisine göre. Not: Ken Ham , ve onun gibi bir kaç salak daha (Kent Hovind, Ray Comfort, Duane Gish v.s. v.s.), bütün bizdeki yaratılışçı tayfanın kullandıkları uçuk kaçık argümanlarının asıl sahipleri ve ilk söyleyenleridir. bizimkiler, saçmalarken bile ancak araklayıp kopya yapıştır usulü argüman üret(mey)ip yürütmeyi becerebiliyor.
Çamur Görünce Dayanamayan Pony 00:31
Çamur Görünce Dayanamayan Pony 4.582 izlenme - 6 yıl önce Çamurlu suyu görünce dayanamayan ve üstündeki kızı da çamura atarak keyfine bakan ehlikeyf pony...
1994 - Gazi Koşusu (91,80 Ganyan) 08:58
1994 - Gazi Koşusu (91,80 Ganyan) 6.301 izlenme - 7 yıl önce Lyra koşunun bir numaralı ismiydi. (Ganyanı 1,05 veriyordu.) Aslında bir çok yarışsever asla geçilmez demişti. Yarışın sonları geliyordu ve oda nesi? Bir at geliyordu; As Jet. Yarış bitti ve As Jet inanılmaz bir sürpriz yaparak yarışı Tınay Adışen'le kazandı. (Tınay Adışen, ilk ve son kez Gazi Koşusu'nu kazanma başarısı göstermiştir. As Jet ise tarihin en yüksek ganyanla birinci olan atı ünvanını halen korumaktadır. 91,80 ganyanla gelmiştir.)
At Kendini Diskolara 04:33
At Kendini Diskolara 5.912 izlenme - 8 yıl önce At Kendini Diskolara 2014-05-11 16:23:01 günü meliss2 kanalına yüklediğim 'At Kendini Diskolara' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/meliss2 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Turbo Gecildi 03:19
Turbo Gecildi 7.102 izlenme - 13 yıl önce efsane duayen at turbo kafkaslı egegine gecildi tjk bitti benim için budan sonra turbode gelmese bu millet hangi atı tek atacak ?
At ve Bakıcı 00:02
At ve Bakıcı 8.408 izlenme - 15 yıl önce Ata bakın nasl vuruyor belkide haklı.
right at your door 02:22
right at your door 9.763 izlenme - 11 yıl önce brad karısı lexi'yi işine uğurladıktan sonra los angeles'a kimyasal bombalar atılır ve tüm şehirde sokaklardaki insanlar toxic zehirlenmeye maruz kalır. insanların evlerinden çıkmaması ve kimseyi de dışarıdan eve almaması tembihlendiğinde brad karısı lexi'yi aramak için dışarı çıkar. karantina noktalarındaki barikatları aşamayan brad çaresizlik içinde eve döner.