Hoşgeldiniz!

Beşiktaş Videoları

Komik Beşiktaşlı Videoları

Beşiktaş'ın Golü Ofsayt Sayılınca BJK TV 00:37
Beşiktaş'ın Golü Ofsayt Sayılınca BJK TV Beşiktaş Akhisar maçında Beşiktaşin son saniye golüne Beşiktaş spikerleri sevinçten birbirlerine sarılıyor ama sonra golün ofsayt olduğunu öğreniyorlar işin ilginç tarafı 5-0 öndeymiş gibi siktiret ya okadarda önemli değil dercesine rahat tavırlar sergileyip gülmeye devam etmeleri.
Fanatik Reklamı Beşiktaş 00:27
Fanatik Reklamı Beşiktaş İşte Fanatik Bu! .... =) Erkek adama yakışıyor mu renkli kıyafet giymek?
Hayko Cepkin'in Beşiktaş Tribünü Anıları 03:42
Hayko Cepkin'in Beşiktaş Tribünü Anıları Hayko Cepkin bir güzel adam. Gereki müziğiyle gerek kalitesiyle farkını yaratan birisi. Beşiktaş tribünleriyle de bu kadar ünlü olmadığı zamanlarda davulu ile içli dışlı olmuş birisi, izliyoruz efenim.
Fenerbahçe Derbisini İzleyen Beşiktaşlı Aile 00:39
Fenerbahçe Derbisini İzleyen Beşiktaşlı Aile Malum dün derbi günüydü. Maçı evden izleyen fanatik Beşiktaş'lı ailemiz, golden önceki ve sonraki hareketlerine bakacak olursak kendilerini fena kaptırmışlar.
Demba Ba'nın FB TV'de Şampiyon Beşiktaş Demesi 02:59
Demba Ba'nın FB TV'de Şampiyon Beşiktaş Demesi FutbolArena - Eski Beşiktaşlı futbolcu Demba Ba, Fenerbahçe - Galatasaray derbisini izlemek üzere Kadıköy'e geldi. Karşılaşmanın ardından derbinin atmosferiyle ilgili konuşan Demba Ba, "Bu akşam Beşiktaş'la kıyas kabul etmez bir atmosfer vardı. Beşiktaş'ta daha büyük atmosferler gördüm. 3. bir bacağınız varmış gibi hissedersiniz. 2 kat daha hızlı sıçrarsınız, 2 kat daha hızlı koşarsınız taraftarların etkisi gerçekten çok büyüktür böyle maçlarda. Sıradışı etki yaparlar." dedi. DEMBA BA FB TV'DE ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ DEDİ Fenerbahçe'nin, Kadıköy'de Galatasaray'a karşı olan yenilmezlik serisinin 18 yıla çıkmasının etkileyici bir durum olduğunu söyleyen Demba Ba devavmında ise, "Tek bir şey var, geçen yıldan bu yıla o da Beşiktaş'ın şampiyon olacağı." diye konuştu.
Pascal Nouma'nın Beşiktaş'taki Son Maçı (Tombala Sevinci) 02:39
Pascal Nouma'nın Beşiktaş'taki Son Maçı (Tombala Sevinci) 20 Nisan 2003 tarihinde oynanan ve Beşiktaş'ın 2-0 kazandığı maç Pascal Nouma'nın Beşiktaştaki son maçı olmuştur. Nouma'nın bu maçtaki gol sevinci sonrası Beşiktaş'tan uzaklaştırılması ve akabinde TFF'den 7 ay men cezası alması şimdiki ceza sistemini de sorgulatmıyor değildir. Not:Videonun sonunda Erman Toroğlu ve Şansal Büyüka'nın bu hareketi tombala olarak yorumlaması ve "1. çinkoyu yapıyor Pascal" söylemlerini videonun sadece bu maçın özetini içermesini düşündüğüm için kestim. Buradan aktarmış olayım.
Narkozun Beşiktaş Taraftarına Etkisi 02:19
Narkozun Beşiktaş Taraftarına Etkisi Bizde hasta çok, narkoz almış, Beşiktaş taraftarını dinliyoruz.
Liverpoollu Futbolcuları Uyutmayan Beşiktaş Taraftarı 03:14
Liverpoollu Futbolcuları Uyutmayan Beşiktaş Taraftarı Bazı Bjk taraftarları liverpoollu futbolcuların kaldığı otelin önünde sabaha kadar korna çalarak tur attılar. İşin asıl komik tarafı korna çalanları sirenle kovalayan polis