Hoşgeldiniz!

Beşiktaş Videoları

Komik Beşiktaşlı Videoları

İplenmeyen Adam - Çok Sakat Var 00:15
İplenmeyen Adam - Çok Sakat Var Bir ki üçş dört beşaltığğğ. Tam altı kez iplenmeme, bu alanda bence bir rekor. Özellikle her cümlenin sonunda itinayla repliğini söylemesi. 6 seferde de farklı vurgularla, kah düşük ses tonu, kah yakınarak, kah el hareketleri ve vucuduyla öne çıkmaya çalışması ama her seferinde iplenmemesi... Çok haklısın iplenmeyen adam, çok sakat var. Not: Görüntü, tahminim üzre Beşiktaş'ın Asi Ruh isimli belgeselinden alınma, meraklısına.
Beşiktaşlı Futbolcular Şarkı Söyledi 00:38
Beşiktaşlı Futbolcular Şarkı Söyledi Kamp çalışmalarını Avusturya'da sürdüren Beşiktaş'ta dün izinli günlerinde Olcay Şahan, Oğuzhan, Cenk Tosun ve Necip arabayla yolculuk ederken son günlerin popüler şarkısı Günah Benim'i söylediler.
Demba Ba Bestesi İle Susan Beşiktaşlı Çocuk 01:05
Demba Ba Bestesi İle Susan Beşiktaşlı Çocuk az önce ntvspor, spor gecesi'nde izlerken rastladığım bir video, youtube'da bulduğum videoda şöyle demiş babası "Sarı Mete'nin Demba Ba Aşkı". fazla söze gerek yok alkışlarla izliyoruz efenim...
Beşiktaş Liverpool Maçındakı Top Toplayıcı Çocuğun Sevinci 00:20
Beşiktaş Liverpool Maçındakı Top Toplayıcı Çocuğun Sevinci Leverpool'un son penaltıyı kaçırmasıyla sahaya koşan top toplayıcı çocuk... Gözlerindeki sevinç her şeyi anlatıyor...
Beşiktaşlı Futbolcuların Baş Belası Akın Sel 02:09
Beşiktaşlı Futbolcuların Baş Belası Akın Sel Televole zamanları..Akın Sel yine kendince orijinal bir şaka bulmuş ve Beşiktaşlı futbolculara musallat olmuş. Beşiktaş'ın Gordon Milne'den sonra uzun süre şampiyon olamamasının sebebi bence bu adamdır. Şaka bir yana Türkiye'de hoşgörü, huzur olan yıllar ne güzelmiş, kıymetini bilemedik ve Allah belamızı verdi..
Fırlama Arap En Büyük Beşiktaş 01:25
Fırlama Arap En Büyük Beşiktaş Nouma' dan sonra gördüğümüz en büyük beşiktaş' lı siyahi insan.
Beşiktaş'tan Başka Takım Tutmayan 7 Yaşındaki Yiğithan 01:04
Beşiktaş'tan Başka Takım Tutmayan 7 Yaşındaki Yiğithan Babalığı sorgulanması gereken babalardan biri aklınca çocuğuna şaka yapıyor. Bundan böyle Beşiktaş'ı tutmasına izin vermeyeceğini ve evde Beşiktaş'la ilgili ne varsa yakacağını söylüyor. Üslup iğrenç. Çocuğun tepkileri üzücü ve düşündürücü. Bu tip çocuğunu reklam eden dahası başkaları tek gözyaşına razı olmazken keyif için ağlatan anne babalara söylenecek tek söz yok. Çocuğunun mutsuzluğu üstünden komiklik yapmak yada gurur duymak amacıyla için için ağlatan adam baba falan değildir. Yiğithan'a da bütün kombineler feda. Umarım gönlün alınmış, tekrar formalarla el ele maçlara gidilmiştir küçük kartal.
Craig Thomson'a Çok Sinirlenen Beşiktaşlı 00:42
Craig Thomson'a Çok Sinirlenen Beşiktaşlı 6 aralık 2016 dinamo kiev beşiktaş maçını yöneten hakeme çok sinirlenen abimizin hakem hakkındaki görüşlerini içeren kısa bir video...
Köksal Baba'nın Beşiktaş'lı Günay'ı Yumruklaması 02:48
Köksal Baba'nın Beşiktaş'lı Günay'ı Yumruklaması Biliyorsunuz pazar günü beşiktaşın Trabzonspor ile bir maçı var beşiktaşlı futbolcularda gelmiş Trabzona otellerine yerleşmişler eee Trabzonun ünlü kabadayısı Köksal Baba da ziyarete gitmiş ama günay orda bıçakmı ne çekmiş babada dayanamayıp takmış eldivenlerini paat paat paaatt.
Beşiktaş Kafilesiyle Fotoğraf Çektiremeyen Çocuk 01:22
Beşiktaş Kafilesiyle Fotoğraf Çektiremeyen Çocuk Kayseri'de Beşiktaş kafilesini karşılamaya ve fotoğraf çektirmeye giden küçük çocuğun isyanı, küçük beşiktaşlı kardesimiz kayseri'ye takımı karşılamaya gitmiş ama eli boş dönmüş, tabii eve gidince de ağlama krizine girmiş. Ahmet Ateş'e video bir şekilde ulaşmış ve takımın çocukla fotoğraf çekmeyi beklediğini söylemiş. https://twitter.com/…1903/status/526662192591298560 Edit :Ekşi Sözlük alıntı
Gaza Gelen Temizlik Görevlisi - Beşiktaş & Galatasaray 00:45
Gaza Gelen Temizlik Görevlisi - Beşiktaş & Galatasaray Ertelenen Beşiktaş-Galatasaray maçında sahadaki suyu dışarıya sürmeye çalışan temizlik görevlisi abimize beşiktaş taraftarları tezahüratla destek oluyor.
Beşiktaş'ın Golü Ofsayt Sayılınca BJK TV 00:37
Beşiktaş'ın Golü Ofsayt Sayılınca BJK TV Beşiktaş Akhisar maçında Beşiktaşin son saniye golüne Beşiktaş spikerleri sevinçten birbirlerine sarılıyor ama sonra golün ofsayt olduğunu öğreniyorlar işin ilginç tarafı 5-0 öndeymiş gibi siktiret ya okadarda önemli değil dercesine rahat tavırlar sergileyip gülmeye devam etmeleri.
Fanatik Reklamı Beşiktaş 00:27
Fanatik Reklamı Beşiktaş İşte Fanatik Bu! .... =) Erkek adama yakışıyor mu renkli kıyafet giymek?
Hayko Cepkin'in Beşiktaş Tribünü Anıları 03:42
Hayko Cepkin'in Beşiktaş Tribünü Anıları Hayko Cepkin bir güzel adam. Gereki müziğiyle gerek kalitesiyle farkını yaratan birisi. Beşiktaş tribünleriyle de bu kadar ünlü olmadığı zamanlarda davulu ile içli dışlı olmuş birisi, izliyoruz efenim.
Beşiktaş Çarşı - Neyleyim Kutumdaki Milyon Doları 01:53
Beşiktaş Çarşı - Neyleyim Kutumdaki Milyon Doları Beşiktaş taraftar grubu Çarşı'nın Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda 17 Aralık operasyonuna yaptığı beste ve ayakkabılı protesto.
Fenerbahçe Derbisini İzleyen Beşiktaşlı Aile 00:39
Fenerbahçe Derbisini İzleyen Beşiktaşlı Aile Malum dün derbi günüydü. Maçı evden izleyen fanatik Beşiktaş'lı ailemiz, golden önceki ve sonraki hareketlerine bakacak olursak kendilerini fena kaptırmışlar.
Demba Ba'nın FB TV'de Şampiyon Beşiktaş Demesi 02:59
Demba Ba'nın FB TV'de Şampiyon Beşiktaş Demesi FutbolArena - Eski Beşiktaşlı futbolcu Demba Ba, Fenerbahçe - Galatasaray derbisini izlemek üzere Kadıköy'e geldi. Karşılaşmanın ardından derbinin atmosferiyle ilgili konuşan Demba Ba, "Bu akşam Beşiktaş'la kıyas kabul etmez bir atmosfer vardı. Beşiktaş'ta daha büyük atmosferler gördüm. 3. bir bacağınız varmış gibi hissedersiniz. 2 kat daha hızlı sıçrarsınız, 2 kat daha hızlı koşarsınız taraftarların etkisi gerçekten çok büyüktür böyle maçlarda. Sıradışı etki yaparlar." dedi. DEMBA BA FB TV'DE ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ DEDİ Fenerbahçe'nin, Kadıköy'de Galatasaray'a karşı olan yenilmezlik serisinin 18 yıla çıkmasının etkileyici bir durum olduğunu söyleyen Demba Ba devavmında ise, "Tek bir şey var, geçen yıldan bu yıla o da Beşiktaş'ın şampiyon olacağı." diye konuştu.
Pascal Nouma'nın Beşiktaş'taki Son Maçı (Tombala Sevinci) 02:39
Pascal Nouma'nın Beşiktaş'taki Son Maçı (Tombala Sevinci) 20 Nisan 2003 tarihinde oynanan ve Beşiktaş'ın 2-0 kazandığı maç Pascal Nouma'nın Beşiktaştaki son maçı olmuştur. Nouma'nın bu maçtaki gol sevinci sonrası Beşiktaş'tan uzaklaştırılması ve akabinde TFF'den 7 ay men cezası alması şimdiki ceza sistemini de sorgulatmıyor değildir. Not:Videonun sonunda Erman Toroğlu ve Şansal Büyüka'nın bu hareketi tombala olarak yorumlaması ve "1. çinkoyu yapıyor Pascal" söylemlerini videonun sadece bu maçın özetini içermesini düşündüğüm için kestim. Buradan aktarmış olayım.
Narkozun Beşiktaş Taraftarına Etkisi 02:19
Narkozun Beşiktaş Taraftarına Etkisi Bizde hasta çok, narkoz almış, Beşiktaş taraftarını dinliyoruz.
Liverpoollu Futbolcuları Uyutmayan Beşiktaş Taraftarı 03:14
Liverpoollu Futbolcuları Uyutmayan Beşiktaş Taraftarı Bazı Bjk taraftarları liverpoollu futbolcuların kaldığı otelin önünde sabaha kadar korna çalarak tur attılar. İşin asıl komik tarafı korna çalanları sirenle kovalayan polis
NTV Spor'da Demba Ba Şarkısı 00:30
NTV Spor'da Demba Ba Şarkısı Eski Beşiktaşlı futbolcu Demba Ba, NTV Spor'da yayınlanan Spor Gecesi programına konuk oldu. Kanalın Twitter adresinden paylaştığı videoda program sunucuları, Beşiktaşlı taraftarların Demba Ba için uyarladıkları şarkıyı gitar eşliğinde söyledi. Demba Ba, dün akşam oynanan Fenerbahçe-Galatasaray derbisini Şükrü Saraçoğlu stadında izlemişti.