Hoşgeldiniz!

Fenerbahçe Videoları

Komik Fenerbahçeli Videoları

Canlı Yayında Küfür - A... A... Galatasaray 00:30
Canlı Yayında Küfür - A... A... Galatasaray Star Ana Haber'de derbi atmosferi anlatılmaya çalışılırken 2 Fenerbahçe taraftarı ellerinde biralarla görüntüye girerler ve olanlar olur...
Fenerbahçe Takımını Tek Başına Gazlayan Dayı 00:38
Fenerbahçe Takımını Tek Başına Gazlayan Dayı Fenerbahçe basketbol takımının Ülker Sports Arena'da oynadığı maçta Tam zamanı, zorlayın diye bağırıp takımını gazlayan dayıyı izliyoruz.
Fenerbahçe Meslek Lisesi - Yabo Dayı 04:25
Fenerbahçe Meslek Lisesi - Yabo Dayı Fenerbahçe'nin Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Kayserispor'u elediği maçın ardından takım otobüsünde eğlenceli dakikalar yaşandı. Fenerbahçe Tv'nin takım otobüsünün içinden yaptığı canlı yayında Mehmet Topuz, yaptığı yorumlar ile hem arkadaşlarını hem de izleyenleri kırdı geçirdi. Ayrıca Mehmet Topuz'un şivesi, Selçuk Şahin'in telefonla konuşurken canlı yayında kameraya el sallaması lan bunların bizden bir farkı yok dedirtiyor...
Adnan Aybaba'nın TFF Reklamlı Fenerbahçe Forması Giymesi 01:21
Adnan Aybaba'nın TFF Reklamlı Fenerbahçe Forması Giymesi Dünkü oynanan maçta katakulliler döndüğünü iddia eden Adnan Bey yine programda yapacağını yapmış, diğer şovlarına göre hafif kaçmış.
Fenerbahçe 3D Koreografi Yaparken İplerin Kopması 00:30
Fenerbahçe 3D Koreografi Yaparken İplerin Kopması Koreografi konusunda ultrAslan ile sıkı bir yarışa girdiğini bildiğimiz Fenerbahçe taraftarının yaptığı hazırlık tam her şey iyi gidiyo derken ipin kopması ve herşeyin başlamadan bitmesi..
Fenerbahçe Kadrosunu Sayarken Saçmalayan Muhabir 00:22
Fenerbahçe Kadrosunu Sayarken Saçmalayan Muhabir ligde oynanan Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi öncesinde. kalitesinden kesinlikle ödün vermeyen aspor tv kanalının bol torpilli muhabirinin fenerbahçe kadrosunu saymasını izlemenizi istiyorum. Alveç?
Çılgın Fenerbahçe Taraftarının Çılgın Emenike Bestesi 00:55
Çılgın Fenerbahçe Taraftarının Çılgın Emenike Bestesi Malumunuz Emenike Türkiye'yi terk etti aldığım duyumlara göre terk etmesinin sebebi Beşiktaş maçında olan olaylar değil bu video imiş. Bakalım önümüzdeki günlerde nelerle karşılaşacağız Aziz Yıldırım çıkıp emenikeyi savunacakmı bla bla bla.
Dua Ederek Golü Engelleyen Teyze - Fenerbahçe & Bursaspor 00:16
Dua Ederek Golü Engelleyen Teyze - Fenerbahçe & Bursaspor Futbol maçını izleyen taraftarlar sadece kadınlardan oluştuğu zaman ortaya çok daha samimi ve güzel görüntüler çıkmaktadır. Duanın gücüne inanan teyzemiz de ilahi olarak takımına yardım etmektedir.
Obradovic Soyunma Odasına Girince Kaçan Fenerbahçe Tv Muhabiri 00:15
Obradovic Soyunma Odasına Girince Kaçan Fenerbahçe Tv Muhabiri FBTV muhabiri Kıvanç Özkök basketbolcuları tebrik etmek için soyunnma odasında bulunduğu sırada Obradovic geliyor ve soyunma odasından ayrılmak zorunda kalıyor.
Selçuk Şahin'in Çektiği Şut - Antalyaspor & Fenerbahçe 00:10
Selçuk Şahin'in Çektiği Şut - Antalyaspor & Fenerbahçe 24 kasım 2013 Selçuk Şahin'in çektiği şut alınan son duyumlara göre Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine ulaşmıştır. Topu bulanların kargoyla geri yollamaları rica olunur.
Fenerbahçe Tv'de Çıldırtan Yorum 00:36
Fenerbahçe Tv'de Çıldırtan Yorum Fenerbahçe'nin Alanyaspor karşısında 1-1 berabere kaldığı maçın hemen ardından FB TV'de yapılan yorumlar taraftarı çıldırttı. Bir taraftarın "İlla kazanmamız şart değil, ısıtmalı stadımız var" sözleri Twitter'da büyük yankı bulurken sarı-lacivertli taraftarlar bu yoruma büyük tepki gösterdi.
Acun'un Sunumuyla Kamerun'daki Fenerbahçe Futbol Takımı (1997) 05:55
Acun'un Sunumuyla Kamerun'daki Fenerbahçe Futbol Takımı (1997) Kamerun'lu iş adamı Kiça İstanbul'a geldiğinde Fenerbahçe kulübünü ziyaret eder ve büyüklüğünden çok etkilenir.Ülkesine döndüğünde yaptığı ilk iş bir futbol kulübü satın almak ve adını Fenerbahçe koymak olacaktır.
Fenerbahçe Kale Direği Yarışması 03:45
Fenerbahçe Kale Direği Yarışması Yurtdışında sıkça gördüğümüz kale direğine top isabet ettirme yarışmasını bu kez Fenerbahçeli futbolcular düzenliyor. Gökhan Gönül, Özer Hurmacı, Reto Ziegler, Gökay Iravul, Volkan Demirel, Mert Günok aralarında yarışıyor. Volkan da ayağına hakimmiş!
Çiçek Alamayan Çocuğun Ağaçla Fenerbahçeyi Karşılaması (Adana İçerir) 00:23
Çiçek Alamayan Çocuğun Ağaçla Fenerbahçeyi Karşılaması (Adana İçerir) Sınırlarda yaşayanların memleketi... Enteresanlığın başkenti Adana Boyundan büyük ağacı muhtemelen yanındaki arkadaşlarıyla beraber söküp adana'ya gelen fenerbahçeli oyuncuları karşılamaya giden çocuğun fenerbahçe sevgisini hayretle izliyoruz
Volkan Demirel'in Unutulmayacak Penaltı Atışı 00:45
Volkan Demirel'in Unutulmayacak Penaltı Atışı Ziraat Türkiye Kupasında finale 1 adım kala Volkan Demirel penaltı vuruşuyla tüm Fenerbahçelileri yıktı.Başakşehir finale çımasında ilk o suçlu değil tabi