Hoşgeldiniz!

Tenis Videoları

Komik Tenis Videoları

Tribüne Gelen Tenis Topunu Yakalayan David Beckham 00:46
Tribüne Gelen Tenis Topunu Yakalayan David Beckham Wimbledon Tenis Turnuvası'nı tribünden takip eden David Beckham tenis topunu tek hamleyle yakalayınca herkesten alkış aldı. Biraz utanmıs sıkılmıs ama guzel hareket olmus ...
Novak Djokovic'in Sharapova Taklidi 01:36
Novak Djokovic'in Sharapova Taklidi Ömründe tenis izlememiş biri bile mutlaka şarapovayı duymuştur. hem güzelliğiyle hem de orgazmik çığlıklarıyla kortların önemli tenisçilerindendir. Amma cokoviç reyiz acımaz, taklidini yapar, seyircileri gülmekten yerlere yatırır. İzliyoruz ve gülüyoruz efenim...
Gael Monfils Oyunu Bırakmış Gibi Yaparsa 00:55
Gael Monfils Oyunu Bırakmış Gibi Yaparsa Efendim Fransız yetenekli tenisçi Gael Monfils rakibine attığı topu karşıladıktan sonra oyunu bırakmış gibi bi hal aldıktan sonra bi anda kendine geliyor ve güzel bir sayı alıyor,izliyoruz.
En Şanslı Tenis Seyircisi 00:39
En Şanslı Tenis Seyircisi Serena Williams Wimbledon 2014'de çiftler maçında seyircinin birinin kucağına düşmüş. Evet bence şanslı. Williamslar biraz zebellah gibi olsalar da seksiler bence. Don't judge me.
Serena Williams'ın Maça Alkollü Çıkması 03:42
Serena Williams'ın Maça Alkollü Çıkması Wimbledon 2014 çiftler kategorisinde Kristina Barrois ve Stefanie Voegele ile karşılaşan Williams kardeşlerden Serena Williams, maçtaki enteresan hareketlerini mide rahatsızlığına bağlamış. Günahını almayalım ama bize daha çok viskiyi fazla kaçırmış gibi görünüyor.
Novak Djokovic'ten Serena Williams Taklidi 01:06
Novak Djokovic'ten Serena Williams Taklidi Djokovic teniste olduğu kadar taklitte de başarılı olduğunu herkese gösterdi. T shirt'nün altına yerleştirdiği yüzde yüz pamuktan imal edilmiş havlularla rakibini de bir nebze yeren sporcu servis atışında da yeteneğini konuşturacaktır.
Sessizliğin Sesi Olan Top Toplayıcı 00:16
Sessizliğin Sesi Olan Top Toplayıcı Videoyu ilk izlerken anlamsız bir huhhahha gülüşü çıkıverdi birden. Muhtemelen iki gereksiz çıkıp -komik mi amk? diyecek. gayet de komik. hele de tam servis kullanacakken pat diye girmesiyle herkesin ona dikkat kesilmesi ironik
Brezilya'nın Tenisçilere Etkileri 01:08
Brezilya'nın Tenisçilere Etkileri Brezilya'da tenis turnuvasına katılan tenisçi Caroline Wozniacki'ye Brezilya'nın havası yaradı yoksa suyu mu yaradı bilemiyorum ancak direk olarak Vai bacıya özenmiş kendisi, efenim.
Andy Roddick'in Sharapova Taklidi 01:11
Andy Roddick'in Sharapova Taklidi 249.4 km/s gibi hayvani bir hızla en hızlı servis atma rekorunu elinde bulunduran Roddick'in taklit konusunda da yetekli olduğunu gösteren bir video. 2003 yılında dünya klasmanında birinci sıraya yükselme başarısını gösteren Andy Roddick 6 Eylül 2012 tarihinde tenisi bırakmıştır.
Roland Garros - Novak Djokovic'in Ball Boy İle Molası 01:46
Roland Garros - Novak Djokovic'in Ball Boy İle Molası Özellikle yaptığı taklitler ile tenis severlerin beğenisini kazanan Novak Djokovic bu kez de yağmur için verilen arada şemsiyesini tutan çocuğu yanına oturtarak içecek ısmarlıyor....
Maria Sharapova'nın Andy Roddick Taklidi 00:57
Maria Sharapova'nın Andy Roddick Taklidi Sharapova'nın intikam videosudur. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/194655/andy-roddickin-sharapova-taklidi
Gael Monfils'in Novak Djokovic Karşısındaki Gösterisi 01:29
Gael Monfils'in Novak Djokovic Karşısındaki Gösterisi Yetenekli fransız tenisçi gael monfils dünyanın 1 numarası djokovic'e yenilsede inanılmaz keyifli bir performans göstermişti,izliyoruz.
Kadın Tenisçilerin Farklı Emoji Çalışmaları 02:21
Kadın Tenisçilerin Farklı Emoji Çalışmaları Serena, Ivanovic, Sharapova ve Wozniacki ve daha fazla kadın tenisçi belirlenen yüz ifadelerini yapmaya çalışmış izliyoruz.
Tenis Oynarken Orgazmik Çığlıklar Atmak! 01:28
Tenis Oynarken Orgazmik Çığlıklar Atmak! Değerli sitedaşlarım tatlı tatlı başlayan iş giderek sarpa sarmaya başladı.Önceleri atılan hafif çığlıklar tenis sporunu sevdirse de artık ciddi olarak rahatsız olanlar var hatta maçlara çıkmayacağını söyleyen tenisçiler bile. En son olay Wimbeldon da yaşandı. Videoda da izleyeceğiniz Belaruslu tenisçi Victoria Azarenka her seferinde attığı çığlıklara ek olarak son attığı çığlık 95 desibele çıkınca yetkililer harekete geçti. Ben de sizlere Azarenka ve bu konuda haklı bir üne sahip Maria Sharapova nın beraber oynadığı bir maçı buldum. Buyrun...
Top Toplayıcı Çocuk vs Top Toplayıcı Çocuk 01:18
Top Toplayıcı Çocuk vs Top Toplayıcı Çocuk Roddick ve El Aynaoui arasında oynanan maç 4 set sonucunda berabere kalınca 2 oyuncu da çok yoruluyor ve raketlerini top toplayıcı çocuklara veriyor, izliyoruz.
Tenis Maçında Top Toplayan Çocuk Refleksi 00:11
Tenis Maçında Top Toplayan Çocuk Refleksi Bir oraya bir buraya koşturan, helak olan yavrucuktan muhteşem bir refleks.
Kafasında Raket Kıran Tenisçi 02:01
Kafasında Raket Kıran Tenisçi Youzhny adlı tenisçi avataj yakalamışken sayıyı kaybedince bir an sinirleniyor ve raketi kafasına vuruyor ve kafasını yarıyor.
Tenisin En Eğlenceli Adamı Mansour Bahrami 08:03
Tenisin En Eğlenceli Adamı Mansour Bahrami 1956 İran doğumlu olan Mansour Bahrami tenis oynarken yaptığı çılgın hareketlerle tanınıyor, Tenise Tahran’daki babasının görevli olduğu tenis kulübünde top toplayıcı olarak başladı. Raket bulamazsa sopa, süpürge ne bulursa oynuyordu. 1979’daki İslam Devrimi’nden sonra Fransa’ya kaçtı. Beş yıl boyunca her köşe başında polisten kaçarak yaşadı. Fransız pasaportunu aldıktan sonra parlak bir kariyer yaptı. Hayatında tenis dersi almadan grand slam finali oynayan tek tenisçi olarak nam saldı.
Tenisçilerin Sinirli Halleri 04:27
Tenisçilerin Sinirli Halleri Tenisinde bi futbol kadar stresli olduğunu anladığımız bi video karşınızda. Bi futbol maçında gerginlikler ne kadar oluyosa, tenis maçı esnasında da görüldüğü üzere tenisçilerde sinir stres sahibi oluyolar.
Masa Tenisi Tarihinin En Eğlenceli Maçı 16:16
Masa Tenisi Tarihinin En Eğlenceli Maçı Tayvan'da düzenlenen masa tenisi turnuvasında Tayvanlı Çuang Çih-Yuan ve Belçikalı Jean-Michel Saive arasında normal başlayan maçta Belçikalı sporcu Saive'nin yaptığı muzip hareketlerle eğlenceli bir hal aldı. Ciddiyetiyle bilinen uzakdoğulu sporcuyu ve hakemleri bile bu şova ortak etti. Biz de sporu Yıldırım Demiören ve Buz pateni yayınlamayan TRT'den ibaret felan sanıyorduk. Dünyanın her yerinde böyle güzellikler varken. İzliyoruz.
Andy Murray'nin İplemediği Top Toplayıcı Çocuğun Dramı 00:26
Andy Murray'nin İplemediği Top Toplayıcı Çocuğun Dramı Andy Murray ile Fabio Fognini arasındaki tenis maçında Andy Murray topu dışarı vurduktan sonra top toplayıcı çocuk terini silmesi için havluyu uzatıyor ama Murray'nin aklı dışarı çıkan topta top toplayıcı çocuk bekliyor da bekliyor..