Hoşgeldiniz!

Tenis Videoları

Komik Tenis Videoları

Maria Sharapova'nın Andy Roddick Taklidi 00:57
Maria Sharapova'nın Andy Roddick Taklidi Sharapova'nın intikam videosudur. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/194655/andy-roddickin-sharapova-taklidi
Gael Monfils'in Novak Djokovic Karşısındaki Gösterisi 01:29
Gael Monfils'in Novak Djokovic Karşısındaki Gösterisi Yetenekli fransız tenisçi gael monfils dünyanın 1 numarası djokovic'e yenilsede inanılmaz keyifli bir performans göstermişti,izliyoruz.
Kadın Tenisçilerin Farklı Emoji Çalışmaları 02:21
Kadın Tenisçilerin Farklı Emoji Çalışmaları Serena, Ivanovic, Sharapova ve Wozniacki ve daha fazla kadın tenisçi belirlenen yüz ifadelerini yapmaya çalışmış izliyoruz.
Tenis Oynarken Orgazmik Çığlıklar Atmak! 01:28
Tenis Oynarken Orgazmik Çığlıklar Atmak! Değerli sitedaşlarım tatlı tatlı başlayan iş giderek sarpa sarmaya başladı.Önceleri atılan hafif çığlıklar tenis sporunu sevdirse de artık ciddi olarak rahatsız olanlar var hatta maçlara çıkmayacağını söyleyen tenisçiler bile. En son olay Wimbeldon da yaşandı. Videoda da izleyeceğiniz Belaruslu tenisçi Victoria Azarenka her seferinde attığı çığlıklara ek olarak son attığı çığlık 95 desibele çıkınca yetkililer harekete geçti. Ben de sizlere Azarenka ve bu konuda haklı bir üne sahip Maria Sharapova nın beraber oynadığı bir maçı buldum. Buyrun...
Top Toplayıcı Çocuk vs Top Toplayıcı Çocuk 01:18
Top Toplayıcı Çocuk vs Top Toplayıcı Çocuk Roddick ve El Aynaoui arasında oynanan maç 4 set sonucunda berabere kalınca 2 oyuncu da çok yoruluyor ve raketlerini top toplayıcı çocuklara veriyor, izliyoruz.
Tenis Maçında Top Toplayan Çocuk Refleksi 00:11
Tenis Maçında Top Toplayan Çocuk Refleksi Bir oraya bir buraya koşturan, helak olan yavrucuktan muhteşem bir refleks.
Kafasında Raket Kıran Tenisçi 02:01
Kafasında Raket Kıran Tenisçi Youzhny adlı tenisçi avataj yakalamışken sayıyı kaybedince bir an sinirleniyor ve raketi kafasına vuruyor ve kafasını yarıyor.
Tenisin En Eğlenceli Adamı Mansour Bahrami 08:03
Tenisin En Eğlenceli Adamı Mansour Bahrami 1956 İran doğumlu olan Mansour Bahrami tenis oynarken yaptığı çılgın hareketlerle tanınıyor, Tenise Tahran’daki babasının görevli olduğu tenis kulübünde top toplayıcı olarak başladı. Raket bulamazsa sopa, süpürge ne bulursa oynuyordu. 1979’daki İslam Devrimi’nden sonra Fransa’ya kaçtı. Beş yıl boyunca her köşe başında polisten kaçarak yaşadı. Fransız pasaportunu aldıktan sonra parlak bir kariyer yaptı. Hayatında tenis dersi almadan grand slam finali oynayan tek tenisçi olarak nam saldı.
Tenisçilerin Sinirli Halleri 04:27
Tenisçilerin Sinirli Halleri Tenisinde bi futbol kadar stresli olduğunu anladığımız bi video karşınızda. Bi futbol maçında gerginlikler ne kadar oluyosa, tenis maçı esnasında da görüldüğü üzere tenisçilerde sinir stres sahibi oluyolar.
Masa Tenisi Tarihinin En Eğlenceli Maçı 16:16
Masa Tenisi Tarihinin En Eğlenceli Maçı Tayvan'da düzenlenen masa tenisi turnuvasında Tayvanlı Çuang Çih-Yuan ve Belçikalı Jean-Michel Saive arasında normal başlayan maçta Belçikalı sporcu Saive'nin yaptığı muzip hareketlerle eğlenceli bir hal aldı. Ciddiyetiyle bilinen uzakdoğulu sporcuyu ve hakemleri bile bu şova ortak etti. Biz de sporu Yıldırım Demiören ve Buz pateni yayınlamayan TRT'den ibaret felan sanıyorduk. Dünyanın her yerinde böyle güzellikler varken. İzliyoruz.
Andy Murray'nin İplemediği Top Toplayıcı Çocuğun Dramı 00:26
Andy Murray'nin İplemediği Top Toplayıcı Çocuğun Dramı Andy Murray ile Fabio Fognini arasındaki tenis maçında Andy Murray topu dışarı vurduktan sonra top toplayıcı çocuk terini silmesi için havluyu uzatıyor ama Murray'nin aklı dışarı çıkan topta top toplayıcı çocuk bekliyor da bekliyor..