Hoşgeldiniz!

als

Ölümle Sonuçlanan Meydan Okuma 00:27
Ölümle Sonuçlanan Meydan Okuma 10.391 izlenme - 5 yıl önce Dikkatsizce yapılmış üzücü bir olay detayı medyaya yansıyan şekilde kopyala yapıştır yapıyorumç Bir süre önce sosyal medya üzerinde ALS hastalığına karşı farkındalık oluşturmak için yapılan 'meydan okuyorum' paylaşımı Artvin Yusufeli'nde can aldı. 'Meydan okuyorum' diyerek kendini azgın suya bırakan arkadaşını kurtarmak isteyen Melisa Kazan (18) boğularak can verdi.
Buzlu Su Kampanyasında Korkunç Kaza 00:42
Buzlu Su Kampanyasında Korkunç Kaza 16.847 izlenme - 9 yıl önce 'Buzlu kova' kampanyasına destek vermek istedi ancak kova yerine iş makinesinin kepçesini kullanınca işler ters gitti. ABD''nin Illinois eyaletinde yaşayan ve arkadaşına, başından aşağı iş makinesinin kepçesiyle su dökmesini isteyen Ryan Pflederer, talihsiz bir kaza yaşadı. Makinenin kepçesi Ryan''ın başına sertçe çarpsa da arkadaşı suyu dökmeye devam etti. Başından yaralanan talihsiz adam hastaneye kaldırıldı.
Als Hastaları İçin Yağlanmak 00:29
Als Hastaları İçin Yağlanmak 3.994 izlenme - 4 yıl önce bu iri memeli ablamız als hastalarına destek için bir akım başlatmış memeleri yağlamak iyi seyirler.
Stephen Hawking 'in Bedeninin Bozulması, 1'den  76'a Kadar 10:00
Stephen Hawking 'in Bedeninin Bozulması, 1'den 76'a Kadar 3.113 izlenme - 4 yıl önce Fiziğin son büyük dehasının ALS hastalığından çektiklerini, fotoğrafları aracılığı ile öğreniyoruz. Hastalık 21 yaşında ortaya çıkmış, 24. de baston, 28.de tekerlekli sandalye kullandırtmış ve bedeni ölene kadar çökmeye devam etmiş.
Als Hastaları İçin Buzlu Su Döken Travesti 00:15
Als Hastaları İçin Buzlu Su Döken Travesti 5.421 izlenme - 9 yıl önce Travesti ablamız ALS hastaları için su döküyor ve meydan okuyor,iyi seyirler.
İniş Yapamayan Kartal 00:45
İniş Yapamayan Kartal 4.876 izlenme - 8 yıl önce Tahminimce koruma altında olan bu kartal kardeşimizin, yuvasına iniş yaptığı sırada yaşadığı talihsizlik kameralara yansımış. Videonun devamında ise iniş yapamadıktan sonra birkaç saniye etrafa bakınıp hayatın anlamını aramaya çalıştıktan sonra kartal kardeşimiz kendini toparlayıp yuvasına yerleşiyor.
Pınar Altuğ - Ice Budget Challange 00:15
Pınar Altuğ - Ice Budget Challange 2.874 izlenme - 9 yıl önce Ice Budget Challange akımına bir destekte Pınar Altuğ'dan geldi. İzleyelim..
ALS Hastalığına Yakalanan Fenerbahçeli Sedat Balkanlı 03:36
ALS Hastalığına Yakalanan Fenerbahçeli Sedat Balkanlı 2.177 izlenme - 8 yıl önce Kariyerinin zirvesinde böyle bi hastalığa yakalanmak onun için talihsiz bir son olsa da, o ve eşi bu hastalık karşısında sergiledikleri tutumları ile hem herkese örnek oldular hem de sevginin gücünü ispatladılar. Döneminde oynayan bir çok futbolcu hatırlanmazken Sedat Balkanlı herkesin aklına kazındı ve Fenerbahçe'nin efsaneleri arasına girdi. Allahtan rahmet diliyoruz.
Beren Saat'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 00:14
Beren Saat'in Başından Aşağı Buzlu Su Döküp Meydan Okuması 1.798 izlenme - 9 yıl önce ALS hastalığına dikkat çekmek ve bağış toplamak için yapılan buzlu su kampanyasına ünlülerden destek devam ediyor. Senarist Ece Yörenç'in ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağı buzlu su döküp meydan okumasını kabul eden Beren Saat kampanya için bağışını yaptığını söyledi. Beren Saat daha sonra kafasından aşağı buzlu su dökerek Engin Hepileri, Esra Dermancıoğlu ve Kenan Doğulu'ya meydan okudu.
Attan Düşen Kadın 00:29
Attan Düşen Kadın 2.547 izlenme - 9 yıl önce Ice bucket challenge'ı atın üstünde denemeye çalışan bu kadının başına bakın ne geldi. Sonunu hesap edemeyen kadının hazin sonunu izliyoruz.
Als'yi Kanser Sanıp Meydan Okuyan Dayı 01:09
Als'yi Kanser Sanıp Meydan Okuyan Dayı 2.481 izlenme - 9 yıl önce Açıklama yapamadım kanım dondu, kendisinin açıklamalarını dinleyelim.
Gwyneth Paltrow - Ice Bucket Challenge 01:01
Gwyneth Paltrow - Ice Bucket Challenge 2.074 izlenme - 9 yıl önce Gwyneth Paltrow'da Ice Bucket Challenge'ye destek verenler arasına girdi.
Şener Şen'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 00:06
Şener Şen'in ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Su Dökmesi 2.079 izlenme - 9 yıl önce Dünya çapında ALS Hastaları için başından aşağı buzlu su dökenlerin sayısının gittikçe artmıştı. Yurdum insanıda tabiki sessiz kalamazdı bu kampanyaya. Ülkemiz ünlüleri arasında Şener abimiz öncülük ediyor. Helal olsun.
03:41
"ALS Ice Bucket Challenge" Kazaları 1.202 izlenme - 7 yıl önce Bir dönemin su israfı olan meydan okuma mühaberesinden kalan komik kazaları izliyoruz kardeşlerim. Keyifli seyirler...
Cem Yılmaz - Ice Bucket Challenge 00:31
Cem Yılmaz - Ice Bucket Challenge 1.749 izlenme - 9 yıl önce CemYılmaz ice bucket challenge akımı için oluşturduğu tepkisini izliyoruz..
Stephen Hawking'in Allah'ın Varlığını Kabul Etmesi 00:39
Stephen Hawking'in Allah'ın Varlığını Kabul Etmesi 1.670 izlenme - 9 yıl önce Ateistlere bir darbe de ünlü fizikçiden geldi. Her fırsatta Allah'ın varlığına inanmadığını dile getiren Dünyaca ünlü fizikçi Stephen Hawking, sonunda Allah'ın varlığını kabul etti. Hawking, yaptığı açıklamalarla ateistleri şoka uğrattı. Hawking, 70 yaşında ve bu yaşa kadar Allah'ın varlığını kabul etmiyordu. Hawking'in açıklamaları belki de ateistlerin Allah'ın varlığını kabul etmesine sebep olacak. Hawking, Kanal D Londra Temsilcisi Ayşegül Ekinci'ye verdiği röpörtajda : "Evrenin oluşumu bilimin gerçekliğine dayanır. Ama bu hiçbir şekilde, Bilim Kuralları'nı koyan ve onları da yaratan bir Tanrı olmadığı anlamına gelmez..." şeklinde konuştu. Hawking'in bu sözlerinin bilim dünyasında nasıl bir etki oluşturacağı merak ediliyor. Hawking'in, bilim ile bu kadar ilgili olup da 70 yaşına kadar Allah'ın varlığını kabul etmemesi zaten kocaman bir çelişkiydi. Dahası, Allah'ın varlığını kabul etmek için ünlü bir fizikçinin sözü değil, kainattaki mevcut olan her şeye bakmamız yeterlidir. Röportajın tamamı için: http://www.aysegulekinci.com/tr/yasayan-en-buyuk-bilim-adami-stephen-hawking-aysegul-ekinciye-konustu.html Bakın Bediüzzaman Said Nursi Allah'ın varlığını kabul etmeyenler için ne demiş: "İşte, ey tabiata saplanan ve bataklıkta boğulmak derecesine gelen gafil! Bütün mazi ve müstakbele ulaşacak hikmetli ve kudretli manevi el sahibi olmayan birşey, nasıl bu zeminin hayatına karışabilir? Senin gibi hiç ender hiç olan tesadüf ve tabiat buna karışabilir mi? Kurtulmak istersen, "Tabiat, olsa olsa bir defter-i kudret-i İlahiyedir. Tesadüf ise, cehlimizi örten gizli bir hikmet-i İlahiyenin perdesidir" de, hakikate yanaş." http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/142439/stephen-hawking-allah-yoktur-diyemeyiz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/200388/stephen-hawking-ile-sira-disi-roportaj http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/142217/yigit-bulut-hawking-allahin-varligini-kabul-etti
ALS Hastalarına Destek Veren Türk Kızları - Ice Bucket Challenge 10:36
ALS Hastalarına Destek Veren Türk Kızları - Ice Bucket Challenge 1.158 izlenme - 8 yıl önce ALS Hastalığına destek veren 'Türk Kezban' derlemesi. Fazla söze gerek yok izleyelim.
Kim Kardashian Ice Bucket Challenge 00:52
Kim Kardashian Ice Bucket Challenge 1.465 izlenme - 9 yıl önce kim kardashian'da Ice Bucket Challenge'ye destek verenler arasına girdi.
Tencereye Kafa Atan Pique (Shakira İçerir) 00:49
Tencereye Kafa Atan Pique (Shakira İçerir) 893 izlenme - 9 yıl önce En son Arda'nın çalımıyla bu denli bi şok yaşayan Pique'ye Allah'tan acil şifalar sevenlerine sabır diliyoruz
Oğuzhan Uğur ALS Ice Bucket Challenge 00:31
Oğuzhan Uğur ALS Ice Bucket Challenge 1.317 izlenme - 9 yıl önce Babasını ayrı severim kendini ayrı... Oğuzhan Uğur kardeşim konuyla ilgili susuz geçirmiş sesi buralara kadar geldi. Devlet Bahçeliye ve Kemal Kılıçdaroğluna meydan okuyuşunu izliyoruz.
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Als Kavgası - Beyaz Futbol 04:54
Ahmet Çakar'ın Canlı Yayında Als Kavgası - Beyaz Futbol 1.696 izlenme - 8 yıl önce Ümit Özat'ın Elazığspor'un başına gelmesinin ardından yeni döneme eski Fenerbahçeli futbolcu Abdülkerim Durmaz'ı da alarak devam eden Beyaz Futbol ekibi dün gece programın sonunda ALS hastalığına dikkat çekmek istemiş. Fakat Ahmet Çakar bu olaya baş kaldırınca Sinan Engin biraz darılmış gibi. "Komik" kategorisine ekliyorum çünkü dünkü program kesinlikle komediydi. Çoğu sit-com dizilerinden daha iyiydi. Neyse efendim, izleyelim..
Kafadan Aşağıya Buzlu Su Dökmek - FakeTaxi 00:45
Kafadan Aşağıya Buzlu Su Dökmek - FakeTaxi 1.190 izlenme - 9 yıl önce ALS hastaları için başlatılan ve meydan okumaların ardı arkası gelmeyerek devam etmesiyle kafadan buzlu/soğuk su dökme olayına FakeTaxi ekibi de girmiş, Gina'cığıma burdan selam çakıyor ve izliyoruz efendim.
Hilal Cebeci - Ice Bucket Challenge 00:55
Hilal Cebeci - Ice Bucket Challenge 1.165 izlenme - 9 yıl önce Merakla acaba neden hala katılmadı derken gözümün nuru lokum tenli Hilalimd e ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağı buzlu su dökenler kervanına katılmış.izliyoruz
Lady Gaga'nın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:15
Lady Gaga'nın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 1.105 izlenme - 9 yıl önce ALS Hastaları için başından aşağı buzlu su dökenlerin sayısının gittikçe artması yakında Türkiye sınırlarına da ulaşarak ünlüler tarafından yapılacağını gösteriyor. Lady Gaga'nın adayları: Adele, Michael Rapino, Vincent Herbert, ve Arthur Fogel
Demi Lovato - Ice Bucket Challenge 01:25
Demi Lovato - Ice Bucket Challenge 884 izlenme - 9 yıl önce Demi Lovato'da Ice Bucket Challenge'ye destek verenler arasına girdi.
Neden Buzlu Su? 00:58
Neden Buzlu Su? 536 izlenme - 9 yıl önce Açıklama yapmaya gerek yok. Kızımız açıklamış her şeyi. Neden buzlu su olduğunu öğreniyoruz.
Melanie Iglesias ALS Hastaları İçin Buzlu Su Dökmesi 00:31
Melanie Iglesias ALS Hastaları İçin Buzlu Su Dökmesi 594 izlenme - 9 yıl önce Ve en sonunda beklenen gol geliyor ve sitenin yakından tanıdığı, sessiz alkışlarımızın biricik kahramanı Melanie Iglesias da 'Ice Bucket Challenge' akımına kapılıp buzlu su altına giriyor..Gönül isterdi ki buzlu suyu yeyince kuyruğu kapıya sıkışmış kedi gibi kaçmasın fakat olmuyor..Gördüğünüz kadarıyla artık..Yapacak bi şey yok..
Adam Sandler - Ice Bucket Challenge 01:03
Adam Sandler - Ice Bucket Challenge 490 izlenme - 9 yıl önce Adam Sandler'da ALS hastalığı için başından aşağıya buzlu su döken ünlüler arasına katıldı.
Als Ice Challenge - Atın İntikamı 00:16
Als Ice Challenge - Atın İntikamı 585 izlenme - 9 yıl önce Meydan okuya, okuya bu hale geldi durum. Als hastaliginin ne oldugunu bilmeden, kendini insalatanlar dolaşıyor internet ortamında. Yazik....
Gerçek ALS Hastasının Ice Bucket Challenge Desteği (Gökhan Işık) 02:47
Gerçek ALS Hastasının Ice Bucket Challenge Desteği (Gökhan Işık) 551 izlenme - 9 yıl önce Arkadaşlar başlığı yanlış yazmışsam öncelikle özür dilerim. Gökhan abimiz gerçek bir ALS hastası. O da ALS Ice Bucket Challenge'ce destek olmak istemiş. En anlamlı destek bu olsa gerek, gösterişten uzak.. Konuşma google translate ile yapılmış. Ayrıca; http://www.gokhani.com/2014/02/als-hastalg-ile-yasamak_16.html