Hoşgeldiniz!

at

Boş Gezenin Boş Kalfası Atın Bir Günü 01:05
Boş Gezenin Boş Kalfası Atın Bir Günü 4.966 izlenme - 5 yıl önce Arkadaşlar saçma bir video gibi gelebilir sövebilirsiniz belkide bi süre sonra hoşunuza gider çok kararsız kaldım umarım bol bol sövmezsiniz.
Yarış Atının Park Halindeki Arabaya Kafa Atması 00:19
Yarış Atının Park Halindeki Arabaya Kafa Atması 2.638 izlenme - 4 yıl önce İki atın yarıştığı toprak yolun kenarında park halinde duran araca nedendir bilinmez hızla çarpan at. Umarım durumu iyidir.
Cüce Ajan 00 - Weng Weng 02:10
Cüce Ajan 00 - Weng Weng 5.373 izlenme - 7 yıl önce O bütün dövüş sanatlarının ustası, o az konuşan çok iş yapan ,İnterpolün en gözde ajanı, o at pipisinden biraz uzun boyuyla, karizmasıyla, bütün kızların gözdesi. O inanılmaz çocuk Weng Weng. Kendinden üç misli abileri 2 yumrukla indiricek kadar güçlü, bir gökdelenin tavanından şemsiye ile atlayacak kadar cesurdur. Not:Filipinlerin ünlü aktörü Weng Weng, 80'li yıllarda çevirmiş olduğu bir düzineye yakın filmle, halkın sevilen karakteri olmuştur. 1992 yılında vefat eden Weng Weng'in filmleri hala sevilerek izlenmektedir.
Plajdan Çıkarmak İstediği At Tarafından Tepilen Adam 00:16
Plajdan Çıkarmak İstediği At Tarafından Tepilen Adam 1.249 izlenme - 3 yıl önce Plaja giren atı kendilerine rahatsızlık verdiği düşüncesiyle uzaklaştırmak isteyen adam atın kendisini tepmesiyle kuma yapışmış.
Kadının Öpücüğüne Karşılık Veren At 00:07
Kadının Öpücüğüne Karşılık Veren At 68 izlenme - 2 ay önce At çiftliğinde görevli olan kadın atlardan birinin yanağına öpücük kondurmuş. At kadının öpücüğüne karşılık verip kadını öpmüş.
Desenli At 01:08
Desenli At 3.848 izlenme - 7 yıl önce İngiltere'nin Kuzey Yorkshire bölgesinde bulunan bir binicilik okuluna ait at çiftliğinde geçen Mayıs ayında dünyaya gelen bu sevimli taya boynundaki şekil nedeni ile Da Vinci adı verilmiş. Çiftliğin sahibi Wendy Bulmer, Vinny'nin (Da Vinci) annesini 1 yıl önce satın aldığını ve geldikten bir süre sonra hamilelik belirtisi gösterdiğini, bu durumun maliyet açısından bahalıya geleceği için önce canlarının sıkıldığını ve satmayı düşündüklerini ama Vinnyi görünce düşüncesinin değiştiğini söyledi. Sevimli tayın özgürlüğüne oldukça düşkün olduğu ve ziyaretçisinin çok olduğu ve çocuklarla oynamaya bayıldığı belirtiliyor... İşte ünlü tay Da Vinci...
at osurması 00:18
at osurması 5.686 izlenme - 13 yıl önce at osurması
At Kestanesi Kremi Faydaları - At Kestanesi Ne İşe Yarar? 05:09
At Kestanesi Kremi Faydaları - At Kestanesi Ne İşe Yarar? 4.285 izlenme - 9 yıl önce At Kestanesi Kremi Faydaları - At Kestanesi Ne İşe Yarar?
Aşırı Gerçekçi Suçlu Yakalama Sahnesi 00:43
Aşırı Gerçekçi Suçlu Yakalama Sahnesi 4.117 izlenme - 4 yıl önce Bin yılın en büyük prodüksiyonu Akasya Durağı dizisinin karakterlerinin dahiyane suçlu yakalama yöntemini izliyoruz.
Japonya'da Tuvalet Adabı 02:11
Japonya'da Tuvalet Adabı 4.651 izlenme - 5 yıl önce Japonya'da tuvalet adabı anlatılıyor, bizdeki benzerliklere bakarak, insanın gözleri yaşarıyor arkadaşlar, iyi seyirler..
Büyükada'da Atlara Eziyet 00:46
Büyükada'da Atlara Eziyet 3.410 izlenme - 6 yıl önce efendim büyükada diye bir yer var burada dolu fayton olur ve bir at artık yorgun düşer eziyetli bir şekilde ayaga kaldırılır yorum sizin görüntüleri izliyoruz
Manda Arabasını Coşturan Adamların Sonu 00:44
Manda Arabasını Coşturan Adamların Sonu 1.408 izlenme - 3 yıl önce Yazık değil mi lan hayvana ibnetorlar? Olan hayvana olmuş, yazık.
Genç Sergen Bildiğimiz Gibi 01:16
Genç Sergen Bildiğimiz Gibi 3.596 izlenme - 7 yıl önce Türk futbolunun Maradona'sı Sergen Yalçın'dan her zaman ki gibi samimi açıklamaları.
Bir Garip Spor Aleti 01:59
Bir Garip Spor Aleti 4.874 izlenme - 7 yıl önce Koreli olduklarını düşündüğüm milletten bir garip spor aleti daha, yararlı olup olmadığını bilemem ama komik olduğu kesin.
21 Yaşındaki Sergen Yalçın'la At Yarışı Röportajı 03:00
21 Yaşındaki Sergen Yalçın'la At Yarışı Röportajı 4.378 izlenme - 7 yıl önce Sergen Yalçın'ın Levent Özçelik ile yaptığı bu röportaja youtube'da gezerken rastladım. Alkışlarlayaşıyorum'da göremediğim için ekleyeyim dedim. not: Siteyi sadece takip için kullandığımdan böyle sikindirik bir nickim var takılmayın beyler.
Atına Ses Sistemi Döşeyen Adam 00:30
Atına Ses Sistemi Döşeyen Adam 1.242 izlenme - 3 yıl önce Eldeki imkanlar farklılık gösterse de modifiye aşkı değişmiyor. Atı olan adam müzik dinleme keyfini atın üzerinde de yaşamak istemiş ve ata ses sistemi döşemiş.
Köksal Baba At Yarışı Oynarsa 00:53
Köksal Baba At Yarışı Oynarsa 3.550 izlenme - 6 yıl önce Köksal Baba (Köksal Bektaşoğlu) sosyal medyanın Karadeniz'den çıkardığı sevilen fenomen abimiz bu sefer at yarışı oynamış ve yarışı televizyondan takip ediyor.
Retrieving a Frisbee 01:32
Retrieving a Frisbee 3.344 izlenme - 4 yıl önce I keep falling for this. Facebook: https://www.facebook.com/TheButteredS... Twitter: https://twitter.com/BttrdSdeDwn https://www.reddit.com/r/ButteredSide... Support us with Brave! - https://brave.com/but949 Support us with Brave! - https://brave.com/but949
David Guetta - Where Dem Girls At Ft Nicki Minaj 03:48
David Guetta - Where Dem Girls At Ft Nicki Minaj 7.178 izlenme - 11 yıl önce DAHA FAZLASI İÇİN SİTEME UĞRAYIN ARKADAŞLAR SÜPER ŞARKILAR PAYLAŞIYORUM http://tr5.in/1cG3
Kanepede Sere Serpe Yatan At 00:46
Kanepede Sere Serpe Yatan At 1.104 izlenme - 3 yıl önce Normal şartlarda ayakta uyuduklarını bildiğimiz atlarda biri sokağa atılmış kanepeyi görünce dayanamamış ve kanepeye sere serpe yatmış.
Yılkı Atı Doru - Alaca 12:47
Yılkı Atı Doru - Alaca 4.026 izlenme - 6 yıl önce Yıllardan beri sürdürülen yılkı, atların kaderidir… Yaşını doldurmuş atlara artık bakacak gücü olmayan sahipleri, kışın dağlara bırakmaktadırlar. Bu atlar, kışı dağda geçirebilirlerse, bir dahaki yaza, yeniden daha güçlü bir şekilde çalışabilecek duruma gelmektedirler. Dorukısrak da bu kaderi yaşayacak atlardan biridir. Doru, bu nedenle çok erken tanışır yılkı geleneğiyle. Doru daha koşmayı bile doğru dürüst öğrenememiş bir taydır. Annesiz yaşamak için henüz çok küçüktür. Ancak doğuştan getirdiği yeteneklerden, özgüven ve özgür ruhlu oluşu, onu diğer taylardan farklı kılmaktadır. Doru’nun annesi Dorukısrak ise artık yaşlanmıştır. Yılkı onu beklemektedir. Yılkı Atı, TRT Çocuk’ta…
atlarla harika bir slayt 01:34
atlarla harika bir slayt 5.192 izlenme - 13 yıl önce
At Yarışı İzlerken Kendinden Geçen Adam 00:34
At Yarışı İzlerken Kendinden Geçen Adam 977 izlenme - 2 yıl önce At yarışlarına gönül veren adam yaptığı kuponun son koşusuna kalınca dahada heyecanlanmış adeta yarışı yaşamış.
At Yarışı Kazaları! 03:32
At Yarışı Kazaları! 3.533 izlenme - 8 yıl önce Motorsporları ve bisiklet yarışlarında görmeye alıştığımız kazalar, at yarışlarında da sık sık yaşanıyor. İşte bazı örnekler
Boğa At Maçı 01:18
Boğa At Maçı 2.443 izlenme - 6 yıl önce Atın asaletine bakın be. Kavga ederken bile pozundan taviz vermiyor.
Şanlıurfalı Ailenin At Yarışı Heyecanı 00:44
Şanlıurfalı Ailenin At Yarışı Heyecanı 1.630 izlenme - 3 yıl önce Şanlıurfa'da at yarışı oynayan aile reisi son yarışa kalınca aileyi bir anda yarış heyecanı sarmış. Hepsi bir anda at yarışını izler olmuş.
Hitler'in Sevgilisinin Kamerasından Hitler 03:41
Hitler'in Sevgilisinin Kamerasından Hitler 5.080 izlenme - 7 yıl önce Türkçe altyazılı olarak internette mevcut olan "World at War" adlı belgeselin ilk bölümünden bir kesiti izliyoruz.
At Kafalı Adamın Hayvansı Vücut Çalışması 00:16
At Kafalı Adamın Hayvansı Vücut Çalışması 1.640 izlenme - 3 yıl önce Vücut geliştirme sporuna kendini adayan adam sınırlarını zorlamış. Kendi imkanları ile yaptığı ağırlığı kaldırırken kafasına da at maskesi geçirmiş.
A Night at the Roxbury - What is Love (Sylvester Stallone) 04:14
A Night at the Roxbury - What is Love (Sylvester Stallone) 5.521 izlenme - 7 yıl önce Genelde Jim Carrey ile özdeşleşen bu programa Sylvester Stallone'da gelmiş, kendi tarzında Jim abi kadar olmasa da eğlendirmişi. Stallone'un aslında çok komik biri olduğunu duymuştum bi yerlerden.
Yapay Zeka ile 4k'ya Dönüştürülen Video 01:17
Yapay Zeka ile 4k'ya Dönüştürülen Video 1.760 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın ilk filmi olan Arrival of a Train at La Ciotat adlı yapıtın yapay zeka ile tekrar düzenlenip 4k'ya çevirilmiş bir bölümü.