Hoşgeldiniz!

at

Efsane Yarış Atı Yavuzhan (1994-1999) 09:08
Efsane Yarış Atı Yavuzhan (1994-1999) 3.513 izlenme - 7 yıl önce Sitede yayınlanan pek çok nostaljik at yarışı videosuna karşılık yarışseverlerin büyük bölümü tarafından en büyük efsane kabul edilen "Yavuzhan"a ait bir video olmaması üzerine harekete geçerek bu videoyu sizlerle paylaşıyorum efendim. Rakibi kendisine iyice sokulmadan tempoyu artırmadığı , rakiplerile dalga geçtiği , insan gibi hisleri olduğu , geçildiği bir yarıştan sonra jokeyini üstünden atıp çiğnemeye kalktığı gibi efsaneler hala konuşulur. Efsane Yavuzhan 2000 yılında bağırsak düğümlenmesi sonucu ölmüştür. Bir başka rivayet sahiplerinin kendisi için anıt diktirdiğini söylemektedir.
hayata çalım at fragman 02:21
hayata çalım at fragman 5.888 izlenme - 12 yıl önce hayata çalım at filminin resmi fragmanı...
Atın Altından Geçmek İsteyen Kaykaycı At Tarafından Ezildi 00:21
Atın Altından Geçmek İsteyen Kaykaycı At Tarafından Ezildi 432 izlenme - 1 yıl önce Rusya’da bir kaykaycı, yolda gördüğü atın altında geçmeye çalıştığı sırada at tarafından ezildi. O anlar mobese kamerasına yansımış.
at yarışı 03:53
at yarışı 3.792 izlenme - 13 yıl önce
Adnan Oktar'ın Programında Arkadan Geçen Gizemli Cisim 00:18
Adnan Oktar'ın Programında Arkadan Geçen Gizemli Cisim 4.874 izlenme - 7 yıl önce Adnan Hoca'nın nasıhat ettiği sırada arkadadan gizemli bir cisim geçiyor. Ben bır şeye benzetemedım yorum sizin.
At Yüzü Filtresi ile Çocuğunu Korkutan Anne 00:24
At Yüzü Filtresi ile Çocuğunu Korkutan Anne 457 izlenme - 9 ay önce Sosyal medyada çokça uygulanan at yüzü filtresini çocuğunun yanında uygulayan anne, çocuğunu fena korkutmuş.
Yılkı Atı Doru - Kuzu 12:46
Yılkı Atı Doru - Kuzu 3.628 izlenme - 6 yıl önce Yıllardan beri sürdürülen yılkı, atların kaderidir… Yaşını doldurmuş atlara artık bakacak gücü olmayan sahipleri, kışın dağlara bırakmaktadırlar. Bu atlar, kışı dağda geçirebilirlerse, bir dahaki yaza, yeniden daha güçlü bir şekilde çalışabilecek duruma gelmektedirler. Dorukısrak da bu kaderi yaşayacak atlardan biridir. Doru, bu nedenle çok erken tanışır yılkı geleneğiyle. Doru daha koşmayı bile doğru dürüst öğrenememiş bir taydır. Annesiz yaşamak için henüz çok küçüktür. Ancak doğuştan getirdiği yeteneklerden, özgüven ve özgür ruhlu oluşu, onu diğer taylardan farklı kılmaktadır. Doru’nun annesi Dorukısrak ise artık yaşlanmıştır. Yılkı onu beklemektedir. Yılkı Atı, TRT Çocuk’ta…
At Yarışında Kan Donduran Görüntüler 02:59
At Yarışında Kan Donduran Görüntüler 2.971 izlenme - 7 yıl önce Şanlıurfa'da dün koşulan at yarışında insanın kanını donduran şiddet görüntüleri yaşandı. Apranti Hışman Çizik, 'İstambul Kızı' adlı atını yarışın başından sonuna dek kamçıyla dövdü. Kamçıların şiddetine dayanamayan 'İstambul Kızı' finişe metreler kala yere yığılıp kaldı. Türkiye Jokey Kulübü'nün düzenlediği altılı ganyan yarışlarının 5 Mart Şanlıurfa programında büyük bir skandal yaşandı. 3. koşuda "İstambul Kızı" isimli atın aprantisi Hışman Çizik, yarış sırasında olay yaratan hareketlerde bulundu. Koşunun başından sonuna kadar atı kamçısıyla adeta döven Hışman Çizik'in bu davranışı kamerelar tarafından anbean görüntüledi. Finişe kısa bir süre kala kamçıların şiddetine dayanamayan 'İstambul Kızı' bir anda yere yığıldı. Apranti, Hişman Çizik de kendini yerde bulurken, talihsiz at yerden kalkamadı. 'İstambul Kızı'nın sağlık durumuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu arada 'İstambul Kızı' yarışı dördüncü olarak tamamlarken, sahibine 2 bin TL kazandırdı. Konuyla ilgili sosyal medyada ayaklanan yarışseverler Türkiye Jokey Kulübü'ne tepki gösterdi. İŞTE VİCDANSIZLIĞIN GÖRÜNTÜLERİ "BÜTÜN AİLEM ATÇILIK YAPIYOR" İşkenceden farksız davranışlarıyla büyük tepki gören Hışman Çizik, geçtiğimiz yıl verdiği röportajda tüm ailesinin atlarla ilgilendiğini belirterek, "Şanlıurfa'da atlarımız var. Çocukluğum atların arasında geçti. Kendimi geliştirmek için buraya geldim. Hep ağabeylerime özendim. Bir jokey için kilo çok önemli, o yüzden hamburger ve hamur işleri yememiz yasak" diye konuşmuştu. (sporx)
Erhan Yavuz'un Fair Playlik Davran. 00:47
Erhan Yavuz'un Fair Playlik Davran. 3.766 izlenme - 9 yıl önce 12 Ağustos Cuma günü İstanbul Veliefendi Hipodromu daha önce eşine rastlanmamış FAIR PLAY örneğine sahne oldu.
Enrique İglesias - One Day At A Time - 2010 04:07
Enrique İglesias - One Day At A Time - 2010 6.677 izlenme - 12 yıl önce enrique iglesias - one day at a time - 2010 euphoria isimli albümünden ..bu parçada sanatçıya akon'da eşlik etmiştir.
Jokeysiz Atın Birinci Gelmesi 00:46
Jokeysiz Atın Birinci Gelmesi 2.129 izlenme - 4 yıl önce Jokeysiz atların daha doğrusu yarışı tamamlaması olacak ki bu durum hiç de normal değil. İzliyoruz efendim.
Hızlı Ve Eşek Arabalı 00:34
Hızlı Ve Eşek Arabalı 2.441 izlenme - 6 yıl önce Adam milletin arabayla yapamadığı hareketi eşek arabasıyla yapıp güzel bir mesaj vermiş. Acaba şu hareketi yapana kadar kaç tane eşek arabası parçaladı. Eğitimleri nerde yapıyordu. Eşek kaç beygir. Kafamda deli sorular
AYILAR 00:12
AYILAR 10.201 izlenme - 15 yıl önce HAYVANAT BAHÇESİ
Yarışan Atlar İle Çarpışan Polis Arabası - Cezayir 00:59
Yarışan Atlar İle Çarpışan Polis Arabası - Cezayir 3.185 izlenme - 5 yıl önce Cezayir'den gelen görüntüde cinayet gibi kaza,görüntüde at yarışı esnasında koşan atlaraın üzerine arabasını süren polis aracı jokeyleri bowling gibi deviriyor
Çok Güvenilir Kargo Şirketi 00:26
Çok Güvenilir Kargo Şirketi 4.156 izlenme - 8 yıl önce Amerikan kargo şirketi USPS yani Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi'ne bağlı elemanlar işini hakkıyla yapıyor tebrik etmek lazım. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
At Gibi Koşup Zıplayan Norveçli Kadın 01:42
At Gibi Koşup Zıplayan Norveçli Kadın 555 izlenme - 2 yıl önce Ayla Kirstine, Norveçli bir genç kadın. Ayla, iki ayak üstünde yürümektense, at gibi yürümeyi tercih ediyor.
Lenka - Everything At Once (720p Türkçe Altyazılı) 02:47
Lenka - Everything At Once (720p Türkçe Altyazılı) 4.284 izlenme - 8 yıl önce Çeviri : Melissa Gülhan Senkron : bL00keRs bL00keRs.tumblr.com cemden.blogspot.com Şarkı Sözleri : As sly as a fox, as strong as an ox As fast as a hare, as brave as a bear As free as a bird, as neat as a word As quiet as a mouse, as big as a house All I wanna be All I wanna be, oh All I wanna be is everything As mean as a wolf, as sharp as a tooth As deep as a bite, as dark as the night As sweet as a song, as right as a wrong As long as a road, as ugly as a toad As pretty as a picture hanging from a fixture Strong like a family, strong as I wanna be Bright as day, as light as play As hard as nails, as grand as a whale All I wanna be, oh All I wanna be, oh All I wanna be is everything Everything at once Everything at once, oh oh oh Everything at once As warm as the sun, as silly as fun As cool as a tree, as scary as the sea As hot as fire, cold as ice Sweet as sugar and everything nice As old as time, as straight as a line As royal as a queen, as buzzed as a bee As stealth as a tiger, smooth as a glider Pure as a melody, pure as I wanna be All I wanna be, oh All I wanna be, oh All I wanna be is everything Everything at once
İzmir At Yarışında Büyük Kaza 02:40
İzmir At Yarışında Büyük Kaza 3.656 izlenme - 8 yıl önce Dün akşam İzmir'de altılı ganyanın 5. ayağı olan 6. koşuda meydana gelen kaza büyük bir trajediye sahne oldu. Yarışın son 800'ü geçildikten sonra arkada mücadele eden 5 safkan birbirine çarparak yıkıldı. Yıkılan atlardan ayağı kırılan Raptor Force uyutuldu. Jokeylerden Ahmet Oluk ile Halil Kalınyılmaz yara almazken, Aytek Dülger'in sol bacağında hafif yaralanma, Fatih Vurucu'nun da kaburgalarında zedelenme meydana geldi. OMUZUNDA VE KABURGASINDA ZEDELENME OLUŞTU Kazada en büyük yaralanmayı ise Türkiye'nin en deneyimli jokeylerinden Sadettin Boyraz yaşadı. Belinde, omzunda ve kaburgalarında zedelenme oluşan ve MR'ı çekilen Boyraz, geceyi müşahede amaçlı hastanede geçirdi.
Abdülkerim Durmaz: Aykut Kocaman At Antrenörü Olsun (Beyaz Futbol - 28 Ocak Pazar) 05:10
Abdülkerim Durmaz: Aykut Kocaman At Antrenörü Olsun (Beyaz Futbol - 28 Ocak Pazar) 2.356 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Futbol yorumcusu Abdülkerim Durmaz, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'a "at antrenörü olsun" dedi.
Hande Ataizi ile Özcan Deniz At Üstünde (İki Kere Kiki - 2001) 03:11
Hande Ataizi ile Özcan Deniz At Üstünde (İki Kere Kiki - 2001) 4.527 izlenme - 7 yıl önce 2001-2002 sezonunda yayınlanmış ve baya ilgiyle izlenmiş İki Kere Kiki'de Özcan Deniz'in konuk olduğu programda Hande Ataizi ile beraber at üstünde gezdikleri eğlenceli görüntüler içeren videodur. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
At Pisliği Yiyen İnsan Dışı Varlık 00:28
At Pisliği Yiyen İnsan Dışı Varlık 3.983 izlenme - 6 yıl önce Bir gösteri sonrası kalabalığın içinden geçen atlı polislerin geride bıraktığı at pisliğini avuçlayarak yiyen bu sarhoş adam görenleri şaşkına çevirdi.
Atım Arap Oynayan Amerikan Asker & Orhan Yurdagel 02:55
Atım Arap Oynayan Amerikan Asker & Orhan Yurdagel 3.030 izlenme - 6 yıl önce Rütbeli asker Orhan Yurdagel atım arap isimli şarkıcı icra ederken amerikan asker de çiftetelli havasında oynuyor. Bunu yaparken kendi kültüründen figürleri eklemeyi de unutmuyor.
Call of Duty Evrimi 06:04
Call of Duty Evrimi 2.671 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en köklü ve en efsane oyun serilerinden biri olan Call of Duty'nin evrim listesiyle karşınızdayız! FPS oyun Call of Duty'nin 2003'ten günümüze kadar olan hikayesi sizlerle...
Minecraft Zombi At - İskelet At Çağırmı - At Evcileştirme 04:05
Minecraft Zombi At - İskelet At Çağırmı - At Evcileştirme 3.440 izlenme - 8 yıl önce İskelet At: summon Entity Horse - 0 -0-0 (Type:4) Zombi At: summon Entity Horse - 0 - 0 - 0 (Type:3)
Fazla Merakın Zararları 00:11
Fazla Merakın Zararları 3.493 izlenme - 7 yıl önce Benim anlamadığım neden otostopçu üniversite öğrencileri gibi yolun ortasına kadar inmişler amk? Nasılsa önünden geçecek işte. Ne demiş Konfüçyuz abimiz: Ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil.
Huysuzlaşan Attan Müthiş Bir Hamle ile Kurtulan Kadın 00:15
Huysuzlaşan Attan Müthiş Bir Hamle ile Kurtulan Kadın 543 izlenme - 2 yıl önce Biraz ata binmek isteyen kadın atın huysuzlaşması ile panik yapmamış ve müthiş bir hareketle bu durumu kurtarmış.
Stalked at 17 - 17 Yaşında Kaçırıldı Fragmanı 01:16
Stalked at 17 - 17 Yaşında Kaçırıldı Fragmanı 5.516 izlenme - 9 yıl önce 2012 ABD yapımı dram filmi Stalked at 17 'nin Fragmanı Gerilim sevenler kaçırmasın! Genç bir kız gizemli bir adam tarafından takip edilmektedir...
Korona'dan Korkmayan Kısrak 01:30
Korona'dan Korkmayan Kısrak 781 izlenme - 2 yıl önce Frankfurt'un Fechenheim mahallesinde yaşayan kısrak Jenny, her sabah kendi başına kenti dolaşıp otlamak için Main nehrinin kenarına iniyor. Günbatımı yaklaşınca da gene kendi başına tavlasına dönüyor. 10 yıllık alışkanlığını korona sebebiyle de terketmemiş.
At Nalı Bakımı 01:12
At Nalı Bakımı 234 izlenme - 7 ay önce Atlara nal çakılmazsa tırnakları kırılır ve tırnağı kırılan at iş yapamaz hale gelerek ıskartaya çıkar. Atın nal bakımı önemli...
Bir Kugu Gibi 04:40
Bir Kugu Gibi 4.156 izlenme - 13 yıl önce aŞk