Hoşgeldiniz!

japonya

Tokyo'nun Yeni Gözdesi 3 Boyutlu Dev Bir Kedi 01:02
Tokyo'nun Yeni Gözdesi 3 Boyutlu Dev Bir Kedi 2.071 izlenme - 3 hafta önce Japonya'da reklam panoları arasında dikkat çeken LED ekran üzerindeki 3 boyutlu kedi, şehirdekilerin yeni göz bebeklerinden biri olmaya başladı.
Japon Başbakan Trafikte ilerlerken 01:00
Japon Başbakan Trafikte ilerlerken 41.591 izlenme - 5 yıl önce Japon başbakan trafikte ilerlerken korumaları diğer şöförlerden kibarca yol istiyor ve sonrasında teşekkür ediyor
Lionel Messi Japon Robot'a Karşı! 05:35
Lionel Messi Japon Robot'a Karşı! 48.725 izlenme - 8 yıl önce Barcelona'nın Yıldız Oyuncusu Lionel Messi, Bu Sefer İnsana Karşı Penaltı Atmadı. artık Uzaydan Geldiğine Kanaat Getirilen Lionel Messi, Kaleci Yerine Robot İle Penaltı Atıştı. arjantinli Yıldızı Dünyanın En İyi Kalecileri Durduramazken Sadece Bir Robot Dur Diyebildi..
Japonya'da Don Düşmeli Fotoğraf Çekimi 00:35
Japonya'da Don Düşmeli Fotoğraf Çekimi 21.812 izlenme - 5 yıl önce Japonya'da bir kıyafet firmasının fotoğraf çekiminde yaşanan, eterasan anlara şahit oluyoruz efendim.
Metroya Nasıl Binilir? 00:14
Metroya Nasıl Binilir? 2.662 izlenme - 11 ay önce Japonya'dan ders niteliğinde bir video daha karşımızda. Ülkemizde daha hala öğrenemediğimiz metroya inip binme işini çözmüşler.
Kuyruklu Bebek Görenleri Şaşkına Çeviriyor 00:16
Kuyruklu Bebek Görenleri Şaşkına Çeviriyor 55.214 izlenme - 8 yıl önce Henüz 7 aylık olan minik Xiao Wei, 'spina bifida' hastalığı ile doğmuş. Spina bifida hastalığı yeni doğanlarda görülebilip omurganın düzgün gelişmemesinden kaynaklanıyor. Sonuç olarak omurga kapanmayarak dışa doğru büyüme yapıyor ve şekil bozukluğu yapıyor. Cerrah Huang Chuanping'in açıklamalarına göre kusurlu bölge yeterince gelişmiş ve 10 cm'ye yaklaşıyor. Kusurlu bölgeyi almanın yeterli olmayacağını belirten Cerrah, alınsa bile tekrardan uzayacağını, bu durumun tekrarlamaması için öncelikle spinal kanalı düzelterek bir daha kuyruğumsu çıkıntı oluşmasını engellemeleri gerektiğini belirtti.
Fırtınada gemiden denize düşen 2.el arabalar 05:31
Fırtınada gemiden denize düşen 2.el arabalar 27.937 izlenme - 7 yıl önce Japonyadan Rusyaya gönderilen 64 adet 2.el araba, fırtınaya yakalanan gemide bir bir suya düşmüş. 52 tane araba toplamda hasar görmüş bir kısmıda denize düşmüş
Şişme Kadın Koleksiyoncusu Japon 01:34
Şişme Kadın Koleksiyoncusu Japon 32.300 izlenme - 7 yıl önce Evet efenim yine Japonlar yine bir çılgınlık diyelim. Videodaki abimiz belki de dünyanın sayılı koleksiyonlarından birine sahiptir bence. Gerçek kadınlar aldatabilir felan demiş abimiz neyse biz kendisine mutluluklar diliyoruz küçük özel dünyasında...
japonya'da büyük deprem 01:29
japonya'da büyük deprem 28.508 izlenme - 10 yıl önce japonya'nın kuzeyinde meydana gelen depremin 8.9 büyüklüğünde olduğu açıklandı.
Japonya'dan Gelen Gençlerin Liseliler İle Karşılaşması ( 23) 02:12
Japonya'dan Gelen Gençlerin Liseliler İle Karşılaşması ( 23) 19.036 izlenme - 5 yıl önce Japonya'da beden eğitimi okuyan 2 üniversite öğrencisinin Türkiye ziyareti sırasında parkta oturup çekirdek çitleyen liseli bir grup ile Karşılaşması sonucu olaylar gelişir
Japonya'da 9 Şiddetindeki Deprem Anı 11:57
Japonya'da 9 Şiddetindeki Deprem Anı 4.225 izlenme - 2 yıl önce Japonya'da depremde 9 Büyüklüğünde oldu 2 dk süren bir deprem Tabiki deprem Türkiye'de olması durumunda pek'de hoş bir durum olmayacaktır.
2011 Japonya Tsunamisi (Helikopter Görüntüleri) 02:43
2011 Japonya Tsunamisi (Helikopter Görüntüleri) 19.508 izlenme - 7 yıl önce 11 Mart 2011 tarihinde Japonya'nın doğu kıyısına 70 km uzaklıkta okyanus dibinde gerçekleşen 9.0 şiddetindeki depremin yarattığı dalganın helikopterle çekilen görüntüleri. Japonya'yı vuran en şiddetli deprem olarak da tarihe geçmiştir. Ayrıca depremlerin şiddetinin kaydedilmeye başlandığı 1900 yılından beri gerçekleşen en şiddetli 5. depremmiş. Dalgaların boyu 40,5 metreyi bulmuş.
Japon Taraftarların Maç Sonunda Çöpleri Toplaması 00:45
Japon Taraftarların Maç Sonunda Çöpleri Toplaması 13.650 izlenme - 3 yıl önce Sevgili koniçivalar çok güzel bir hareket yapmış. Aramızda 300 yıl fark var.
Japonlar'da Müşteriye Saygi ve Hürmet 15:18
Japonlar'da Müşteriye Saygi ve Hürmet 13.377 izlenme - 5 yıl önce Japonya'da ki Türk abimiz arabasının bakımı için Nissan yetkili servisine gidiyor ve Japonların ne kadar saygılı, iyi niyetli olduklarını ve insana verdiği değeri hep birlikte izleyelim.
Japonların Drift Kültürü 04:58
Japonların Drift Kültürü 7.009 izlenme - 3 yıl önce Japonların touge(dağ) drifti kültürünün 90 lardaki orijinal zamanlarından bir video derlemesi. Şarkı: Keiko Kimura - Do You Remember Me
11 Mart 2011 Japonya Depremi ve Tsunami (9.0'lık Deprem) 07:00
11 Mart 2011 Japonya Depremi ve Tsunami (9.0'lık Deprem) 2.490 izlenme - 1 yıl önce Video o korkunç deprem sarsıntısıyla başlıyor. İlerleyen dakikalarda tsunami etkisini gösteriyor. Japon halkının sakin olması videodaki en inanılmaz olay.
Japonya Prensesi Anıtkabir Özel Defterine Bunu Yazdı! 04:37
Japonya Prensesi Anıtkabir Özel Defterine Bunu Yazdı! 6.729 izlenme - 3 yıl önce Japonya Prensesi Mikasa Anıtkabir'i ziyaret ettiJaponya Prensesi Akiko Mikasa'nın karşılanması -Mikasa'nın Anıtkabir'e yürümesi -Mozoleye çelenk bırakılması -Saygı duruşu -Mikasa'nın Anıtkabir merdivenlerinde fotoğraf çektirmesi -Mikasa'nın Anıtkabir özel defterine yazması -Mikasa'nın Anıtkabir'den ayrılması. Not: Ne yazmış okuyamadım.
Handjob'a Maruz Kalarak Karaoke Yapmak 2 05:36
Handjob'a Maruz Kalarak Karaoke Yapmak 2 5.758 izlenme - 2 yıl önce Zamanında bir kısmı yayınlanan capon yarışmasının başka bir bölümü. Bu adamlar bu programı acaba hangi kanalda izletiyor? Ya da yoksa internet kanalı falan mı? not: benzerlerde çıkmazsa diye söylüyorum, diğerinin başlığı elizabeth karaoke.
Japonya Depremi 8.9, Japonya Tsunami 02:12
Japonya Depremi 8.9, Japonya Tsunami 22.488 izlenme - 8 yıl önce Japonya Depremi 8.9, Japonya Tsunami
Japonya'da Karpuzla Su Aygırı Doyurmak 01:46
Japonya'da Karpuzla Su Aygırı Doyurmak 11.274 izlenme - 5 yıl önce Japonya'da hayvanat bahçesini ziyarete gelen turist tayfası, belirli bir ücret karşılığı karpuz ile beslenen su aygırıların beslenme anlarına şahit oluyor. Bütün halindeki karpuzları tek hamlede darma duman eden hayvanların o enteresan görüntülerine şahit oluyoruz.
Kurosaki kun no Iinari ni Nante Naranai - Japanese Movie 2016 Trailer 01:33
Kurosaki kun no Iinari ni Nante Naranai - Japanese Movie 2016 Trailer 7.509 izlenme - 6 yıl önce == I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun Says == Showgate 'nin yapımcılığını sunduğu Kento Nakajima , Nana Komatsu ve Yudai Chiba 'nın başrollerini paylaştığı 2016 yapımı Japonya filmidir.
Sanat Nedir? -  İcheon El Ustaları 06:52
Sanat Nedir? - İcheon El Ustaları 14.596 izlenme - 6 yıl önce Icheon, Güney Kore'nin seramik üretim merkezi olarak bilinmektedir. Çömlekler, yüksek sıcaklıktaki fırınlarda pişirilen kilin şekil olması ile yapılır.800 ve 900 derecelik sıcaklıkta ısıtıldıktan sonra emaye ile sırlanır ve tekrar 1300-1500 derecelik ısıda tekrar pişirilir.Kil'in, Kore yarımadasında belgelenen ilk kullanımı Neolitik çağa rastlar. Üç Krallık Dönemi'yle birlikte (İ.Ö. 57-Î.S. 676), yanmadada günlük yaşamda çanak çömlek kullanımı yaygındı. Birleşik Silla Krallığı (676-935) zamanında, çanak ve çömleklerin şekli çeşitlendi ve süslü işlemeli şablonlara sahip olmaya başladı. Goryeo Çağı (918-1392) ile birlikte, çanak çömlek kültürü seramik kültürüne dönüştü. Sırlama ve fırınlanan çanak çömleklerin yeniden pişirilmesi ile yapılan seramikler, çömleklere göre daha uzun ömürlü, kullanışlı ve su geçirmezdi. Pürüzsüz, donuk yeşil renkli seramik 'şeonça' nın üretilmesi ile birlikte, Goryea çağı, Kore seramik kültürünün altın çağı olduğunu sağlamlaştırdı. Seonça seramiklerinden, sangam metodu kullanılarak yapılanlar (karışık şekillerin vazo üzerine çizilmesi ve diğer maddelerin şekillere eklenmesi ile yapılan sera­mikler) artistik değerleri ve güzellikleri ile değer kazandı ve seramik yapımının zirvesini oluşturdu. Juseon Çağı'nda (1392-1910) ba ekca ve 'buncheongsagi' adlı beyaz seramikler görülmeye başladı. Goryea çağı seramikleriyle karşılaştırdığında, Juseon seramiklerin desenleri daha basitti ve bu dönemde se­ramik yapım teknikleri Japonya'ya transfer edilmeye başladı. Çağdaş dönemlerde, seramik ya­pım geleneği Icheon, Yeoju, Gwang ju, Danyang, Mungyeong, Hadong, Gangjin ve Buan'ın seramik köylerinde devam ediyor. Bunlar arasında, 80'den fazla firmanın fabrikalarının işgal ettiği Icheon Seramik Köyü en büyük olanı. Her iki yılda bir "Dünya Seramik Bienali" burada yapılır. Seul'da kalmak isteyenler için, Insadong caddesi her zaman ham çanak çömlekten işlenmiş "baekja" kadar çeşitli seramik koleksiyonu bulunmaktadır.
Japonya'da Adrenalin Arayanların Yeni Oyunu: Ayı Küpü 00:25
Japonya'da Adrenalin Arayanların Yeni Oyunu: Ayı Küpü 18.955 izlenme - 6 yıl önce Japonya'da heyecan ve adrenalin arayanların yeni tv programı tam olarak bu küp ve bir ayıdan oluşuyor. Ellerinde kamera ile küpün içine giren insanlar ayı tarafından saldırıya uğramayı bekliyor ve o anları kaydediyor.
Japonya'da Tsunami'nin Korkunç Görüntüleri 00:58
Japonya'da Tsunami'nin Korkunç Görüntüleri 5.893 izlenme - 3 yıl önce Japonya'nın Miyagi bölgesindeki bir yeri vurduğu tusunaminin amatör kameraya yansıyan korkunç görüntüleri. Otoparkın en üst katında sıkışıp kalan insanların ürktüğü anları, suların onlara ulaşacağı korkusuyla bekliyorlar.
Otobüste Yaşlılara Yer Veren Maymun 00:43
Otobüste Yaşlılara Yer Veren Maymun 14.176 izlenme - 6 yıl önce Japonlar gene yapmış yapacaklarını. Her konuda olduğu gibi, hayvan terbiyesinde de bizden üstünler. Biz anca papağanlara, muhabbet kuşlarına, Türkçe'yi yeni öğrenen yabancılara küfür öğretelim
Katy Perry'nin Tavuk Yerken Boğulma Tehlikesi Geçirmesi 01:06
Katy Perry'nin Tavuk Yerken Boğulma Tehlikesi Geçirmesi 6.554 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry, yeni albümünün Japonya tanıtımı için katıldığı bir sabah programında tavuk yerken boğulma tehlikesi atlattı.
Tarihin En Şaşırtıcı Evlenme Teklifi! 00:59
Tarihin En Şaşırtıcı Evlenme Teklifi! 12.739 izlenme - 7 yıl önce Japonya'da kız arkadaşına evlenme teklifi yapmak için, öyle bir şey yaptı ki... Belki de gördüğüm en şaşırtıcı evlenme teklifi olsa gerek.
Art Arda 9 Penaltının Kaçtığı Maç 01:42
Art Arda 9 Penaltının Kaçtığı Maç 2.120 izlenme - 1 yıl önce Japonya'da Süper Kupa finali eşine az rastlanır görüntülere sahne oldu. Yokohama Marinos ve Vİssel Kobe arasında mücadelenin 90 dakikası 3-3 biterken uzatmalarda da sonuç değişmeyince penaltı atışlarına geçilmiş. Her iki takım da ilk iki penaltısını gole çevirirken üçüncü atışlarla beraber adeta penaltı kaçırma yarışması yaşanmış.
Bruce Lee Gösterisi 06:08
Bruce Lee Gösterisi 17.853 izlenme - 13 yıl önce bruce lee ve japon okulu
Japonya'daki Deprem Anında Su Dolu Küvet 00:19
Japonya'daki Deprem Anında Su Dolu Küvet 594 izlenme - 5 ay önce Japonya'da dün meydana gelen 7.3 büyüklüğündeki depreme banyosundaki küvette yakalanan kişi, o anları kaydetti.