Hoşgeldiniz!

japonya

Japonya'da Bir Adam Köpek Gibi Görünmek İçin 260 Bin Lira Harcadı 00:36
Japonya'da Bir Adam Köpek Gibi Görünmek İçin 260 Bin Lira Harcadı 13.144 izlenme - 3 ay önce Japonya'da en sevdiği köpek cinsi gibi görünmek isteyen adam, gerçekçi bir border collie kostümü için yaklaşık 260 Bin Lira harcamış.
Japon Başbakan Trafikte ilerlerken 01:00
Japon Başbakan Trafikte ilerlerken 41.615 izlenme - 6 yıl önce Japon başbakan trafikte ilerlerken korumaları diğer şöförlerden kibarca yol istiyor ve sonrasında teşekkür ediyor
Lionel Messi Japon Robot'a Karşı! 05:35
Lionel Messi Japon Robot'a Karşı! 48.749 izlenme - 9 yıl önce Barcelona'nın Yıldız Oyuncusu Lionel Messi, Bu Sefer İnsana Karşı Penaltı Atmadı. artık Uzaydan Geldiğine Kanaat Getirilen Lionel Messi, Kaleci Yerine Robot İle Penaltı Atıştı. arjantinli Yıldızı Dünyanın En İyi Kalecileri Durduramazken Sadece Bir Robot Dur Diyebildi..
Tokyo'nun Yeni Gözdesi 3 Boyutlu Dev Bir Kedi 01:02
Tokyo'nun Yeni Gözdesi 3 Boyutlu Dev Bir Kedi 5.990 izlenme - 1 yıl önce Japonya'da reklam panoları arasında dikkat çeken LED ekran üzerindeki 3 boyutlu kedi, şehirdekilerin yeni göz bebeklerinden biri olmaya başladı.
Japonya'da Don Düşmeli Fotoğraf Çekimi 00:35
Japonya'da Don Düşmeli Fotoğraf Çekimi 21.826 izlenme - 6 yıl önce Japonya'da bir kıyafet firmasının fotoğraf çekiminde yaşanan, eterasan anlara şahit oluyoruz efendim.
Kuyruklu Bebek Görenleri Şaşkına Çeviriyor 00:16
Kuyruklu Bebek Görenleri Şaşkına Çeviriyor 55.734 izlenme - 9 yıl önce Henüz 7 aylık olan minik Xiao Wei, 'spina bifida' hastalığı ile doğmuş. Spina bifida hastalığı yeni doğanlarda görülebilip omurganın düzgün gelişmemesinden kaynaklanıyor. Sonuç olarak omurga kapanmayarak dışa doğru büyüme yapıyor ve şekil bozukluğu yapıyor. Cerrah Huang Chuanping'in açıklamalarına göre kusurlu bölge yeterince gelişmiş ve 10 cm'ye yaklaşıyor. Kusurlu bölgeyi almanın yeterli olmayacağını belirten Cerrah, alınsa bile tekrardan uzayacağını, bu durumun tekrarlamaması için öncelikle spinal kanalı düzelterek bir daha kuyruğumsu çıkıntı oluşmasını engellemeleri gerektiğini belirtti.
Japonya'da Araba Kullanmak 00:36
Japonya'da Araba Kullanmak 2.035 izlenme - 9 ay önce Japonya'da trafik sıkışıklığında birbirlerine saygı duyarak yol veren sürücüleri izliyoruz. İzlerken keşke bizde böyle olabilsek diyoruz...
Japonya'da Meydana Gelen 7.3 Büyüklüğündeki Deprem Anı 00:38
Japonya'da Meydana Gelen 7.3 Büyüklüğündeki Deprem Anı 1.065 izlenme - 5 ay önce Japonya'nın Fukushima kentinde 7.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Uzmanlar tsunami uyarısında bulunurken depreme evde yakalanan vatandaş o anları kaydetti.
Şişme Kadın Koleksiyoncusu Japon 01:34
Şişme Kadın Koleksiyoncusu Japon 32.409 izlenme - 8 yıl önce Evet efenim yine Japonlar yine bir çılgınlık diyelim. Videodaki abimiz belki de dünyanın sayılı koleksiyonlarından birine sahiptir bence. Gerçek kadınlar aldatabilir felan demiş abimiz neyse biz kendisine mutluluklar diliyoruz küçük özel dünyasında...
Japon Kılıç Ustasının Keskinlik Gösterisi 00:38
Japon Kılıç Ustasının Keskinlik Gösterisi 1.840 izlenme - 8 ay önce Japonların, tüm dünyaya nam salmış samuray kılıcı, eşsiz formu ve işçiliği, dayanıklılığı ve keskinliği ve dahi hafifliği ile dünyanın en iyi kılıcı...
2011 Japonya Tsunamisi (Helikopter Görüntüleri) 02:43
2011 Japonya Tsunamisi (Helikopter Görüntüleri) 19.585 izlenme - 8 yıl önce 11 Mart 2011 tarihinde Japonya'nın doğu kıyısına 70 km uzaklıkta okyanus dibinde gerçekleşen 9.0 şiddetindeki depremin yarattığı dalganın helikopterle çekilen görüntüleri. Japonya'yı vuran en şiddetli deprem olarak da tarihe geçmiştir. Ayrıca depremlerin şiddetinin kaydedilmeye başlandığı 1900 yılından beri gerçekleşen en şiddetli 5. depremmiş. Dalgaların boyu 40,5 metreyi bulmuş.
Japonya'dan Gelen Gençlerin Liseliler İle Karşılaşması ( 23) 02:12
Japonya'dan Gelen Gençlerin Liseliler İle Karşılaşması ( 23) 19.042 izlenme - 6 yıl önce Japonya'da beden eğitimi okuyan 2 üniversite öğrencisinin Türkiye ziyareti sırasında parkta oturup çekirdek çitleyen liseli bir grup ile Karşılaşması sonucu olaylar gelişir
Japonlar'da Müşteriye Saygi ve Hürmet 15:18
Japonlar'da Müşteriye Saygi ve Hürmet 13.380 izlenme - 6 yıl önce Japonya'da ki Türk abimiz arabasının bakımı için Nissan yetkili servisine gidiyor ve Japonların ne kadar saygılı, iyi niyetli olduklarını ve insana verdiği değeri hep birlikte izleyelim.
Metroya Nasıl Binilir? 00:14
Metroya Nasıl Binilir? 2.696 izlenme - 2 yıl önce Japonya'dan ders niteliğinde bir video daha karşımızda. Ülkemizde daha hala öğrenemediğimiz metroya inip binme işini çözmüşler.
Japonların Drift Kültürü 04:58
Japonların Drift Kültürü 7.016 izlenme - 4 yıl önce Japonların touge(dağ) drifti kültürünün 90 lardaki orijinal zamanlarından bir video derlemesi. Şarkı: Keiko Kimura - Do You Remember Me
Japon Taraftarların Maç Sonunda Çöpleri Toplaması 00:45
Japon Taraftarların Maç Sonunda Çöpleri Toplaması 13.654 izlenme - 4 yıl önce Sevgili koniçivalar çok güzel bir hareket yapmış. Aramızda 300 yıl fark var.
Japonya'da Karpuzla Su Aygırı Doyurmak 01:46
Japonya'da Karpuzla Su Aygırı Doyurmak 11.503 izlenme - 6 yıl önce Japonya'da hayvanat bahçesini ziyarete gelen turist tayfası, belirli bir ücret karşılığı karpuz ile beslenen su aygırıların beslenme anlarına şahit oluyor. Bütün halindeki karpuzları tek hamlede darma duman eden hayvanların o enteresan görüntülerine şahit oluyoruz.
Japonya Prensesi Anıtkabir Özel Defterine Bunu Yazdı! 04:37
Japonya Prensesi Anıtkabir Özel Defterine Bunu Yazdı! 6.752 izlenme - 4 yıl önce Japonya Prensesi Mikasa Anıtkabir'i ziyaret ettiJaponya Prensesi Akiko Mikasa'nın karşılanması -Mikasa'nın Anıtkabir'e yürümesi -Mozoleye çelenk bırakılması -Saygı duruşu -Mikasa'nın Anıtkabir merdivenlerinde fotoğraf çektirmesi -Mikasa'nın Anıtkabir özel defterine yazması -Mikasa'nın Anıtkabir'den ayrılması. Not: Ne yazmış okuyamadım.
Handjob'a Maruz Kalarak Karaoke Yapmak 2 05:36
Handjob'a Maruz Kalarak Karaoke Yapmak 2 5.853 izlenme - 3 yıl önce Zamanında bir kısmı yayınlanan capon yarışmasının başka bir bölümü. Bu adamlar bu programı acaba hangi kanalda izletiyor? Ya da yoksa internet kanalı falan mı? not: benzerlerde çıkmazsa diye söylüyorum, diğerinin başlığı elizabeth karaoke.
Japonya'da 9 Şiddetindeki Deprem Anı 11:57
Japonya'da 9 Şiddetindeki Deprem Anı 4.294 izlenme - 3 yıl önce Japonya'da depremde 9 Büyüklüğünde oldu 2 dk süren bir deprem Tabiki deprem Türkiye'de olması durumunda pek'de hoş bir durum olmayacaktır.
Kurosaki kun no Iinari ni Nante Naranai - Japanese Movie 2016 Trailer 01:33
Kurosaki kun no Iinari ni Nante Naranai - Japanese Movie 2016 Trailer 7.736 izlenme - 7 yıl önce == I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun Says == Showgate 'nin yapımcılığını sunduğu Kento Nakajima , Nana Komatsu ve Yudai Chiba 'nın başrollerini paylaştığı 2016 yapımı Japonya filmidir.
Japonya'da Adrenalin Arayanların Yeni Oyunu: Ayı Küpü 00:25
Japonya'da Adrenalin Arayanların Yeni Oyunu: Ayı Küpü 19.033 izlenme - 7 yıl önce Japonya'da heyecan ve adrenalin arayanların yeni tv programı tam olarak bu küp ve bir ayıdan oluşuyor. Ellerinde kamera ile küpün içine giren insanlar ayı tarafından saldırıya uğramayı bekliyor ve o anları kaydediyor.
Sanat Nedir? -  İcheon El Ustaları 06:52
Sanat Nedir? - İcheon El Ustaları 14.607 izlenme - 7 yıl önce Icheon, Güney Kore'nin seramik üretim merkezi olarak bilinmektedir. Çömlekler, yüksek sıcaklıktaki fırınlarda pişirilen kilin şekil olması ile yapılır.800 ve 900 derecelik sıcaklıkta ısıtıldıktan sonra emaye ile sırlanır ve tekrar 1300-1500 derecelik ısıda tekrar pişirilir.Kil'in, Kore yarımadasında belgelenen ilk kullanımı Neolitik çağa rastlar. Üç Krallık Dönemi'yle birlikte (İ.Ö. 57-Î.S. 676), yanmadada günlük yaşamda çanak çömlek kullanımı yaygındı. Birleşik Silla Krallığı (676-935) zamanında, çanak ve çömleklerin şekli çeşitlendi ve süslü işlemeli şablonlara sahip olmaya başladı. Goryeo Çağı (918-1392) ile birlikte, çanak çömlek kültürü seramik kültürüne dönüştü. Sırlama ve fırınlanan çanak çömleklerin yeniden pişirilmesi ile yapılan seramikler, çömleklere göre daha uzun ömürlü, kullanışlı ve su geçirmezdi. Pürüzsüz, donuk yeşil renkli seramik 'şeonça' nın üretilmesi ile birlikte, Goryea çağı, Kore seramik kültürünün altın çağı olduğunu sağlamlaştırdı. Seonça seramiklerinden, sangam metodu kullanılarak yapılanlar (karışık şekillerin vazo üzerine çizilmesi ve diğer maddelerin şekillere eklenmesi ile yapılan sera­mikler) artistik değerleri ve güzellikleri ile değer kazandı ve seramik yapımının zirvesini oluşturdu. Juseon Çağı'nda (1392-1910) ba ekca ve 'buncheongsagi' adlı beyaz seramikler görülmeye başladı. Goryea çağı seramikleriyle karşılaştırdığında, Juseon seramiklerin desenleri daha basitti ve bu dönemde se­ramik yapım teknikleri Japonya'ya transfer edilmeye başladı. Çağdaş dönemlerde, seramik ya­pım geleneği Icheon, Yeoju, Gwang ju, Danyang, Mungyeong, Hadong, Gangjin ve Buan'ın seramik köylerinde devam ediyor. Bunlar arasında, 80'den fazla firmanın fabrikalarının işgal ettiği Icheon Seramik Köyü en büyük olanı. Her iki yılda bir "Dünya Seramik Bienali" burada yapılır. Seul'da kalmak isteyenler için, Insadong caddesi her zaman ham çanak çömlekten işlenmiş "baekja" kadar çeşitli seramik koleksiyonu bulunmaktadır.
11 Mart 2011 Japonya Depremi ve Tsunami (9.0'lık Deprem) 07:00
11 Mart 2011 Japonya Depremi ve Tsunami (9.0'lık Deprem) 2.674 izlenme - 3 yıl önce Video o korkunç deprem sarsıntısıyla başlıyor. İlerleyen dakikalarda tsunami etkisini gösteriyor. Japon halkının sakin olması videodaki en inanılmaz olay.
Bruce Lee Gösterisi 06:08
Bruce Lee Gösterisi 17.856 izlenme - 14 yıl önce bruce lee ve japon okulu
Otobüste Yaşlılara Yer Veren Maymun 00:43
Otobüste Yaşlılara Yer Veren Maymun 14.705 izlenme - 7 yıl önce Japonlar gene yapmış yapacaklarını. Her konuda olduğu gibi, hayvan terbiyesinde de bizden üstünler. Biz anca papağanlara, muhabbet kuşlarına, Türkçe'yi yeni öğrenen yabancılara küfür öğretelim
Attack on Titan - Japanese Movie Trailer HD 01:30
Attack on Titan - Japanese Movie Trailer HD 6.924 izlenme - 7 yıl önce Attack on Titan - Haruma Miura , Hiroki Hasegawa , Kiko Mizuhara , Kanata Hongo , Takahiro Miura , Nanami Sakuraba , Satomi Ishihara , Rina Takeda , Satoru Matsuo , Pierre Taki , Shu Watanabe , Ayame Misaki ve Jun Kunimura oyuncu kadrosunda yer aldığı 2015 yapımı Aksiyon,Macera,Fantistik bir Japonya filmidir. Film 1 Agustosta Part1 - 19 Eylülde Part2 olmak üzere gösterime sunulacaktır.
Japon Reklam Sektöründen Akıllara Zarar Örnekler 06:58
Japon Reklam Sektöründen Akıllara Zarar Örnekler 14.972 izlenme - 8 yıl önce Japon kültürü bize çok uzak bir şey, algılamamız oldukça zor, ama bu reklam filmlerini açıklamak için bambaşka bir boyuta geçmek gerekiyor.
Vampire in Love - Japan Movie 2015 Trailer HD 01:21
Vampire in Love - Japan Movie 2015 Trailer HD 6.588 izlenme - 7 yıl önce Vampire in Love ( ) - Mirei Kiritani ve Shota Totsuka başrollerini paylaştığı yanı sıra Choi Jin-Hyuk , Seiichi Tanabe , Natsume Mito , Nene Otsuka , Ekin Cheng ve Akira Emoto 'nun yer aldığı 2015 yapımı Dram,Komedi,Romantik Türünde Japonya filmidir.
Japon Liselinin Tsubasa Golü 00:24
Japon Liselinin Tsubasa Golü 9.185 izlenme - 6 yıl önce Japonya'da 2015'te liseler arası futbol şampiyonası finalinde uzatmalarda atılan müthiş gol.