Hoşgeldiniz!

En Komik Videolar İzle

Anne ve Bebeğin Emzik Kapışması 00:24
Anne ve Bebeğin Emzik Kapışması 150.998 izlenme - 8 ay önce Görüntüde karşılıklık ağlayan anne ve bebeğinin yarışırlar gibi emzik kapışması Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Çatıdan Para Yağdıran Bitcoin Milyoneri 01:36
Çatıdan Para Yağdıran Bitcoin Milyoneri 3.778 izlenme - 2 gün önce Çin'de yaşayan Bitcoin milyoneri 24 yaşındaki Wong Ching Kit isimli genç adam Hong Kong'da bir binanın çatısından para yağdırmış. Para yağdırmaya lüks otomobili ve sırtında Robin Hood'u andıran bir yay ile gelen Wong Ching Kit daha sonra polis tarafından gözaltına alınmış.
Enes Batur Özentisi Öğrencinin Okuldan Atılması 00:11
Enes Batur Özentisi Öğrencinin Okuldan Atılması 12.551 izlenme - 2 hafta önce Enes Batur'dan benim neyim eksik diyip saçlarını civciv sarısına boyatan öğrenci okuldan kapı dışarı ediliyor.
İnsanı Robot Diye Yutturmaya Çalışmak 00:43
İnsanı Robot Diye Yutturmaya Çalışmak 6.929 izlenme - 6 gün önce Rusya'da yüksek teknoloji robotu diye tanıtılıp dans ettirilen robotun aslında robot kostümü giyen bir insan olduğu ortaya çıkmış.
Sona Kalan Dona Kalır 00:15
Sona Kalan Dona Kalır 5.570 izlenme - 5 gün önce Çin'de fıskiyeli bir parkta eğlenen çocuklardan bir kaçı fıskiyenin gazabına uğramış. Boşuna dememişler sona kalan dona kalırç
Hiçbir Kazayı Kaçırmayan Meraklı Köpekler 00:52
Hiçbir Kazayı Kaçırmayan Meraklı Köpekler 6.314 izlenme - 4 gün önce Trafiğin yoğun olduğu bir yerde iki köpek yolda olan her kazadan sonra hemen olay yerine intikal etmiş.
İstanbul Metroda Arkadaşının Eline Veren Dayı 01:11
İstanbul Metroda Arkadaşının Eline Veren Dayı 18.421 izlenme - 3 hafta önce İstanbul metroda çekilen görüntülerde iki dayı yanyana oturmuş biri diğerinin özel bölgesini tutmuş ve o şekilde yolculuklarına devam etmişler.
Bir Şişe Viskiyi Soluksuz İçen Hatunun Dramı 00:30
Bir Şişe Viskiyi Soluksuz İçen Hatunun Dramı 10.295 izlenme - 2 hafta önce Katıldığı partide fazla gaza gelip bir şişe viskiyi tek seferde içen hatun daha sonra fena çarpılmış.
Necmettin Lütfen Artık Kıza Küfür Etme 02:19
Necmettin Lütfen Artık Kıza Küfür Etme 12.259 izlenme - 2 hafta önce Zeynep yoksa belediyeye şikayet edecek. Yeter. Üzülüyor. Abone olun ama küfretmeyin. kanal : tontiş ve zeynebin dünyası
Yakalanınca Soyunmaya Başlayan Kadın Hırsız 01:28
Yakalanınca Soyunmaya Başlayan Kadın Hırsız 3.375 izlenme - 2 gün önce İstanbul'da turistleri soyarken vatandaşlar tarafından yakalanan kadın hırsız polisleri gelmesini beklerken soyunmaya başlamış.
Jenga Oyununda Akıllıca Hamle Yapan Adam 00:34
Jenga Oyununda Akıllıca Hamle Yapan Adam 166.058 izlenme - 8 ay önce Çocukluk yıllarına geri götüren, konsantrasyon gerektiren keyifli jenga oyununda akıllıca hamle yapan adamın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Naz Mila: Alıcam Dediysem Alıcam 01:13
Naz Mila: Alıcam Dediysem Alıcam 18.631 izlenme - 3 hafta önce Evlenme programlarında aşina olduğumuz yüz Naz Mila,interner ortamından yayınladığı videolarla dikkat çekmeye devam ediyor
Üzerine Canlı Yayında Ateş Topu Düşen Sunucu 00:33
Üzerine Canlı Yayında Ateş Topu Düşen Sunucu 5.727 izlenme - 7 gün önce Pakistan'da bir televizyon kanalında stüdyoda gerçekleştirilen tartışma programında sunucunun üzerine tavandan ateş topu düşmüş. Neye uğradığını şaşıran sunucu kısa süreli bir panik yaşamış.
Küçük Su Alacakken Komple Buzdolabını Alan Kız 00:10
Küçük Su Alacakken Komple Buzdolabını Alan Kız 8.893 izlenme - 2 hafta önce Marketten küçük şaşal su almak isteyen kız kardeşimiz buzdolabından 1 adet küçük su çekmek istemiş. Ancak yaşanan aksilikler silsilesi komple buzdolabının kardeşimize gelmesi ile sonuçlanmış. Yaşanan maddi zararı hesabı kuvvetli olan cui kardeşimiz kar zarar hesaplaması ile belirleyecektir.
Antalya'da Sahneden Düşen Mini Ada İsimli Robot 00:41
Antalya'da Sahneden Düşen Mini Ada İsimli Robot 8.148 izlenme - 1 hafta önce Antalya'daki Akdeniz Bilişim Zirvesi'nde dans gösterisi yapmaya hazırlana robot sahneden düşerek kırılmış.
Su Dansı Yapan Papağan 00:42
Su Dansı Yapan Papağan 151.091 izlenme - 8 ay önce Görüntüde bir bardağa dökülen suda papağanın dansı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İnanılmaz Oyun Çözen Köpek 00:57
İnanılmaz Oyun Çözen Köpek 150.996 izlenme - 8 ay önce Görüntüde köpeğine mama vermek bul karayı al parayı tipinde oyun yapan adam. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İsteksiz Davranan Kedi 00:22
İsteksiz Davranan Kedi 150.621 izlenme - 8 ay önce Görüntüde sahinini oyun isteğini geri çeviren sıkılgan kedi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Omzunda Tilkiyle Metroya Binen Kadın 00:36
Omzunda Tilkiyle Metroya Binen Kadın 19.331 izlenme - 4 hafta önce Rusya'da bir metro istasyonunda, omzunda tilki ile metro bekleyen kadının görüntüleri telefon kamerasına böyle yansıdı.
Seçilirse Rize'nin Üstünü Kapatacağını Vadeden Belediye Başkan Adayı 01:06
Seçilirse Rize'nin Üstünü Kapatacağını Vadeden Belediye Başkan Adayı 17.784 izlenme - 3 hafta önce Rize Bağımsız Belediye Başkan Adayı Adnan Aydın, Rize'nin üstünü kapatacağım demiş. Rize Bağımsız Belediye Başkan Adayı Aydın'ın sigara içenlere ise ilginç bir çözümü var. Sigara içenler ne yapacak diye gelen soruya Aydın, Dışarı gitsinler, Of'a gitsinler. yanıtını vermiş.
Öpüşerek Selamlaşan Protestocu Ve Polis 00:19
Öpüşerek Selamlaşan Protestocu Ve Polis 3.560 izlenme - 3 gün önce Fransa'nın başkenti Paris'te akaryakıt zamları sonrası başlayan Sarı Yelekliler protestoları ilginç bir olaya tanıklık etmiş. Protestolar esnasında Polis ve gösterici tanıdık çıkınca birbirleriyle öpüşerek Champ Elysee'de böyle selamlaşmış.
Saçlı ve Kilolu Masterchef Murat ile Elma Nasıl Soyulur? 02:13
Saçlı ve Kilolu Masterchef Murat ile Elma Nasıl Soyulur? 25.019 izlenme - 1 ay önce Masterchef yarışmacılarından Murat yarışma boyunca yapmış olduğu muzip davranışlarından ötürü yarışmanın şefleri tarafından diskalifiye oldu. Yıllar önce paylaştığı bir video da ise elmanın nasıl soyulması gerektiğini gösteriyor hem de saçlı ve kilolu hali ile...
Düğünde Tepeden Yuvarlanan Vatandaş 00:20
Düğünde Tepeden Yuvarlanan Vatandaş 3.358 izlenme - 2 gün önce Roman düğünü tüm gazıyla devam ederken elindeki alkol şişesi ile tepeye çıkmak isterken dengesini kaybedip yuvarlanmış.
Devenin Obez Arabı Taşıyamaması 00:17
Devenin Obez Arabı Taşıyamaması 4.938 izlenme - 6 gün önce Sahra çöllerinde bir garip deve sahibi bedevi ve gezmeye gelen zengin arab yolları kesişmiş. Zengin arab çok yediği için şiman mı şişmanmış. Ama her gördüğü şeye de sahip olmak isteyecek kadar sonradan görmeymiş. İşte garip bedevinin devesi bu şanssız hayvanlardan biri. Koskoca deve obez arabı tartamadı arkadaşlar, devenin bacakları kırılayazdı.
Aldatan Erkek Arkadaşını Tokat Manyağı Yapan Kız 00:51
Aldatan Erkek Arkadaşını Tokat Manyağı Yapan Kız 8.287 izlenme - 2 hafta önce Kendisini aldattığını öğrenen erkek arkadaşını, Sen kim köpek beni aldatıyorsun diyerek tokatlayan kızı izliyoruz.
McDonalds Sırasında İlişki Yaşayan Çift 00:18
McDonalds Sırasında İlişki Yaşayan Çift 57.436 izlenme - 4 ay önce Görüntüde karınları zil çalıp yemek için Mcdonalds'a gelen çift yemek siparişi verdikleri görevliler önünde hafiften değdirmeli an yaşadılar
Düğünde Romantizmin İçine Eden Hatun 00:15
Düğünde Romantizmin İçine Eden Hatun 8.769 izlenme - 2 hafta önce Düğünde nikah kıyılma anında gelin bütün romantizmi ile aşkını haykırırken onlara en yakın olan kadının kusması bütün olayı bitirmiş.
Tost Ekmeğin de ki Kaşar Gibi Sıkışan Kızlar 00:30
Tost Ekmeğin de ki Kaşar Gibi Sıkışan Kızlar 7.889 izlenme - 2 hafta önce Ilık bir duştan sonra bir çılgınlık yapıp masa tenisi masasında özçekim yapmak isteyen iki kızın bu isteği tost ekmeği arasında kaşar peyniri olarak sonuçlanıyor. Kaşar peyniri benzetmesi ironidir yanlış anlaşılmasın.
Dev Ekranda Kendini Gören Sarışın (That's me) 00:10
Dev Ekranda Kendini Gören Sarışın (That's me) 662.697 izlenme - 3 yıl önce Stad da ki dev ekranda kendini gören güzel kızımızın dünya'yı pembeleştiren tepkisi.That's me derken ki o hali'ni görünce geçmişte kadınlar için yapılan savaşları pekte eleştiremiyor insan.