Hoşgeldiniz!

piton

Doğaya Salınan Piton Yılanı 01:16
Doğaya Salınan Piton Yılanı 582 izlenme - 2 yıl önce Tayland'da yetkililer tarafından yakalanan piton yılanı daha sonra doğaya salınmış. Çuvalın içinden çıkıp doğaya doğru ilerleyen yılan gerçekten büyük.
Gülen Yüz Emojili Piton Yılanı 6 Bin Dolara Satıldı 01:04
Gülen Yüz Emojili Piton Yılanı 6 Bin Dolara Satıldı 463 izlenme - 1 yıl önce Derisinde üç adet gülen yüz emojisi motifi bulunan Kraliyet Pitonu cinsi yılan, 6 bin dolara (yaklaşık 45 bin TL) satıldı.
Piton Yılanını Çiğ Çiğ Yiyen Karıncalar 01:23
Piton Yılanını Çiğ Çiğ Yiyen Karıncalar 2.344 izlenme - 8 yıl önce Birlikte hareket ederek kendisinden kat ve kat büyük olan Piton yılanını yok eden karıncaları izliyoruz. Birleşmenin, bir arada mücadele etmenin nasıl bir güç ortaya çıkardığının bir göstergesi aynı zamanda.
Ördek Ailesini Pitondan Kurtaran Gençler 04:29
Ördek Ailesini Pitondan Kurtaran Gençler 542 izlenme - 2 yıl önce Uzakdoğuda bir yerde ördek ailesine saldıran Piton yılanını etkisiz hale getirip serbest bırakan yerliler.
12 Tavuk Yiyen Dev Yılan 02:18
12 Tavuk Yiyen Dev Yılan 2.283 izlenme - 8 yıl önce Tayland'da dev yılanı yakalayan adamlar, karnındaki şişliği merak edince gözlerine inanamadılar. Dev yılanın midesinden tam 12 tavuk çıktı.
Elektrik Direğinde Mahsur Kalan Piton Yılanı 01:10
Elektrik Direğinde Mahsur Kalan Piton Yılanı 857 izlenme - 2 yıl önce Tayland'ın güneyindeki Krabi kentinde bir piton yılanı peşine takıldığı fare yüzünde elektrik direğine mahsur kalmış. Yetkililer yılanı kurtarmış.
Rögar Kapağına Sıkışan Pitonu Kurtarma Operasyonu 03:46
Rögar Kapağına Sıkışan Pitonu Kurtarma Operasyonu 292 izlenme - 2 yıl önce Tayland'da sokağa çıkan mahalle sakinleri dev bir pitonun rögar kapağına sıkıştığını görünce yetkililere haber vermişler. Uzun süren bir operasyon sonucu piton kurtarılmış.
python fragmanı 1 02:20
python fragmanı 1 3.549 izlenme - 11 yıl önce
Yatağında Uyuyan Teyzeyi Isıran Piton 01:45
Yatağında Uyuyan Teyzeyi Isıran Piton 872 izlenme - 3 yıl önce Evinde yatağına yatmış mışıl mışıl uyuyan teyzenin evine o saatlerde hiç beklenmeyen bir misafir girmiş. Eve giren piton uyuyan teyzenin hareket eden ayağından kıllanıp bir ısırık almış.
Devasa İki Piton ile Aynı Evi Paylaşan Ufaklık 04:43
Devasa İki Piton ile Aynı Evi Paylaşan Ufaklık 225 izlenme - 1 yıl önce .Sonny ve Cher isimli 2 devasa piton ile aynı evde yaşayan ufaklığın görüntülerini izlerken şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Her iki yılanın da çok uysal ve nazik olduğunu belirten kızın ailesi, kızlarının yılanlarla vakit geçirdiği anları böyle kaydetti.
Timsah Çevirme 00:48
Timsah Çevirme 1.191 izlenme - 5 yıl önce Nerede olduğunu bilmiyorum, timsah çevirme yapıyolar ve piton da sırada beklemekte. Yalnız sanki biraz hızlı dönüyo gibi, daha yavaş dönse nar gibi kızarabilir
Dev Pitonların Çiftleşme Dansı! 01:50
Dev Pitonların Çiftleşme Dansı! 1.194 izlenme - 5 yıl önce Dişi ve erkek Piton yılanlarının çiftleşme öncesi birbirlerine kur yapma görüntüleri kameraya böyle yansıdı. ilgi çekici ve muhteşem görüntüleri izliyoruz...
Piton Yılanını Çalıp Pantolonunun İçine Koyan Hırsız 00:28
Piton Yılanını Çalıp Pantolonunun İçine Koyan Hırsız 2.446 izlenme - 6 yıl önce Oha arkadaş bu nasıl,kafa yılan koyuyo neresine sanki arasına altın veya başka bir şey yerleştiriyo.Pitonu çaldığına göre ya satar ya yer. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Piton Yılanı ile Köpeğin Ürperten Savaşı! 01:43
Piton Yılanı ile Köpeğin Ürperten Savaşı! 963 izlenme - 4 yıl önce Dev bir pitonla sokak köpeği arasındaki savaşın sonucu oldukça şaşırttı. Sri Lanka ormanında çekilen görüntüler sosyal medyada yayınlandı.
Kendisini Avlayan Leoparı Isıran Piton Yılanı 00:29
Kendisini Avlayan Leoparı Isıran Piton Yılanı 40 izlenme - 3 ay önce Avladığı dev piton yılanını sudan uzaklaştırmak isteyen leopar, piton yılanı tarafından ısırılsa da avından vazgeçmemiş.
Dev Siyah Pitonu Korkusuzca Tanıtan Kadın 00:39
Dev Siyah Pitonu Korkusuzca Tanıtan Kadın 227 izlenme - 2 yıl önce Bir çok insan yılandan korkup tiksinirken , bu kadın omuzuna aldığı dev siyah piton yılanını korkusuzca tanıtmış.
Ağaca Tırmanan Piton Yılanı 01:24
Ağaca Tırmanan Piton Yılanı 786 izlenme - 4 yıl önce Avustralya'da Brisbane şehrinde bulunan ormanlık bölgede avlanmak için ağaca tırmanan piton yılanı amatör kameraya böyle yansımış.
Domuzu(3) Yutan Dev Piton Yılanı 02:47
Domuzu(3) Yutan Dev Piton Yılanı 928 izlenme - 6 yıl önce Domuzu(ları) Yutan Dev Piton Yılanı piton yılanı
Elektrik Direğine Çıkan Dev Piton! 02:48
Elektrik Direğine Çıkan Dev Piton! 1.445 izlenme - 5 yıl önce Elektrik Direğine Çıkan Dev Piton! Avlanmak için çıktığı elektrik direğinde mahsur kalan piton canlı canlı böyle yakalandı.
Afrika'da Bacakla Piton Yakalamak 04:29
Afrika'da Bacakla Piton Yakalamak 1.168 izlenme - 8 yıl önce Afrika'daki yerlilerin dev pitonları avlama teknikleri, belgesel ekiplerini bile şoka soktu.Pitonlar yerin altındaki tunellerde yaşar. Yumurtalarını bu tunele yaptıkları yuvalara bırakan pitonlar, özellikle kavurucu sıcaklarda gündüzleri deliklerinden dışarıya çıkmaz. Afrikalı yerliler bu pitonların her hareketini ezberlemişler. Yoldaki deliklerin büyüklüklerine göre pitonun boyunu bile tahmin edebiliyorlar. Bu deliklerin birisinde bulunan dev pitonu avlamak için harekete geçen 3 avcıdan birisi, önce ayağına özel bir bitki sürüyor. Daha sonra bu bitkinin üstüne bez ile kapatıp ayağını delikten içeriye sokuyor. Önüne gelen ayağı yemek sanan piton adamın bacağını kapıyor.Adamın bacağı pitonun tarafından dizine kadar yutulunca, diğer iki kişi adamı dışarıya çekiyor. Pitonun ağzını kesen avcı bacağını kurtarıyor.
Dev Pitonun Evcil Kediyi Yutması 03:37
Dev Pitonun Evcil Kediyi Yutması 1.240 izlenme - 5 yıl önce Tayland'ın Pathum Thani şehrinde yaşayan 59 yaşındaki Saowarak Charoen evine 17 metrelik bir Pitonun girdiğini fark edince hemen polisi arayarak yardım istemiş. Hayvan kurtarma ekipleriyle birlikte olay yerine gelen polisler dev yılanı evden çıkarmış. Yılanın midesinin dolu olduğunu fark eden ekipler yılanı kusturmuş ve dev yılanın midesinden evin evcil kedisi çıkmış.
Tavşan Yiyen Pitonun YakAlanması 03:05
Tavşan Yiyen Pitonun YakAlanması 803 izlenme - 3 yıl önce Tayland'da evinin bahçesinde 3 tane tavşan besleyen adam, sabah kalktığında tavşanlardan birinin eksik olduğunu görmüş. Tavşan kafesini incelerken çatıdaki pitonu far etmiş ve yetkililere haber vermiş.
Piton Yılanıyla Havuzda Yüzen Küçük Kız 00:57
Piton Yılanıyla Havuzda Yüzen Küçük Kız 868 izlenme - 4 yıl önce Yürek yemiş ailenini yürek yemiş kızı,görüntüde piton yılanıyla havuzda yüzen cesur kız, Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Pitona Yem Olmaktan Kurtarılan Köpek 02:51
Pitona Yem Olmaktan Kurtarılan Köpek 228 izlenme - 2 yıl önce Aksiyon filmlerini aratmayan görüntüler Endonezya'dan. Pitonun çevredeki bir köpeği boğduğunu gören adamlar köpeği uzun uğraşlar sonunda kurtarmış.
Bahçedeki Saksının İçinden Çıkan Piton Yılanı 01:09
Bahçedeki Saksının İçinden Çıkan Piton Yılanı 136 izlenme - 1 yıl önce Evinin bahçesindeki saksının içinde bir piton yılanının olduğunu fark eden kadın hemen yetkilileri çağırmış ve piton saklandığı yerden çıkarılmış.
Piton'un Yuttuğu Kertenkeleyi Kusması 01:45
Piton'un Yuttuğu Kertenkeleyi Kusması 1.041 izlenme - 4 yıl önce Dev kertenkeleyi yutup kırık olan zemine giren piton, ekipler tarafından zemin kırılarak güçlükle çıkartılmış. Pikaba konan pitonun araç içinde dev kertenkeleyi kusma anı ise kameralara böyle yansımış.
Piton vs Timsah 02:59
Piton vs Timsah 1.669 izlenme - 7 yıl önce Boyuna bakmadan dehşet verici timsaha atarlanan piton yılanı. Hayvanlar aslında birbirlerinin zaaflarını biliyorlar. Timsah yiyen modeline nazaran biraz ufak kalmış bu yılan. Büyüdüğünde kesin geri dönüp intikamını alacaktır.
Köpeği Pitonun Elinden Kurtaran Adam 00:41
Köpeği Pitonun Elinden Kurtaran Adam 998 izlenme - 6 yıl önce Hindistan'ın Karnataka bölgesinde bir köylü dev pitonun yutmak üzere sararak boğmakta olduğu köpeğini işte böyle kurtardı.Bir cep telefonuyla saniye saniye kaydedilen görüntülere göre, dev piton gövdesiyle sardığı köpeği sıkarak boğarken imdada köpeğin sahibi yetişti.Tedbiri elden bırakmayarak uzakta durmaya çalışan köylü elindeki dal parçasıyla pitona tekrar tekrar vurdu.Şaşıran yılan yavaş yavaş gövdesini gevşetince köpek de aradan kaçmayı başardı.Köpek coşkuyla havlarken yılanın da hızla çalıların arasında kaybolduğu görüldü.
Arabanın Motoruna Çöreklenen Piton Yılanı 03:04
Arabanın Motoruna Çöreklenen Piton Yılanı 151 izlenme - 1 yıl önce Bir ihbar üzerine yılan avcısı bir arabanın motor kısmında 2 metre uzunluğuna yakın bir piton buldu. Motorun etrafına sarılmış pitonu soğukkanlı bir şekilde oradan alıp çıkarmayı başardı. Morrison, pitonun çıkarılma anını video çekerek internete paylaştı.
Evlerinde Çocuklarına 5 Metrelik Piton Yılanı Beslettiren Aile - ABD 04:26
Evlerinde Çocuklarına 5 Metrelik Piton Yılanı Beslettiren Aile - ABD 1.142 izlenme - 6 yıl önce ABD’de yaşayan Eric LeBlanc’ın, 3, 4 ve 7 yaşındaki çocuklarının evlerinde besledikleri 5 metrelik piton yılanı ile tehlikeli oyunu görenlerin yüreğini ağzına getirdi.