Hoşgeldiniz!

piton

Robot Süpürgenin Üzerinde Keyfine Bakan Piton Yılanı 01:06
Robot Süpürgenin Üzerinde Keyfine Bakan Piton Yılanı 117 izlenme - 1 yıl önce Pandemi döneminin en çok satan elektronik aleti alan robot süpürge bu piton yılanı için keyif aleti olmuş.
Dev Piton Eve Girdi 01:12
Dev Piton Eve Girdi 1.176 izlenme - 7 yıl önce Malezya'da bir eve giren piton yılanı görevliler eşliğinde zorlukla yakalanabildi. Metrelerce uzunlukta olan piton dev bir kafese konuldu.
Pitonların Banyoda Çiftleşmesi 00:44
Pitonların Banyoda Çiftleşmesi 810 izlenme - 5 yıl önce Avustralya'nın Queensland eyaletinde iki piton bir evin çatısından banyoya girip çiftleştiği esnada evin sahibine yakalanmış.
Keyifle Banyo Yapan Piton Yılanı 01:00
Keyifle Banyo Yapan Piton Yılanı 127 izlenme - 2 yıl önce Evinde tropik hayvanlar besleyen adam piton yılanının yıkanma zamanı gelince onu banyoya götürmüş. Piton yılanının en sevdiği anlarda başlamış.
mega python vs. gatoroid 01:47
mega python vs. gatoroid 2.269 izlenme - 11 yıl önce
Yılana Kapı Açmayı Öğretmek 00:12
Yılana Kapı Açmayı Öğretmek 867 izlenme - 8 yıl önce Buradaki ablamız devasa pitonuna nasıl kapı açılıcağı hakkında eğitim veriyor. Niye veriyor orası muamma, fakat ne zaman yılanlar kapı açmaya başlar beni o zaman kaybedersiniz
Piton Yılanı ile Beraber Araç Kullanan Kadın 00:26
Piton Yılanı ile Beraber Araç Kullanan Kadın 213 izlenme - 2 yıl önce Yolda yanındaki araçtaki durumu fark eden sürücü hemen kamerası ile durumu kayda almış. Bir kadın kucağındaki piton yılanı ile araç kullanıyormuş.
Piton ve Timsahın İnanılmaz Kavgası 02:38
Piton ve Timsahın İnanılmaz Kavgası 587 izlenme - 7 yıl önce Piton ve Timsahın İnanılmaz Kavgası Piton ve Timsahın İnanılmaz Dövüşü Diğer Videolar için www.izlesene.com/nefer26medya
Çamaşır Makinesinin İçinden Piton Yılanı Çıktı 00:59
Çamaşır Makinesinin İçinden Piton Yılanı Çıktı 534 izlenme - 5 yıl önce Tayland'ın Chachoengsao şehrinde çamaşır makinesine giren piton için ev sahibi yaban hayatı kurtarma ekiplerini arıyor ve yılanı çıkartıyorlar.
Sahte Piton Yılanı ile Hunharca Şaka Yapmak 01:28
Sahte Piton Yılanı ile Hunharca Şaka Yapmak 728 izlenme - 5 yıl önce Bu arkadaş çıldırmış olmalı.O yılanı insanların önüne atıyor ve bundan zevk alıyor,sonra da bunu yayınlayıp,çayını içip,hunharca gülüyor.Çok garip doğrusu değil mi ? Haydi izliyoruz
Austin Stevens - Piton'la T..şşak Geçen Adam 06:08
Austin Stevens - Piton'la T..şşak Geçen Adam 598 izlenme - 7 yıl önce Efendim Austin Stevens yılan belgeseli yapan yılan fotoğrafları çeken bir abimiz şimdi bu abimizin piton ile olan macerasını izliyoruz. not:altyazı bulamadım üzgünüm beyler
Tasmayla Yılan Dolaştıran Çocuklar 00:32
Tasmayla Yılan Dolaştıran Çocuklar 599 izlenme - 8 yıl önce Bir çoğumuzun köpeğe bile ''ışt git lan'' dediğimizi hepimiz biliyoruz köpek ve kedi var diye giremediğimiz yerlerde oluyo tabi. Ama bu video tam Çüşş denilecek cinsten.
Köpeği Piton Saldırısından Kurtaran Adamlar 01:20
Köpeği Piton Saldırısından Kurtaran Adamlar 284 izlenme - 4 yıl önce Köpeği sarıp su kenarında boğduğu sırada adamlar çekim dışarı çıkartıp sopayla vurarak köpeği kurtarıyorlar...
Vatan Şaşmaz - Yılan ile İmtihan 01:57
Vatan Şaşmaz - Yılan ile İmtihan 610 izlenme - 7 yıl önce Yahuşukla sunucumuz Vatan Şaşmaz canlı yayında yılan fobisini yenmek için boynuna koca bir pitonu sarmalıyor. Yüzü gökkusağının bütün renklerini alan yahuşuklu sunucumuz bu da yetmiyor gibi aynı deneyimi konuklarına da yaşatmak istiyor. Bir takım gariplikler silsilesi..
Saniyeler İçersinde Keçi Yutan Piton 00:24
Saniyeler İçersinde Keçi Yutan Piton 248 izlenme - 5 yıl önce Filistin'de bir cep telefonu kamerasına yansıyan görüntüler izleyenleri hayretler içinde bıraktı. Geyiği öldürdükten kısa süre sonra yemek için hazırlanan piton, çevresindekilere aldırış etmeden saniyeler içinde midesine indiriyor. Koca geyiği bütün halinde yutan pitonun seri hareketi herkesi şaşkına çeviriyor.
Pitondan Yavrularını Korumak İçin Kendini Feda Eden Kaz 02:23
Pitondan Yavrularını Korumak İçin Kendini Feda Eden Kaz 172 izlenme - 3 yıl önce Yavrularıyla birlikte bir kanal içerisinde gezintiye çıkan anne kaz, piton yılanından yavrularını korumak için kendini feda etmiş. Anne Kaz, Piton tarafından öldürülmek üzereyken kanal kenarından geçen iki hayvansever gencin yardımıyla kurtulmuş.
Spikere Canlı Yayında Piton Şakası Yapmak 01:43
Spikere Canlı Yayında Piton Şakası Yapmak 605 izlenme - 7 yıl önce Olay Günaydın Kıbrıs adlı bir programda geçiyor, haliyle Kıbrıs'ta. özet; ''sabah haberlerini sunan bir spikere mikrofon edasıyla piton uzatılır ve spiker kendinden geçer.'' gerçekten ustaca hazırlanmış bir şaka izleyeceğiz, umarım bizim televizyonlarımızda da böyle şakalar görürürüz. ya da görmeyelim şaka yaptım, gerçi bi ara vardı böyle şakacılar ama sonra noldu bilmiyorum.
Haydar Dümen - Hayvanlar Alemi 03:52
Haydar Dümen - Hayvanlar Alemi 613 izlenme - 7 yıl önce o bir fenomen..O bir master of vajinismus..O,"vajinama 0.7 kalem ucu soktum,hamile kalır mıyım?","evdeki damacana bana çok seksi bakıyor ne yapmam lazım?" gibi sorularda bile akıl sağlığını korumayı başarmış bir insan..Bugünkü konusu ise hayvanlar alemi..Alkışlarlayaşıyorum.com anaconda yı ormana salanların sitesi..
Pitonla Karşılaşan Spikerin Düz Duvara Tırmanması 04:03
Pitonla Karşılaşan Spikerin Düz Duvara Tırmanması 398 izlenme - 7 yıl önce Güneydoğu Televizyonu haber bültenine; Şanlıurfa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü etkinlikleri kapsamında kente gelen sirkte bulunan piton yılanını eğitmeni konuk edildi. Yılan eğitmeni Servet Yalçın, davet üzerine stüdyoya 'sarı büyü' adını verdiği kafes içerisindeki 4,5 metre boyundaki piton yılanı ile birlikte katıldı. Fakat sunucunun bunu kendisine yapılan bir espiri sanıyordu. Bu nedenle hazırlıksız yakalanmıştı. Yılan eğitmeni Yalçın, yayın sırasında kafesteki piton yılanını çıkardı ve spiker Müslüm Çap'ıın boynuna vererek sevmesini istedi. Koltuğundan kalkarak köşeye geçen ve daha sonra sehpanın üzerine çıkan spikerin korkusu üzerine piton yılanı stüdyodan çıkarıldı. (DHA)
Piton - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 29:15
Piton - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 255 izlenme - 4 yıl önce Korkunç görünen bir yılan var! Sinsi keskin bir kulağa sahip olduğu için, düdüğü yutmuş olan Kızıl, sinsi hedeftir. Kırmızı ve Sarı, bu tehlikeden kurtulabilirler mi?
Dev Pitonu Kucaklayarak Uzaklaştıran Kadın 01:42
Dev Pitonu Kucaklayarak Uzaklaştıran Kadın 249 izlenme - 5 yıl önce Brezilya'nın Rio de Janeiro eyaletinde bir otoyolun ortasında duran dev piton, trafiğin işleyişini engelliyormuş. Görenler bu ilginç anın fotoğraf veya videosunu çekerken, kalabalığın arasından bir kadın çıkmış ve herkesi etkileyen bir hareket yapmış. Kadın, pitonun ağzını kapalı tutarak kendini güvenliğe aldıktan sonra hayvanı kucaklamış ve yol kenarındaki ağaçlı bölgeye bırakarak hayvanın güvenliğini sağlamış.
Ahmet Çakar - Hepinize Kobramı Göstericem 01:16
Ahmet Çakar - Hepinize Kobramı Göstericem 419 izlenme - 7 yıl önce Ahmet Çakar yine bir skandala imza attı! Canlı yayında yılanlardan özellikle de kobra yılanlarından hoşlandığını belirten Çakar, bir gün kobra alıcam ve sizi evime davet edip kobramı göstericem dedi. Bu sözü stüdyo da uzun bir süre gülüşmelere neden oldu. Ahmet Çakar: Hepinize bir gün kobramı göstericem!
Tekirdağ'da Bulunan Piton 03:08
Tekirdağ'da Bulunan Piton 109 izlenme - 4 yıl önce Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde 3 metre 20 santim uzunluğunda ölü yılan bulundu. Tekirdağ Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü yetkilileri yılana incelenmek üzere el koydu. Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ'ın Şarköy ilçesi Şarköy-Gelibolu-Yeniköy yolu Killik mevkiinde yol ortasında ölü bir yılan bulundu. Mustafa Balkan tarafından bulunan yılanın 3 metre 20 santim uzunluğunda olduğu öğrenildi. "Kartal başında yiyordu" Yılanı yol kenarında bulduğunu, kartalın yılanı yemeye çalışırken gördüklerini belirten Mustafa Baykal, "Killik bayırında bulduk bunu. Kartal başında yiyordu. Söylenenlere göre köpek yemiş. Köpeğin kalıntıları çıkmış. Bulduğumuzda ilk olarak derneğe getirdik, Avcılar Kulübüne. Orada da bütün millet gördü, ondan sonra gereken yerler söyledik" dedi. "Böyle bir yılan daha önce hiç Şarköy’de görülmemiş" Kendisini aradıklarını, gelip baktığında herkes gibi şaşkınlık yaşadığını ve böyle bir yılanın daha önce hiç görmediğini söyleyen Şarköy Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı İlyas Keklik, "Kardeşimiz Killik bayırı yeni köy üzerinde buldu. Akşamüzeri bizim derneğe getiriyor. 'Başkan böyle böyle bir yılan gördük' diyor. Böyle bir yılan daha önce hiç Şarköy’de görülmemiş, görünce de bütün insanlar şok oldu" ifadesini kullandı. Tekirdağ Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü yetkilileri yılana incelenmek el koydu. Orman ve Su İşleri Tekirdağ Şube Müdürü Gökay İnal, yılanın piton olduğunu düşündüğünü söyledi.
Köpeği Yutan Piton'un Sindirim Sorunu Yaşaması 01:08
Köpeği Yutan Piton'un Sindirim Sorunu Yaşaması 238 izlenme - 5 yıl önce Hindistan'da bulunan ormanlık bölgede yuttuğu köpekten dolayı sindirim sorunu yaşayan piton'un yardımına köylüler yetişmiş.
Steve Irwin - Yılanın Isırmasına İzin Vermek 00:59
Steve Irwin - Yılanın Isırmasına İzin Vermek 280 izlenme - 8 yıl önce Efenim Steve Irwin nam-ı diğer "timsah avcısı" Avustralya doğumlu kelimenin tam anlamıyla "doğa ve hayvan aşığı" inanılmaz bir abimizdir. Krokodil ve Timsahları neredeyse günlük hayatına kadar sokup ehlileştirebilen biridir. Bu videoda yavru bir piton tarafından canlı yayında boynundan ısırılıp gıkını bile çıkarmadığı ve espri yapmaya cool şekilde devam ettiği görülüyor. Zaten bilimum vahşi hayvan tarafından ısırılan abimiz her defasında kabahatinin kendisinde olduğunu, karşısındakini endişelendirerek hata yaptığını söyler. Kendi oğluna ve kızına söylediği güzel kelimeleri kıtanın en zehirlilerine filan söyler. Eylül 2006'da bir irina'nın iğnesini kalbine saplaması sonucu bize veda eden abimizin hayvanlarla nasıl bir ilişki kurduğunu izliyoruz efenim. Alkışlarımızla yaşasın kendisi...
mega python vs. gatoroid 1 fragmanı 01:47
mega python vs. gatoroid 1 fragmanı 293 izlenme - 11 yıl önce
Süper Didier Drogba 03:09
Süper Didier Drogba 112 izlenme - 7 yıl önce Chelsea taraftarının göz ağrısı,Galatasaray taraftarının göz bebeği Drogba'nın Chelsea günlerinde kendisine ithafen yazılan Super Didier Drogba şarkısı karşınızda..
Pit10 - Özgürlüğe Darbe 02:54
Pit10 - Özgürlüğe Darbe 79 izlenme - 7 yıl önce Daha önce ' ses çıkarma ' şarkısıyla gündeme gelen ve bu şarkı yüzünden başbakanla davalık olan Pit10'dan yasaklar için güzel bir şarkı. Şarkının sözleri yasaklanmak isteyen kelimelerden oluşuyor
mega python vs. gatoroid 1 fragmanı 01:47
mega python vs. gatoroid 1 fragmanı 107 izlenme - 11 yıl önce