Hoşgeldiniz!

Plaj

Plajda Acımasız Kız Kavgası 01:46
Plajda Acımasız Kız Kavgası 6.565 izlenme - 5 yıl önce Plaja eğlenmeye giden genç kızlar, kendilerini nedeni belirlenemeyen hararetli bir kavganın ortasında buldu.
Deniz şaşkınlar 00:16
Deniz şaşkınlar 16.790 izlenme - 14 yıl önce bir insan bu kdar komik hale getirilir
Brezilya Polisi Helikopterle Plajları Boşaltıyor 02:27
Brezilya Polisi Helikopterle Plajları Boşaltıyor 1.975 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da polisin, plajdakileri dağıtmak için alçak uçuş yaparak kum fırtınası yarattığı görüntüler helikopter kamerasına yansımış.
Denizde Gizemli Bir Cisim Görünce Hemen Kayda Alan Kadın 00:23
Denizde Gizemli Bir Cisim Görünce Hemen Kayda Alan Kadın 3.272 izlenme - 3 yıl önce herkesin girdiği bir denizde gördüğü cisim karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen kadın hemen durumu kayda almış.
Alanya Plaj Partisi 07:15
Alanya Plaj Partisi 8.267 izlenme - 8 yıl önce Alanya'da Bir Plaj Partisi Görüntüleri alanya Beach Party Video Records
Mr. Bean Plajda 03:44
Mr. Bean Plajda 15.094 izlenme - 13 yıl önce
Plajda Sıradan Bir Görüntü 01:04
Plajda Sıradan Bir Görüntü 2.386 izlenme - 3 yıl önce Evet, artık fakebooktu, instacrampdı, siksoktu derken, eline kamerayı, webcamı veya telefonu alan herkes, ama herkes "beni-izle-delisi"'ne dönüşüp, birbiriyle sıradışılık adına saçmalıkta, çılgınlıkta, manyaklıkta ve delilikte birbiriyle yarışır olduktan sonra, bu videodaki gibi tipleri de artık tamamen olağan ve sıradan olarak görmeli bu saatten sonra.
Oyuncak Videoları - Speedy ve Bussy Sahildeki Pistte Kızıl ile Yarışıyor 05:54
Oyuncak Videoları - Speedy ve Bussy Sahildeki Pistte Kızıl ile Yarışıyor 8.690 izlenme - 4 yıl önce Spedy ve Busy sahilde harika bir gün geçiriyor. Sahildeki Kamyon ve kepçeye seslerini duyurmaya çalışıyorlar. Yarış pisti yapan kamyon ve kepçe spedy e pistte sürmesi için izin veriyor. Spedy pistin tozunu çıkardı. Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: https://www.facebook.com/bebeturktv/ Vkontakte : https://vk.com/bebeturk Instagram: https://www.instagram.com/bomediabodrum/
Traktörle Denizden Range Rover Çıkarmak 01:21
Traktörle Denizden Range Rover Çıkarmak 3.125 izlenme - 3 yıl önce Polonya'da Range Rover marka arazi aracı ile plajda gezen sürücü işi abartıp denize doğru yaklaşınca aracını denize saplamış. Range Rover'ı suya gömülen sürücünün imdadına bir traktör yetişmiş.
Ahu Tuğba & Adam Olamadım ama Vücut Kralı Oldum 01:25
Ahu Tuğba & Adam Olamadım ama Vücut Kralı Oldum 19.599 izlenme - 7 yıl önce 1 metrekarelik alanda voleybol oynayan, buna rağmen gelen topu görmeyen salak arkadaşlara sahiptir vücut kralı.Halinden memnundur.Adam olamamıştır ama vücut kralı olmuştur. Arkasında hep onu takip eden, haydii, evetttt, hoppaaa diye destek veren bir grubu vardır.Kadir Baba Pansiyon' a tatile gelen Sibel Dürrizade; Zamanında vücut kralının dötüne tekme koyan eski sevdiceğidir.Vakit bu vakittir... Kendini gösterme, kanıtlama anıdır.Vücut kralı öyle saf ve temizdir ki "gerzek" ne demek onu bile bilmez...
Plajdaki İnsanları Uzaktan Kumanda Köpekbalığı İle Trolleyen Adam 04:00
Plajdaki İnsanları Uzaktan Kumanda Köpekbalığı İle Trolleyen Adam 4.043 izlenme - 4 yıl önce Görenler hemen sudaki yakınlarına sudan çık, bir köpekbalığı var! Diyerek kimisi bağırıyor kimiside suya girip çıkmasına yardımcı oluyor...
Güzelim Arabayı Plaja Gömmek 00:16
Güzelim Arabayı Plaja Gömmek 1.617 izlenme - 2 yıl önce Büyük ihtimalle rahat batan bir eleman spor arabası ile plajda gezmek istemiş. Ancak arabası plaja uygun olmadığı için gömülmüş.
En Büyük Silahı Güneş Kremi Olan Adam Plajlarda Kız Tavlamaya Devam Ediyor 05:38
En Büyük Silahı Güneş Kremi Olan Adam Plajlarda Kız Tavlamaya Devam Ediyor 10.627 izlenme - 7 yıl önce Güneş kremi sürerek plajlarda kız tavlayan Patty Mayo'nun videolarına daha önce de yer vermiştik. En büyük silah olarak güneş kremini ve sempatikliğini kullanan adam plajlarda boy göstermeye devam ediyor.
Bikiniler Arasından Nasıl Seçim Yapacağınızla ilgili Tavsiyeler Veren Kızlar 01:04
Bikiniler Arasından Nasıl Seçim Yapacağınızla ilgili Tavsiyeler Veren Kızlar 4.808 izlenme - 5 yıl önce Çeşitli bikiniler arasından seçim yapmadan bu tavsiyeleri uygulayabilirsiniz.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vücut Boyasıyla Çıplak Bir Şekilde Plaj Futbolu Oynayan Kadınlar 03:32
Vücut Boyasıyla Çıplak Bir Şekilde Plaj Futbolu Oynayan Kadınlar 6.889 izlenme - 6 yıl önce Vücut boyasıyla 2 farklı formaya bürünen kadınlar plajda güzel bir maç ortaya koyuyor. Futbol sevgisiyle tribünler dolup taşıyor.
Geo Da Silva - Like A Flipper Remix 2009 03:48
Geo Da Silva - Like A Flipper Remix 2009 29.755 izlenme - 13 yıl önce www.turkkeyfi.com | zevk-ü sefa diyarında keyifli dakikalar...
Babutsa - Yanayım Yanayım 2009 Süpeerrrr 04:30
Babutsa - Yanayım Yanayım 2009 Süpeerrrr 28.754 izlenme - 13 yıl önce www.turkkeyfi.com | zevk-ü sefa diyarında keyifli dakikalar..
Başarılıya Yakın Bir Ters Salto 00:19
Başarılıya Yakın Bir Ters Salto 1.822 izlenme - 3 yıl önce Plajda bir genc bayan, bir ters salto atlamayı denemiş ve neredeyse başarmış.
Maymun Hüsnü Tatilde 04:23
Maymun Hüsnü Tatilde 5.207 izlenme - 5 yıl önce BarisCimenTv'ye abone olunuz! Burası YouTube: https://youtube.com/c/bariscimentv İnstagram: https://instagram.com/bariscimentv FaceBook: https://facebook.com/bariscimentv Twitter : https://twitter.com/bariscimen Vine : https://vine.co/u/972252554153091072 sağolun :) en sevdiğim arkadaşım:)
Şişman Kadını Kıyıya Çıkarmak İçin Seferber Olmak 01:29
Şişman Kadını Kıyıya Çıkarmak İçin Seferber Olmak 1.842 izlenme - 3 yıl önce Denize girip serinlemek isteyen şişman kadın dalgalar büyümeye başlayınca bir türlü kıyıya çıkamamış. Sahilde ne kadar adam varsa hepsi kadını kıyıya çıkarmak için uğraşmış.
Gülmekten Altına Yaptıran Videolar 00:07
Gülmekten Altına Yaptıran Videolar 9.699 izlenme - 13 yıl önce çok komik
Dubai Plajlarında Deveye Binmek 04:04
Dubai Plajlarında Deveye Binmek 4.567 izlenme - 4 yıl önce Birleşik Arap Emirlikleri'nin dubai şehrinde plajlarda aynı zamanda deveye de binilebiliyormuş ilginç iyi seyirler..
Soundtrack - Resident Evil 03:32
Soundtrack - Resident Evil 17.000 izlenme - 13 yıl önce www.turkkeyfi.com | zevk-ü sefa diyarında keyifli dakikalar...
Hindistan'da Umumi Tuvalet Halini Almış Plaj 07:06
Hindistan'da Umumi Tuvalet Halini Almış Plaj 3.160 izlenme - 4 yıl önce Dünyada bir şeylerin yanlış gittiğini göstermek için kanıtlarımız gittikçe artıyor. Hindistan nüfusunun neredeyse yarısı, tuvalet ihtiyacını sokakta gideriyor. Bunun bir örneği de, umumi tuvalet halini almış bu plaj...
Plajlarda Yasaklanması Gerekenler 01:23
Plajlarda Yasaklanması Gerekenler 5.309 izlenme - 7 yıl önce " Alevli mayo, denizde yuzen karpuz kabugu ve VELEYBOL oynamak.. " Scorp Kulanıcıların belirli konu başlıkları altında kendi fikirlerini özgürce max 15 saniyelik videolarla paylaşabildikleri platform! AppStore Linki: https://itunes.apple.com/tr/app/scorp/id914653446?mt=8
Plajda Şok Eden Saldırı 02:22
Plajda Şok Eden Saldırı 5.211 izlenme - 8 yıl önce Tüm Kuzey Amerika'da kar yağarken Los Angeles'ta hava denize girilecek kadar sıcak. Jimmy Kimmel da başka yerlerden buraya tatile gelen insanlara asıl yaşadıkları yeri hatırlatmak için böyle bir şaka yapmış.
Bayanlar Plaj Voleybolu - Ntvspor 02:18
Bayanlar Plaj Voleybolu - Ntvspor 5.915 izlenme - 8 yıl önce Bayanlar Plaj Voleybolu - Ntvspor
Kadın Plajında Erkek Cankurtaran Tepkisi 00:54
Kadın Plajında Erkek Cankurtaran Tepkisi 4.296 izlenme - 7 yıl önce Zonguldak’ta salı ve perşembe günleri kadınlara tahsis edilen kapuz plajı’nda tatilcilerden bazıları, erkek cankurtaranların görev yapmasına tepki gösteriyor.
Rusya' da Sıradan Bir Plaj Günü 00:35
Rusya' da Sıradan Bir Plaj Günü 5.317 izlenme - 8 yıl önce Rusya' da hayat plajda her zaman bikinili güzel kız getirmez size. Güneşlenirken herşeye hazır olmak lazım...
Yüzme Bilmeyen Cankurtaran - Kemal Sunal (Hd) 02:34
Yüzme Bilmeyen Cankurtaran - Kemal Sunal (Hd) 5.835 izlenme - 7 yıl önce Yönetmenliğini Kartal Tibet, Dincer Çekmez'in gazino patronu rolunde harikalar yarattıgı, Sırrı Elitaş'ın köy agası roluyle filmi tamamladıgı harika Kemal Sunal filmi olan şark bülbülü filminde işlenmiş bir tema.Kemal Sunal başlık parasını biriktirmek için köyden İstanbul'a gelir ve plajda cankurtaran olarak çalışmaya başlar.