Hoşgeldiniz!

Plaj

Mr. Bean Plajda 03:44
Mr. Bean Plajda 15.115 izlenme - 14 yıl önce
Köpeklerin Kumcağız Plajına İnmesi 01:19
Köpeklerin Kumcağız Plajına İnmesi 7.592 izlenme - 6 yıl önce KOCAELİ'nin Kandıra İlçesi'nde Kumcağız'da denize girenler ve sahilde güneşlenenler bir anda plaja sürü halinde giren köpekleri görünce şaşırmış. Denize doğru ilerleyen köpekleri gören bazı kişiler ürkerek kaçarken, denizde bulunan bir kişi ise bağırıp avuçladığı kumları köpeklere doğru atarak hayvanları uzaklaştırmaya çalışmış.
Plajda Acımasız Kız Kavgası 01:46
Plajda Acımasız Kız Kavgası 6.670 izlenme - 6 yıl önce Plaja eğlenmeye giden genç kızlar, kendilerini nedeni belirlenemeyen hararetli bir kavganın ortasında buldu.
Kıyıya Gelen Köpek Balığı Tatilcileri Korkuttu 01:55
Kıyıya Gelen Köpek Balığı Tatilcileri Korkuttu 256 izlenme - 2 ay önce Çocukların olduğu bir plaja giren köpek balığı karaya yaklaşarak tatilcileri dehşete düşürdü. O anlar anbean kameralara yansıdı.
Alanya Plaj Partisi 07:15
Alanya Plaj Partisi 8.291 izlenme - 9 yıl önce Alanya'da Bir Plaj Partisi Görüntüleri alanya Beach Party Video Records
Arabası İle Kalabalık Plaja Giren Sarhoş Sürücü 02:35
Arabası İle Kalabalık Plaja Giren Sarhoş Sürücü 6.258 izlenme - 5 yıl önce Kanada, Ontario, Port Dover'da gerçekleşen olayda birisi kaldırımın üzerinden geçti ve neredeyse plajdaki insanlara vuruyordu ve sahile çakıldı. Sonra kaos yaşandı. Birden kaldırım üzerinden geçti ve sahile doğru sürdü. Daha sonra arabadan çıkarıldı ve çığlıkların atıldığı sırada tutuklandı. Görüntülerde de yer aldığı gibi, arabada içi likör şişeleri ile doluymuş.
Ahu Tuğba & Adam Olamadım ama Vücut Kralı Oldum 01:25
Ahu Tuğba & Adam Olamadım ama Vücut Kralı Oldum 20.863 izlenme - 9 yıl önce 1 metrekarelik alanda voleybol oynayan, buna rağmen gelen topu görmeyen salak arkadaşlara sahiptir vücut kralı.Halinden memnundur.Adam olamamıştır ama vücut kralı olmuştur. Arkasında hep onu takip eden, haydii, evetttt, hoppaaa diye destek veren bir grubu vardır.Kadir Baba Pansiyon' a tatile gelen Sibel Dürrizade; Zamanında vücut kralının dötüne tekme koyan eski sevdiceğidir.Vakit bu vakittir... Kendini gösterme, kanıtlama anıdır.Vücut kralı öyle saf ve temizdir ki "gerzek" ne demek onu bile bilmez...
Plajdaki İnsanları Teğet Geçen Uçak 00:42
Plajdaki İnsanları Teğet Geçen Uçak 4.072 izlenme - 4 yıl önce Yunanistan'da bir tarafı dağlık diğer tarafında da halk plajının olduğu İskados Adası'ndaki havalimanına iniş yapan uçak sahildekileri adeta yalamış.
Vücut Boyasıyla Çıplak Bir Şekilde Plaj Futbolu Oynayan Kadınlar 03:32
Vücut Boyasıyla Çıplak Bir Şekilde Plaj Futbolu Oynayan Kadınlar 8.367 izlenme - 7 yıl önce Vücut boyasıyla 2 farklı formaya bürünen kadınlar plajda güzel bir maç ortaya koyuyor. Futbol sevgisiyle tribünler dolup taşıyor.
Dünyanın En Tehlikeli Plajı 00:46
Dünyanın En Tehlikeli Plajı 844 izlenme - 1 yıl önce Plaj denilince akla kıyıya vuran su sesi , sıcak kumlar ve huzur gelir. Ancak bu plaj hiçte öyle değil... Plaj adeta timsah kaynıyor.
Oyuncak Videoları - Speedy ve Bussy Sahildeki Pistte Kızıl ile Yarışıyor 05:54
Oyuncak Videoları - Speedy ve Bussy Sahildeki Pistte Kızıl ile Yarışıyor 8.944 izlenme - 6 yıl önce Spedy ve Busy sahilde harika bir gün geçiriyor. Sahildeki Kamyon ve kepçeye seslerini duyurmaya çalışıyorlar. Yarış pisti yapan kamyon ve kepçe spedy e pistte sürmesi için izin veriyor. Spedy pistin tozunu çıkardı. Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: https://www.facebook.com/bebeturktv/ Vkontakte : https://vk.com/bebeturk Instagram: https://www.instagram.com/bomediabodrum/
En Büyük Silahı Güneş Kremi Olan Adam Plajlarda Kız Tavlamaya Devam Ediyor 05:38
En Büyük Silahı Güneş Kremi Olan Adam Plajlarda Kız Tavlamaya Devam Ediyor 11.020 izlenme - 8 yıl önce Güneş kremi sürerek plajlarda kız tavlayan Patty Mayo'nun videolarına daha önce de yer vermiştik. En büyük silah olarak güneş kremini ve sempatikliğini kullanan adam plajlarda boy göstermeye devam ediyor.
Denizde Gizemli Bir Cisim Görünce Hemen Kayda Alan Kadın 00:23
Denizde Gizemli Bir Cisim Görünce Hemen Kayda Alan Kadın 3.288 izlenme - 4 yıl önce herkesin girdiği bir denizde gördüğü cisim karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen kadın hemen durumu kayda almış.
Plajda Sıradan Bir Görüntü 01:04
Plajda Sıradan Bir Görüntü 2.422 izlenme - 4 yıl önce Evet, artık fakebooktu, instacrampdı, siksoktu derken, eline kamerayı, webcamı veya telefonu alan herkes, ama herkes "beni-izle-delisi"'ne dönüşüp, birbiriyle sıradışılık adına saçmalıkta, çılgınlıkta, manyaklıkta ve delilikte birbiriyle yarışır olduktan sonra, bu videodaki gibi tipleri de artık tamamen olağan ve sıradan olarak görmeli bu saatten sonra.
Sahili Birbirine Katan Yaban Domuzu 00:10
Sahili Birbirine Katan Yaban Domuzu 891 izlenme - 1 yıl önce Costa del Sol'da bir plajda güneşlenen insanları korkutan yaban domuzu sahil boyunca koşmuş. Sonra olay kontrol altına alınmış.
Plajdaki İnsanları Uzaktan Kumanda Köpekbalığı İle Trolleyen Adam 04:00
Plajdaki İnsanları Uzaktan Kumanda Köpekbalığı İle Trolleyen Adam 4.047 izlenme - 5 yıl önce Görenler hemen sudaki yakınlarına sudan çık, bir köpekbalığı var! Diyerek kimisi bağırıyor kimiside suya girip çıkmasına yardımcı oluyor...
Şişman Kadını Kıyıya Çıkarmak İçin Seferber Olmak 01:29
Şişman Kadını Kıyıya Çıkarmak İçin Seferber Olmak 2.517 izlenme - 4 yıl önce Denize girip serinlemek isteyen şişman kadın dalgalar büyümeye başlayınca bir türlü kıyıya çıkamamış. Sahilde ne kadar adam varsa hepsi kadını kıyıya çıkarmak için uğraşmış.
Bikiniler Arasından Nasıl Seçim Yapacağınızla ilgili Tavsiyeler Veren Kızlar 01:04
Bikiniler Arasından Nasıl Seçim Yapacağınızla ilgili Tavsiyeler Veren Kızlar 4.846 izlenme - 6 yıl önce Çeşitli bikiniler arasından seçim yapmadan bu tavsiyeleri uygulayabilirsiniz.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Traktörle Denizden Range Rover Çıkarmak 01:21
Traktörle Denizden Range Rover Çıkarmak 3.157 izlenme - 4 yıl önce Polonya'da Range Rover marka arazi aracı ile plajda gezen sürücü işi abartıp denize doğru yaklaşınca aracını denize saplamış. Range Rover'ı suya gömülen sürücünün imdadına bir traktör yetişmiş.
Brezilya Polisi Helikopterle Plajları Boşaltıyor 02:27
Brezilya Polisi Helikopterle Plajları Boşaltıyor 1.977 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da polisin, plajdakileri dağıtmak için alçak uçuş yaparak kum fırtınası yarattığı görüntüler helikopter kamerasına yansımış.
Hindistan'da Umumi Tuvalet Halini Almış Plaj 07:06
Hindistan'da Umumi Tuvalet Halini Almış Plaj 4.614 izlenme - 5 yıl önce Dünyada bir şeylerin yanlış gittiğini göstermek için kanıtlarımız gittikçe artıyor. Hindistan nüfusunun neredeyse yarısı, tuvalet ihtiyacını sokakta gideriyor. Bunun bir örneği de, umumi tuvalet halini almış bu plaj...
Maymun Hüsnü Tatilde 04:23
Maymun Hüsnü Tatilde 5.367 izlenme - 6 yıl önce BarisCimenTv'ye abone olunuz! Burası YouTube: https://youtube.com/c/bariscimentv İnstagram: https://instagram.com/bariscimentv FaceBook: https://facebook.com/bariscimentv Twitter : https://twitter.com/bariscimen Vine : https://vine.co/u/972252554153091072 sağolun :) en sevdiğim arkadaşım:)
Gülmekten Altına Yaptıran Videolar 00:07
Gülmekten Altına Yaptıran Videolar 9.708 izlenme - 14 yıl önce çok komik
Güzelim Arabayı Plaja Gömmek 00:16
Güzelim Arabayı Plaja Gömmek 1.725 izlenme - 3 yıl önce Büyük ihtimalle rahat batan bir eleman spor arabası ile plajda gezmek istemiş. Ancak arabası plaja uygun olmadığı için gömülmüş.
Başarılıya Yakın Bir Ters Salto 00:19
Başarılıya Yakın Bir Ters Salto 1.824 izlenme - 4 yıl önce Plajda bir genc bayan, bir ters salto atlamayı denemiş ve neredeyse başarmış.
Dubai Plajlarında Deveye Binmek 04:04
Dubai Plajlarında Deveye Binmek 4.832 izlenme - 6 yıl önce Birleşik Arap Emirlikleri'nin dubai şehrinde plajlarda aynı zamanda deveye de binilebiliyormuş ilginç iyi seyirler..
Plajda Şok Eden Saldırı 02:22
Plajda Şok Eden Saldırı 5.266 izlenme - 10 yıl önce Tüm Kuzey Amerika'da kar yağarken Los Angeles'ta hava denize girilecek kadar sıcak. Jimmy Kimmel da başka yerlerden buraya tatile gelen insanlara asıl yaşadıkları yeri hatırlatmak için böyle bir şaka yapmış.
Plajlarda Yasaklanması Gerekenler 01:23
Plajlarda Yasaklanması Gerekenler 5.318 izlenme - 8 yıl önce " Alevli mayo, denizde yuzen karpuz kabugu ve VELEYBOL oynamak.. " Scorp Kulanıcıların belirli konu başlıkları altında kendi fikirlerini özgürce max 15 saniyelik videolarla paylaşabildikleri platform! AppStore Linki: https://itunes.apple.com/tr/app/scorp/id914653446?mt=8
Bayanlar Plaj Voleybolu - Ntvspor 02:18
Bayanlar Plaj Voleybolu - Ntvspor 5.976 izlenme - 9 yıl önce Bayanlar Plaj Voleybolu - Ntvspor
Rusya' da Sıradan Bir Plaj Günü 00:35
Rusya' da Sıradan Bir Plaj Günü 5.422 izlenme - 9 yıl önce Rusya' da hayat plajda her zaman bikinili güzel kız getirmez size. Güneşlenirken herşeye hazır olmak lazım...