Hoşgeldiniz!

Plaj

Plaj Partisi 2014 (Yalın - Yeniden Kamera Arkası) 02:43
Plaj Partisi 2014 (Yalın - Yeniden Kamera Arkası) 300.933 izlenme - 8 yıl önce Yalın - Yeniden Kamera Arkası Yalın - Yeniden Kamera Arkası Yalın - Yeniden Kamera Arkası Yalın - Yeniden Kamera Arkası
inna - amazing (video klip) 03:24
inna - amazing (video klip) 474.203 izlenme - 12 yıl önce Hot şarkısıyla tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de muhteşem bir çıkış yapan inna, 2009 yazında Love adlı parçasıyla dikkatleri üstüne çekti. Amazing adlı single parçasıyla da başarısının devam edeceğini herkese bi kez daha göstermiş olan inna’nın Amazing parçasının video klibi de en az şarkı kadar başarılı...
Seksi Plaj Voleybolu 00:33
Seksi Plaj Voleybolu 70.103 izlenme - 8 yıl önce Seksi Plaj Voleybolu
Suriyelilerin Akın Ettiği Florya'dan İşgal Sonrası Görüntüler 02:16
Suriyelilerin Akın Ettiği Florya'dan İşgal Sonrası Görüntüler 44.989 izlenme - 6 yıl önce Yüzlerce Suriyelinin akın ettiği, Florya, Yeşilköy ve Menekşe plajları ve piknik alanları çöp yığını haline geldi
Bitmeyen Şampuan Şakası 06:13
Bitmeyen Şampuan Şakası 44.032 izlenme - 5 yıl önce Bitmeyen Şampuan Şakası Plajda duş alan insanlara şampuan dökerek onları trolleyen şakacı şaka serilerine devam ediyor.
Kasma Algida Classics Çubukla! (Selfie) 00:27
Kasma Algida Classics Çubukla! (Selfie) 105.961 izlenme - 8 yıl önce Kasma Algida Classics Çubukla! (Selfie)
Plaj Defineciliği 29:11
Plaj Defineciliği 26.254 izlenme - 5 yıl önce Geçtiğimiz günlerde bir gazetede bir haber okumuştum çok ilgimi çekmişti 'Konyaaltı plaj define avı' diye. sonrasında youtube ve yabancı sitelerden konuyu araştırdığımda bu define işinin çok yayın olduğunu ve pek çok insanın bu işten para kazandığını öğrendim. gerçekten ilginç bir meslek. Konuyla ilgili olarak haber : http://www.tourexpi.com/tr-tr/news/antalyanin-bereketli-sahillerinde-herkese-pay-var-129331.html
Hayvan Gibi Frizbi Oynuyorsunuz 00:58
Hayvan Gibi Frizbi Oynuyorsunuz 26.844 izlenme - 7 yıl önce Tam olarak neresi olduğunu bilmiyorum ama abiler "Al amınagoyum al al" frizbi oynamaya çalışmışlar. Sonuçta eğlenmişler gibi. Görüntüler Bosna'dan.
Antalya Plajları Kaynıyor 03:37
Antalya Plajları Kaynıyor 28.982 izlenme - 9 yıl önce Termometrelerin öğle saatlerinde gölgede 39 dereceyi gösterdiği Antalyada sıcak bunalttı.
Plaj Hentbolu Müsabakasından Heyecan Verici Anlar 03:04
Plaj Hentbolu Müsabakasından Heyecan Verici Anlar 7.967 izlenme - 3 yıl önce Yine değişik bir sporumuzla karşınızdayım. Bu da yeni çıktı herhalde amk. Plaj voleybolunu biliyorduk birde hentbolu varmış. Neyse gö.severin işine gelir sonuçta. Diğer gönderdiğim videolardaki karılara "şüşko" gibi sıfatlar takıp beğenmemeye çalıştınız. Bakalım bunu da beğenmeyen çıkarsa artık top olsun.
Bir Zamanlar Televole - Pınar Eliçe ( 18) 02:33
Bir Zamanlar Televole - Pınar Eliçe ( 18) 10.723 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar, uzay zaman bükülmesi gerçekleşmeden önce türk televizyonlarında yayınlanan Televole'den ilgi çekici bir kesit, internetin olmadığı, memenin karneyle dağıtıldığı dönemler...
Suriye Lazkiye Plajı 00:57
Suriye Lazkiye Plajı 7.365 izlenme - 3 yıl önce Suriye'de ülkenin bir yanında çatışmalar olurken çatışma olmayan lazkiye'de insanlar plajda denize girip röportaj vermiş iyi seyirler..
Memikli Hatunu Çekmek İçin Çocuğu Kullanan Baba 00:14
Memikli Hatunu Çekmek İçin Çocuğu Kullanan Baba 5.410 izlenme - 2 yıl önce Sahilde çocuğunu çeken baba işi ibineliğe vurarak bakıyor ki göyyüsleri fora bir kadın geçiyor, kayda alabilmek adına sola kaydırıyor.
Hadise'nin  Bodrum Konserinden Görüntüler 01:35
Hadise'nin Bodrum Konserinden Görüntüler 12.666 izlenme - 5 yıl önce Dünyaya frikik vermek için geldiğini düşündüğüm, Hadise yeni albümünün tanıtımı için, bodrum'da konser veriyor. Döne döne ettiği danslarından çıkan sonuçları hep beraber izliyoruz.
Plaj Şakası 00:59
Plaj Şakası 15.828 izlenme - 10 yıl önce
Alkolik Maymunlar 02:37
Alkolik Maymunlar 22.864 izlenme - 7 yıl önce Amerika'daki St. Kitts'te tatile gelen turistlerin en büyük derltlerinden biri de bu maymunlarmış efendim. Özellikle çam şişe ve bardaklardaki içeceklere takmış durumdalarmış Sonrası ise malum.
Ukrayna Plajlarında Sıradan Bir Gün - Vol 2 02:26
Ukrayna Plajlarında Sıradan Bir Gün - Vol 2 24.134 izlenme - 6 yıl önce İnsan memleketini niye sever? Başka çaresi yoktur da ondan. Ama biz biliriz ki bir yerde mutlu mesut olmanın ilk şartı orayı sevmektir. İşte Ukrayna halkı da bu felsefeden yola çıkarak savaş halindeki memleketini bu yüzden sevmektedir. Plajlar güzel, kızlar güzel, popolar şahane, memitolar tombiko sevmeyip napacak. He bir de Shaktar diye bir takımları var. Gelene geçene koyuyorlar.
Kızgın Plaj Kumlarında Kullanacağınız Müthiş Buluş 01:04
Kızgın Plaj Kumlarında Kullanacağınız Müthiş Buluş 10.869 izlenme - 5 yıl önce Vay anasını sayın seyirciler
Plajda Birbirine Giren Bikinili Kızlar 00:56
Plajda Birbirine Giren Bikinili Kızlar 17.547 izlenme - 8 yıl önce Neden Çıktığı Anlaşılamayan Kavgada Bikinili Kızlar Saç Baş Yoldu...
Plajda Kadınları Taciz Eden Suriyeli 02:41
Plajda Kadınları Taciz Eden Suriyeli 11.521 izlenme - 5 yıl önce samsun atakum ilçesinde halka açık plajda kadınları cep telefonuna kaydettiği görülen bir suriyeli vatandaşlar tarafından linç edilmek istendi. olay yerine gelen çok sayıda polis ve çevik kuvvet ekipleri zanlıyı öfkeli kalabılığın elinden zor aldı
Plajda Yılan Şakası 02:23
Plajda Yılan Şakası 16.371 izlenme - 8 yıl önce 3 kafadarın yaptığı şaka ile yılanı gören herkes korkuyor.
Plajda Donunu Sıyırınca Dayak Yiyen Eleman 00:16
Plajda Donunu Sıyırınca Dayak Yiyen Eleman 7.576 izlenme - 3 yıl önce Valla kimdir nerelidir in midir cin midir top mudur bilmiyorum ama plajda denizden çıkması jandarmalar eşliğinde beklenen eleman duş da donunu indiriverince çevrede bekleyen dayılar tarafından şamarlanmış :)
Yolanthe Cabau Van Kasbergen İle Plaj Voleybolu 00:16
Yolanthe Cabau Van Kasbergen İle Plaj Voleybolu 10.525 izlenme - 9 yıl önce Yolanthe Cabau Van Kasbergen İn Bikini Bij Waar Is De Mol (sbs 6, Maandag 3 Oktober 2011) İn Hd1080p.
Plajda Saçmalayan Sarhoş Sevgililer 01:12
Plajda Saçmalayan Sarhoş Sevgililer 3.872 izlenme - 3 yıl önce Plaja alkol alan sevgililer şaşkın bakışlar altında saçma sapan hareketler sergilemişler. O anlar plajdaki başka biri tarafından kameraya alınmış.
Bir Türlü Denizden Çıkamayan Şişman Abla 01:29
Bir Türlü Denizden Çıkamayan Şişman Abla 8.730 izlenme - 3 yıl önce Sanırım latin amerika ülkelerinden birinde gerçekten cevval bir deniz de yaşanmış bu olay. Okyanus kıyısı olabilir çünkü deniz bi enteresan. İçine çekip çekip dalgayı çarpıyor. Ablamız da kıyıya bir türlü çıkamıyor ve çevredeki erkekler yaman bir kurtarma çabasına girişiyor...
Arabası İle Kalabalık Plaja Giren Sarhoş Sürücü 02:35
Arabası İle Kalabalık Plaja Giren Sarhoş Sürücü 6.245 izlenme - 3 yıl önce Kanada, Ontario, Port Dover'da gerçekleşen olayda birisi kaldırımın üzerinden geçti ve neredeyse plajdaki insanlara vuruyordu ve sahile çakıldı. Sonra kaos yaşandı. Birden kaldırım üzerinden geçti ve sahile doğru sürdü. Daha sonra arabadan çıkarıldı ve çığlıkların atıldığı sırada tutuklandı. Görüntülerde de yer aldığı gibi, arabada içi likör şişeleri ile doluymuş.
Plajdaki İnsanları Teğet Geçen Uçak 00:42
Plajdaki İnsanları Teğet Geçen Uçak 3.762 izlenme - 3 yıl önce Yunanistan'da bir tarafı dağlık diğer tarafında da halk plajının olduğu İskados Adası'ndaki havalimanına iniş yapan uçak sahildekileri adeta yalamış.
Brezilya Polisi Helikopterle Plajları Boşaltıyor 02:27
Brezilya Polisi Helikopterle Plajları Boşaltıyor 1.974 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da polisin, plajdakileri dağıtmak için alçak uçuş yaparak kum fırtınası yarattığı görüntüler helikopter kamerasına yansımış.
Plajda Bikini Kesme Şakası 02:33
Plajda Bikini Kesme Şakası 10.208 izlenme - 7 yıl önce Şakacı genç plajda yüzüstü uzanan kızların bikinilerinden bir parça kesiyor, tabi ki bu bir şaka. Ama bikinisi kesilen kızların aklı çıkıyor, sonra bir şaka olduğunu öğrenince rahatlıyorlar.
Köpeklerin Kumcağız Plajına İnmesi 01:19
Köpeklerin Kumcağız Plajına İnmesi 7.582 izlenme - 4 yıl önce KOCAELİ'nin Kandıra İlçesi'nde Kumcağız'da denize girenler ve sahilde güneşlenenler bir anda plaja sürü halinde giren köpekleri görünce şaşırmış. Denize doğru ilerleyen köpekleri gören bazı kişiler ürkerek kaçarken, denizde bulunan bir kişi ise bağırıp avuçladığı kumları köpeklere doğru atarak hayvanları uzaklaştırmaya çalışmış.