Hoşgeldiniz!

Plaj

Erkekler, Kadın Plaj Voleybolcuları Gibi Giyinselerdi Nasıl Olurdu? 02:02
Erkekler, Kadın Plaj Voleybolcuları Gibi Giyinselerdi Nasıl Olurdu? 1.205 izlenme - 6 yıl önce Brooklyn merkezli komedi grubu The Kloons, "kadın plaj voleybolcularının olimpiyatlarda giydikleri mayoları erkekler giyseydi nasıl olurdu?" sorusunun cevabını aradılar.
Leningrad - Convertible (Kadın Sürücü İçerir) 05:38
Leningrad - Convertible (Kadın Sürücü İçerir) 747 izlenme - 2 yıl önce Nikah öncesi partiyi abartan hanımkızımız, az kalsın nikaha yetişemeyecektir. ama
Belçika'da Plajda Kavga 00:57
Belçika'da Plajda Kavga 317 izlenme - 2 yıl önce Belçika'da hafta sonu tıklım tıklım dolu sahilde kaydedilen görüntüler şok etkisi yaratmış, insanlar nereye kaçacağını şaşırmış.
ERDEK OCAKLAR TANITIM VİDEOSU www.ocaklar.net 02:30
ERDEK OCAKLAR TANITIM VİDEOSU www.ocaklar.net 1.321 izlenme - 7 yıl önce Balıkesir Erdek'te bulunan Ocaklar Mahallesinin tanıtım filmi videosu olup Ocaklar gönüllüleri tarafından hazırlanmıştır. Erdek Ocaklar'da tatil ve konaklama hakkında daha fazla bilgiye www.ocaklar.net internet adresinden veya +90 532 284 25 93 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler ve iyi tatiller dileriz.
Rus Tarzı Arabesk Rap - Davai Nauchimsa 04:09
Rus Tarzı Arabesk Rap - Davai Nauchimsa 2.375 izlenme - 7 yıl önce Baslikta Rus, kategoride amator gorunce akliniza baska seyler gelebilir tabi haliyle. Ancak internete sansurun tirmandigi su gunlerde kizimiz destek icin bu sarkiyi yapmis desem de inanmayin. Fonda klarnetle İstanbul İstanbul Olali calarken kulaginizda hos seda birakacak bi eserle karsinizda liseli Rus ergen melankolik rapcimiz. Sitemizin arabesk rap asigi(!) oldugunu bildigimden olmazsa olmaz dedim. Bizimkiler gibi cok el kafa sallamamasi takdir edilesi.
Plajda Eşek Arısı Şakası 01:38
Plajda Eşek Arısı Şakası 1.185 izlenme - 8 yıl önce Üstsüz Güneşlenen Kadına Arı Gelmiş Şakası Yapılırsa..
Berna Arıcı - Saçında Kene Var 00:06
Berna Arıcı - Saçında Kene Var 1.332 izlenme - 7 yıl önce Türk müziği sanatçılarından Berna Arıcı'nın kene sorununa parmak bastığı bu videoyu izlerken daha iyi anlayacağız. İşte sanatçı toplumsal olaylara böyle müdahele eder.
Plajda Duş Alan İnsanlara Yapılan Acımazsız Şampuan Şakası 03:02
Plajda Duş Alan İnsanlara Yapılan Acımazsız Şampuan Şakası 923 izlenme - 7 yıl önce Youtube kanalı theCHAIZYchannel daha önce ülkemizde de yapılan şampuan şakasını plajda duş alan insanlara yaptılar.
Plaj Partisinde Balon Patlamayınca 03:10
Plaj Partisinde Balon Patlamayınca 1.166 izlenme - 9 yıl önce Plaj Partisinde Balon Patlamayınca
Var Olduğuna İnanamayacağınız 13 Gerçeküstü Plaj 02:19
Var Olduğuna İnanamayacağınız 13 Gerçeküstü Plaj 328 izlenme - 7 yıl önce Gerçek olduğuna inanamayacağınız 13 plajı tek bir videoda topladık! Bu sıcak yaz günlerinde evde yada iş yerinde olduğunuz için isyan ettirip, içinizin yağlarını eritecek bu video! Onedio Video ekibi iftiharla sunar!
Plajdaki Kızların Aklını Alan Fare Şakası 02:20
Plajdaki Kızların Aklını Alan Fare Şakası 871 izlenme - 7 yıl önce RC otomobil şasesinin üzerine montajlanan oyuncak fare kızların üzerine doğru hareket ettirilince bakın ortaya nasıl görüntüler çıktı.
Tövbekar Röntgenci Olmak - Tarık Akan 00:41
Tövbekar Röntgenci Olmak - Tarık Akan 1.268 izlenme - 7 yıl önce 1976 yapımı Aşk Dediğin Laf Değildir isimli filmimizden bir kesitle bir röntçünün tövbekar da olsa ara sıra dayanamayıp şeytana uyduğunu ibretle izleyeceğiz efenim.
Uçurumdan Denize Tangayla Atlayan Kızlar 03:24
Uçurumdan Denize Tangayla Atlayan Kızlar 1.219 izlenme - 7 yıl önce Evet beyler izleyeceğiniz bu görüntüleri sakın denemeyin. Her yıl bu şekilde yüzlerce insan ölmekte ya da felç kalmaktadır. Videoyu izleyin hatunlara bakın falan işte..
Cüneyt Arkın - Hayat Kurtaran Öpücük 02:02
Cüneyt Arkın - Hayat Kurtaran Öpücük 971 izlenme - 7 yıl önce Eğer enselenmek üzereysek yapmamız gereken şey hemen bir hatun bulup öpüşmeye başlamaktır. Belki ancak bu yolla peşimizdekilerden kurtulabiliriz. Türk sinemasında daha önce Piç Rıza Robert Widmark'ta gördüğümüz "Hayat Kurtaran Öpücük" taktiğini, bu defa da Cüneyt abimiz tatbik ediyor. İzliyoruz.
Oyuncak Yılanla Plajı Birbirine Katmak 02:23
Oyuncak Yılanla Plajı Birbirine Katmak 577 izlenme - 7 yıl önce Eline aldığı oyuncak yılanı iple çekerek bütün plajı birbirine katıp dayak yemeden de videoyu tamamlayabilen arkadaşı kutluyor ve o şakamızı izliyoruz.
Nerdeyse Kafasına Uçak Düşen Adam 01:41
Nerdeyse Kafasına Uçak Düşen Adam 728 izlenme - 7 yıl önce Almanya'da küçük bir uçağın plajda güneşlenen abimizin kafasının hemen üstünden ''Pas geçmesi'' yürekleri ağızlarımıza getirdi.
Kız Arkadaşına Plajda Çelme Takan Eleman 00:04
Kız Arkadaşına Plajda Çelme Takan Eleman 334 izlenme - 3 yıl önce Plajda eğlenirken güzel bir video çekmeye karar veren sevgililer. Video kaydı yapan telefona doğru koşarken erkek arkadaşından çelme yiyen kız yere yapışmış.
Alanya About Your Friend 02:30
Alanya About Your Friend 1.009 izlenme - 7 yıl önce Aksanlı ingilizce konuşmak konusunda Türkler kadar başarılı millet sayısı çok azdır. Özellikle söz konusu ingilizce turist bağyanlarla iletişime ve birleşime geçmek için geliştirildiyse tadından yenmez. So, you think come to Alanya next summer?
Ati - Yaz Ateşi 03:47
Ati - Yaz Ateşi 536 izlenme - 7 yıl önce İsim olarak çok yuvarlak ve pek çok şeyi çağrıştırmaya elverişli. Görüntü fazlası ile var ama ses yok. Ama şarkıcının sadece yatağına bakılmaz sesi de olması gerek değil mi? 90larda ben "Ati"yi jidolodan bozma hallerine rağmen oldukça iyi yerlere gelir diye düşünüyordum. Çünkü ses aranmıyordu ya hani, onda da ses olmayıverseydi ne olurdu canım. Kendi kayboldu, ereksiyon olmuş adamlarla dolu bu sabun köpüğü klibi ise kaldı.
Yüzüğün İhtirası (Bir Nevi Yüzüklerin Efendisi) 02:00
Yüzüğün İhtirası (Bir Nevi Yüzüklerin Efendisi) 1.311 izlenme - 7 yıl önce Yüzük, mücevher gibi eşyaların kadınlar üzerindeki etkisini bilen yadigar sinemamız, fedakar bir babanın oğlu için harcadağı çabayı gözler önüne serecektir. Demek ki sinemada yüzük ana temalı ilk filmi de türkler çekmiş.
Normandiya Çıkarması - Renkli Görüntüler 09:44
Normandiya Çıkarması - Renkli Görüntüler 932 izlenme - 7 yıl önce Normandiya Çıkarması, General Dwight D. Eisenhower kumandasındaki müttefik kuvvetlerinin 1944 Haziran - Eylül ayları arasında giriştiği hücum harekâtıdır. Müttefiklerin çıkarmasından sonra Alman cephesinin yarılmasına ve hemen hemen Fransa'nın ortasına kadar geriletilmesine yol açtı. Uzun aylardan beri inceden inceye hazırlanan Normandiya'ya Britanyalı-Amerikan çıkarması,gerek teknik, gerek taktik alanda tesadüflere bağlı bir harekâttı. Başarısı, seçilen hücum cephesinin Wehrmacht'tan gizlenmesine ve Batı Avrupa'daki hava hücumu hazırlığının etkili olmasına dayanıyordu. Normandiya savaşı birbirini takip eden üç evrede yapıldı. Cherbourg ile Pas de Calais arasındaki Almanların Atlas Okyanusu duvarı kıyı tahkimatı bombalandı. 5 Haziran - 6 Haziran gecesi 722 savaş gemisinin eşlik ettiği 4.226 nakliye gemisi, İskoç asıllı İngiliz amirali Ramsey kumandasında başlangıç hücumunu yapmakla görevli 5 tümeni taşıyarak İngiliz kıyılarından çıkarmanın yapılacağı kumsallara doğru yola çıktı. 6 Haziran sabahı hücum birlikleri Saint-Aubin, Courseulles, Arromanches, Saint-Laurent ve Saint-Martin-de-Varreville kumsallarını ele geçirmeye uğraşırken, 5-6 Haziran gecesi Caen ve Carentan dolaylarına paraşütle iniş yapmış olan üç hava indirme tümeni toparlanmaya çalışmaktadır. Bu birlikleri taşıyan uçakların yoğun bir Alman uçaksavar ateşi yemeleri sonucu, birliklerden büyük bir bölümü, hedeflenen alanların dışında indirme yapmak zorunda kalmışlardır. Ancak bu çok büyük bir sorun oluşturmamış, birlikler aynı akşam bölgeye sağlam bir şekilde yerleşmişlerdir. 7 - 11 Haziran arası Pas de Calais'ye ikinci bir çıkarma bekleyen Almanların şiddetle tepki göstermesinden önce, kumsallarla hava indirme birlikleri arasında irtibat sağlanmış; Bayeux şehri kurtulmuş ve Mantebourg - Isigny-Bayeux - Kuzey Caen hattının gerisinde 325,000 kişi (çoğu suni Avromanches limanı sayesinde) karaya çıkmıştı. İlk Alman tepkisi, II. İngiliz ordusunun (Demasey) şiddetli muharebelerden sonra durdurulduğu cephenin doğu kesimini etkiledi (Caen kesimi). Buna karşılık Carentan koyunun her iki kenarından savaşa giren I. Amerikan Ordusu (Bradley), Almanların Montebourg üstüne karşı hücumuna rağmen 16 Haziran'da Barne Ville'de Cotentin'in batı kıyısına ulaşmayı başardı. Çevreyle bağlantısı kesilen Cherbourg, Almanların bütün liman tesislerini tahribinden sonra düştü. Daha sonra güneye dönen Bradley, 8 Haziran'da La Haye du-Puits'yi ele geçirirken, Dempsey ertesi gün şiddetli bir hücumla Caen'ı aldı. Birkaç gün önce Hitler, Batı cephesi kumandanlığına Rundstedt'ın yerine Kluge'yi getirmişti. Ama Kluge'nin elinde, Eisenhower'ın 6 hazirandan beri çıkarttığı bir milyon askere karşılık 35 tümen vardı. 10 - 25 Temmuz arası müttefikler, Lessay-Saint-Le-Caumont -Caen cephesinde kısa süre sonra başlatacakları hücum tertibatını almıştı.
Doğa Harikası Kapalı Plaj 00:55
Doğa Harikası Kapalı Plaj 799 izlenme - 7 yıl önce Brezilya'da bulundan deniz dalgası vurmasın diye etrafı büyük kayalarla çevrili olan bir plaj..Biz alkışlarla yaşıyorum üyeleri olarak günümüzü bilgisayar başında geçirdiğimiz için en azından videoyu izleyip gözümüzün şenlenmesini istedim..
Askeri Çıkar(Ama)ma 01:29
Askeri Çıkar(Ama)ma 938 izlenme - 7 yıl önce Askeri Çıkarma Fiyaskosu. Dünya liderinin sağ sağlim eve dönmesi için dua ettiği kahraman Amerikan askerleri. Gerçekten duaya ihtiyaçları var gibi.
Sevgiliniz Çıplaklar Plajına Gidelim Dese Tepkiniz Ne Olur ? (Sokak Röportajları) 03:28
Sevgiliniz Çıplaklar Plajına Gidelim Dese Tepkiniz Ne Olur ? (Sokak Röportajları) 417 izlenme - 5 yıl önce Sokak röportajları ekibi, yine müthiş işsizliğe imza atarak saçma sorular serisine devam ediyor. Konu ortada izliyoruz.
Gençlerden Plajda Penguen Halayı 06:34
Gençlerden Plajda Penguen Halayı 793 izlenme - 7 yıl önce Çoğunluğu bikinili hatunların oluşan gençler toplanmışlar ve plajda uzun bir penguen halayı kurmuşlar. Oldukça da eğleniyor görünüyorlar. Bizim plajlarımızda da yaygınlaşır mı,yaygınlaşırsa ne gibi hadiseler çıkar bilinmez tabi ama güzel gözüktüğü bir gerçek.
Plaj - Beklentiler vs Gerçekte Olan 01:29
Plaj - Beklentiler vs Gerçekte Olan 859 izlenme - 7 yıl önce Bir çoğumuzun denize giderken hayalini kurduğu ve karşılaştığı durumu anlatan güzel bir çalışma. Menekşe sahilinde çekseler daha iyi olabilirdi.
Müthiş Manzara Fotoğrafları 04:21
Müthiş Manzara Fotoğrafları 1.190 izlenme - 13 yıl önce keşke orada olsaydım diyeceksiniz.
Tolga Olçaylı - Tatil Benim  (#Günah Benim Parodi ) 03:21
Tolga Olçaylı - Tatil Benim (#Günah Benim Parodi ) 884 izlenme - 6 yıl önce Herkesin diline dolanan yaza damgasını vuran Günah Benim şarkısını birçok insan değiştirdi bende tatil versiyonunu sizlere sunmak istedim iyi seyirler. Cactus Hotels grubuna teşekkürlerimizi sunarız! Yönetmen: Deniz Dinçer Ses: Cem Hınıslı Kurgu-Tolga Olçaylı Oyuncular: Tolga Olçaylı-Tolga Özderici-Aslıhan Aktoz Video hoşunuza gittiyse beğenmeyi unutmayın! YORUMLARINIZI BEKLİYORUM. Orjinal Video - Günah Benim (feat. Burak King) - Eypio - https://www.youtube.com/watch?v=Ul0qE... Kanalıma abone olmak için; https://www.youtube.com/tolgaolcayli Facebook: tolgaolcayli Twitter: tolgaolcayli Instagram: tolgaolcayli Snapchat: tolgaolcayli Şarkı Sözleri : Havuz Benim, Plaj Benim Aldım bırak bu mayo benim Bu kendime verdiğim kampetim Dokunma elimde bir güneş yağım var Havuz Benim, Plaj Benim Aldım bırak bu mayo benim Bu kendime verdiğim kampetim Dokunma elimde bir güneş yağım var Yaparım tatili kendime Kızların benle bu derdi ne Deniz naz yapiyor kendince Tolganin sanki denizle işi ne Bak roxana sahilde Güneşleniyor yine kendince Aldım viski elime Gittim yanina gizlice Yine kalmısım mertle bir basima Bir basima girdim restaurana Dondum bir baktim roksi orda Gittim viskiyle yine yanina Yine kalmısım mertle bir basima Bir basima girdim restaurana Dondum bir baktim roksi orda Gittim viskiyle yine yanina Yaparım tatili kendime Kızların benle bu derdi ne Deniz naz yapiyor kendince Tolganin sanki denizle işi ne Bak roxana sahilde Güneşleniyor yine kendince Aldım viski elime Gittim yanina gizlice Hep yalan mı? Viski elimde söyle sen olmaz mı? Hep para mı istenen? Klüpte vip mi az mı? Loca mı bist mi? Bu bir seçenek mı? Aklim çorba yanında sarımsak mı? Ayaktayim koyan da restauranttı Çorbadaki söyle tuz mu yağ mı Bana yediren bu gece dert mi aşk mı? Otel rahat mı? Oda ferah mı? Tatil mi aşk mı? O yalan mi tas mı? Hamam mı farz mı? Hep de kese şart mı? Tarz sana göre bendeki şap ka mı? Yine kalmısım mertle bir basima Bir basima girdim restaurana Dondum bir baktim roksi orda Gittim viskiyle yine yanina Yine kalmısım mertle bir basima Bir basima girdim restaurana Dondum bir baktim roksi orda Gittim viskiyle yine yanina Yaparım tatili kendime Kızların benle bu derdi ne Deniz naz yapiyor kendince Tolganin sanki denizle işi ne Bak roxana sahilde Güneşleniyor yine kendince Aldım viski elime Gittim yanina gizlice
Sonsuz Duş Vakti! Plajda Duş Alan İnsanlara Yapılan Acımazsız Şampuan Şakası 03:02
Sonsuz Duş Vakti! Plajda Duş Alan İnsanlara Yapılan Acımazsız Şampuan Şakası 750 izlenme - 7 yıl önce Youtube kanalı theCHAIZYchannel daha önce ülkemizde de yapılan şampuan şakasını plajda duş alan insanlara yaptılar. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Güneş Yanığı Şakası 03:34
Güneş Yanığı Şakası 578 izlenme - 8 yıl önce Plajda sırtı fazla yanmış bir adam görseniz ne yapardınız?