Hoşgeldiniz!

spor salonu

150 Kiloluk Halterin Altında Kalan Kadın 00:27
150 Kiloluk Halterin Altında Kalan Kadın 14.402 izlenme - 6 ay önce Spor salonunda ağırlık çalışan kadın 150 kiloluk halteri kaldırırken şanssız anlar yaşamış. Kadın kaldırdığı halterin altında kalmış.
Spor Salonunda Bayanlara Şok Şaka 01:34
Spor Salonunda Bayanlara Şok Şaka 42.821 izlenme - 15 yıl önce bayanlara şok şaka
Ah Uh Sesleriyle Spor Salonunu Trolleyen Kız 03:16
Ah Uh Sesleriyle Spor Salonunu Trolleyen Kız 14.364 izlenme - 6 yıl önce Genç bulgar youtuber kızımız, spor salonunda erkeklerin bakış açısını ölçmeye yönelik böyle güzel bi sosyal deney yapıyor. İnlemeli görüntüler sizlerle efendim.
Halteri Kaldıramayıp Spor Salonunun Camlarını İndiren Hatun 00:45
Halteri Kaldıramayıp Spor Salonunun Camlarını İndiren Hatun 12.730 izlenme - 7 yıl önce Mattie Rogers isimli 20 yaşındaki genç kızımız, boyundan büyük işlere kalkışarak halteri kaldırmayı deniyor. Genç kızımız kaldıramıcağını anlayınca bi anda bıraktığı halter, spor salonunun camını indiriyor. O anları izliyoruz efendim.
Hevesle Spora Başlamak 01:19
Hevesle Spora Başlamak 10.842 izlenme - 7 yıl önce Arkadaşlarının gazıyla 6 aylık üyelik başlatan adamın dramını izliyoruz.
Squat Yapan Birini İzlemek Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştır 00:15
Squat Yapan Birini İzlemek Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştır 9.992 izlenme - 5 yıl önce Bir spor salonunda dolgun vücutlu bir halterci kızın çömelme hareketi yaparken nasıl formunda olduğunu net bir şekilde gözler önüne seriyor...
Spor Salonunda Halter Kaldırırken Omurgasını Kıran Adam 00:25
Spor Salonunda Halter Kaldırırken Omurgasını Kıran Adam 8.123 izlenme - 6 yıl önce Spor salonunda yüksek kiloyla ağırlık çalışan adam omurgasını kırdı. Korkunç kaza salonda bulunan kamera tarafından böyle kaydedildi.
Spor Salonunda Ayakları Yerden Kesilen Kız 00:03
Spor Salonunda Ayakları Yerden Kesilen Kız 3.944 izlenme - 4 yıl önce Spor salonunda ağırlık istasyonunda ağırlık çalışırken fazla ağırlık takınca bir anda havalanmış. Neyse ki kız bir şey olmamış.
9 Aylık Hamile Olmasına Rağmen Spor Salonundan Çıkmıyor 04:15
9 Aylık Hamile Olmasına Rağmen Spor Salonundan Çıkmıyor 8.187 izlenme - 7 yıl önce Birçok hamile kadın ağır eşya, cisim kaldırmaktan kaçınır. Oysa Emily Breeze adlı kadın karnı burnunda olmasına rağmen halter kaldırmaya devam ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
2 Aylığına 1600 Tl İsteyebilen Garip Spor Salonu 01:01
2 Aylığına 1600 Tl İsteyebilen Garip Spor Salonu 9.610 izlenme - 7 yıl önce BOB GYM Kişisel koç tarzı eğitim veriyorlar, spor yapmayı bilmeyen yaşlı elit dayılarla, parasını savurmayı kendine iş edinmiş kekoları çok kısa sürede aşırı gelişim vaat ederek düdüklemeye yarayan bir konsepte sahip salon. tek yapılan bildiğimiz düz protein diyetini verip her gün 1-2 saat kardiyo yaptırarak kilo verdirerek müşterilerini kaslandıklarına inandırmak. halbuki 1 ayda yapılan tek şey adamların bedavaya kendileri yapabilecekleri sonuçları 2000tl paralarını alarak yaptırmak hepsi bu. işin sonunda ne kas kütleniz bir anda artıyor ne de yağları veriyorsunuz.
Binanın Elektriğini Müşterilerinden Elde Ede Spor Salonu 00:52
Binanın Elektriğini Müşterilerinden Elde Ede Spor Salonu 2.676 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin Kaliforniya eyaletinde Sacramento Eco Fitness adlı spor salonu, binanın yaktığı tüm elektriÄŸi müşterilerin kullandığı özel sistemli aletlerden elde ediyor. Söz konusu aletleri tasarlayan firma Washington merkezli SportsArt.… -
Spor Salonunda Walking Dead Antremanı 00:19
Spor Salonunda Walking Dead Antremanı 2.864 izlenme - 4 yıl önce Dayı bir yandan kondisyon çalışırken, bir yandan da olası bir biter saldırısında onları samuray kılıcıyla haklamanın antramanını yapıyor.
Koşu Bandında Topuklu Ayakkabı ile Zirve Yapmak 00:53
Koşu Bandında Topuklu Ayakkabı ile Zirve Yapmak 2.587 izlenme - 4 yıl önce İsveç'in Jönköping kasabasında bir fitness hocası kadın koşu bandında hiç yapılmayannı denemiş ve oldukça başarılı olmuş.
Sosyal Mesafeli Spor Salonu 01:06
Sosyal Mesafeli Spor Salonu 2.435 izlenme - 3 yıl önce Corona virüsün tüm dünyayı etkisi almasıyla birlikte alınan önlemler yavaş yavaş normale dönerken. Açılan mekanlarda kendince önlemlerini almış.
Bu Halter Adamı Bayıltır 00:35
Bu Halter Adamı Bayıltır 1.537 izlenme - 2 yıl önce Kanada'da spor salonunda büyük bir halter kaldıran genç adam bayılarak yere düştü. O anlar güvenlik kamerasına böyle yansıdı...
Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapan Kadınlar 03:49
Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapan Kadınlar 6.675 izlenme - 7 yıl önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Spor salonunda bulunan kadınlar ve erkeklerde katıldı.
Tekme Tokat Vücut Çalışan Genç 00:25
Tekme Tokat Vücut Çalışan Genç 2.476 izlenme - 4 yıl önce Spor salonunda arkadaşları ile vücut geliştirme sporu yapan genç, ağırlık kaldırırken kendini arkadaşlarına yumruklatmış ve tekmeletmiş.
Vücut Geliştirme Şampiyonasına Hazırlanan 70'lik Ruhi Dede 05:46
Vücut Geliştirme Şampiyonasına Hazırlanan 70'lik Ruhi Dede 5.471 izlenme - 7 yıl önce Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası 50 artı yaş gurubu kategorisi için hazırlanan 70 yaşındaki Ruhi Yılmaz isimli dedenin spor aşkı görenleri hayrete düşürüyor. İki torunu ile birlikte her gün spor salonuna giden Ruhi Dede, idmanlarını eksiksiz yaparak şampiyonluk için yoğun çaba sarfediyor. 70 yaşındaki Ruhi Dede'nin spor aşkı görenleri hayrete düşürüyor. Antalya'da yapılacak olan Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyona'sında 50 artı yaş kategorisinde şampiyon olabilmek için iki yıldır yoğun çaba sarfeden Ruhi Yılmaz, her gün iki torunuyla Arnavutköy Belediyesi Spor Salonuna gelerek şampiyonluk için canla başla çalışıyor. Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı'nın da destekleriyle antrenmanlarını rahatça yapabilme imkanı bulan Ruhi dede, fitness hocasının hazırladığı programları eksiksiz tamamlayarak şampiyonluk için mücadele ediyor. “Vücut Geliştirme Şampiyonası’na hazırlanıyorum” Spora 1.5 yıl önce başladığını belirten Ruhi Yılmaz, “Allah razı olsun Arnavutköy Belediye Başkanımız Ahmet Haşim Baltacı, her yaştan insanı, genç ihtiyar hepinizi spora davet ediyor. Bu civarlarda ben çıktım. Başkanımızı memnun etmek için uğraşıyorum. Elimden geldiği kadar hocalarım da beni çalıştırmaya başladılar. Lisansımı aldılar. Arnavutköy Belediyesi Spor Kulübü’nden. Şimdi bu vaziyette çalışıyoruz. Şimdi hocalarımın dediğine göre Antalya'da bir yarışma varmış. Vücut gelişme yarışması. Şimdi beni ona hazırlıyorlar. Bende elimden geldiği kadar 3 saat burada çalışıyorum 3 saat Hadımköy'de çalışıyorum. Pazartesi günleri istirahat ediyoruz. Hocam hangi aleti gösterirse hepsinden çalışıyorum. Kaldırma, beden hepsinden çalışıyorum. 69, 70'e merdiven dayadık. Çok kişi bu yaşta sporu ne yapacaksın diyor. Bu yaştan sonra ölsen bile dinç ölürsün. Allah göstermesin her şeyi bilerek yapacaksın, Allah'ımıza şükürler olsun, hocalarım sayesinde belediyelerimizin sayesinde belediye başkanımız sayesinde elimizden geldiği kadar gösterileni yapmaya çalışıyoruz ” dedi. “Dedemden derece bekliyoruz” Ruhi Dede'nin torunu Oğulcan Yılmaz ise, dedesinin kendisine örnek olduğunu söyleyerek, “18 yaşındayım. Dedemle birlikte spor salonuna geliyoruz. Dedem Antalya'daki vücut geliştirme şampiyonluğuna hazırlanıyor. Biz de, dedemi örnek aldık. Heveslendik ve bizde geldik onunla birlikte beraber spor yapıyoruz. Benimle birlikte ufak amcamın oğlu var, onunla birlikte gidip geliyoruz. Dedemden derece bekliyoruz. Bir ona bir bize bakarsanız dağlar kadar fark var aramızda” şeklinde konuştu.
Basketbol Maçında Tribün Çöktü 00:12
Basketbol Maçında Tribün Çöktü 446 izlenme - 9 ay önce Mısır'ın başkenti Kahire'de bir spor salonunda oynanan basketbol maçı esnasında tribünlerin çökmesi sonucu en az 27 kişi yaralandı.
Suudi Kadınlar Spor Salonlarında - Dw Türkçe 02:24
Suudi Kadınlar Spor Salonlarında - Dw Türkçe 2.462 izlenme - 5 yıl önce Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 100 yıl önce kadınlara verdiği seçme ve seçilme eşit yurttaş olma hakkını bazı ülkeler 2018 yılında daha yeni yeni başarmaya çalışıyor. Suudi Arabistan kadınlara spor salonlarında spor yapma hakkı vermiş. Dünya'daki tüm kadınların özgür olması dileğiyle.
Aşırı Doz Sporu İliklerine Kadar Hisseden Dayı 00:08
Aşırı Doz Sporu İliklerine Kadar Hisseden Dayı 2.188 izlenme - 5 yıl önce spor sağlık için önemlidir, yapılmalıdır ama herşeyin olduğu gibi sporun da fazlası zarar hele hele belirli bir yaştan sonra vücuda bu kadar yüklenmek doğru değil, görüntüde bu duruma hiç uymayan bir dayı var. izliyoruz efendim
Hentbol 02:04
Hentbol 4.923 izlenme - 9 yıl önce kadir akbaş
Polis Akademisi 6 (1989) - Spor Salonu Sahnesi 01:05
Polis Akademisi 6 (1989) - Spor Salonu Sahnesi 3.180 izlenme - 6 yıl önce Filmin 6. serisinde Erkeklerin çalıştığı spor salonuna giren Mature ablamız Leslie Easterbrook fiziğiyle salondaki herkesi kendisine hayran bırakıyor.
Seyfi Dursunoğlu - Genelev Açtım 02:17
Seyfi Dursunoğlu - Genelev Açtım 4.313 izlenme - 7 yıl önce Huysuz Virjin lakabıyla herkesin gönlünde taht kurmuş olan usta komedyen Seyfi Dursunoğlu, Star TV'de yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli magazin programına telefonla katıldı ve Deniz Akkaya, Seren Serengil ve eski partneri Murat Başoğlu'nu esprileri ve hazırcevaplılığı ile kırdı geçirdi. İzliyoruz efenim..
Güvenin Taytı 00:13
Güvenin Taytı 5.908 izlenme - 17 yıl önce spor salonu manzaraları
Spor Salonları (GYM) Kaç Para Kazanıyor? 07:38
Spor Salonları (GYM) Kaç Para Kazanıyor? 2.284 izlenme - 5 yıl önce Spor salonlarının ne kadar kazandığını incelemiş bir kanal, hesap makinelerini çıkarın.
Gaz Çıkaran Kadın 01:28
Gaz Çıkaran Kadın 3.436 izlenme - 10 yıl önce Spor salonunda gazcı kız şakası..
Şeffaf Bölmeler İçinde Spor Yapılan Spor Salonu 01:39
Şeffaf Bölmeler İçinde Spor Yapılan Spor Salonu 984 izlenme - 3 yıl önce Meksika’da bir spor salonu, salgın günlerinde müşterilerinin egzersiz yapmasını sağlamanın bir yolunu bulmuş. Salonda 20 şeffaf bölme bulunuyormuş ve isteyenler bu bölmeler içinde belirli tedbirlere uymak koşuluyla egzersiz yapabiliyormuş.