Hoşgeldiniz!

Yeşilçam

Ayşen Gruda Hayatını Kaybetti 00:46
Ayşen Gruda Hayatını Kaybetti 20.024 izlenme - 3 hafta önce Türk sinemasının efsane ismi Ayşen Gruda tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu. 74 yaşındaki ünlü sanatçı Ayşen Gruda’nın ölümü sevenlerini yasa boğdu.
Cüneyt Arkın Yıllardır Dövdüğü Kötü Adamlarla Bir Araya Geldi 00:44
Cüneyt Arkın Yıllardır Dövdüğü Kötü Adamlarla Bir Araya Geldi 3.146 izlenme - 5 gün önce Türk Sinemasının usta ismi Cüneyt Arkın, yeşilçam filmlerinde kötü adamı oynayan oyuncular ile yıllar sonra bir araya gelmiş.
Çöpçüler Kralı ve Kapıcılar Kralı'nın Çekildiği Sokak 10:57
Çöpçüler Kralı ve Kapıcılar Kralı'nın Çekildiği Sokak 2.855 izlenme - 5 gün önce Kapıcılar Kralı ve Çöpçüler Kralı filmleri İstanbul Cihangir'de Güneşli sokakta çekilmiştir.
19 Yaşındaki Ajda Pekkan'dan Harika Dans (1965 - Babamız Evleniyor) 09:30
19 Yaşındaki Ajda Pekkan'dan Harika Dans (1965 - Babamız Evleniyor) 9.524 izlenme - 2 ay önce Ajda Pekkan, Vahi Öz, Tamer Yiğit ve Süleyman Turan'ın başrolde olduğu 1965 yapımı Babamız Evleniyor filminden bir sahne.
Müjde Ar - Sapık Bakkal 01:40
Müjde Ar - Sapık Bakkal 217.318 izlenme - 4 yıl önce Çocukluk yıllarımızın bakkal kavramı, şemsiye çikolata, açık gofret, bilye-misket ve altın çikolata paralardan oluşan bir 'hazine' algısından oluşuyordu. Bu masum hayallerimizin yegane alanını televizyon kirletiyordu. Alışverişin, 2 ekmek 1 maltepeden kalan para üstüyle değil, başka bir şeyle de yapılabileceğini arsızca müjdeleyen filmler artık bilinçaltımıza işlemişti. Geçmişle yüzleşmenin vakti geldi!
Garip Filmi Nerede Çekildi ? 10:49
Garip Filmi Nerede Çekildi ? 1.109 izlenme - 4 gün önce Bu videoda Yeşilçam filmlerinden biri olan Baş rolünü değerli üstat Kemal Sunal'ın oynadığı Garip filminin çekildiği sokakları gezeceğiz.
Enişte Tavlama Taktikleri (Gülben Ergen) 00:58
Enişte Tavlama Taktikleri (Gülben Ergen) 249.891 izlenme - 6 yıl önce necla rolündeki gülben ergen'i bu videoda eniştesini tavlamak için yaptığı türlü oyunları kısaca gözlemleyebileceğiz.
Ayşen Gruda'nın Güldüren Minibüs Anısı 00:52
Ayşen Gruda'nın Güldüren Minibüs Anısı 35.850 izlenme - 11 ay önce TVem'de yayınlanan "Kalplerimiz seni unutur mu Yeşilçam" isimli programa katılan Ayşen Gruda anlattığı hikaye ile konukları gülme krizine boğmuş efendim.
 Hababam Sınıfı Uyanıyor'da Gözden Kaçan Hata Yıllar Sonra Fark Edildi 00:32
Hababam Sınıfı Uyanıyor'da Gözden Kaçan Hata Yıllar Sonra Fark Edildi 81.697 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının efsaneleri arasındaki yerini alan 'Hababam Sınıfı Uyanıyor'da Ahmet ile Mahmut Hoca vedalaşırken kadraja giren set çalışanı yıllar sonra fark edildi.
Ayşen Gruda Sorusu Bilgi Yarışmasında Duygusal Anlar Yaşattı 05:12
Ayşen Gruda Sorusu Bilgi Yarışmasında Duygusal Anlar Yaşattı 1.744 izlenme - 2 hafta önce Bir bilgi yarışmasına katılan Boğaziçi Üniversitesi mezunu 23 yaşındaki Serra Erke isimli yarışmacı yakın zamanda aramızdan ayrılan ve Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Ayşen Gruda hakkındaki sorunun cevabını iki joker hakkını kullanarak bilmiş. Programın sunucu Murat Yıldırım, Ayşen Gruda hakkında konuşma yaparken duygusal anlar yaşanmasını sağlamış ve gözyaşlarına hakim olamamış.
cüneyt arkın coştu bi kere :)) 01:33
cüneyt arkın coştu bi kere :)) 188.520 izlenme - 10 yıl önce kimin için çalışıyorsun cüneyt abi? :))
 Dul Bir Kadın (1985) - Müjde Ar ve Sado-Mazoşist Sevgilisi, & Sanatsal Sahneleri  22:11
Dul Bir Kadın (1985) - Müjde Ar ve Sado-Mazoşist Sevgilisi, & Sanatsal Sahneleri 61.970 izlenme - 3 yıl önce Türk sinemasında Sado-mazoşist ilişki ve sonu ve Sanatsal sahneler... Dul Bir Kadın 1985 Yeşilçam'ın En Sanatsal Sahnelerine Sahip Olan Filmlerden Biridir. Türk Sineması’nın kadın filmleri yönetmeni olarak tanınan ismi Atıf Yılmaz’ın yönettiği film, üst sınıftan insanların yakın ilişkilerine yöneliyor. Filmin başkarakteri Suna bir süre önce eşini kaybetmiş, yüksek sosyete olarak tanımlanabilecek bir topluluğun içerisinde yaşayan ve tam bir “hanımefendi” görüntüsü çizen bir kadındır. İçerisinde bulunduğu ortamın gereklerini yerine getirirken bir yandan da tüm bu yaşam tarzından sıkılmaktadır. Bir gün Ergun isminde bir fotoğraf sanatçısıyla tanışır. Bundan sonra Suna ve arkadaşı Ayla için daha farklı, cinsel yönden özgür ve cesur bir dünyanın kapıları açılacaktır. Atıf Yılmaz bu filminde kadınların özgürce cinselliklerini yaşayışlarını gösterirken, bir yandan da toplumun bu elit kesimindeki dejenerasyonu gözler önüne sermektedir. Dul Bir Kadın’daki kadınlar bir yandan özgürleşirken, bir yandan da farklı bir iktidarın boyunduruğu altına girmektedir. , Yönetmen: atıf yılmaz, Oyuncular: müjde ar, nur sürer, yılmaz zafer
Yeşilçam Çekim Hataları Derleme 05:54
Yeşilçam Çekim Hataları Derleme 45.335 izlenme - 2 yıl önce Daha önce gördüğümüz görüntüler olsa da yeni görüntüler de mevcut. Çoğumuzun ezbere bildiği filmler ama yine de gözümüzden çok kaçmıştır bu sahneler.. Video sahibi: cinemasco Derleyen: top9
Cüneyt Arkın'dan 30 Ağustos Mesajı 00:41
Cüneyt Arkın'dan 30 Ağustos Mesajı 10.185 izlenme - 6 ay önce Yeşilçam'ın usta oyuncu Cüneyt Arkın, hastalığının ardından ilk görüntüsüyle Türkiye Cumhuriyetinin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı.
newyork'ta beş mİnare 01:38
newyork'ta beş mİnare 157.088 izlenme - 9 yıl önce mahsun kırmızıgül'ün son filmi newyork'da beş minare filminini fragmanı
Müjde Ar'ın Felç Etkisi Yaratan Olay Dansı 02:39
Müjde Ar'ın Felç Etkisi Yaratan Olay Dansı 65.172 izlenme - 3 yıl önce Asiye Nasıl Kurtulur? Nazlı isimli bir kadın kendisine bir kiralık ev aramaktadır. Arayışları esnasında Selahattin isimli tuhaf bir genç ile karşılaşır. Selahattin bir fuhuş yuvasının baş yöneticilerindendir. Görünümüne fazlasıyla önem vermekte ve hayatının dizginlerini elinde tutmak istemektedir. Asiye, bir bataklığa girmenin eşiğindedir. Vereceği her karar, bir adım sonraki hayatının dinamiklerini yeniden şekillendirecektir. Atıf Yılmaz’ın çok sevilen filminin başrollerinde Hümeyra Akbay, Müjde Ar, Ali Poyrazoğlu ve Tuncay Akça var.
Cüneyt Arkın'ın Renk Değiştiren Pantolonu - Yeşilçam Film Hataları 00:38
Cüneyt Arkın'ın Renk Değiştiren Pantolonu - Yeşilçam Film Hataları 9.649 izlenme - 7 ay önce Cüneyt Arkın'ın baş rolünü oynadığı Çaresizler isimli yeşilçam filminde yine hoş bir Türk Filmi çekim hatasına imza atılmış. Cüneyt Arkın'ın bir sahnede pantolonu renk değiştiriyor.
Yaz Kızım 200 Torba Çimento 00:42
Yaz Kızım 200 Torba Çimento 79.375 izlenme - 6 yıl önce
Yeşilcam Filmlerindeki Çekim Hataları 04:29
Yeşilcam Filmlerindeki Çekim Hataları 5.541 izlenme - 4 ay önce Herkese merhaba arkadaşlar. Çoğunluğunda Kemal Sunal'ında bulunduğu Türk sinemasının en önemli Yeşilçam Filmlerinin bir çok sahnesinde ve dublörlerin kullanıldığı sahnelerde meydana gelen hataları size hazırladım, şimdiden iyi seyirler. "Her ne kadar o filmlerde hatalar olsa da, olmasa da değerleri hiçbir zaman paha biçilemez."
Yeşilçam Erotik - Malkoçoğlu Filmimden. 02:37
Yeşilçam Erotik - Malkoçoğlu Filmimden. 21.872 izlenme - 1 yıl önce Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor - Cüneyt Arkın | FULL HD FİLM ÖZETİ Osmanli Devleti’ne başkaldıran Balkan Beylikleri kendi aralarında birleşmektedirler. Bu arada hunhar bir adam olan Prens Nicola’da işgel ettiği yerlerdeki Osmanlı tebaasını katletmektedir. Niyeti Prens Philip’in kızı Beatris ile evlenerek bu birliği daha güçlendirmektir. Malkoçoğlu ve adamları Prens Nicola ve adamları ile bir handa karşılaşırlar. Malkoçoğlu Prensn adamlarını atraksiyonlu mücadelelerle öldürür Nicola’yı da tutsak eder. Ve Nicola’nın yerine geçerek Prens Philip’in sarayına girer. Philip genç ve ihtiraslı karısı Maria’nın tesiri altındadır. Philip’in kızı Beatris ise güzel ve iyi bir kızdır. Nicola ile evlenmek istememekte fakat babasına acıdığı için bu evliliğe karşı duramamaktadır. Nicola’nın yerine saraya gelen Malkoçoğlu yakışıklı, mert ve kibar davranışları ile Beatris’i kendine aşık eder. Maria da Malkoçoğlu’na hayran olmuştur. Seks gücü ile onu kendine ram etmeye çalışır. Malkoçoğlu’nun gayesi Osmanlıların topçu başısı ve Maria’nın elinde tutsak bulunan top döküm ustası Urban’ı kurtarmaktır. Bu arada Nicola tutsaklıktan kurtulur saraya gelir; Malkoçoğlu yakalanır. Malkoçoğlu bir sürü maceradan sonra kurtulur. Bu arada bir keşiş; Kestaççie, Malkoçoğlu’na yardım etmektedir. Maria ve Nicola, Prens Philip’i öldürürler; kızı Beatris’i de Malkoçoğlu’na casusluk etti diye ölüme mahkum ederler. Keşiş Kestaççie aslında ölen prens Philip’in kardeşi Prens Farabba’dır. Nikola onu da yakalayıp Philip’i öldürdü diye Beatris’le beraber ölüme mahkum eder. Beatris ve Farabba çölde esirlerle beraber öldürülecektir. Ölüm aleti de Urban ustanın yaptığı büyük toptur. Son anda Malkoçoğlu akıncılarla beraber yetişir, büyük ve atraksiyonlu sahnelerle hepsini öldürürler. Prensliği Kestaçie’ye teslim eder ve Beatris’i alıp gider. Künye: Eser: Ayhan Başoğlu Yönetmen: Süreyya Duru, Remzi Jöntürk Rejisör: Süreyya Duru Senaryo: Remzi Jöntürk, Bülent Oran, Süreyya Duru Yapımcı: Naci Duru Görüntü Yönetmeni: Orhan Kapkı Tür: Aksiyon, Macera, Savaş, Tarihi Sanatçılar: Cüneyt Arkın, Esen Püsküllü, Feri Cansel, Meltem Mete, Kayhan Yıldızoğlu, Leman Öztürk, Ayton Sert, Bahri Özkan, Adnan Mersinli, Behçet Nacar, Reşit Çildam
Çelik Yeleğin İcadı - Yeşilçam Film Hataları 00:24
Çelik Yeleğin İcadı - Yeşilçam Film Hataları 3.203 izlenme - 2 ay önce Cüneyt Arkın'ın baş rolünü oynadığı yeşilçam filmi Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor'dan çelik yeleğin icadı ile ilgili bir sahne....
Eşref Kolçak Oğlum Verilen İlaçları Kasıtlı Olarak Almamış 04:49
Eşref Kolçak Oğlum Verilen İlaçları Kasıtlı Olarak Almamış 23.107 izlenme - 2 yıl önce 62 yaşında vefat eden oğlu Harun Kolçak'ı kaybetmenin acısını yaşayan Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Eşref Kolçak, "Oğlum verilen ilaçların hiçbirini kasıtlı olarak almamış" dedi.
Karı Raydan Çıkmış 01:00
Karı Raydan Çıkmış 3.814 izlenme - 5 ay önce Meyhanede ki sayko dayıların laf atmalarını izleyelim.
Karı Kısmının Ücreti mi Olur? (Kazıma Ne Lazım - Ali Poyrazoğlu) 01:59
Karı Kısmının Ücreti mi Olur? (Kazıma Ne Lazım - Ali Poyrazoğlu) 4.593 izlenme - 5 ay önce Yeşilçam'ın nadide filmlerinden Kazıma Ne Lazım filminde Ali Poyrazoğlu, Arzu Okay, Tanju Gürsu gibi ünlü isimler rol almış. Ali Poyrazoğlu'nun güzel bir sahnesini izleyelim...
İhsan Gedik'e Canlı Yayında Kendini Dövdüren Tahir Sarıkaya 00:57
İhsan Gedik'e Canlı Yayında Kendini Dövdüren Tahir Sarıkaya 6.279 izlenme - 5 ay önce Ekranlarda yayınlanan Tahir Sarıkaya'nın sunduğu 'Uyan Türkiyem' programına bu hafta Yeşilçam oyuncusu İhsan Gedik konuk olmuş. İhsan Gedik Tahir Sarıkaya ile ufak bir Yeşilçam sahnesi canlandırmış.
Yeşilçam 'da Bakkala Elletme Hastalığı 02:41
Yeşilçam 'da Bakkala Elletme Hastalığı 68.961 izlenme - 4 yıl önce Emrah'ın annesi, Banu Alkan, Müjde Ar ve nice filmde sürekli işlenen konunun Ümit Besen ve Bahar Öztan versiyonu.
yeşilçam da coştu bi kere :)) 01:04
yeşilçam da coştu bi kere :)) 79.780 izlenme - 10 yıl önce yeşilçamda ayıp muhabbet :))
Yeşilçam'dan En Saçma Banyo Sohbeti 00:48
Yeşilçam'dan En Saçma Banyo Sohbeti 41.814 izlenme - 4 yıl önce Yeşilçamın iki güzel oyuncusu Yaprak Özdemiroğlu ve Şehnaz Dilan'ın rol aldığı bu sahne yine saçmalık sınırlarını zorlamış.Banyodan içeri kapıyı çalmadan dalan Şehnaz ablamıza,yüzüne bakarak ; Kim o ? diye başlayan soru düellosu, duşta yıkanan kişiye sorulacak en saçma soru ile devam ediyor.Banyo mu yapıyorsun ? Yok banyo yapmıyorum,arabayı yıkıyorum o arada da akan su boşa gitmesin diye soyundum duş alıyorum.Belki de bu sahneyi izlerken kimse sohbeti dinlemedi bile...Herkes "Ulan Yaprak Özdemiroğlu da çıplakmış acaba şu buzlu camın arkasından birşey görebilir miyim?" çabasındaydı.Valla ben çok uğraştım, biraz memeden başka birşey göremedim.
Canım Kardeşim'in Finali Böyle Değişti 04:08
Canım Kardeşim'in Finali Böyle Değişti 3.547 izlenme - 3 ay önce Bu yıl kuruluşunun 20. Yılını kutlayan LÖSEV, merhum Ertem Eğilmez’in 1973 yılında çektiği ve lösemili bir çocuğun hikayesini anlatan Canım Kardeşim’in hikayesini yeniden yazdı.
Çöpçüler Kralı - Park Sahnesi 03:34
Çöpçüler Kralı - Park Sahnesi 1.108 izlenme - 1 ay önce Efsane Film Çöpçüler Kralı'ndan kısa bir bölümü sizlerle paylaşıyorum çok değerli alkışlarlayaşıyorum üyeleri. İyi seyirler.