Hoşgeldiniz!

Canlı Barbie Bebek Estetiğe Doymuyor! (Sonda Sürpriz Var)

Çek asıllı 18 yaşındaki genç kız Gabriela Jirackova, Barbie bebeğe benzemek için 16 yaşından beri bıçak altına yatıyor. Fotoğraflarına akıl sır ermeyen genç kızın aynı zamanda 300 adet Barbie bebekten oluşan da bir koleksiyonu var. Gröünümüne her ay 1400 pound masraf yapan genç kız şimdiye kadar göğüslerine, dudaklarına ve gözlerine estetik yaptırdı.

barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova

"Barbie bebek oyuncaklarımdan ve Barbie'ye benzemeye çalışan diğer kişilerden ilham aldım. Çocukken çok sayıda Barbie bebeğim vardı. Canlı Barbie'ler gördüğüm zaman ise bunun benim için olduğunu düşündüm"

barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova

"Hazırlanmak için her gün 3.5 saat harcıyorum. Bu yaşam biçimi asla kolay değil." 

barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova

''Bu benim önceki görüntümle mutsuz olduğum anlamına gelmiyor. Her zaman kendimden memnundum. Yapay güzelliği seviyor olmam, özgüvenimin düşük olduğu anlamına gelmez..."

barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova

Ve Son Olarak Genç Kızın Doğal Hali!

barbie, çek cumhuriyeti, prag, estetik, makyaj, Gabriela Jirackova