Hoşgeldiniz!

Ali Rıza Gültekin Şarkıları

ALİ RIZA GÜLTEKİN ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Ali Rıza Gültekin - Güzel Seni Su Yolunda 05:32
Güzel Seni Su Yolunda Güzel seni su yolunda görmüştüm unuttum Adını küçük bacından sormuştum unuttunmu Beni beni beni beni beni beni unuttunmu Zalım beni keşke sevmeseydim seni Unuttunmu zalım beni Yaktın beni yanasın sen Benim gibi olasın sen Saçlarını elimle ben Örmüştüm ben unuttunmu Beni beni beni beni beni beni unuttunmu Zalım beni keşke sevmeseydim seni Unuttunmu zalım beni Gurban olam karagöze Sen kendini çekme naza Seher vakti evinize Gelmiştim unuttunmu Beni beni beni beni beni beni unuttunmu Zalım beni keşke sevmeseydim seni Unuttunmu zalım beni.
Ali Rıza Gültekin - Canım Ey 03:44
Canım Ey Bağımda kırmızı gülsüm le le canım hey Hem sazımsın hem sözümsün hiç sormuyon halımı Eller ne derse desin sen benim iki gözümsün Le le canım hey le le gülüm hey le le haksız hey Aşkınla yandım tutuştum le le canım hey Bu nasıl sevdaya düştüm hiç sormuyon halmi hey Bunca güzellerin içinde kör olamki seni seçtim Le le canım hey le le gülüm hey le le haksız hey.
Ali Rıza Gültekin - Neyine Yanam 04:48
Neyine Yanam Arguvan elinde şafak tez olur Meleşir kuzular bakar yaz olur Sen gittin yarim ömrüm güz olur Neyine ağlıyamda neyine yanam senin Neyine yanam deli neyine yanam Bir garip memleket bu tahir köyü Kıraçtır toprağı el hamdır köyü Terk etmiş köyü ağası beyi Neyine ağlıyamda neyine yanam senin Neyine yanam deli neyine yanam Ah amanlı türkülerin dillerde Artık kokun gelmez esen yellerde Hasretin çekerim gurbet ellerde Neyine ağlıyamda neyine yanam senin Neyine yanam deli neyine yanam Gurbete gidenin bitmez hasreti Ne bir günü gördüm nede mürveti Ben senin yüzünden seçtim gurbeti Neyine ağlıyamda neyine yanam senin Neyine yanam deli neyine yanam.
Ali Rıza Gültekin - Arguvanlı Desinler 04:05
Arguvanlı Desinler Bazı hatırlayıp sorsan ne olur? Bir selamın derdime derman olur. Ey sevdiğim çıkıp gelsen zormolur? Ölüm olsaydı ayrılık olmasaydı Arguvanlı'm, Malatyalı'm. Beydağı'nın başı boran kar mıdır? Benim gibi yare yanan var mıdır? Hasretliğin bu sineme kâr mıdır? Bir başkadır bu gönül yaram, Sarılmaz ki ölem ben nasıl saram? El eleydik göz gözeydik bir zaman.
Ali Rıza Gültekin - Köz Düşürdün 03:23
Köz Düşürdün Köz düşürdün yüreğimin başına Kurşun yemiş gibi döndüm şaşkına Ne dedim güzelim allah aşkına Ne olur azap etme beni sevdiğim Ulu dere gibi coşar çağlarım Bu derdin hangisine yanarım Geceleri uykum gelmez ağlarım Ne olur azap etme beni sevdiğim Sen ağlama ben yerine ağlarım Her aklımdasın sızlıyor canım Ağları çıkarıp kara bağlarım Ne olur azap etme beni sevdiğim Gültekin derdinden oluyor heder Yaklaşmış limana bekliyor sefer Çileli kaderim hep benle gider Ne olur azap etme beni sevdiğim.
Ali Rıza Gültekin - Gidem Dedim 05:04
Gidem Dedim
Ali Rıza Gültekin - Sevdalım 04:02
Sevdalım
Ali Rıza Gültekin - De Ben Neydem 05:14
De Ben Neydem Bir sevda döner başımda De be neydem yar ben neydem Hem baharım hem kışımda De be neydem neydem anam Gitti gelmez uzak yola De be neydem yar ben neydem Aklım kaldı gidişinde De be neydem neydem anam De be neydem yar ben neydem De be neydem neydem anam Hallarım perme perişan Gitallarım yara söyler De be neydem neydem anam Ne dedimki küstü yine De be neydem yar ben neydem Göz yaşım döndürdü sele De be neydem neydem anam Umutlarımı harman etti De be neydem yar ben neydem Savurdu kaverdi yele De be neydem neydem anam De be neydem yar ben neydem De be neydem neydem anam Hallarım perme perişan Gitallarım yara söyler De be neydem neydem anam.
Ali Rıza Gültekin - Senin Yüzünden 04:35
Senin Yüzünden Yıllardır hasret çekerim Sevdiğim senin yüzünden Gözü yaşı döker gezerim Sevdiğim senin yüzünden Gözü yaşı döker gezerim Gül yüzlüm senin yüzünden Garip ellerde dururum Sebep yokluk ve gururum Göğsüme gün gün vururum Sevdiğim senin yüzünden Göğsüme gün gün vururum Göğsüme yumruk vururum Sevdiğim senin yüzünden Bu ellerde kar tutarım Nerede yatarım Canı bir pula satarım Sevdiğim senin yüzünden Gençlik gidiyor yanarım Yakında dönmek kararım Türküler dinler ağlarım Gül yüzlüm senin yüzünden.

ALİ RIZA GÜLTEKİN KİMDİR?

Ali Rıza Gültekin

Ali Rıza Gültekin Şarkıları Albümleri:

Neylâ (2015), Sevdalım / Ağlama (2011)