Hoşgeldiniz!

Arsız Bela Şarkıları

ARSIZ BELA ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Arsız Bela - Hoşçakal Ft.Dj Mustizar  #Hoşçakal 03:45
Hoşçakal Ft.Dj Mustizar
Arsız Bela - Kopamam Senden (BeytoBeat) 02:58
Kopamam Senden
arsiz bela ft. esmer maruz - firtina kopmadan [2011] 02:51
Esmer Maruz Arsız Bela durulmuş bir denizdim yorulmadan gel diye dalgalara selam ver beni bulursun yine Esmer Maruz sar yine baştan aşkı yaşatalım hadi yok deme gözlerin istiyor beni dur deme gönül zincirini kırdı durdu denizler ağlıyor sanki bilemem içim de yanar bi ateş var diyemem gelme diye bu içim yanar yoksun umutlar bizi çağırır bak bulutlar ağlar saçlarım da ak acım büyük acınıza ortak olsun yazın açmıştı güllerin solsun sonbahar da sende unutulursun sonra seni bi başkası yaka dursun beni özleyip acılarını unutsun gel diye çırpınıp dili tutulsun yağmura yalvarıp umudun olsun bu deli bekledi gelmedin nurum bir yanım da sen bir yanım da el bir selam ver de unutsun eller kimi sormaz bekleyişin kimedir kimini unutur bu dil sana serilir var gibi gönlün de biraz bana yer varsa gel getirsin seni bana yel denizlere haber saldım bilesin sen bana doğru gel o seni getirir Arsız Bela durulmuş bir denizdim yorulmadan gel diye dalgalara selam ver beni bulursun yine denizlere haber saldım onu getirin diye bulutları peşine taktım gözyaşlarımla ıslatın diye bir gün bilsem ki gelmeyeceksin işte o an söyle canımı alsın denizlere . . .
Arsız Bela - Ateşlere Attın Beni [video Klip / 2011] 02:50
Ateşlere Attın Beni sivas arabesk rap arsız bela 2011 araf rhyme c-ma records arsız bela şarkı sözleri, arsız bela sözleri, rap sözleri, yokluğun bana hiç bu kadar koymamıştı ellerin elimden hiç bukar uzak olmamıştı o bu değilde sevdiğim o sözlerin yerini nefretimle alacaksın ooyyy benim canım nerde kafam duman ölürüm bu gece ateşlere attın beni kime gideyim söyle ooyyy benim canım nerde kafam duman ölürüm bu gece ateşlere attın beni kime gideyim söyle senle başladı bende bu yangın kördü gözlerim göremedi şaşkın ben aşkı unutan bi zavallı kalbimde yerin çok ayrıydı sen değerimi bilemedin ele gittin beni bir hiç uğruna rezil ettin keyfin yerinde biliyom güzelim beni hiç düşünmediğinden beterim nerden çıktın karşıma söyle herşeyi unuttum dediğim anda ne hakkın varlan beni burda bir çocuk gibi ağlattın amma ben unutamam ahım seni yakacak o güzel gözlere başkası bakacak sen bendeki yerini silip attın yaşanmış bırak onuda s*k*p attın çıldırdım sebebide sensin çıldırdım düşman gibi karşıma geçtin bana deli diyolar haklısınız lan aşkı üç beş paraya satan akıllılar bırak gardaşım biz yaşamayalım yazdıklarım kafamdaki adamı zor bu yaşam zor bu sevda kendimi yaşamam aşka maşka haydi etrafına mutluluk saç benim bu kalbim herşeye aç gülmeyin ki sende benim gibi geçersin yanımdan bir el gibi gözün doysun Allahsız sevgili sattın bir p*çe aşkını sevgini başka sözüm yok git geri gelme lanet olsun senin sevgine ooyyy benim canım nerde kafam duman ölürüm bu gece ateşlere attın beni kime gideyim söyle ooyyy benim canım nerde kafam duman ölürüm bu gece ateşlere attın beni kime gideyim söyle
Arsız Bela - Bi Başka Severdi 03:15
Bi Başka Severdi
Arsız Bela - Mutluluk Kırıntısı 2011 Beat Macrobeatz 02:44
Mutluluk Kırıntısı
Arsız Bela ft. Esmer Maruz - Beyazlar Örtüsü (2011 Triyaj Rap Time) 03:37
Beyazlar Örtüsü Tam 19 yıl dur da dinle Büyüdüm gardaşım acılar içinde Felek vurdu bi kere ona sözüm yok Para pul deme bana hiç de gözüm yok Pencereden bakar ağlardım ben Babam gel de gidelim bu şehirden Yokluğun içimde büyük bir ateş Su veremedim gullerim soldu hep Anam aglar geceler bana zindan Dost dedikte yüz cevirdi bize lan Küskünüm artık ben bu hayata Dışlanan olduk hani gariban ya Babam deyipte tutamadım elinden İlk okul cagında öldü bu beden Herkes gülüp eglenırdi annem Bense bir köşede ağlarım yeniden Kader örmüş ağını hayata sahip Bölüştük ekmegi her dalım garip Yoktu kimse maddelerde cazip Dumanda boguldu ali baba şahit Kan kokuyo bu rap damar işlendi Dilde takat olsa ben tükendim Yazıldı yazımız tek bir kalemdi Yine ölmedim ben ecel gücendi Kar yağardı sevinirdim ben hep Beyazlar örtüsü gelirdi bu sebep Birden karanlık hayat küskünü Anam bağırırdı kirletme üstünü Ne yapsın anacım yoktu elbisem Kirlenirse yarın onu giyemem Ben böyleyim aga yanlış tanımam Evet büyüdüm ama tek bir başıma Yoktan var ettim ben hayatı On yasında kaybettim babamı Ben kıyacaktım canıma dur dedim Korktum yaradan dan onu bildim Delikanlı yürek bir kıza tutuldu Para yok diye sürtük darbe vurdu Vay be aslanım ne güne kaldık Gariban olma dünyada biz anladık Savaştık evet ama biz çok yıprandık Her gün üste üstüne yara aldık Harama el uzatmadık hiç bir şekilde Belki bundan olsa gelir darbe Perde kapanacak hepinize bir gün Oyunu oynayın bizimki sürgün Unutmadan söyleyeyim kardeşim Hayat cok kısa ne olur üzmeyin Kardeşim anlat bu gecede bitmez Esrar kokan beden dur bilmez Biz ki ateşleri dize getirirdik Yüreğim yanıyor kor olduk eridik Hatırlar mısın üç yıl önce Tanıştık el ele ölümün içinde Biz ki buralarda simdi yalnızız Olsun yine biz omuz omuzayız Gördüğünüz kadarıyla esmerin Ukala diyorlar ben ole değilim Evde bir hüsran anam çaresiz Kapılar kapanır üzerime sessiz Büyüdük dostum bizde sevgisiz El uzatan olmadı dedim ya kimsesiz Böyle gidiyor koyduğumun hayatı Kışın donardık ekmek parası Çocukluğum benim duman altı Hayallerim evde hep kilit altı Yorganı cekınce hayat basardı Babam sabah gelip uyandırırdı Biz öle büyüdük var mı ötesi Esmerde olmasa Kürşat'ta kim ki Selamın aleyküm esmer maruz Raple hayata yaptım taruz
Arsız Bela - Gitmesen Olmaz Mı ? 03:16
Gitmesen Olmaz Mı Şimdi sen gidiyorsun kim tutar ellerimi Kim sarar senin gibi ? Şimdi ben ölüyorum kanatsız kuşlar gibi Gitmesen olmaz demi ? Kalbimden vuruyorsun insafsız gidiyorsun Allahın yok mu senin ? Acıyor her bir yanım inan çok yanar canım Yüreğin yok mu senin ? Sen benim gizli sevdam sen benim gönül yaram Şimdi sen bana düşman Canımı çıkarsalar ateşlerde yaksalar Yanmazdım hiç vursalar... Gitmesen olmaz mı ? Bak daha şimdiden nefesim kesildi Bak daha şimdiden geberiyorum hasretinden Bilmez misin seni nasıl sevdiğimi Gitme be ben sensiz yaşayamam ki Vurulur düşerim kırılır dizlerim ayakta duramam ki Gitme işte yüreğim sende kaldı Gitme ulan gitme acıyor sol yanım gitme... Kalbimden vuruyorsun insafsız gidiyorsun Allahın yok mu senin ? Acıyor her bir yanım inan çok yanar canım Yüreğin yok mu senin ? Sen benim gizli sevdam sen benim gönül yaram Şimdi sen bana düşman Canımı çıkarsalar ateşlerde yaksalar Yanmazdım hiç vursalar...
Arsız Bela - Bundan Sonra 03:13
Bundan Sonra
Arsız Bela - Bir Başkayım Anne Bugün 03:42
Bir Başkayım Anne Bugün

ARSIZ BELA KİMDİR?

Arsız Bela

1992 Sivas doğumlu olan Arsız Bela, asıl adı ile Ali Metin, rap müziğin sevilen sanatçısıdır. Ailenin en küçük çocuğu olan sanatçı, rap müzik ile lise yıllarında tanışmıştır. Rap müzik dinlemeyi çok seven Ali Metin, daha sonra Kürşat Çetinkaya ile birlikte rap müzik yapmaya başlamıştır. 2009 yılında başlayan rap müzik macerası, rap ve Türk halk müziği karışımı Arsız Bela şarkıları ile çok beğenilmiştir. Kendine özgü yorumu ve tarzı ile dikkat çekmiş ve müzik sektörüne unutulmaz şarkılar kazandırmıştır.

ARSIZ BELA HAYATI
Kendini rap müziğe adayan Arsız Bela, ileriki yıllarda müzik yaşamında Türk halk müziğine de yer vereceğini söyleyerek hayranlarını sevindirmiştir. Dönem-dönem radyo ve televizyon programlarında yer alarak hayranları ile buluşmuştur. Arsız Bela müzikleri Kürşat Çetinkaya ve Fatih Alparslan Karaçalı ile beraber MTN Organizasyonu kurduğu 2011 yılından itibaren profesyonelliğe ilk adımı atmıştır. Arsız Bela şarkıları dinle denildiğinde internette birçok sitede sanatçının şarkıları çıkmaktadır. Arsız Bela hayatı boyunca 7 yıldır müzik yapan ve aynı zamanda söz yazarı olan Türk rap müziği sanatçısıdır. Arsız Bela Esmer Maruz Elveda Yarınlar izlenme rekoru kıran şarkı ve kliplerindendir. 2011 yılında çıkardığı albüm Haykırış EP rap müzik olarak bu işin ustası olduğunu bir kez daha ispatlamıştır. Sevmediğini Bile Bile şarkısı sosyal medyada 8 milyonun üzerinde bir dinlenme oranına ulaşmıştır.

ARSIZ BELA MÜZİK YAŞAMI
Rap müzik yapmanın zorluklarına rağmen yılmayan Arsız Bela, rap müzik yapmaktan vazgeçmemiş ve dinleyicilere sonunda müziğini kabul ettirmiştir. Oldukça büyük bir hayran kitlesi olan sanatçı, Arsız Bela Karakız şarkısı ile büyük beğeni toplamıştır. Arsız Bela Yine Gel şarkısı için çektiği klip internet ortamında en çok izlenen klipler arasına girmiştir. Arsız Bela klipleri şarkıları gibi dikkat çekici ve keyiflidir. Bir Zamanlar, Bir Vefasız Uğruna, Bu Şehir, Söyle İçin Yanmadı Mı, Sen Gitmeden, Dert Etme Kendine, Beceremedik Sevmeyi, Ne zormuş, Ayrılığın Senesi, Sevmedin Bile Bile, Yine Gece Oldu, Mecnun Oldum, Kara Kız, Yine Gel, Esmer Maruz, Unuttun, Köle, Son Veda gibi birçok şarkıya imza atan sanatçı, rap müzikte sektörün gözde sanatçısı olarak müzik yaşamına devam etmektedir.

Arsız Bela Şarkıları Albümleri:

Kaç Zamandır - Single (2020), Gelmeyi Bilmeyen - Single (2020), Ne Sandınız - Single (2020), Benim Olmayanım - Single (2020), Geç Olmadan - Single (2020), Seviyorum Diye Mi - Single (2020), Yok Mecalim - Single (2020), Yoruyolar - Single (2020), Oy Gülüm (2017), Seçmeler (2015), Ekmek İçin Savas Var - Single (2014)