Hoşgeldiniz!

Sansar Salvo Şarkıları

SANSAR SALVO ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Sansar Salvo feat Ceza - Hedefini Bul 03:54
Feat Ceza - Hedefini Bul
Sansar Salvo - Promilli Sohbetler (video klip) 02:58
Promilli Sohbetler
Sansar Salvo - Nedense (feat. Koray Avcı) 03:55
Nedense Kamufle verseü : Gurur tablosu bu şehrin intihar ettireninden ve ikamet ettiğin bu yeri ifşa ettirenim ben. Yelkovanım akrebim en zehirlisinden, nesilden nesile kontrol elimde olur sense çekingen. Buruk bir gün yaşatır sana bütün belkiler gözünde vizyona girmiş o sinemaskop belgeler, olanak yok sana dünden o kalan keşkelerle yaşamayı öğren şimdi kesik bileklerle sen. 24 Saat huzur zor eğer izlemiyorsan karşı koymak gerek evlat bunu istemiyorsan hissediyorsan bir şeyler sonra kitleniyorsan kaç emin olduğun şeyler senden hemen gizleniyorsa. Senin en nişan tabutunun başındakiler ve ölüm ömründe alabileceğin en büyük vaad. Elinde sonunda sınar seni bir varlık sabır taşın hala sağlam geçer 24 saat Tuzak dolu günler uzar yolu görmek imkansız bu hayat eşittir 24 saat Tuzak dolu günler uzar yolu görmek imkansız bu hayat eşittir 24 saat (24 saat) unutuldun belki unutuldun bugün düşünden kovuldun bugün keramet yarınlarda. Sansar Salvo verseü : Bakışları yorulmuş bir insan topluluğu, şehrin hızının yorgunluğu, soğuğun solgunluğu, insanların durgunluğu, bir o kadar gerginler ölümün nezlin de hepsi değersizler. Nedense bende bir heyecan, anca inceledim aynadakini tam 5 dakikada ve tam bu 5 dakikada bir sürü insan doğdu bir sürü insan öldü bir sürü insan o arada ağladı ve güldü. Beynimin kasılması cinnetin yaşanması umutsuzluğa kapılmam onların kazanması, nefsimin kaybetmesi bu hastalığın sarısı beynimin diğer yarısının zoru başarması. İşte böyle 24 tane saat geçti. Kimisi işine gitti kimisi işini bildi, içimde içlenen bir yerde eskilerden kalan büyük bir savaş bitti alkolikler içti Tuzak dolu günler uzar yolu görmek imkansız bu hayat eşittir 24 saat Tuzak dolu günler uzar yolu görmek imkansız bu hayat eşittir 24 saat (24 saat) unutuldun belki unutuldun bugün düşünden kovuldun bugün keramet yarınlarda.
 Sansar Salvo - Ben Hayal Kurmayalı 2005 04:26
Ben Hayal Kurmayalı
Sansar Salvo - Sorun Yok (feat. Buura) 03:19
Sorun Yok
Sansar Salvo - Ağır Roman (Video Klip) 03:23
Ağır Roman
Sansar Salvo - Şimdi Şans 03:24
Şimdi Şans Nakarat: Şimdi sans ,şimdi sans Şimdi bak , şimdi sans Şimdi sans ,şimdi bak (Şimdi bak şimdi sans) 2x 1. Verse; Harcanan zamana pür, dikkat Bütün hakikat yeraltında bitmesi ne tosun denizdesin duman olup göklerdesin ne de ve de bu bi kurala uyamayan ayarı bozuk ama kapana kısılalı kafadan kurtulalı az zaman geçen bir delip geçer gün gelir seçer gün gelir seker hedeften ama bi bakalım akarı varmı? Varsa o zaman yeni bir hip-hop kaydı şimdi sans kıçında bak açıp da bak günaydın kimisi çok oldu baktı zamanında salvo bodrum katında base'inde çoğuda ifritlenen nezlinde bol günah yakan bir mc' ile ağır damardan ruh kararmadan çıkar kiminde ve kendisinde ve nedense rap mi saim sohbet lazım beat müsait kasvet lazım ruh musait düşman lazım sik müsait arafa varırsan tek vesait salvo sansa kitap misali sansi sansken açıldı perden düştü masken hemde resmen hemde hepten belki bu bendeki bencillikten belki aynen. Nakarat; Sansi salvo kafiyesi şimdi sans, Şimdi sans kinayeyi atlamaz Şimdi bak şimdi bak şimdi Sans e şimdi sans. Sansi salvo kafiyesi şimdi sans Şimdi sans kinayeyi atlamaz Şimdi bak şimdi bak e şimdi Bak ve şimdi bak. 2. Verse; Hadi açık olalım ve arabamı alıymmı alayına koyyım dur olayına koyuyım dur kolayına kaçıyım işin , işin peşin ve dünya böyle ve herkes rezil her şey besin her kez besin ve herkes sesimizi ezberlesin , hevesimi pes edene enjekteyim ritmin üstünde ben ipteyim sen kelimeysen ben cümleyim ayrıca her gece günümdeyim inadına düşmana gülümseyip kitabına uygun lirik değil bu ben deki blink bu aslen adamına bazen güvenenip as ver kimisine kasten kimisine zaten birisine aynen birisine a , a... Rap güvenimi verir insanlar korkumu yok eder ayrıca sistem çerçevesinde neslimde zevkin değerinde sadece mevcut zamanda uzak ama sonuçta kazanıcak (kazanıcak) bazen kalleş kaçıcak uykum gibi naber kahpe sonuçta yok oluşu tadıcak naber züppe sonuçta bu sorunu yaratıcaksa aşnalı vişne yeni bi sayfa açtım kapanmaz filmini izle hatanı gizle (şafağımı gizle). Nakarat; Sansi salvo kafiyesi şimdi sans, Şimdi sans kinayeyi atlamaz Şimdi bak şimdi bak şimdi Sans e şimdi sans Sansi salvo kafiyesi şimdi sans Şimdi sans kinayeyi atlamaz Şimdi bak şimdi bak e şimdi Bak ve şimdi bak.
 Sansar Salvo - Vah Vah (feat. Ayben) 03:00
Vah Vah Sansar Salvo verse: Kadıköyü, Bakırköyü, İzmiri ve Ankarası Edirneden Ardahan'a Türkiye'de rap çabası(ne var leen!) Küfrederim az yalasın(?) Türk Rap'inin yüz karası Fanlarınız kovalasın, internette karalasın Sen bi denyosun ve abi bunun bana yaraması Mümkünatı varsa gidip yine dava açın Hayvan gibi reklam yaptım! sağolasın Ortam ısındıysa şimdi asıl konuya gelelim Mixlerim yeterli değilse de listede ensendeyim Antalya konserinde benden imza isteyin Maksat adet yerini bulsun kız arkadaşımı dissliyim "Adrenalin" kadar içten bi albüm kaydedin, Çünkü neden söz ettiğini anlamıyoruz örneğin "Seramoni Efendisi!" yeraltının görkemiyim Ölürsem de "Öldü Sanma" ölmemeyi öğrenirim Nakarat x2 (Rapozof) Hep kanıyormuş yarası Dokunmayın kanasın yarası Üzüldük haline vah vah vah vah Okumayın aynı nakaratı! Rapozof verse: Aşk yok havada kan kokusu var Harakiri zamanı 3x16 bar 34 bize dar, gözüm kara ben kindar Sözünden bi cacık olmaz özün hıyar Rapin fevkalade değil feyk'alade Absürdsün lale seni almıyorum kaale Sana abi demezler çünkü ablalık var Bu derin denizde çeşit çeşit balık var Bana bi' şart koşma ben katil bi' shark gibiyim Cinnetin eşiğindeyin, karındeşen Jack gibi Akıllı dur it! Biz güven timi Ahval sakat(?) Pit, Sansi çek pimi Sabah akşam ayıplar, sabah akşam. Ayıp! Sabah akşam bayıklar, sabah akşam kayıp Çakınca çakmağı kendine gelirsin Elinle ilişkinde bile söz sahibi değilsin! Nakarat x2 (Rapozof) Hep kanıyormuş yarası. Dokunmayın kanasın yarası. Üzüldük haline "vah vah vah vah.." Okumayın aynı nakaratı! Pit10 verse: İstediğin gibi savaş galibim her daim, Uğraştırmaz silahlar safi tiner katilin, Yıkılmamış rolü yapan sahici hercai, Tek başına değilsin sahibin her cani. Şafak söktüğünde sahne biter, paydos, İstediğimi getir bana katkıyı ver, kaybol, Kabuslar yorar seni ... af yok, Attığım her adımda kalbe iner balyoz, Aklım tüm kimyasal bombalardan üstündür, Duvar parçalarken yumruk, güçlüydü, Acil durum alarm çalar uyumak yok üç gündür, Yumruklarını parçalarken duvar, müşkülsün. Üstüme yönelen saldırı kırılır, Kalkana kan akar kaldırın kılıcı, Basınçlı darbeler gardını yıkıcı, Yüzünde raks eder kaldırım ısısı. Nakarat x2 (Rapozof) Hep kanıyormuş yarası. Dokunmayın kanasın yarası. Üzüldük haline "vah vah vah vah.." Okumayın aynı nakaratı!
Sansar Salvo - What's Up  02:52
What's Up
Sansar Salvo - Zamanla Dans 04:04
Zamanla Dans Ayıp denen bir şey var Bu basic hasta bakıcı çok mu çekici Yeni bir özgüven ritimle buluşur Geri döner ve konuşur iblis Hepsi habis sanki konuşup aklı dört dönerken yolumdan erken Durun çok erken insanların şu yüzleri ucuzluktan aynen İşe yaramaz ibneler de sokaklarda bazen İşe yaramaz ibneler de sokaklarda aynen Ekibin eküri değil yaverin de boş fakat çok hoş Bak bu bir savaş çağrısı koşuyolunda koş Çoğu yolunda boş atıyoruz işte taş Yok düşünce sistemimde koyuverince baş Sorunlarımı aş Bak bakan yalan söylüyor son durum bu kaç E pardon bir kaç satırla son tahlilde maç Aç elini kolunu yok huzur başımda baş Nakarat x2: Yakında Sans! yani salmadık tamamen Zamanla dans bizler hep bu yerde aynen Herçeklerin yansıdığı can sıkıcı yerde loş Bu çok hoş bu çok hoş Şimdi bak bu hiphop ergenlik atlatır Yapamayanı yardırır sınıfta kaldı Kıs sesini öyle bir savaş ki hep dışında kaldığın Hep duyarlı davranırken hep keyfine baktığın Hep aynı sandığın içinde kaldı hatıraların Ve tüm yalanların unutuldu zamanlaman hep hatalı Hep kralcı korkak Çünkü korkak olmanın yolu akıllı olmak Ortalıkta manyaktan bol ne var dedim kendime Ve deva buldum derdime de hakim oldum kendime ee Hakim ol bir kendine ne sen düşünce bak kime ne Hayat güzel yine bak şu bütün güzelliğe Düşün ki aynadaki senin leşin yaşın bulmuş otuzbeşi İşin batmış eşin şimdi eski eşin E veya çalışalım peşin insanlar ordadır kesin Ve tabi sırları vardır senin kadar rezil Nakarat x2: Yakında Sans! yani salmadık tamamen Zamanla dans bizler hep bu yerde aynen Gerçeklerin yansıdığı can sıkıcı yerde loş Bu çok hoş bu çok hoş Hey yo millet ünvan peşinde Deşti peşpeşe doğruyu önce kendi içinde Bir harbe kar diyen de var hesap var diyen de Söyle insanlar niyeyse böyle bir yerde işinde Sansi Salvo kafiyesi yine şeytan taşlamış Kendisinden başka amacı olmayanlar anlamış Bu yarına kalmamış bir iş bu umudu kalmamış Bir baş değil yeterli mi iyi Yok yeterli değil Gerçekleri hep sıkıntı intihara meyil değil Ama bu niyeti milletin hep arattırıyor illeti Gazetelerde her gün millet okuyor yeni bir cinneti Ne milyonlarca dinlenince ne değişti ne İşim hep gelişti ve stilim yüksek kalibre Aklı almaz arsızın yani şu an nerde akıl almaz arsızım Yani şu an bende Nakarat x2: Yakında Sans! yani salmadık tamamen Zamanla dans bizler hep bu yerde aynen Herçeklerin yansıdığı can sıkıcı yerde loş Bu çok hoş bu çok hoş

SANSAR SALVO KİMDİR?

Sansar Salvo

Sansar Salvo Şarkıları Albümleri:

Ateş - Single (2018), Şimdi Sans (2017), Şimdi Sans (2017), Yakında Sans (2016), Yarın Ölümü Beklemek Yerine (feat. Şanışer) - Single (2016), Hey - Single (2016), Adrenalin (2016), 24. Şarjör (2016), Oyunun Anlamı - Single (2015), Zamanla Dans - Single (2015), Yazmak Lazım - Single (2015), 24. Şarjör (2013), Ne Kadar Umrumda ? - EP (2013), Ne - Single (2013), Sigara Yanınca - Single (2012), Seremoni Efendisi (2009)