Hoşgeldiniz!

Sansar Salvo Şarkıları

SANSAR SALVO ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Sansar Salvo - Hey (Official Video) 03:00
Hey
Sansar Salvo - What's Up  02:52
What's Up
 Sansar Salvo - Vah Vah (feat. Ayben) 03:00
Vah Vah Sansar Salvo verse: Kadıköyü, Bakırköyü, İzmiri ve Ankarası Edirneden Ardahan'a Türkiye'de rap çabası(ne var leen!) Küfrederim az yalasın(?) Türk Rap'inin yüz karası Fanlarınız kovalasın, internette karalasın Sen bi denyosun ve abi bunun bana yaraması Mümkünatı varsa gidip yine dava açın Hayvan gibi reklam yaptım! sağolasın Ortam ısındıysa şimdi asıl konuya gelelim Mixlerim yeterli değilse de listede ensendeyim Antalya konserinde benden imza isteyin Maksat adet yerini bulsun kız arkadaşımı dissliyim "Adrenalin" kadar içten bi albüm kaydedin, Çünkü neden söz ettiğini anlamıyoruz örneğin "Seramoni Efendisi!" yeraltının görkemiyim Ölürsem de "Öldü Sanma" ölmemeyi öğrenirim Nakarat x2 (Rapozof) Hep kanıyormuş yarası Dokunmayın kanasın yarası Üzüldük haline vah vah vah vah Okumayın aynı nakaratı! Rapozof verse: Aşk yok havada kan kokusu var Harakiri zamanı 3x16 bar 34 bize dar, gözüm kara ben kindar Sözünden bi cacık olmaz özün hıyar Rapin fevkalade değil feyk'alade Absürdsün lale seni almıyorum kaale Sana abi demezler çünkü ablalık var Bu derin denizde çeşit çeşit balık var Bana bi' şart koşma ben katil bi' shark gibiyim Cinnetin eşiğindeyin, karındeşen Jack gibi Akıllı dur it! Biz güven timi Ahval sakat(?) Pit, Sansi çek pimi Sabah akşam ayıplar, sabah akşam. Ayıp! Sabah akşam bayıklar, sabah akşam kayıp Çakınca çakmağı kendine gelirsin Elinle ilişkinde bile söz sahibi değilsin! Nakarat x2 (Rapozof) Hep kanıyormuş yarası. Dokunmayın kanasın yarası. Üzüldük haline "vah vah vah vah.." Okumayın aynı nakaratı! Pit10 verse: İstediğin gibi savaş galibim her daim, Uğraştırmaz silahlar safi tiner katilin, Yıkılmamış rolü yapan sahici hercai, Tek başına değilsin sahibin her cani. Şafak söktüğünde sahne biter, paydos, İstediğimi getir bana katkıyı ver, kaybol, Kabuslar yorar seni ... af yok, Attığım her adımda kalbe iner balyoz, Aklım tüm kimyasal bombalardan üstündür, Duvar parçalarken yumruk, güçlüydü, Acil durum alarm çalar uyumak yok üç gündür, Yumruklarını parçalarken duvar, müşkülsün. Üstüme yönelen saldırı kırılır, Kalkana kan akar kaldırın kılıcı, Basınçlı darbeler gardını yıkıcı, Yüzünde raks eder kaldırım ısısı. Nakarat x2 (Rapozof) Hep kanıyormuş yarası. Dokunmayın kanasın yarası. Üzüldük haline "vah vah vah vah.." Okumayın aynı nakaratı!
Sansar Salvo - Şimdi Şans 03:24
Şimdi Şans Nakarat: Şimdi sans ,şimdi sans Şimdi bak , şimdi sans Şimdi sans ,şimdi bak (Şimdi bak şimdi sans) 2x 1. Verse; Harcanan zamana pür, dikkat Bütün hakikat yeraltında bitmesi ne tosun denizdesin duman olup göklerdesin ne de ve de bu bi kurala uyamayan ayarı bozuk ama kapana kısılalı kafadan kurtulalı az zaman geçen bir delip geçer gün gelir seçer gün gelir seker hedeften ama bi bakalım akarı varmı? Varsa o zaman yeni bir hip-hop kaydı şimdi sans kıçında bak açıp da bak günaydın kimisi çok oldu baktı zamanında salvo bodrum katında base'inde çoğuda ifritlenen nezlinde bol günah yakan bir mc' ile ağır damardan ruh kararmadan çıkar kiminde ve kendisinde ve nedense rap mi saim sohbet lazım beat müsait kasvet lazım ruh musait düşman lazım sik müsait arafa varırsan tek vesait salvo sansa kitap misali sansi sansken açıldı perden düştü masken hemde resmen hemde hepten belki bu bendeki bencillikten belki aynen. Nakarat; Sansi salvo kafiyesi şimdi sans, Şimdi sans kinayeyi atlamaz Şimdi bak şimdi bak şimdi Sans e şimdi sans. Sansi salvo kafiyesi şimdi sans Şimdi sans kinayeyi atlamaz Şimdi bak şimdi bak e şimdi Bak ve şimdi bak. 2. Verse; Hadi açık olalım ve arabamı alıymmı alayına koyyım dur olayına koyuyım dur kolayına kaçıyım işin , işin peşin ve dünya böyle ve herkes rezil her şey besin her kez besin ve herkes sesimizi ezberlesin , hevesimi pes edene enjekteyim ritmin üstünde ben ipteyim sen kelimeysen ben cümleyim ayrıca her gece günümdeyim inadına düşmana gülümseyip kitabına uygun lirik değil bu ben deki blink bu aslen adamına bazen güvenenip as ver kimisine kasten kimisine zaten birisine aynen birisine a , a... Rap güvenimi verir insanlar korkumu yok eder ayrıca sistem çerçevesinde neslimde zevkin değerinde sadece mevcut zamanda uzak ama sonuçta kazanıcak (kazanıcak) bazen kalleş kaçıcak uykum gibi naber kahpe sonuçta yok oluşu tadıcak naber züppe sonuçta bu sorunu yaratıcaksa aşnalı vişne yeni bi sayfa açtım kapanmaz filmini izle hatanı gizle (şafağımı gizle). Nakarat; Sansi salvo kafiyesi şimdi sans, Şimdi sans kinayeyi atlamaz Şimdi bak şimdi bak şimdi Sans e şimdi sans Sansi salvo kafiyesi şimdi sans Şimdi sans kinayeyi atlamaz Şimdi bak şimdi bak e şimdi Bak ve şimdi bak.
Sansar Salvo - Öğretecek Zaman (feat. Ogün Şanlısoy) 02:50
Öğretecek Zaman
Sansar Salvo - 404  03:25
404
Sansar Salvo - Suvari (feat. Server Uraz) 03:33
Suvari
Sansar Salvo - Çeşitli Talepler (feat. Orçun Süenar) 04:19
Çeşitli Talepler
Sansar Salvo - Kolay Para  03:22
Kolay Para Şehinşah Verse : Rap kalıbına sığmam ben, tahkibde bi neferim gölgem, melodimi dilime doladım , ölümüne mücadelem sahnem, cennet elalem , bilmez beni ben bilmem, yeniden kindar yeniden inkar et beni var et, madem derdime derman nigga sabretmeli bedenim yeniden, okudum kendi duamı kendime, küfür oldum yalanıma kefil oldum. delil oldum yalanıma temel ol, bunca seneme yemin olsun boynum, hey kaybederim geçmişi tümden, garbına şehinşah küller dökülecek umudumuz, omuz omuza dayandı bu sansar ve de ben. Kolay para kolay dostu buldurur, kolaysa dostunu bul sorun budur, kolonya gibi tek kullanımlık arkadaşına dostum deme sevgini ver, geri ver güvenimi kırılan kalbimi, gömülenleri ver , tatmini imkansız eylemlerime seferler düzenleyen gemileri ver hadi geri ver ! of ! kaleme metanet bekleyen meleklerime cevap ver ! görmeyen gözlerime şifa ver ! sonu gelmeyen günah defterime sevap ver ! sönmeyen bu güneş öldü [ çaresiz ] söylenen şarkı durdu [ maalesef ] görmesin cihan ömrümü çaldı , siyah rengi selam etmeyi kesti ! Nakarat ( Sansar ) : Bu dumanlar içime işler, o anılar yüreği dişler, gözlerim kör dostta nankör, Savaşa gittik Doldu Şarjör ! (x2) Sansar verse : Babam yanar cehenneminde hemde en dibinde, yalan kırar kitapları rengi beyaz değil, olan biten nedir bilinmez düğüm çözülmez, satırlarını karalayan adam görülmez, Silahımı aldım şarkımı yaptım, farkımı anlamadı hiç bi kimse, ölümüne saldırdım hep yardırdım, dalgınlık var gözlerde , dargınlık var yüreğimde. salgınlık sevgi selinde , durgunluk buharlı gözde, şarkımı buldum duygulu sözde. Olmadı böyle ellerim boş, bir duman aldı oldu sarhoş. Bulunduğum yer biraz nahoş, soranda varlar kalbim bomboş, Şehinşah ve Ben ölümden beğen, ölümünü gün dönümünü göremeden öldük ! Nakarat ( Sansar ) : Bu dumanlar içime işler, o anılar yüreği dişler, gözlerim kör dostta nankör, Savaşa gittik Doldu Şarjör ! (x2)
Sansar Salvo - Şansı Zorlama (feat. Anıl Piyancı & Kamufle)  05:12
Şansı Zorlama

SANSAR SALVO KİMDİR?

Sansar Salvo

Sansar Salvo Şarkıları Albümleri:

Şimdi Sans (2017), Şimdi Sans (2017), Yakında Sans (2016), Yarın Ölümü Beklemek Yerine (feat. Şanışer) - Single (2016), Adrenalin (2016), 24. Şarjör (2016), Hey - Single (2016), Oyunun Anlamı - Single (2015), Zamanla Dans - Single (2015), Yazmak Lazım - Single (2015), 24. Şarjör (2013), Ne Kadar Umrumda ? - EP (2013), Ne - Single (2013), Sigara Yanınca - Single (2012), Seremoni Efendisi (2009)