Hoşgeldiniz!

Sansar Salvo

SANSAR SALVO ŞARKILARI

Sansar Salvo - Promilli Sohbetler (video klip) 02:58
Promilli Sohbetler
Sansar Salvo - Yazmak Lazım (Official Teaser) 00:15
Yazmak Lazım
Sansar Salvo - Pusulam (2014) 01:52
Pusulam
Sansar Salvo - Ağır Roman (Video Klip) 03:23
Ağır Roman
Sansar Salvo - İntikamın En Tatlı Hali 03:28
İntikamın En Tatlı Hali
Sansar Salvo - Şansın Dönerse (2013) 01:50
Şansın Dönerse Kulaç kulaç gelip geçer hayatın Ederin kaç damla gözyaşı kadar? Nehir gibi yaşam akan suyu aşan Aşınmış yürekle yarına koşar Sen de tam olarak bunu başar Kimi kader insan yanlışı yaşar. Ölüm kadar umursamazsan hayatını Her geçen gün yanlışa paşadır. Ama yaşatır hayat senin gibisini de Olması gerekenin tam tersine! Tak maskeni, bak keyfine, herşey sakin En büyük zaafiyet güvenmek ve gülmek çoğu zaman en büyük hüner. Ateşim var bide kılıcımı döven Ve şansım dönerse kılıcına güven. Kusura bakma ama bi stopu bulamadın Şoförü kovamadın taklaya getiren, Bana bi denden di kendini bitiren Sonumuzu getiren, etimi çürüten Elimi kesen eli ben kesemedim bu neden Kafayı yiyecem, kafayı yediğin gibi Bu hayat dediğim gibi, bi bunu bilecen Eceli arar eceli gecenin bi yarısı Sokağa sakalı bırakırım ben o arada Kendini bitiriyo insanların bi yarısı Yasını nasıl tuttu yazılan o zaman? Toprağım bi uyan, benim gibi bi utan Ego mu seni tutan, egomu yere atan? Atımı batıya süremem orada batığa bat Yalan atar hayat, yatağa yat.
Sansar Salvo - Eğer Ki Bir Gün 03:16
Eğer Ki Bir Gün
Sansar Salvo - 24.şarşör 02:55
24.Şarşör
Sansar Salvo - Kendime Not 02:52
Kendime Not Kendime not... Ha... Aklımın benden ve kaderden istediklerinin derinliği. Değindiğim tüm konular o kadar derin değil. Yukardan aşağı bir ipe tutunup inmek gibi... Cehennemi görmek gibi bazen. Bazen deliliğim. Benim dengesizliğimin sebebi dünyanın kusurları. Yarının belirsizliği, zamanın oyunları. Dengi olmayan bir döngü, tarafı olmayan bir savaş. İçinde kendinle barışmaya ulaş. Sans, beni duyuyorsan haksızlığa bulaşma. Şeytanla uğraşma, akışına bırak. Bulanık yüzünü günü gelince gösterir ama sakın korkma çünkü o gerçek değil, o işler kolay değil. Dünya hep nanay değil ama sen fazla takma. Tam şu anda yaşadığımız şu anı yakala. Kapılma masala. İçki masada. Sakın yorulma... Deliliğin elini tutup gerileyim ve vurayım. Anlayış gösteremiyorsan senin (-) koyayım. Dur. Beş dakka durayım. İnan, gökyüzünden ineyim. Şöyle bir düşününce ben bende değilim. Senin içindeki korkunun başka yöne çekilmesi. Yorgunluğun gelişmesi, yaşlılığın ateşkesi, enerjinin düşmesi, Azrail'in öpmesi. Gerekmiyorda görmesi seni böyle sevenlerin. Yorgunluğun basması, dinginliğin hastasıyız veyahut ruh hastası. Rap'in çilekli pastası. Sen kendini çözmeden ben ne hastalıklar çözdüm, ne gidenler gömdüm.. Tam giderken. Aslına bakarsan Sans, sende iyi bilirsin çözülmemişi çözmeyi. Beraberliğimiz dirilsin. Biraz kafan dinlensin sonra tekrar konuşuruz. Bir mezarda bir Araf'ta bir de Hak'ta buluşuruz.
Sansar Salvo - Sigara Yanınca 03:05
Sigara Yanınca

SANSAR SALVO KİMDİR?

Sansar Salvo

Sansar Salvo Albümleri:

Adrenalin (2016), Yakında Sans (2016), Yarın Ölümü Beklemek Yerine (feat. Şanışer) - Single (2016), Hey - Single (2016), 24. Şarjör (2016), Oyunun Anlamı - Single (2015), Yazmak Lazım - Single (2015), Zamanla Dans - Single (2015), Ne - Single (2013), Ne Kadar Umrumda ? - EP (2013), 24. Şarjör (2013), Sigara Yanınca - Single (2012), Seremoni Efendisi (2009)