Hoşgeldiniz!

Asi Styla Şarkıları

ASİ STYLA ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Asi Styla - 7. Cadde Ankara (vide Klip 2014) 01:37
7. Cadde Ankara
Asi StyLa - Darbeye Karşı Dik Dur '' TÜRKİYEM '' 15 TEMMUZ 2016 02:59
Darbeye Karşı Dik Dur
Asi Styla - Ben Aşkların Son Hali 2014 [ Video Klip] Hd 03:29
Ben Aşkların Son Hali
Asi Styla - 2 Yüzlü Kahpe 02:10
2 Yüzlü Kahpe
Asi StyLa - Şehit Tahtında (İstanbul Patlaması Şehitlerine İtafen) 05:43
Şehit Tahtı
Asi Styla - Uyan Sevdiğim (Feat. Slower Hüseyin) 04:16
Uyan Sevdiğim
Asi Styla - Biz 4 Kişiyiz Gardaş 02:35
Biz 4 Kişi
Asi Styla - Hatırlarmısın 2014 03:18
Hatırlarmısın hatırlar mısın senli geçen o maziyi... hatırlar mısın bakardım ya bir el gibi... şimdi yanlızım tıpkı şarkılar gibi... özledim yarim özledim seni... gece sardı bak beklediğim sokakları gökte ayaz var nerde temmuz yıldızları sabah oldu bak söndü sokak lambaları özledim yarim özledim seni hatırlar mısın gülüm bakardım ya gizliden uyku nedir bilmiyordum ölmüşüm ben elinden sevdim işte napayım ölüm gelsin derdinden gitme nolur muhtacım aşkı yara derinden ey gözüne vurulduğum hasretiyle yandığım ben bi garip aşığım ya şarkılarla yaşattım bir denizin dalgasında sevdikçe boğuldum al bu canı razıyım yazdıkça kudurdum merhaba gece kuşum merhaba ömür törpüm sen yıllarımı sen bu gençliğimi yolunda çekinmeden feda edeceğim kişi merhaba nasılsın her gece odamda yatarken tırnaklarımla ismini duvarlara kazıdığım kimse görmesin diye resimleriyle koynumda uyuduğum belki diceksin ki ne anlar bu ayyaş sevmekten ben sevince yaş akar gözlerimden erkek adam ağlamaz derler ya işte onlardır sevmenin değerini bilmeyen gururmu çiğnedim aşkta gururmu yeme beni şimdi vazgeçtim vazgeçtim ben herşeyden bir sen varsın birde kahreden o gurbet buluşmamız yakındır az daha Taner az daha sabret hatırlar mısın gülüm hatırlar mısın bakardım ya gizliden...
Asi StyLa - Müptezel II - 2015 03:48
Müptezel II
 Asi Stayla - Sultan Süleyman 03:25
Sultan Süleyman

ASİ STYLA KİMDİR?

Asi Styla

Her şeyiyle nevi şahsına münhasır diye nitelendirebileceğiz Asi Styla,  1991 yılında Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde dünyaya gelir. Ailesinin tek çocuğu olan sanatçımızın gerçek adı Taner Doğan’dır. Fakir bir aile ortamında büyüyen Asi Styla antep yöresinin türkü tarzından ziyade kendi gibi sıkıntılarla boğuşan yaşantıların tarzı olan rap müziğe yönelir. Asi Styla hayatı eleştirmekte, yaşadıklarına isyanı şarkı sözlerine dökmek istemektedir. Bunu bir heves olarak bırakmaz. Önce arkadaş ortamlarında müzik yapar. Şarkı sözleri dinleyenlerin içinde bir isyan ateşi tutuşturur. Bundan cesaret alan sanatçı ilk patlamasını 2010 yılında gerçekleştirir.  Biz 4 kişiyiz ‘ & ‘ Yüzüğü takmış evleniyor adlı parçaları ile sosyal ağların fenomeni olur. Uzun bir süre kendinden söz ettirir.

Asi styla müzikleri dinleyiciler üstünde büyük bir etki uyandırır. Arabesk ve rapin karışımı denebilecek bir tarz oluşturur. Derdin ve isyanın varsa Asi styla dinle sloganı alır başını gider. Asi styla şarkıları özellikle gençlerin diline dolanır. Lise ve üniversite gençliği arasında onun başlattığı bir çığırla hızla arabesk rap yayılır. Bu sırada sanatçının tarzını anlamayan bazı müzik otoriteleri asi styla klipleri gençleri olumsuz etkiliyor diye eleştiriler getirse de genç müzik adamı artık on binlerin dinlediği popüler bir sanatçıdır. 

 

Asi styla hayatı teşbih yapmışım ile asıl ününe kavuşur. Şarkı milyonlar tarafından dinlenir, sosyal medyada adına taglar açılır. O artık protest müziğin genç kralı olmaya adaydır. Şarkılarını yaparken para veya başka bir maddi beklenti içinde olmayan ses sanatçısı daha farklı duygulara tercüman olmak derdindedir. Asi styla sultan süleyman ile müzik ufkunu daha da genişletir. Şarkı sözlerinde hem yaşadığı hayatın hem de insanımızın izlerini bulmak mümkündür. Rap müziği sadece kaldırımlarda yapılan basit birkaç cümlelik isyan ve argo kelime yığını olmaktan kurtarır. Dinlerken Kulaklığı Tak, Bir Kadına Köleyim, Azrail Gelmedi onun ince duygulara tercüman olan şarkılarındandır. Asil styla senin o gözlerin var ya adlı muhteşem eseri seslendirmesi ile taraflı tarafsız herkesin gönlünde taht kurdu.

Asi Styla Şarkıları Albümleri:

Zengin Kızı (2017), Kiralık Aşk (2017)