Hoşgeldiniz!

Badem Şarkıları

BADEM ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Badem - 06 - Kalk Sevdigim 03:29
06 - Kalk Sevdigim
badem - elif 04:48
Elif
Badem - Beni Böyle Sev ( Klip ) 05:40
Beni Böyle Sev
Badem&özlem Tekin(Kalpsiz) 04:55
özlem Tekin * Badem * İkinci ayrılık zor geldi bana Sensiz olmadı anladım geç olsada * Özlem Tekin * Yalnızmısın sende sensiz gecelerde Hiç düşündün mü naparım diye * Badem * Bir adım önüm sensiz gözükmüyor Kalbimdeki düğüm sensiz çözülmüyor sensiz çözülmüyor * Nakarat * Yollardasın evsiz mutlumusun bensiz Söyle bana sebepsiz biter mi aşk? Yollardayım evsiz bin dertliyim sensiz Söyle bana sebepsiz affeder mi aşk? * Özlem Tekin * Eski sevgili merak edilmez mi? 5 senelik aşk unutup silinmezki * Badem * Korktum aramaktan başkası çıkar diye Hep tanrıya sordum seni iyimisin diye Bir adım önüm sensiz gözükmüyor Kalbimdeki düğüm sensiz çözülmüyor sensiz çözülmüyor * Nakarat * Yollardayım evsiz bin dertliyim sensiz Söyle bana sebepsiz hapseder mi aşk? Yollardasın evsiz mutlumusun bensiz Söyle bana sebepsiz biter mi aşk? * Özlem Tekin * Nerdesin yine yolculuk nereye Telefonda sesin ısıttı ya işte Sinirle topladım tüm eşyalarını Nolur almaya gelme Bırak izlerin kalsın bende * Nakarat * Yollardayım evsiz bin dertliyim sensiz Söyle bana sebepsiz affeder mi aşk? Yollardasın evsiz mutlumusun bensiz Söyle bana sebepsiz biter mi aşk? Kalpsiz Kalpsiz Kalpsiz … Sen ağlama dedim hani dönecektin Bir damla gözyaşım silmeye bile gelmedin.
Badem - Kara Değil Mi / #akustikhane #garajkonserleri 04:01
Kara Değil Mi
Badem - Bana Kara Diyen Dilber Horc Ve Paylasimlari 04:06
Bana Kara Diyen Dilber Horc Ve Paylasimlari
Badem - Kiminsin Sen 05:15
Kiminsin Sen
badem - her an gitmeler uzerinde 03:50
Her An Gitmeler Üzerine
Badem - Senin Hala Bu Kalp / #akustikhane @istanbul_bronx #garajkonserleri 03:43
Senin Hala Bu Kalp Yağmura muhtaç kuru toprak gibi Güneşi görmez olmuş mahkum gibi Alışmadım sensizliğe, dün gibi Aklımdasın hiç çıkmayan iz gibi Gül yüzün görmez oldum bile bile Sözlerin akar oldu sensizliğe Hep şarkılar yazdım durdum, sen duy diye Hiç biri yakışmaz senin güzelliğine Gözlerim yaşlı anam sorar "Kime yazdığın bu şarkılar?" Cevap veremem içim yanar Senin bu sevda Bense yalnızım senin gibi "Kim üzdü seni benim gibi" diye Ağlarım bir çocuk gibi Büyür bu sevda Senin hala bu kalp Bir günah işledim senin için Şimdi çok geç, anlamı yok özür için Bu sözlerin sahibi sen misin? diye Sorduğun gün anladım benden gittin Gözlerim yaşlı anam sorar "Kime yazdığın bu şarkılar?" Cevap veremem içim yanar Senin bu sevda Bense yalnızım senin gibi "Kim üzdü seni, benim gibi" diye. Ağlarım bi çocuk gibi Büyür bu sevda Senin hala bu kalp Gözlerim yaşlı anam sorar "Kime yazdığın bu şarkılar?" Cevap veremem içim yanar Senin bu sevda Ben de yalnızım senin gibi "Kim üzdü seni, benim gibi" diye. Ağlarım bi çocuk gibi Büyür bu sevda Şimdi yalnızım senin kadar "Kim üzdü seni, benim kadar" diye Ağlarım, okyanus kadar derin bu sevda Senin hala bu kalp
Badem - Bir An İçin  Www.rockoza.com 04:36
Bir An Için Www.rockoza

BADEM KİMDİR?

Badem

Badem Şarkıları Albümleri:

Verrouiller - Single (2018), Beni Böyle Sev (Orijinal Dizi Müziği) (2014), Badem ve Konukları (2012), Badem ve Konukları (2012), Badem ve Konukları (2012), 3B (2010), 3B (2010), S'onsuz (2008), Badem (2003), Badem (2003)