Hoşgeldiniz!

Seksendört Şarkıları

SEKSENDÖRT ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Seksendört - Haber Yok 04:45
Haber Yok
Seksendört - Kaçalım Mı 03:53
Kaçalım Mı Yine gönlüm hazanlarda değmen Senin olsam başka şey istemem Bu kadar beklemeye değer misin Kaçalım mı sevdiğim Aşkı vuracaklar yine Canımı iste onu da vereyim yerine Bak yine ne hallere koydun beni Çektiğim acılar da yetmedi mi Sana sorsam sesin bile çıkmaz Kaçalım mı sevdiğim Aşkı vuracaklar yine Canımı iste onu da vereyim yerine
Seksendört - Neyin Var 04:24
Neyin Var Yudum yudum içtiğim gözyaşım akarken gönlüne Sevdiğimi hiç görmedin, söyleyemedim Yanımda olmadığın her anda üşüten yalnızlığın Kar yağdırır her yere dindiremedin Neyin var hislerim aynı dün gibi Benim dünüm var yarınım var zehir gibi Senin neyin var hislerim aynı dün gibi Benim dünüm var yarınım var zehir gibi Kalbimin mührünü açan tek anahtar Ne olur sende terk etme, gitme.. Kalbimin mührünü açan tek kadın var Ne olur sende terk etme, gitme.. Her sabah uyandığımda daha iyi anlıyorum Gökyüzü neden siyah neden dertli Güneş bile fayda etmez içimdeki karanlığa Benim güneşim sendin bebek yüzlüm Neyin var hislerim aynı dün gibi Benim dünüm var yarınım var zehir gibi Kalbimin mührünü açan tek anahtar Ne olur sende terk etme, gitme.. Kalbimin mührünü açan tek kadın var Ne olur sende terk etme, gitme.. Gitme, gitme, gitme, gitme, gitme Gitme, gitme, gitme terk etme..
Seksendört - Yağmur Yüreklim 04:43
Yağmur Yüreklim
Seksendört - Sabah Olsun 05:05
Sabah Olsun
Seksendört - Soldum Yine 03:32
Soldum Yine Sabahlara kadar seni düşündüğümde, İçim yandı doğrusu. Ellerini ellerimde. Sana ulaşmak ne kadar zor bitanem sevgilim. Dua ediyorum bu masal bitmesin diye (bitmesin diye) Soldum yine sensiz rüyalarda bu akşam. Soldum yine sensiz hayallerde bu akşam. Vazgeçilmez kadın. Her anımın sahibi. Sen yokken hiçbir seyin anlamı yok. Gözlerimden süzülen yaşların tek sebebi. Ne yazık ki sensizliğin çaresi yok (çaresi yok) Soldum yine sensiz rüyalarda bu akşam. Soldum yine sensiz hayallerde bu akşam.
Seksendört - Son Mektup 04:06
Son Mektup
Seksendört - Intro 00:51
Intro

SEKSENDÖRT KİMDİR?

Seksendört

Seksendört Şarkıları Albümleri:

Yara - Single (2023), Eyvah - Single (2019), Kendimi Kandıramam - Single (2018), Anlayamazsın - Single (2018), Yorma - Single (2017), Acemiler - Single (2015), Faili Meçhul - Single (2014), Rüya (2012), Akiyor Zaman (2011), Söyle (Remix) - Single (2011), Haber Yok - Single (2010), K.G.B. (2008), Seksendört (2005)