Hoşgeldiniz!

Zakkum Şarkıları

ZAKKUM ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Zakkum - Ben Ne Yanginlar Gördüm 03:53
Ben Ne Yanginlar Gördüm Sen bana bakma, İlk değil bu. Gidenin kazandığı, Hileli bir oyun bu. Sen bana bakma, Belki de en doğrusu bu. Ben sonbaharım, Döktüğüm son yaprak bu. Ben ne yangınlar gördüm, Öylece bırak beni. Sen ateşten korkarsın, Kaç kurtar kendini. Ben ne yaralar aldım, Hiç biri öldürmedi. Sen de git, Unut beni... Sen bana bakma, İlk değil bu. Gidenin kazandığı Hileli bir oyun bu. Sen bana bakma, Belki de en doğrusu bu. Ben sonbaharım, Döktüğüm son yaprak bu. Ben ne yangınlar gördüm, Öylece bırak beni. Sen ateşten korkarsın, Kaç kurtar kendini. Ben ne yaralar aldım, Hiç biri öldürmedi. Sen de git, Unut beni..
Zakkum - Zehr-İ Zakkum  Feat Teoman 04:34
Zehr-i Feat Teoman
Zakkum - Mamak Türküsü (Yeni Türkü Cover Akustik) 03:08
Mamak Türküsü
Zakkum - Rngd 02:05
RNGD
Zakkum - İkimiz de Yorgunuz 04:03
İkimiz De Yorgunuz
Zakkum - Sen Hala Benimlesin 04:19
Sen Hala Benimlesin
Zakkum & Niyazi Koyuncu - Pulim (Akustik Canlı Performans) 03:30
Niyazi Koyuncu - Pulim
Zakkum - Hatıran Yeter 03:45
Hatıran Yeter
Zakkum - Güneşimi Kaybettim 04:00
Güneşimi Kaybettim
Zakkum - Al Gece Yarılarımı Benden 04:40
Al Gece Yarılarımı Benden Bilir Misin Gözünü Tavana Dikip Saatlerce Bakmayı Bilir Misin Takvim Nedir Mevsim Nedir Unutmayı Bilir Misin Hayatta Mıyım Diye Nabza Parmak Basmayı Al Gece Yarılarımı Benden Al Çıkmaz Sokaklarımı Al Hepsini Senin Olsun Bir De Sen Tat Onları Al Bu Ağrıyı Benden Al Aslan Sütü Akşamları Al Hepsini Senin Olsun Bir De Sen Yaşa Onları Sen Bileğimde Akan Zaman Sen Kapımı Anahtarsız Açan Sen ismi Ağzımı Yakan Sen Buldukça Kaybettiğim, Yürüdükçe Uzayan Yolum Sen Yağmurumu Taşıyan Bulut, Ayazında Beklediğim Sabah Sen Salıncak Kurduğum Ağaç Sen Hayatımın içsesi Sen Yanağıma Açılan Soğuk Sen Dalgın Yürüyüşlerim Sen Canlı Çıktığım Yangın Sen Ertelediğim Acelem Sen içtikçe Susadığım Sen Düşersem Açılan Kanat Sen Yazdıkça Uzayan Şarkım Sen Dört Mevsim Melezim Sen Perdemi Delen Güneş Sen

ZAKKUM KİMDİR?

Zakkum

Zakkum Şarkıları Albümleri:

Duble, Vol. 1 (2020), Duble, Vol. 2 (2020), Müsaade Senin (feat. Ceylan Köse) - Single (2019), Hatıran Yeter - Single (2018), Bir Gece Yarası (2016), Zakkum Box Set (2014), Her Gün Sonbahar (2013), Gökyüzünde - Single (2013), Ben Böyle Değildim - Single (2012), 13 (2011), Zehr-i Zakkum (2007)