Hoşgeldiniz!

Zakkum Şarkıları

ZAKKUM ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Zakkum - Ben Ne Yanginlar Gördüm 03:53
Ben Ne Yanginlar Gördüm Sen bana bakma, İlk değil bu. Gidenin kazandığı, Hileli bir oyun bu. Sen bana bakma, Belki de en doğrusu bu. Ben sonbaharım, Döktüğüm son yaprak bu. Ben ne yangınlar gördüm, Öylece bırak beni. Sen ateşten korkarsın, Kaç kurtar kendini. Ben ne yaralar aldım, Hiç biri öldürmedi. Sen de git, Unut beni... Sen bana bakma, İlk değil bu. Gidenin kazandığı Hileli bir oyun bu. Sen bana bakma, Belki de en doğrusu bu. Ben sonbaharım, Döktüğüm son yaprak bu. Ben ne yangınlar gördüm, Öylece bırak beni. Sen ateşten korkarsın, Kaç kurtar kendini. Ben ne yaralar aldım, Hiç biri öldürmedi. Sen de git, Unut beni..
Zakkum - Zehr-İ Zakkum  Feat Teoman 04:34
Zehr-i Feat Teoman
Zakkum - Rngd 02:05
RNGD
Zakkum - İkimiz de Yorgunuz 04:03
İkimiz De Yorgunuz
Zakkum - Sen Hala Benimlesin 04:19
Sen Hala Benimlesin
Zakkum - Hatıran Yeter 03:45
Hatıran Yeter
Zakkum - Yüzük Orjinal Video Klip - 2011 04:00
Yüzük Bir yüzük olacaktı parmağında Onlarca yıl onlarca yıl geçti oysa Bir tebessüm kaldı İkimizin de dudaklarında Saçlarımıza beyaz düşmemişken.. Farklı hayatlar seçmemişken.. Durdurmadık, durduramadık zamanı Kendisi bile bilmiyor ama Hatırlatsın diye seni bana Gözleri pek andırmasa da, İsmini verdim küçük kızıma Bir yüzük olacaktı parmağında Onlarca yıl onlarca yıl geçti oysa Geçmiş günleri hatırlayınca. Keşkeler keşkeler kalıyor bana.
Zakkum - Al Gece Yarılarımı Benden 04:40
Al Gece Yarılarımı Benden Bilir Misin Gözünü Tavana Dikip Saatlerce Bakmayı Bilir Misin Takvim Nedir Mevsim Nedir Unutmayı Bilir Misin Hayatta Mıyım Diye Nabza Parmak Basmayı Al Gece Yarılarımı Benden Al Çıkmaz Sokaklarımı Al Hepsini Senin Olsun Bir De Sen Tat Onları Al Bu Ağrıyı Benden Al Aslan Sütü Akşamları Al Hepsini Senin Olsun Bir De Sen Yaşa Onları Sen Bileğimde Akan Zaman Sen Kapımı Anahtarsız Açan Sen ismi Ağzımı Yakan Sen Buldukça Kaybettiğim, Yürüdükçe Uzayan Yolum Sen Yağmurumu Taşıyan Bulut, Ayazında Beklediğim Sabah Sen Salıncak Kurduğum Ağaç Sen Hayatımın içsesi Sen Yanağıma Açılan Soğuk Sen Dalgın Yürüyüşlerim Sen Canlı Çıktığım Yangın Sen Ertelediğim Acelem Sen içtikçe Susadığım Sen Düşersem Açılan Kanat Sen Yazdıkça Uzayan Şarkım Sen Dört Mevsim Melezim Sen Perdemi Delen Güneş Sen
Zakkum - Biraz Uyu -  Düet & Cem Adrian - 2011 04:57
Biraz Uyu Düet Gelmiyorsa artık yardıma Bir zamanlar ağladığın omuzlar Soğumuyorsa kalbine akan kaynar sular Tanıyamıyorsa artık gözlerin Aynadaki şu sessiz ve yorgun adamı Kurumuyorsa yanağından akan tuzlu sular Nefes alamıyorsan ,açıklayamıyorsan Tutunamıyor , kanatlanamıyorsan Ve artık başaramıyorsan.. Olsun , olsun varsın Şimdi uyu.. Biraz uyu. Kurşuna dizilmiş yalnızlığın yanına uzan Ve biraz uyu. Durduramıyorsan artık adımlarını, Hep aynı ıslak kaldırımlarda, Sayamıyorsa parmakların geçen yılları, Unutuyorsa artık ellerin, Eskiden tuttuğu elleri, Kayboluyorsa aklından tek tek isimleri.. Nefes alamıyorsan ,açıklayamıyorsan Tutunamıyor , kanatlanamıyorsan Ve artık başaramıyorsan. Olsun , olsun varsın, Şimdi uyu.. Biraz uyu. Kurşuna dizilmiş yalnızlığın yanına uzan, Ve biraz uyu. Olsun , olsun olsun varsın, Şimdi uyu.. Biraz uyu. Kurşuna dizilmiş yalnızlığın yanına uzan, Ve biraz uyu. (Cem Adrian) Sadece çocukken uyanıksındır bunu bil. Her şeyin farkındasındır, her sese dönüp bakarsın. Büyümek; uyumak ve unutmak gibidir.. Ve büyüklerin dediği gibi: uyuman gerekli büyümen için... Sağır ediyorsa sessizlik ve kör ediyorsa aydınlık, sadece sana görünen ve kimseleri inandıramadığın bir hayalet gibi yanı başında oturuyorsa yalnızlık, bu gece.. Hep aynı saatte kapını çalan bir düşman gibi bekliyorsa seni ve canına kastedecek bir kılıç gibi sallanıyorsa tepende, unutabilmek için hepsini biraz uyu...
Zakkum - Güneşimi Kaybettim 04:00
Güneşimi Kaybettim

ZAKKUM KİMDİR?

Zakkum

Zakkum Şarkıları Albümleri:

Duble, Vol. 1 (2020), Duble, Vol. 2 (2020), Müsaade Senin (feat. Ceylan Köse) - Single (2019), Hatıran Yeter - Single (2018), Bir Gece Yarası (2016), Zakkum Box Set (2014), Her Gün Sonbahar (2013), Gökyüzünde - Single (2013), Ben Böyle Değildim - Single (2012), 13 (2011), Zehr-i Zakkum (2007)