Hoşgeldiniz!

Zakkum Şarkıları

ZAKKUM ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Zakkum - Acıta Acıta 04:53
Acıta Acıta Hayat sormuyor rızamızı Sürüklüyor acıta acıta Müebbet yazıyor cezamızı Çek diyor acıta acıta Kime tutunsa gözletti eskisini Güldürmedi buldu bahanesini Kaçamadık taktı çelmesini Ey hayat çok mu şey istedik? Ey hayat çok mu istedik? Kalpten ağrımız var geçmez diyor Bir umut görsek sürmez diyor Koymuş sofrasına doymam diyor Bir can borcumuz var yetmez diyor Hayat atıyor imzasını Alnımıza acıta acıta Kesmiş çoktan hesabımızı Öde diyor acıta acıta Kime tutunsa gözletti eskisini Güldürmedi buldu bahanesini Kaçamadık taktı çelmesini Ey hayat çok mu şey istedik Ey hayat çok mu istedik Kalpten ağrımız var geçmez diyor Bir umut görsek sürmez diyor Koymuş sofrasına doymam diyor Bir can borcumuz var yetmez diyor
Zakkum - Ben Ne Yanginlar Gördüm 03:53
Ben Ne Yanginlar Gördüm Sen bana bakma, İlk değil bu. Gidenin kazandığı, Hileli bir oyun bu. Sen bana bakma, Belki de en doğrusu bu. Ben sonbaharım, Döktüğüm son yaprak bu. Ben ne yangınlar gördüm, Öylece bırak beni. Sen ateşten korkarsın, Kaç kurtar kendini. Ben ne yaralar aldım, Hiç biri öldürmedi. Sen de git, Unut beni... Sen bana bakma, İlk değil bu. Gidenin kazandığı Hileli bir oyun bu. Sen bana bakma, Belki de en doğrusu bu. Ben sonbaharım, Döktüğüm son yaprak bu. Ben ne yangınlar gördüm, Öylece bırak beni. Sen ateşten korkarsın, Kaç kurtar kendini. Ben ne yaralar aldım, Hiç biri öldürmedi. Sen de git, Unut beni..
Zakkum - Müsaade Senin feat. Ceylan Köse 03:47
Müsaade Senin Feat. Ceylan Köse
Zakkum - Zehr-İ Zakkum  Feat Teoman 04:34
Zehr-i Feat Teoman
Zakkum - Rngd 02:05
RNGD
Zakkum - Hatıran Yeter 03:45
Hatıran Yeter
Zakkum - Mamak Türküsü (Yeni Türkü Cover Akustik) 03:08
Mamak Türküsü
Zakkum - İkimiz de Yorgunuz 04:03
İkimiz De Yorgunuz
Zakkum - Sen Hala Benimlesin 04:19
Sen Hala Benimlesin
Zakkum & Niyazi Koyuncu - Pulim (Akustik Canlı Performans) 03:30
Niyazi Koyuncu - Pulim

ZAKKUM KİMDİR?

Zakkum

Zakkum Şarkıları Albümleri:

Duble, Vol. 1 (2020), Duble, Vol. 2 (2020), Müsaade Senin (feat. Ceylan Köse) - Single (2019), Hatıran Yeter - Single (2018), Bir Gece Yarası (2016), Zakkum Box Set (2014), Her Gün Sonbahar (2013), Gökyüzünde - Single (2013), Ben Böyle Değildim - Single (2012), 13 (2011), Zehr-i Zakkum (2007)