Hoşgeldiniz!

Can Gox Şarkıları

CAN GOX ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Can Gox - Haydar Haydar 03:21
Haydar Haydar Ben melamet hırkasını Kendim giydim eğnime Âr-u namus şişesini Taşa çaldım kime ne ? Kâh çıkarım gökyüzüne Seyrederim âlemi Kâh inerim yeryüzüne Seyreder âlem beni Haydar Haydar, seyreder âlem beni (x2) Sofular haram demişler Bu aşkın bâdesine Ben doldurur , ben içerim Günah benim, kime ne ? Haydar Haydar, günah benim kime ne ? (x2) Nesimi'ye sordularda O yâr ilen hoşmusun ? Hoş olayım, olmayayım O yâr benim kime ne ? Haydar Haydar, O yâr benim kime ne ? (x5)
Can Gox - Dal Goncayı Bir Sabah 03:23
Dal Goncayı Bir Sabah Dal goncayı bir sabah açılmış buldu, Gül melteme bir masal deyip savruldu Dünyada vefasızlığa bak; on günde Bir gül yetişip, açıp, solup kayboldu. Sen acırken bana, hiç bir günahımdan korkmam Benle oldukça; yokuş, engebe, yoldan korkmam Beni ak yüzle diriltirsin a Tanrım, bilirim; Defterim dolsa da suçlarla, siyahtan korkmam.
Can Gox - Wake 02:25
Wake
Can Gox - Yalnızım Ben 03:38
Yalnızım Ben Kimi sevsem kırmışım Dokunsan yıkmışım Gitmek isterken yerimde saymışım Kendimden sıkılmış bıkmış usanmışım Daha yolun başında Yükümden yorulmuşum Yalnızım ben tutun elimden Yanmışım ben hep yanlışım ben Yalnızım ben tutun elimden Nedendir bilmem Hep yanlışım yanmışım ben Dolaştığım sokaklar Can yakar anılar Yıkık dökük geçmişim Bitmişin tükenmişim Kendimden vazgeçtim Kendimi bitirdim Erken bir son için hayatı sevmedim Yalnızım ben tutun elimden Yanmışım ben hep yanlışım ben Yalnızım ben tutun elimden Nedendir bilmem Hep yanlışım yanmışım ben
Can Gox-Neredesin Sen (Akustik Versiyon) 04:08
Neredesin Sen

CAN GOX KİMDİR?