Hoşgeldiniz!

Canavar Şarkıları

CANAVAR ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Canavar - Matematik 03:10
Matematik Albüm: Matematik Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! http://www.izlesene.com/netdmuzik
Canavar - Orijinal 02:58
Orijinal Artık herkes Canavar! Karışık piyasa aynı origami gibi Bu işin orijinali bizim organizemiz Bak bir kere söylicem seviyeme gel Paranormal bir sistemde değil benim yerim Tamam! Önümüzde ne bir örnek ne bir profil. Rol model çok ama kafaları promil. Herkes kızar ama yutar onu bazen Var olma savaşı bu her şeye rağmen Ama baktım ve bulamadım pek bi fayda Malesef aynı hepsi made in china Yok fark yaratacak her şeye tamam Asıl ihtiyacın olan tek şey ayna Sokak dili argo ama kıyaslarsan über Fantazidir dünya evet zamanlaman süper Farkım değil yazgım evet, gıyabında yazdım emek Üstadına kastım. Gurur nerede evde bıraktım Nakarat Cümle alem orijinal. Nereye baksam orjinal. Artık herkes orijinal. Bunun adı das orginal. Bariz yaşıyorsun hep parazit Her şeye bi lafın var yok analiz. Genç çok zeki ama önü kara ve Gelecek satın al ama çok para be. Konuşana baksana hepsi marka İki pasla gole gidiyo harbi hasta Bayım bir dakika bana bir zaman ayır Niyetim çok temiz ama bunu yazmıyo basın Kimi alıp başı gider gemileri yakıp İmitasyon oldun sabah akşam etrafına bakıp. Zamanında büyümedi okuyup ve yazıp ama Yapabilse hayat olur kurak yere akıp Tabi tabi seni şimdi meşhur edeceğiz Daha çok para verip ortaya dökeceğiz Ama küçük bi şartım var kabul edeceğin Sadece kendin ol hiç başkası değil Nakarat Cümle alem orijinal. Nereye baksam orjinal. Artık herkes orijinal. Bunun adı das orginal.
Canavar - Cnvr 02:22
CNVR Albüm Adı: Matematik Çıkış Tarihi: 10.08.2012 Türkçe Hip Hop
Canavar - Artist 04:28
Artist Albüm Adı: Matematik Çıkış Tarihi: 10.08.2012 Türkçe Hip Hop
Canavar - Al Gülüm Ver Gülüm 03:29
Al Gülüm Ver Gülüm Albüm Adı: Matematik Çıkış Tarihi: 10.08.2012 Türkçe Hip Hop

CANAVAR KİMDİR?

Canavar

Canavar Şarkıları Albümleri:

Ready or Not - Single (2015), Genius Walks (2012), Matematik - EP (2012), Genius Walks (Single Version) - Single (2011), Diin Lieblingstürgg (2010), erscht de Aafang (2009)