Hoşgeldiniz!

Cem Adrian Şarkıları

CEM ADRİAN ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Cem Adrian & Murat Yılmaz Yıldırım - Kan Revan İçindeyim 06:58
Murat Yılmaz Yıldırım - Kan Revan İçindeyim
Cem Adrian - Bana Ne Yaptın 07:43
Bana Ne Yaptın
Cem Adrian & Halil Sezai - Olsun 05:52
Halil Sezai - Olsun
Cem Adrian - Sen Gel Diyorsun (Öf Öf) (2016 Yeni Klip) 04:47
Halil Sezai Paracıkoğlu - Sen Gel Diyorsun Aramıza Girmiş Dağlar Denizler Gelemem Diyorum Öf Öff Sen Gel Diyorsun Kar Yağmış Yollara Örtülmüş izler Bulamam Diyorum Öf Öff Sen Bul Diyorsun Sanma Bu Sevgimiz Sence Yaygara Ne Dertler Bıraktın Öf Öff Hep Sıra Sıra Sen Yoksun Ya Öyle ıssızdır Konya Duramam Diyorum Öf Öff Sen Dur Diyorsun Kızıltuğum Baharımı Yazımı Hangi Kalem Yazmış Öf Öff Benim Yazımı Dert Ortağım Da Olan Dertli Sazımı Çalamam Diyorum Öf Öff Sen Çal Diyorsun
Cem Adrian - Sarı Gelin 03:54
Sarı Gelin Erzurum çarşı pazar leylim aman aman Leylim aman aman leylim aman aman suna yarim İçinde bir kız gezer oy nenen ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim Elinde divit kalem leylim aman aman Leylim aman aman leylim aman aman suna yarim Katlime ferman yazar oy nenen ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim Seni vermem ellere leylim aman aman Leylim aman aman leylim aman aman suna yarim Nicedir bu canımsa oy nenen ölsün sarı gelin aman Sarı gelin aman sarı gelin aman suna yarim
Cem Adrian & Hande Mehan - Sen Benim Şarkılarımsın (Official Audio) 03:32
Hande Mehan - Sen Benim Şarkılarımsın Hep aynı sessizlikle geliyor gece… Hep aynı yalan dolan masalları dinliyorum yine… Hep aynı yüzler, hep aynı sesler peşimde… Anlatamıyorum, inandıramıyorum kendime… Sen benim yarım kalan cümlelerimsin… Hiç söyleyemediğim, söylemediğim o sözlerim… Sen benim hiç ısınmayan ellerimsin… Hiç unutamayan, unutmayan o kalbim… Sen benim eksik kalan yerimsin… Kapattığım pencereler, güneşlere çektiğim o perdelerim… Sen benim hiç sevmediğim sessizliğimsin… Kaybettiğim yolum, korktuğum karanlık, hiç tutamadığım o yeminlerim… Sen benim terk ettiğim şehirlerimsin… Düştüğüm çukur, uzanan ellerim, hiç tutunamadığım gidenlerim… Sen benim kovulduğum cennetimsin! Eğdiğim yüzüm, sövdüğüm aydınlığa hiç açamadığım gözlerim.
cem adrian - o kirpik hala bende sevgilim 05:10
O Kirpik Hala Bende Sevgilim Elleri üşüyordu Kalbi sanki karda Aldım sardım, sarıldım ona Dedim ki artık hiç korkma Durdu, sustu, dokundu saçlarıma Bir kirpik düştü yanağına.. Özledim, özledim Saçlarımda oysa hala ellerin Özledim, çok özledim O kirpik hala bende sevgilim.. Eleri üşüyordu Kalbi sanki karda Bu gece şehre yağıyor yine Usul usul binlerce kelime Bir çocuk duruyor Yine o pencere de Can çekişen bir kalp ellerinde Özledim, özledim Saçlarımda oysa hala ellerin Özledim, çok özledim Sımsıkı kapalı gözlerim Özledim, çok özledim Bileklerimde oysa hala izlerin Özledim, çok özledim Sanki hala yanımda nefesin Özledim, çok özledim Saçlarımda oysa hala ellerin Özledim, çok özledim O kirpik hala bende sevgilim.
Cem Adrian Bir Melek Ölürken 06:35
Bir Melek Ölürken Sustu içimdeki. Yorgun yüzündeki. Düştü elindeki. Öldü, bir melekti. Sen, sen, sen giderken. Kalbim burada kalırken. Ellerim sessiz soğuk ve suskun öyle dururken. Yalnızlık gittiğin yoldan bana geri gelirken. Gözlerimden yaş yerine sessiz harfler damlarken. Sen, sen, sen giderken. Ben, ben, ben kalırken. Ayak seslerinle bütün camlar pencereler inerken. Bir veda saçlarımdan tutup beni yerlerde sürüklerken. Yüzümde ne acı ne keder. Sana son kez bakarken. Sen, sen, sen giderken. Bir kalp burada kalırken. Bir şehri bir tekmeyle benim üstüme yıkarken. Bir dua dudaklarından düşüp paramparça olurken. Sen, sen, sen giderken. Ben, ben, ben kalırken. Sustu içimdeki. Yorgun yüzündeki. Düştü elindeki. Öldü, bir melekti. Yağmur gecenin karanlığını gökten söküp atarken. Rüzgar vurup bulutlarına beyaz şimşekler çakarken. Uykusundan uyanmış çocuklar korkmuşlar ağlarlarken. İçlerinden biri ,neden tanrı çok mu üzgün ki, derken. Göç yollarında kuşlar kaybolmuş ölürlerken. Bir deniz kıyısında bir adam hala onu sayıklarken. Gökyüzüne açılmış eller birer birer kapanırken. Sen, sen, sen giderken Bir meleği öldürürken! Veda etmeden gidilmez çocuk. Bu vedadan sayılmaz çocuk. Bir melek ölürken, böyle sessiz durulmaz. Çocuk. Sustu içimdeki. Yorgun yüzündeki. Düştü elindeki. Öldü, bir melekti. Sustu içimdeki. Yorgun yüzündeki. Düştü elindeki. Öldü, bir melekti.
Cem Adrian - Yakamoz 04:18
Yakamoz Yağmur yağar ıslanırsın vay aman Güneş doğar kaybolursun vay aman Ay ışığı der durursun vay aman Yakamozsun sen Sessiz sessiz ağlar gibisin vay aman Zaman geldi gideceksin vay aman Bırak ay gitsin sen kal bu gece, Umudumsun sen. Yağmur yağar ıslanırsın vay aman Güneş doğar kaybolursun vay aman Ay ışığı der durursun vay aman Yakamozsun sen
Cem Adrian - Nereye Gidiyorsun 05:37
Nereye Gidiyorsun Gölgeni ismini sil yavaş yavaş Giderken bu kentten tükür yüzüne yalnızlığının Kalbini kendini sök yavaş yavaş Giderken bu kentten sakın ağlama sus! Unut ne yaptı sana unut ne söyledi Unut ne varsa vazgeçtiğin Yüzünde korkularla İçinde çığlıklarla Kalbinde simsiyahlar Nereye gidiyorsun? Hep bu şarkılarla Kıymetsiz dualarla Utanmaz bir yağmurla Nereye gidiyorsun? Yolları duvarları geç yavaş yavaş Giderken bu kentten bir piç gibi bırak yalnızlığını Ve o siyah saçlarını kes yavaş yavaş Giderken terkederken savur yüzüne yalnızlığının Ve unut ne yaptı sana Unut neler anlattı Unut ne varsa vazgeçtiğin Yüzünde korkularla İçinde çığlıklarla Kalbinde simsiyahlar Nereye gidiyorsun? Hep bu şarkılarla kıymetsiz dualarla Utanmaz bir yağmurla Nereye gidiyorsun? Hep bu şarkılarla Yüzünde korkularla İçinde simsiyahlar Nereye gidiyorsun? Bu sahte baharlarla Kıymetsiz dualarla Utanmaz bir yağmurla Yine mi gidiyorsun? Çocuk, Her vedanın ardında bir bekleyeni vardır kimsenin bilmediği Ve her gözyaşının altında bir dua kimsenin duymadığı Çevir gökyüzüne başını. Bakma arkana! Daha sert basa basa, daha güçlü! Anlat bu kara şehrin yollarına ak adımlarınla! Gitmek yenilmek değildir kazanmak da! Gitmek gitmektir işte. Hepsi bu. Yüzünde korkularla İçinde çığlıklarla Kalbinde simsiyahlar Nereye gidiyorsun? Hep bu şarkılarla Kıymetsiz dualarla Utanmaz bir yağmurla Nereye gidiyorsun? Hep bu şarkılarla Yüzünde korkularla İçinde simsiyahlar Nereye Gidiyorsun??

CEM ADRİAN KİMDİR?

Cem Adrian

Cem Adrian Şarkıları Albümleri:

Cem Adrian Canlı (2021), Gökyüzümün Yıldızları (2021), Yalnız Adam - Single (2020), Hüzün Kovan Kuşu - Single (2020), Bu Şarkı Aşka Yazıldı - Single (2020), Solmayan Şarkılar (2020), Bana Sorma (feat. Melek Mosso) - Single (2019), Kum Gibi (feat. Hande Mehan) - Single (2019), Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun (feat. Hande Mehan) - Single (2019), Yolun Sonu Görünüyor feat. Musa Eroğlu (feat. Musa Eroğlu) - Single (2018), Yolun Sonu Görünüyor (feat. Musa Eroğlu) - Single (2018), Essentials / Seçkiler 3 - Single (2018), Sen Benim Şarkılarımsın (feat. Hande Mehan) - Single (2018), Geri Dönme feat. Kalben (feat. Kalben) - Single (2018), Sen Benim Şarkılarımsın (feat. Hande Mehan) - Single (2018), Tuz Buz - Single (2017), Tuz Buz (2017), Tuz Buz (2017), Essentials / Seçkiler 2 (2016), Siyah Beyaz - Single (2016), Seçkiler 2 (2016), Essentials / Seçkiler 2 (2016), Yalnızlık Senden Daha Çok Seviyor Beni - EP (2015), Yalnızlık Senden Daha Çok Seviyor Beni - EP (2015), İlk ve Son Kez - Single (2015), Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum (2014), Cem Adrian Boxset (2014), Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum (2014), Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum (2014), Şeker Prens ve Tuz Kral (2013), Şeker Prens ve Tuz Kral (2013), Şeker Prens ve Tuz Kral (2013), Emir (2012), Aşk Bu Gece Şehri Terketti (2012), Siyah Bir Veda Öpücüğü (2012), Kayıp Çocuk Masalları (2012), Seçkiler (2012), Siyah Bir Veda Öpücüğü (2012), Siyah Bir Veda Öpücüğü (2012), İksir İçtim Değiştim (2010), Kayıp Çocuk Masalları (2010), Kayıp Çocuk Masalları (2010), Babylon Bar - Emotional & Sensual World Grooves (Compiled and Mixed by Gülbahar Kültür) (2009), Emir (2008), Essentials / Seçkiler (2008), Emir (2008), Essentials / Seçkiler (2008), Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti (2006), Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti (2006)