Hoşgeldiniz!

Ece Seçkin Şarkıları

ECE SEÇKİN ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Ece Seçkin - Zamanım Yok ( Lyrics - Şarkı Sözleri ) 03:42
Zamanım Yok ? Ece Seçkin ' in 2016 Albümündeki " Zamanım Yok " Şarkısı , Sözleriyle Birlikte Sizlerle...( Karaoke Klip ) ? Instagram : https://www.instagram.com/onurbilgen07 ? Facebook : Osman Onur Bilgen ? Yeni Çıkan Şarkıların Lyric Videolarını Anında Öğrenmek İstiyorsanız Abone Olabilirsiniz... ? HEMEN TIKLA, ABONE OL : http://goo.gl/b5nxpC ? LYRICS - SÖZLER : https://goo.gl/tdwmEc Gel hadi, hadi toparla kendini Gör hadi, değişir her şey bak geri Dönmüyor zaman, dönmüyor inan Sönmüyor yanan bendeki aşkın ateşi Bir anda görmüyor insan, Zamanla anlıyor insan Yolundan dön bir an önce Pişman olmadan… Senden yana bi şansım yok Anlat anlat, hikayen çok Hadi biraz senden fayda gelsin Benim hiç zamanım yok Benden yana bi kaygım yok Anlat anlat, hikayen çok Hadi biraz senden fayda gelsin Benim hiç zamanım yok ? DİĞER VİDEOLARIM : https://goo.gl/p1FLfN İrem Derici - Aşk Kışlıkları Giy ( SÖZLER ) https://youtu.be/Mr0TuDWzDsM Tuğba Yurt - Güç Bende Artık ( SÖZLER ) https://youtu.be/ZJW3l_N_254 Koray Avcı - Dermanın Olayım ( SÖZLER ) https://youtu.be/wd7MNx4AKuQ Murat Boz - Adını Bilen Yazsın ( SÖZLER ) https://youtu.be/duWfUK1rjcs İrem Derici - Ölürüm O Bakışlarına ( SÖZLER ) https://youtu.be/RwRIeM7G9eM Murat Boz - Direniyorsun ( SÖZLER ) https://youtu.be/suJ5fFi3eMk Gülben Ergen - Özledim ( SÖZLER ) https://youtu.be/S2ZMjULS_WE Mustafa Ceceli - Aşkım Benim ( SÖZLER ) https://youtu.be/Kdtq8eWge8I İrem Derici - Gizli Sevda ( SÖZLER ) https://youtu.be/6-5NF0tcfBU Murat Boz - Üzüm ( SÖZLER ) https://youtu.be/ON8d_qmO0TU Mabel Matiz - Ahu ( SÖZLER ) https://youtu.be/5uaY_2uYWMA Murat Dalkılıç - Yalan Dünya ( SÖZLER ) https://youtu.be/f1CwQcBVO6M Ziynet Sali - Bir Büyük Devirdik ( SÖZLER ) https://youtu.be/00D9B7R5OPI Mario Joy - California ( 1 HOUR - 1 SAAT ) https://youtu.be/1AS086nuDuE Gülben Ergen - Kusura Bakma ( SÖZLER ) https://youtu.be/lI7YOpgHWeU İlyas Yalçıntaş - Bu Nasıl Veda ( SÖZLER ) https://youtu.be/I5jYterjYmc Model - Mey ( SÖZLER ) https://youtu.be/99TcEXGx5lU Aynur Aydın - Bi Dakika ( SÖZLER ) https://youtu.be/s--v1gil3z0 Betül Demir - Aslan Payı ( SÖZLER ) https://youtu.be/-HbwtCLHK1o Gökçe - Vazgeçmeseydin Keşke ( 2016 ) https://youtu.be/x6tdG3NHHSU Murat Dalkılıç Ft. Boygar - Leyla ( SÖZLER ) https://youtu.be/jkTlEqMjmvk Ece Seçkin - Follow Me ( 1 SAATLİK ) https://youtu.be/ARulTBGPhoI Sinan Akçıl - 1001 Gece ( 2016 ) https://youtu.be/asO5s5XISlM ? Türkçe Şarkılar Lyrics - Türkçe Pop Lyrics - Türkçe Şarkı Sözleri ( KARIŞIK - 2016 ) ? HEMEN TIKLA, DİNLE : https://goo.gl/oUwrpY * * * https://goo.gl/y8GZTI
Ece Seçkin - Olmadı Olmaz 02:43
Olmadı Olmaz Ece Seçkin Olmadı Olmaz 2012 Yeni Albümü '' Bu Ne Yaa '' Olmadı Olmaz Söz: Arzu Alsan | Hakan Bahadır Müzik: Arzu Alsan Esenshop | Ece Seçkin / Bu Ne Yaa | MÜZİK : http://www.esenshop.com/detail.aspx?id=70251 1. Mahşer Söz: Ece Seçkin Müzik: Amr Mostafa 2. Bu Ne Ya Söz | Müzik: Deniz Erten 3. Yana Yana Söz | Müzik: Özkan Turgay 4. Canın Sağolsun Söz: Ece Doğulu Müzik: Ozan Doğulu 5. Büyüyünce Söz | Müzik: Deniz Erten 6. Olmadı Olmaz Söz: Arzu Alsan | Hakan Bahadır Müzik: Arzu Alsan Keyifli Dinlemeler..
Ece Seçkin - Yana Yana 03:18
Yana Yana Ece Seçkin - Yana Yana - Bu Ne Yaa! - Türkçe Pop
Ece Seçkin - Follow Me 03:43
Follow Me Senin için yaptığım onca şeyden sonra Hiç mi görmedin beni hiç mi sormadın ona buna Umurunda mıyım bari bir haber yolla Ağırdan mı alalım istiyorsun bence okey uyar bana Al seninim al yanına sımsıcak kollarına Gitmeyeceksin gibi sanki dursun dünya Yakını görmedim açık hadi uzakta durma durma Geçen günlere yazık üzülürsün sonra Follow me follow me aşk benle burda Şeker mi şeker tadı var dudaklarımda Follow me follow me aşk nerede burda Gör bak benle olursan her şey tıkırında Ece Seçkin'in, DGL&DMC etiketiyle yayınlanan "Aman Aman" albümünde yer alan "Follow Me" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. netd Müzik Facebook: http://www.facebook.com/netdmuzik netd Müzik Android Uygulaması: https://goo.gl/m4nAOE netd Müzik iOS Uygulaması: https://goo.gl/wkkUZi
Ece Seçkin - Bu Ne Yaa 03:38
Bu Ne Ya Albüm: Bu Ne Yaa! Albüm Yılı:2012 u Ne Ya Bu Ne Ya Bu Ne ya Of Bu Ne Ya
Ece Seçkin - Şok Oldum (Orhan Çelebi Remix) 03:42
Şok Oldum Aşk yasaksa, gel tutukla. Tutku gördüm, ben ufukta. Öyle sessiz, terbiyesiz. Niyeti bozuk, et bana yazık. Bahar mısın, ateş gerek. Şu elimden, tutar mısın? Yasak mısın, duman gibi, ciğerimden yakar mısın? Şak şak oynat bu kalbi, Aşkla kaynat bu kalbi, Öyle çarptınki harbi, Şok oldum. Böyle (cık cık) edilmez, Aklım senden çekinmez, Taktın bittim be yani, Çok oldun. Sen sağlığa zararlısın. Beni öldürmeye kararlısın. Şak şak oynat bu kalbi, Aşkla kaynat bu kalbi, Öyle çarptınki harbi, Şok oldum. Böyle (cık cık) edilmez, Aklım senden çekinmez, Taktın bittim be yani, Çok oldun. Şak şak oynat bu kalbi, Aşkla kaynat bu kalbi, Öyle çarptınki harbi, Şok oldum. Böyle (cık cık) edilmez, Aklım senden çekinmez, Taktın bittim be yani, Çok oldun.
Ece Seçkin - Mahşer 03:50
Mahşer Albüm: Bu Ne Yaa! kın ya da mahÅŸer
Ece Seçkin - Büyüyünce 03:55
Büyüyünce Ece Seçkin Büyüyünce 2012 Yeni Albümü '' Bu Ne Yaa '' Büyüyünce Söz | Müzik: Deniz Erten 1. Mahşer Söz: Ece Seçkin Müzik: Amr Mostafa 2. Bu Ne Ya Söz | Müzik: Deniz Erten 3. Yana Yana Söz | Müzik: Özkan Turgay 4. Canın Sağolsun Söz: Ece Doğulu Müzik: Ozan Doğulu 5. Büyüyünce Söz | Müzik: Deniz Erten 6. Olmadı Olmaz Söz: Arzu Alsan | Hakan Bahadır Müzik: Arzu Alsan Keyifli Dinlemeler..
Kolpa ft. Ece Seçkin - Hoş Geldin Ayrılığa 03:13
Ft.Ece Seçkin - Hoş Geldin Ayrılığa Şarkı Sözleri: Bir baktım kendime Eskiden neymişim be Anladım ki sorun sende Neler çektim elinden Tükendim artık bittim ben Hepsi senin yüzünden Bu aşk sana uymamış Üstüne oturmamış hiç Unutma sakın Gidenin yeri dolmamış hiç Bak yol verdim sana Uza artık boylu boyunca Ne fayda artık dönsen bile bu defa Hoş geldin ayrılığa Yol verdim sana Uza artık boylu boyunca Ne fayda artık dönsen bile bu defa Hoş geldin ayrılığa Hoş geldin ayrılığa Ece Seçkin'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Hoş Geldin Ayrılığa" isimli single çalışması, video klibiyle netd'de. netd Müzik Facebook: http://www.facebook.com/netdmuzik netd Müzik Android Uygulaması: https://goo.gl/m4nAOE netd Müzik iOS Uygulaması: https://goo.gl/wkkUZi
Ece Seçkin - Düşünme Hiç (Akustik Canlı Performans) 03:36
Düşünme Hiç Ece Seçkin - Düşünme Hiç (Akustik Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Düsünme hiç neden diye Yorulma Oyunlar ki yasanmayacak Seninle bir kez daha Gittikçe kaybolan bir ask hatirlanan Bizdende güzeldi zaman Aci nedir bilmeden Yagmurlu gün görmeden Hep akilli geçindik Kalp kirmayi ögrendik Söyle ne oldu bize Nefret girdi sevgiye Kaldin bak sen kendine Bende kendi kendime O günlerde bir baskaydin Gözümde Ooooo Tek senle ben kalmis gibiydik Sanki yeryüzünde Uzak birbirinden Kutuplar gibiyken Neydi çeken bizi birden Aci nedir bilmeden Yagmurlu gün görmeden Hep akilli geçindik Kalp kirmayi ögrendik Söyle ne oldu bize Nefret girdi sevgiye Kaldin bak sen kendine Bende kendi kendime O günlerde bir baskaydin Gözümde

ECE SEÇKİN KİMDİR?

Ece Seçkin

Özellikle de Adeyyo şarkısı ile çıkışını daha da çok artıran şarkıcı Ece Seçkin, müzik hayatına 7 yaşındayken piyano ile resmi olarak başladı. 1991 yılının Eylül ayında doğan sanatçı 3 yaşındayken solfej çalışmalarına başlayarak 7 yaşında konservatuar sınavını kazandı. Bu sırada ünlü balerin Filiz Coşkuner tarafından bale dersleri de alarak müziğe olan ilgisini arttırdı. Liseye kadar bale ve piyano eğitimine devam eden Ece Seçkin, lise döneminde arkadaşlarıyla bir müzik grubu kurup solist olarak şarkı söylemeye başladı. 2006 yılında şan dersleri almaya başladığında henüz 15 yaşındaydı. Çok geçmeden henüz 21 yaşında ilk klibini hazırlayacak ve adından sıkça bahsettireceğinin sinyallerini vermişti.

Ece Seçkin hayatını müzik üzerine kurgularken 2010 yılında özel bir üniversitede Hukuk Fakültesi sınavını kazanarak müzikten tamamen uzak olan tercihi yapmış oldu. Hukuk öğrencisi olması Ece Seçkin şarkıları ile arasında bir mesafe oluşturmak yerine öğrenciyken albüm hazırlıklarına başlamasına vesile oldu. Hayatının dönüm noktası olan Ozan Doğulu ile tanışması ve Doğulu Productıon imzalı ilk albümü olan Bu Ne Yaa isimli albümü Ece’nin 2012 yılında ünlüler dünyasına adım atmasını sağladı. Doğulu yapım genç sanatçıyı daha sonra ikinci albümü olan Şok Oldum çalışmasında da yalnız bırakmadı ve Hoşuna Mı Gidiyor isimli Ece Seçkin klip çalışmasında kameralar karşısına Ozan Doğulu ile geçerek kendisini hem dansı hem de sesi ile kanıtladı.

Ece Seçkin Yeni Şarkısı Adeyyo
Klip listelerini kasıp kavuran Ece Seçkin’in yeni şarkısı Adeyyo yine Doğulu yapım etiketiyle hazırlanan bir eserdir. Albüm Zamanım Kalmadı isimli maxi single içerisinde yer almaktadır. Şarkı sözleri ile çok fazla dikkat çekmesinin yanında klibi ile de oldukça ses getirmiştir. Klipte amazon kadınını canlandıran Ece Seçkin Şok Oldum şarkısında, Kilyos sahillerinde Murad Küçük yönetmenliğinde eserin klibini hazırlamıştır. Klip çekimi için hazırlanan dev sete 16 büyük Palmiye ve 18 kamyon kadar beyaz kum getirilerek Kilyos Amazon Ormanlarını andıran bir görüntüye büründürülmüştür. Bundan önce Ozan Doğulu işbirliği sayesinde dünyaca ünlü sanatçı Baby Brown ile birlikte seslendirdiği Wet isimli İngilizce seslendirdiği şarkı ile de dünyada adını duyurmayı başarmıştır.

Ece Seçkin Şarkıları Albümleri:

Zamanım Yok - EP (2016), Aman Aman - EP (2015), Şok Oldum - Single (2014), Bu Ne Yaa - EP (2014)