Hoşgeldiniz!

Güntaç Özdemir Şarkıları

GÜNTAÇ ÖZDEMİR ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Güntaç Özdemir - Ben Tek 03:54
Ben Tek
Güntaç Özdemir - Elizabeth 02:18
Elizabeth
Güntaç Özdemir - Biraz Daha 04:19
Biraz Daha
Güntaç Özdemir - Yine Gelir 04:09
Yine Gelir Elimi kanattım tıngırdatmaktan, Ama acısı tatlı, bir de kırmızı hoşuma gidiyor. Aldım maviyi önüme, şuan dünyayı dolaşsam yeridir; Vaktim çok. Benim inadım beni burada tutan, Aslında önümde hiç bir engel yok. Yeni bir hayatı ne kadar istediğimi bilemedim bir an, Ama şeytanım göz kırpıyor. Bu yüzden gözlerim ele verir. Olmaz dediğim her şey oldu, Yine gelir. Her şey değişti artık duymak istediğim tek ses yelkenime vuran rüzgar. Aramasınlar beni,bulamasınlar. Önce kendileriyle biraz yalnız kalsınlar. Sözümün eriyim ama dengesizim. Bana kızmasın dostlar, bahanem çok. Aklımı başıma giydim yeniden, Ama sanırım bana biraz büyük geliyor. Bu yüzden gözlerim ele verir. Olmaz dediğim her şey oldu, Yine gelir.
Güntaç Özdemir - Abrakadabra 03:37
Abrakadabra
Güntaç Özdemir - Ecel 03:48
Ecel Bir anlık kalabalıksak İki cümleden oluşuyorsak , Suyun üstüne yazacaksan adımı Olmasın okuma yazmam dedim . Barizdi şahibesi Büyüdükçe göz bebekleri , Dudaklarının arasında Birşeyler saklar gibiydi . Biraz kül biraz duman Eski bir şarkı en yavanından , Gözünü kapardı söylerken İnandırırdı beni en azından . Gerçekti eksik olan Ya da fazlaydı sendin kaçan , Hep böylemi olacaktı ya Bir gün dönecekti devran . Sen o yine en dibe vurduğum yerden bana boy ver , Nefesin olur derinlerde yalanların . Ecel vaktinin güneşi doğdu batmaz bu sefer , Seni sana bırakır karanlıkta aydınlığı . Geçmişinde mi bulacaktın Başından beri hep korkardın , Peki kime ne fayda şimdi Elinde tuttuğun boşluk kadarsın . Sana güzel hep sana rahat Her tende buldun ayrı şevkat , Aldığın nefes değil Nefesini kesen andan ibarettir hayat . Bıraktın mı yeminleri Koruyamadın o emanetleri , Kıymeti yüksek sebebi alçak Aklın nerelerde şimdi . Hak ettiğin gibi yaşarsın Bildiğini oku üstü kalsın , Değişecek mi artık benim için O kadınlardansın . Sen o yine en dibe vurduğum yerden bana boy ver , Nefesin olur derinlerde yalanların . Ecel vaktinin güneşi doğdu batmaz bu sefer , Seni sana bırakır karanlıkta aydınlığı .
Güntaç Özdemir - Aşk İçin 03:13
Aşk İçin

GÜNTAÇ ÖZDEMİR KİMDİR?

Güntaç Özdemir

Güntaç Özdemir Şarkıları Albümleri:

Öyle Demek İstemedim - Single (2019), Falaka - Single (2017), Nerde - Single (2016), Nerde - Single (2016), Benimle Yan (2012)