Hoşgeldiniz!

Luxus Şarkıları

LUXUS ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Luxus - Bi'Lareya 05:07
Bi'Lareya Sahibinden kullanılmış , çok az vahşi liberalizmo Almıyorsan söyle baro, bu ne acayip bir karizmo? Bu trenin ben, hoşuna gitmem Hayat zaten bi'lareya,bi'lareya... Elimde gördüğün şu zamazingo Yanında üç beden metabolizmo Hepisi birden bi'lareya Sadecaneya bi'lareya...
Luxus -Cinyıs 03:17
Cinyıs Cinyıs aklını kaçırdı eyvah ! Zahir üstüne alındı eyvah ! Dilinin ayarlarında vardı zaten bir maraz Dur biraz, Dur biraz yapma ! Cinyıs nümayiş buyurdu eyvah ! Hayast kalbine dokundu eyvah ! Uygun adımlarında yoktu zaten itiraz Dur biraz, Dur biraz yapma ! Ah sefil süfela oldum Yedi ceddinden doydum Adımlarım uysa bile Kalbim yerinde durmuyor... Cinyıs ! bir şarkı yaz bana Hayat bir beladır sorma... İsminin asaletinde üryanım Yakamdan düş biraz, düş biraz durma ! Cinyıs aklını kaçırdı eyvah ! Zahir üstüne alında eyvah ! Ölümlerden bir ölüm seçmem lazım Şimdi yap, şimdi yap, durma !
Luxus- Romantizma (Bi'lareya) 03:27
Romantizma Bak bir yaprak düşüyor en mahrem yerine Bir köpek işiyor durmadan o ağacın dibine Ne diyorsun ihtiyar ? hiç dinlemiyorlar İki çulsuz bir oldukça yanmıyor samanlıklar Romantizma romantizma Adem'in elinden fırlamış Bir eşek şakasıdır William tell olmak istedim çok çok eskiden Ama olmak istemezdim kafasındaki elma Acımazlar adamım bu sefil bir dünya Ayırırlar ortasından adamı alimallah Romantizma romantizma Adem'in elinden fırlamış Bir eşek şakasıdır Bak bir yaprak düşüyor en mahrem yerine Bir köpek işiyor durmadan o ağacın dibine Süslemenin alemi yok, sizi düş kafalılar Anlar, anlar ihtiyar... Romantizma romantizma Adem'in elinden fırlamış Bir eşek şakasıdır
Luxus - İsyan Şekeri (Official Video) 04:27
İsyan Şekeri
LUXUS - Vuslat (Mafyatik Romantik - Son) 04:26
Vuslat
LUXUS - Ya Sev Ya Terk Ediyorum 05:32
Ya Sev Ya Terk Ediyorum
LUXUS - Reggae 03:48
Reggae
Luxus - Üsküdar 04:02
Üsküdar
LUXUS - Aemdeki Gül (Concert Video) 04:40
Aemdeki Gül
Luxus -Sistematik Bebeğim (Bi'lareya) 03:41
Sistematik Bebeğim Sistematik bebeğim, aklın karışık biraz Üstün başın perişan Bas, bas, omzuma bas Bir kaç iyi yıl yaşa Bir kaç iyi yıl daha Melek söyler sonunda Yat, yat ,yat düş koynuma Hayat bir yalan, hala bir yalan Köşeleri kaptın neyine derman? Dünya bile niye döndüğünden bir haberken Usul usul kaçmak isterken Sen telaşından derbeder Sabah sekiz, altında fırfırlı etek Yüzünde riyakar bir melek Koşuşturmaktan derbeder, sistematik bebeğim... Sistematik bebeğim Korunaklı bir masaldır kafan Sitematik bebeğim Değecek yağmur bir kaldırsan Sistematik bebeğim Güzel saçlar, güzel bir endam Sistematik bebeğim... fakat Üstün başın perişan Hayat bir yalan, hala bir yalan Köşeleri kaptın neyine derman?

LUXUS KİMDİR?

Luxus

Luxus Şarkıları Albümleri:

Have a Nice Trip (2017), Intralux (2015), Hunim Başımda (2014), İsyan Şekeri - Single (2014), Acayip Şeyler (2014), Bi' Lareya (2011), Have a Nice Trip (2006)