Hoşgeldiniz!

Luxus Şarkıları

LUXUS ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Luxus -Cinyıs 03:17
Cinyıs Cinyıs aklını kaçırdı eyvah ! Zahir üstüne alındı eyvah ! Dilinin ayarlarında vardı zaten bir maraz Dur biraz, Dur biraz yapma ! Cinyıs nümayiş buyurdu eyvah ! Hayast kalbine dokundu eyvah ! Uygun adımlarında yoktu zaten itiraz Dur biraz, Dur biraz yapma ! Ah sefil süfela oldum Yedi ceddinden doydum Adımlarım uysa bile Kalbim yerinde durmuyor... Cinyıs ! bir şarkı yaz bana Hayat bir beladır sorma... İsminin asaletinde üryanım Yakamdan düş biraz, düş biraz durma ! Cinyıs aklını kaçırdı eyvah ! Zahir üstüne alında eyvah ! Ölümlerden bir ölüm seçmem lazım Şimdi yap, şimdi yap, durma !
LUXUS - Ya Sev Ya Terk Ediyorum 05:32
Ya Sev Ya Terk Ediyorum
LUXUS - Vuslat (Mafyatik Romantik - Son) 04:26
Vuslat
Luxus - Hunim Başımda (Full Albüm) 40:27
Hunim Başımda
Luxus -Sistematik Bebeğim (Bi'lareya) 03:41
Sistematik Bebeğim Sistematik bebeğim, aklın karışık biraz Üstün başın perişan Bas, bas, omzuma bas Bir kaç iyi yıl yaşa Bir kaç iyi yıl daha Melek söyler sonunda Yat, yat ,yat düş koynuma Hayat bir yalan, hala bir yalan Köşeleri kaptın neyine derman? Dünya bile niye döndüğünden bir haberken Usul usul kaçmak isterken Sen telaşından derbeder Sabah sekiz, altında fırfırlı etek Yüzünde riyakar bir melek Koşuşturmaktan derbeder, sistematik bebeğim... Sistematik bebeğim Korunaklı bir masaldır kafan Sitematik bebeğim Değecek yağmur bir kaldırsan Sistematik bebeğim Güzel saçlar, güzel bir endam Sistematik bebeğim... fakat Üstün başın perişan Hayat bir yalan, hala bir yalan Köşeleri kaptın neyine derman?
LUXUS - Duştü Paris 03:47
Duştü Paris
LUXUS - Heso 04:54
Heso
Luxus - İsyan Şekeri (Official Video) 04:27
İsyan Şekeri
LUXUS - Aemdeki Gül (Concert Video) 04:40
Aemdeki Gül
Luxus - Havva'm 05:26
Havva'm Doktorum ben dedim, açılın iki yana Kurtulacak şehir, üşüşmeyin başına Düşmüş bitap, sükun düşüne dalmış Sefaletin azametine kanmış Susmuş meramını, diline yanmış Bundan sonra devran, feryad-u figan Ah beşar bu benim yaram Ah bu yol bize haram Geçin beni dedim, size yaramam Aklım başıma vermeyin aramam Elmam elmam diye ağlama havva'm Senden sonra sanat billahi yalan...

LUXUS KİMDİR?

Luxus

Luxus Şarkıları Albümleri:

Have a Nice Trip (2017), Intralux (2015), Hunim Başımda (2014), İsyan Şekeri - Single (2014), Acayip Şeyler (2014), Bi' Lareya (2011), Have a Nice Trip (2006)