Hoşgeldiniz!

Mahmut Durgun Şarkıları

MAHMUT DURGUN ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Mahmut Durgun - Ay Dahi Güneş Dahi 05:33
Ay Dahi Güneş Dahi Ay dahi, güneş dahi, Nurundan Muhammed"in. Cümle şeker, bal dahi, Tadından Muhammed"in. *** Yetmişbin hacı gider, Malı mülkü terk eder, Varıp ziyaret eder, Ravzasın Muhammed"in. Ay dahi, güneş dahi, Nurundan Muhammed"in. Cümle şeker, bal dahi, Tadından Muhammed"in Ol Meryem oğlu İsa, Sır ile göğe çıktı, Yüzbin İsa sergerdân, Zerresi Muhammed"in. Ay dahi, güneş dahi, Nurundan Muhammed"in. Cümle şeker, bal dahi, Tadından Muhammed"in. *** Muhammed bir denizdir, Cümle alemi tutmuş, Evliyalar cümlesi, Mahlinde Muhammmed"in. Ay dahi, güneş dahi, Nurundan Muhammed"in. Cümle şeker, bal dahi, Tadından Muhammed"in.
Mahmut Durgun - Elhamdurillah 01:43
Elhamdurillah
Mahmut Durgun - Yazel Mekkiye 03:25
Yazel Mekkiye
Mahmut Durgun - Muhammedi Görelim 05:47
Muhammedi Görelim
Mahmut Durgun - İmam Ali 03:14
İmam Ali
Mahmut Durgun - Aşkınla Yansın Allah'ım 03:00
Aşkınla Yansın Allah'ım
Mahmut Durgun -Dermana Geldim 05:34
Dermana Geldim Ey Resul derman sendedir, Bu bir çareye aman ver, Günah deryasına daldım, Benim halim perişandır. Medine şehrine vardım, Nur Muhammed"i aradım, Ey dertlilerin tabibi, Kimsesizlerin sahibi, Ey gönüllerin sultanı, Ravzana dermana geldim. *** Ey Resul derman sendedir, Bu bir çareye aman ver, Günah deryasına daldım, Benim halim perişandır. Ben sana ümmet olmadım, Huzurunda perişanım, Hata benim, günah benim, Yoktur bir gün amelim, Sendedir benim ilacım, Ey benim şahım, sultanım. Ey Resul derman sendedir, Bu bir çareye aman ver, Günah deryasına daldım, Benim halim perişandır. Ey yetimlerin sahibi, Hasta gönüller tabibi, Ne olur bir dua eyle Ey benim şahım sultanım, Aşkınla yanıp kül olsun, Bu bedenim, cismim, canım. *** Ey Resul derman sendedir, Bu bir çareye aman ver, Günah deryasına daldım, Benim halim perişandır.
Mahmut Durgun - Ölüm Var 06:54
ölüm Var Ölüm vardır bilirsin Neden tevbe etmezsin Her günahı işlersin Ölüm vardır ölüm var Hazırlanır teneşir Suyun hemen ısınır Kefeninde biçilir Ölüm vardır ölüm var Koyarlar kara yere Yoktur başka bir çare Hak rızası sermaye Ölüm vardır ölüm var Hazırla sen kendini Ölüm gelmezden emi Gözet hakkın emrini Ölüm vardır ölüm var Azrail gelir sana Ruh bedenden çıkınca Kıyamet kopar anda Ölüm vardır ölüm var Musallaya koyarlar Namazını kılarlar Yola revan ederler Ölüm vardır ölüm var Münker nekir görünür Anda işin bitirir Tek çare amelindir Ölüm vardır ölüm var Mesud ölmeden evvel öl Ki hakkı hukuku bil Zulümettir kalu kil Ölüm vardır ölüm var Hazırla sen kendini Ölüm gelmezden emi Gözet hakkın emrini Ölüm vardır ölüm var
Mahmut Durgun - Mersin Hayranınım 03:46
Mersin Hayranınım
Mahmut Durgun - Mevlüt Doğum 11:23
Mevlüt Doğum

MAHMUT DURGUN KİMDİR?

Mahmut Durgun

Mahmut Durgun Şarkıları Albümleri:

Cano - Dünya Kimseye Kalmaz (2015), Ölüm Var (2015), İlahiler / Yar Geylani, Vol. 2 (2009), Ay Dahi Güneş Dahi (2007), İlahiler (2007)