Hoşgeldiniz!

Özcan Deniz Şarkıları

ÖZCAN DENİZ ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Özcan Deniz - Dön desem 04:32
Dön Desem
Ozcan Deniz -Illallah 03:55
Illallah
Demet Akalın - Nasip Değilmiş Teaser 00:28
Nasip Değilmiş Yangın her aşkın yolu sevdim gördüm Gözlerin karanlık kuyu düştüm öldüm Ahh gönlün şimdi başka yâre mesken Ahh el çekmiyor kara sevda benden Sen hangi elde sevda olup açtın Ben karlı dağlar misali yalnızım Yok bir sitemim hayatta her şey kısmet Soldu gençliğim ömrümü aşkla ziyan ettim Ağla gönlüm nasip değilmiş vuslat Rahat uyu yâr sana hakkımı helal ettim (Rahat uyu yâr sana hakkımı haram ettim)
Özcan Deniz - Amanın Aman (1993) 04:32
Amanın Aman Ah sevgilim sana nasıl anlatayım Bendeki bu aşkı yalnız taşıyamam O bakışındaki sihire büyüye Dünyaları verseler değişemem aman Ah sevgilim sana nasıl anlatayım Sendeki bu tadı hiçbir şeyde bulamam Dokunuşuna kokuna alıştım işte Yalnızlığın aleviyle yanarım ben aman Ağlama deme bana ağlarım işte Amanın aman sensizliğe dayanamam Amanın aman gidersen yaşayamam Sensiz bu şehir bana cehennem olur Yanarım yokluğunla yok olmaz aman
Özcan Deniz Ft. Fahriye Evcen - Sen Yarim İdun 02:45
Ft. Fahriye Evcen Sen Yarim İdun Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop sen gülüm idun , sevduğum idun , söz vermiştuk ölümüne sen benum idun.! alnumuza yazildi yar bu kara yazi söz vermiştuk tutamaduk biz sözumüzü. bedduam olsun beni hiç unutmayasun ölene kadar sevduğum yarsız kalasun unutamam artık seni hep seveyrum senun içun senun içun yar öleyrum.. sen yarim idun , sevdalim idun , ölesiye sevdum seni her şeyum idun.. kader böyle ayirdi bak yollarimizi ne yapalum kuramaduk yar yuvamuzi görüyorum bu aşk beni senide yakar ayrı düştük seninle yar sonsuza kadar Söz-Müzik: Yasemin Yıldız
Özcan Deniz - Sevdim Ağam 04:41
Sevdim Ağam
Özcan Deniz))bi Dudaktan Remix 04:18
Bi Dudaktan özcan deniz))bi dudaktan remix
Özcan Deniz -- Geçmiyor Günler 05:27
Geçmiyor Günler özcan deniz'in eski kliplerinden biri...
Özcan Deniz - Yalan mı 05:44
-Yalan Mı-- Seninle yıllar yılı kadere karşı durdum Bu sevda denizinde demek bizde boğulduk Kaç gece sabahladık uykulardan uyandık Bu yağmurlu gecelerde boş yere mi Islandık Senin için ağladım yalan mı yalan mı Diz çöküpte yalvardığım yalan mı yalan mı Gençliğimi harcadığım yalan mı yalan mı Yalanmış meğer Boş yere harap ettin kalbimdeki yerini Sen vurdun yüreğimi sevda ümitlerimi Kaç gece sabahladık uykulardan uyandık O yağmurlu gecelerde boş yere mi ıslandık Benim yaralı kalbim Güneşin battığı yer Bakışların ışık olsun Bana biraz ümit ver Soframda ekmeğindim Dudağımda yemindin Hani yıllar geçse bile Sen yalnızca benimdin Senin için ağladığım yalan mı Senin için yalvardığım yalan mı Sabahlara kadar uyumadım yalan mı Gençliğimi harcadığım yalan mı Ne olur söyle
Özcan Deniz-_-Ah O Gözlerin 05:11
Ah O Gözlerin özcan deniz-_-ah o gözlerin

ÖZCAN DENİZ KİMDİR?

Özcan Deniz

Özcan Deniz, 1972 yılı, Ankara doğumlu ses sanatçımızdır. Aslen Ağrılı ve Kürt kökenli olan Özcan Deniz, yönetmenlik ve bestecilik ile de uğraşmaktadır. 5 yaşındayken ailesiyle birlikte Aydın’a yerleşen Özcan Deniz, okumayı bırakıp müzikle uğraşmaya karar verdi. İlk şarkılarını söylemeye başladığında 13 yaşındaydı. Şarkı söyleyerek aynı zamanda ailesinin geçimine de katkı sağlamaya başladı. 17 yaşından sonra İstanbul’a geldi ve burada bazı yerlerde şarkı söylemeye devam etti. İlk albümü “Yine Beni Ağlattın” adlı çalışmasını Yaşar Yağmur ile tanıştıktan sonra çıkarmış oldu. 18 yaşına geldikten sonra Almanya Münih’e yerleşti ve orada da Hilmi Topaloğlu ve Mahsun Kırmızıgül ile tanıştı. İkinci albümünü ise bundan bir yıl sonra “Meleğim” ismiyle piyasaya sürmüştü. Bu albümü onun ilk şöhretini yakalamasını sağladı.

Özcan Deniz, sinema ile ilk buluşmasını Memduh Ün’ün Ona Sevdiğimi Söyle adlı filmiyle yaşamıştır. Bu deneyiminin ardından 1995 yılında vatani görevini yapmaya giden sanatçı, “Yalan mı” albümü ile muhteşem bir dönüş yapmayı başarmıştır. Bununla birlikte, aynı adı taşıyan dizi ile de televizyon izleyicilerinin karşısında çıkmıştır.

Özcan Deniz şarkıları, gittikçe artan bir popülariteye sahip olmuşken, şarkıcımız sırasıyla; Çoban Yıldızı, Aslan Gibi, Leyla, Ses ve Ayrılık, Hediye, Sevdazede albümlerini çıkarmaya devam etmiştir. Özcan Deniz dinle, arama motorlarının albümlerin çıktığı yıllarda en çok rastladığı cümlelerden birisi olmuştur. Tüm bu albümler kapsamında Özcan Deniz şarkıları, her yıl en çok dinlenenler arasına girmeyi başarmıştır. Özcan Deniz klipleri de, şarkılarıyla birlikte çok konuşulmayı başarmıştır. Özcan Deniz Kalp Yarası klipindeki başarısını bu duruma örnek gösterilebilir.

Müzik kariyerinin yanı sıra film sektöründe de çok önemli yere sahip olan Özcan Deniz, çok tutulan çalışmalarda yer almıştır. Özcan Deniz filmleri arasında en meşhur olanları, Asmalı Konak, Neredesin Firuze, O Şimdi Asker, Evim Sensin sayılabilir. Evim Sensin filmiyle birlikte sen yârim idun şarkısı da gündeme gelmiş, böylelikle Özcan Deniz, film sektöründe de müzikteki başarısını konuşturmuştur. Özcan Deniz hayatı, anlatılırken değinilmesi gerekilen en önemli noktalar, bunlardır.

 

Şarkıları ve oyunculuklarının yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesinde de yer alan Özcan Deniz, başarılı bir sanatçı olmanın yanı sıra duyarlılığını da koruyan bir isimdir. Özcan Deniz biyografisi diğer biyografilerden en belirgin olarak bu şekilde ayrılabilmektedir.

Özcan Deniz Şarkıları Albümleri:

Yalan Mı? (2014), Ses Ve Ayrılık (2014), Hediye (2014), Çoban Yıldızı (2014), Sevdazede (2014), Aslan Gibi / Dokunma (2014), Hadi Hadi Meleğim (Amanın Aman) (2014), Merakımdan - Single (2012), Bi' Düşün (2012), Sevdazede (2009), Hediye (2007), Ses Ve Ayrılık (2004), Asmalı Konak (Hayat Film Müzikleri) (2003), Leyla (2002)