Hoşgeldiniz!

Sansar Salvo Şarkıları

Sansar Salvo Yeni Şarkısı

Sansar Salvo Tüm Şarkıları Dinle

Sansar Salvo - Bombalar Hedef Bulur 04:08
Sansar Salvo - Bombalar Hedef Bulur 639 izlenme - 4 hafta önce
Sansar Salvo - Hey 03:00
Sansar Salvo - Hey 8.614 izlenme - 4 ay önce
Sansar Salvo - Feat. Şanışer - Yarın Ölümü Beklemek Yerine 04:32
Sansar Salvo - Feat. Şanışer - Yarın Ölümü Beklemek Yerine 6.049 izlenme - 8 ay önce
Sansar Salvo - Dum Taka Dum 03:09
Sansar Salvo - Dum Taka Dum 133.939 izlenme - 3 yıl önce Nakarat: Dum taka dum bunu bir daha duy Hasetle yürümek en kötü huy Kendine el uzat kendini duy Duy bunu duy. Kendini bul Bölüm 1: Şeytan hain, insan alim ve de Sevgi daim, nefret andır Hayat yükseltir, günü alçaltır Kimi zaman herkes alçaktır Oyunu değiştirmez oyna oyunu Yastığımızda bırakmakla sorunu güçlü olunur Korku boğumu. Korku dolu gecelerin ufku bu Güneş doğar, sıcak zaman Sarılır sana kaybetme dur Değişir zaman, değişik tamam Sana sarılanı kaybetme dur Gelişir inanç, gelişir inan Gerilir insan kimi zaman tamam da Sen bunu yenip de yerine otur Hırsını yenip de kendini bul Nakarat: Dum taka dum bunu bir daha duy Hasetle yürümek en kötü huy Kendine el uzat kendini duy Duy bunu duy. Kendini bul Bölüm 2: Şansını fazla zorlamadan yürü Bugün esastır düşünmeden dünü Beynini akışına bırakamayan sürü Ya düşer bir şeye ya da düşmanı görür seni Anla beni Negatif, pozitif enerjiler gibi Kimi bakışlar bıçak biler gibi Kimisi şeytanı yanına diler gibi Garip… Hani tabip arıyorsun Ama bulamıyorsun benim ifade yolunu Arayışım gibi Herşey senin için dediğim gibi Yolunu açması, yoluna çıkması Tamamen senin bileceğin iş Yolunu yapması, yolunu yakması Sonunda kaderini belirleyiş Nakarat: Dum taka dum bunu bir daha duy Hasetle yürümek en kötü huy Kendine el uzat kendini duy Duy bunu duy. Kendini bul Bölüm 3: Kafamın sıkıştığı an; bu andır Yarına saldır. Kendini kandır Zamandır, ettir, paradır, candır Zamanı bir gelir hepsine saldır Boş ve sıkıcı. Bitmesi çok acı Acımı anlar mı para babaları Ya da sadaka mı? Sadakati vermeyen Kolpaların bu satır, tamamdır Ortada salın, üstüne alın Bak sana kalın bu açıkta kalır Gözyaşı? Hayır. İşbaşı? Tamam Dedik ya, aşacak kendini bulan Şeytana bulaşan kendini bulur mu? Kapalı bir kutuda ve tam orada durur mu? İnsana bulanan tam insan olur mu? Kapalı bir kutuysa tam orada bulun Nakarat: Dum taka dum bunu bir daha duy Hasetle yürümek en kötü huy Kendine el uzat kendini duy Duy bunu duy. Kendini bul Dum taka dum bunu bir daha duy Kendine el uzat kendini bul Dum taka dum bunu bir daha duy Kendine el uzat kendini duy Duy bunu duy. Kendini bul.
Sansar Salvo - Zamanla Dans 04:04
Sansar Salvo - Zamanla Dans 36.846 izlenme - 2 yıl önce Ayıp denen bir şey var Bu basic hasta bakıcı çok mu çekici Yeni bir özgüven ritimle buluşur Geri döner ve konuşur iblis Hepsi habis sanki konuşup aklı dört dönerken yolumdan erken Durun çok erken insanların şu yüzleri ucuzluktan aynen İşe yaramaz ibneler de sokaklarda bazen İşe yaramaz ibneler de sokaklarda aynen Ekibin eküri değil yaverin de boş fakat çok hoş Bak bu bir savaş çağrısı koşuyolunda koş Çoğu yolunda boş atıyoruz işte taş Yok düşünce sistemimde koyuverince baş Sorunlarımı aş Bak bakan yalan söylüyor son durum bu kaç E pardon bir kaç satırla son tahlilde maç Aç elini kolunu yok huzur başımda baş Nakarat x2: Yakında Sans! yani salmadık tamamen Zamanla dans bizler hep bu yerde aynen Herçeklerin yansıdığı can sıkıcı yerde loş Bu çok hoş bu çok hoş Şimdi bak bu hiphop ergenlik atlatır Yapamayanı yardırır sınıfta kaldı Kıs sesini öyle bir savaş ki hep dışında kaldığın Hep duyarlı davranırken hep keyfine baktığın Hep aynı sandığın içinde kaldı hatıraların Ve tüm yalanların unutuldu zamanlaman hep hatalı Hep kralcı korkak Çünkü korkak olmanın yolu akıllı olmak Ortalıkta manyaktan bol ne var dedim kendime Ve deva buldum derdime de hakim oldum kendime ee Hakim ol bir kendine ne sen düşünce bak kime ne Hayat güzel yine bak şu bütün güzelliğe Düşün ki aynadaki senin leşin yaşın bulmuş otuzbeşi İşin batmış eşin şimdi eski eşin E veya çalışalım peşin insanlar ordadır kesin Ve tabi sırları vardır senin kadar rezil Nakarat x2: Yakında Sans! yani salmadık tamamen Zamanla dans bizler hep bu yerde aynen Gerçeklerin yansıdığı can sıkıcı yerde loş Bu çok hoş bu çok hoş Hey yo millet ünvan peşinde Deşti peşpeşe doğruyu önce kendi içinde Bir harbe kar diyen de var hesap var diyen de Söyle insanlar niyeyse böyle bir yerde işinde Sansi Salvo kafiyesi yine şeytan taşlamış Kendisinden başka amacı olmayanlar anlamış Bu yarına kalmamış bir iş bu umudu kalmamış Bir baş değil yeterli mi iyi Yok yeterli değil Gerçekleri hep sıkıntı intihara meyil değil Ama bu niyeti milletin hep arattırıyor illeti Gazetelerde her gün millet okuyor yeni bir cinneti Ne milyonlarca dinlenince ne değişti ne İşim hep gelişti ve stilim yüksek kalibre Aklı almaz arsızın yani şu an nerde akıl almaz arsızım Yani şu an bende Nakarat x2: Yakında Sans! yani salmadık tamamen Zamanla dans bizler hep bu yerde aynen Herçeklerin yansıdığı can sıkıcı yerde loş Bu çok hoş bu çok hoş
Sansar Salvo - Promilli Sohbetler 02:58
Sansar Salvo - Promilli Sohbetler 155.543 izlenme - 4 yıl önce
Sansar Salvo - Yazmak Lazım 00:15
Sansar Salvo - Yazmak Lazım 4.035 izlenme - 1 yıl önce
Sansar Salvo - Pusulam 01:52
Sansar Salvo - Pusulam 39.435 izlenme - 3 yıl önce
Sansar Salvo - Ağır Roman 03:23
Sansar Salvo - Ağır Roman 163.663 izlenme - 9 yıl önce
Sansar Salvo - İntikamın En Tatlı Hali 03:28
Sansar Salvo - İntikamın En Tatlı Hali 27.834 izlenme - 3 yıl önce
Sansar Salvo - Şansın Dönerse 01:50
Sansar Salvo - Şansın Dönerse 43.570 izlenme - 3 yıl önce Kulaç kulaç gelip geçer hayatın Ederin kaç damla gözyaşı kadar? Nehir gibi yaşam akan suyu aşan Aşınmış yürekle yarına koşar Sen de tam olarak bunu başar Kimi kader insan yanlışı yaşar. Ölüm kadar umursamazsan hayatını Her geçen gün yanlışa paşadır. Ama yaşatır hayat senin gibisini de Olması gerekenin tam tersine! Tak maskeni, bak keyfine, herşey sakin En büyük zaafiyet güvenmek ve gülmek çoğu zaman en büyük hüner. Ateşim var bide kılıcımı döven Ve şansım dönerse kılıcına güven. Kusura bakma ama bi stopu bulamadın Şoförü kovamadın taklaya getiren, Bana bi denden di kendini bitiren Sonumuzu getiren, etimi çürüten Elimi kesen eli ben kesemedim bu neden Kafayı yiyecem, kafayı yediğin gibi Bu hayat dediğim gibi, bi bunu bilecen Eceli arar eceli gecenin bi yarısı Sokağa sakalı bırakırım ben o arada Kendini bitiriyo insanların bi yarısı Yasını nasıl tuttu yazılan o zaman? Toprağım bi uyan, benim gibi bi utan Ego mu seni tutan, egomu yere atan? Atımı batıya süremem orada batığa bat Yalan atar hayat, yatağa yat.
Sansar Salvo - Eğer Ki Bir Gün 03:16
Sansar Salvo - Eğer Ki Bir Gün 48.447 izlenme - 4 yıl önce
Sansar Salvo - 24.Şarşör 02:55
Sansar Salvo - 24.Şarşör 41.914 izlenme - 3 yıl önce
Sansar Salvo - Kendime Not 02:52
Sansar Salvo - Kendime Not 36.581 izlenme - 3 yıl önce Kendime not... Ha... Aklımın benden ve kaderden istediklerinin derinliği. Değindiğim tüm konular o kadar derin değil. Yukardan aşağı bir ipe tutunup inmek gibi... Cehennemi görmek gibi bazen. Bazen deliliğim. Benim dengesizliğimin sebebi dünyanın kusurları. Yarının belirsizliği, zamanın oyunları. Dengi olmayan bir döngü, tarafı olmayan bir savaş. İçinde kendinle barışmaya ulaş. Sans, beni duyuyorsan haksızlığa bulaşma. Şeytanla uğraşma, akışına bırak. Bulanık yüzünü günü gelince gösterir ama sakın korkma çünkü o gerçek değil, o işler kolay değil. Dünya hep nanay değil ama sen fazla takma. Tam şu anda yaşadığımız şu anı yakala. Kapılma masala. İçki masada. Sakın yorulma... Deliliğin elini tutup gerileyim ve vurayım. Anlayış gösteremiyorsan senin (-) koyayım. Dur. Beş dakka durayım. İnan, gökyüzünden ineyim. Şöyle bir düşününce ben bende değilim. Senin içindeki korkunun başka yöne çekilmesi. Yorgunluğun gelişmesi, yaşlılığın ateşkesi, enerjinin düşmesi, Azrail'in öpmesi. Gerekmiyorda görmesi seni böyle sevenlerin. Yorgunluğun basması, dinginliğin hastasıyız veyahut ruh hastası. Rap'in çilekli pastası. Sen kendini çözmeden ben ne hastalıklar çözdüm, ne gidenler gömdüm.. Tam giderken. Aslına bakarsan Sans, sende iyi bilirsin çözülmemişi çözmeyi. Beraberliğimiz dirilsin. Biraz kafan dinlensin sonra tekrar konuşuruz. Bir mezarda bir Araf'ta bir de Hak'ta buluşuruz.
Sansar Salvo - Sigara Yanınca 03:05
Sansar Salvo - Sigara Yanınca 21.975 izlenme - 4 yıl önce
Sansar Salvo - öldü Sanma 04:23
Sansar Salvo - öldü Sanma 83.706 izlenme - 8 yıl önce
Sansar Salvo - Son Sigara 01:27
Sansar Salvo - Son Sigara 59.331 izlenme - 8 yıl önce
Sansar Salvo - 34 Drami 02:58
Sansar Salvo - 34 Drami 59.065 izlenme - 8 yıl önce
Sansar Salvo - Rahat Ol 03:07
Sansar Salvo - Rahat Ol 54.010 izlenme - 8 yıl önce
Sansar Salvo - Ne Kadar Umrumda 03:38
Sansar Salvo - Ne Kadar Umrumda 448 izlenme - 1 yıl önce