Hoşgeldiniz!

Sansar Salvo Şarkıları

Sansar Salvo Yeni Şarkısı

Sansar Salvo - Kolay Para 03:22
Sansar Salvo - Kolay Para 388 izlenme - 2 ay önce Şehinşah Verse : Rap kalıbına sığmam ben, tahkibde bi neferim gölgem, melodimi dilime doladım , ölümüne mücadelem sahnem, cennet elalem , bilmez beni ben bilmem, yeniden kindar yeniden inkar et beni var et, madem derdime derman nigga sabretmeli bedenim yeniden, okudum kendi duamı kendime, küfür oldum yalanıma kefil oldum. delil oldum yalanıma temel ol, bunca seneme yemin olsun boynum, hey kaybederim geçmişi tümden, garbına şehinşah küller dökülecek umudumuz, omuz omuza dayandı bu sansar ve de ben. Kolay para kolay dostu buldurur, kolaysa dostunu bul sorun budur, kolonya gibi tek kullanımlık arkadaşına dostum deme sevgini ver, geri ver güvenimi kırılan kalbimi, gömülenleri ver , tatmini imkansız eylemlerime seferler düzenleyen gemileri ver hadi geri ver ! of ! kaleme metanet bekleyen meleklerime cevap ver ! görmeyen gözlerime şifa ver ! sonu gelmeyen günah defterime sevap ver ! sönmeyen bu güneş öldü [ çaresiz ] söylenen şarkı durdu [ maalesef ] görmesin cihan ömrümü çaldı , siyah rengi selam etmeyi kesti ! Nakarat ( Sansar ) : Bu dumanlar içime işler, o anılar yüreği dişler, gözlerim kör dostta nankör, Savaşa gittik Doldu Şarjör ! (x2) Sansar verse : Babam yanar cehenneminde hemde en dibinde, yalan kırar kitapları rengi beyaz değil, olan biten nedir bilinmez düğüm çözülmez, satırlarını karalayan adam görülmez, Silahımı aldım şarkımı yaptım, farkımı anlamadı hiç bi kimse, ölümüne saldırdım hep yardırdım, dalgınlık var gözlerde , dargınlık var yüreğimde. salgınlık sevgi selinde , durgunluk buharlı gözde, şarkımı buldum duygulu sözde. Olmadı böyle ellerim boş, bir duman aldı oldu sarhoş. Bulunduğum yer biraz nahoş, soranda varlar kalbim bomboş, Şehinşah ve Ben ölümden beğen, ölümünü gün dönümünü göremeden öldük ! Nakarat ( Sansar ) : Bu dumanlar içime işler, o anılar yüreği dişler, gözlerim kör dostta nankör, Savaşa gittik Doldu Şarjör ! (x2)

Sansar Salvo Tüm Şarkıları Dinle

Sansar Salvo - Nedense (feat. Koray Avcı) 03:55
Sansar Salvo - Nedense (feat. Koray Avcı) 16.247 izlenme - 4 hafta önce
Sansar Salvo - Kalbimi Koydum Ortaya 03:00
Sansar Salvo - Kalbimi Koydum Ortaya 2.917 izlenme - 2 ay önce
Sansar Salvo - Bombalar Hedef Bulur 04:08
Sansar Salvo - Bombalar Hedef Bulur 11.351 izlenme - 4 ay önce
Sansar Salvo - Feat Ceza - Hedefini Bul 03:54
Sansar Salvo - Feat Ceza - Hedefini Bul 2.078 izlenme - 2 ay önce
Sansar Salvo - Nedense 03:55
Sansar Salvo - Nedense 1.735 izlenme - 2 ay önce Kamufle verseü : Gurur tablosu bu şehrin intihar ettireninden ve ikamet ettiğin bu yeri ifşa ettirenim ben. Yelkovanım akrebim en zehirlisinden, nesilden nesile kontrol elimde olur sense çekingen. Buruk bir gün yaşatır sana bütün belkiler gözünde vizyona girmiş o sinemaskop belgeler, olanak yok sana dünden o kalan keşkelerle yaşamayı öğren şimdi kesik bileklerle sen. 24 Saat huzur zor eğer izlemiyorsan karşı koymak gerek evlat bunu istemiyorsan hissediyorsan bir şeyler sonra kitleniyorsan kaç emin olduğun şeyler senden hemen gizleniyorsa. Senin en nişan tabutunun başındakiler ve ölüm ömründe alabileceğin en büyük vaad. Elinde sonunda sınar seni bir varlık sabır taşın hala sağlam geçer 24 saat Tuzak dolu günler uzar yolu görmek imkansız bu hayat eşittir 24 saat Tuzak dolu günler uzar yolu görmek imkansız bu hayat eşittir 24 saat (24 saat) unutuldun belki unutuldun bugün düşünden kovuldun bugün keramet yarınlarda. Sansar Salvo verseü : Bakışları yorulmuş bir insan topluluğu, şehrin hızının yorgunluğu, soğuğun solgunluğu, insanların durgunluğu, bir o kadar gerginler ölümün nezlin de hepsi değersizler. Nedense bende bir heyecan, anca inceledim aynadakini tam 5 dakikada ve tam bu 5 dakikada bir sürü insan doğdu bir sürü insan öldü bir sürü insan o arada ağladı ve güldü. Beynimin kasılması cinnetin yaşanması umutsuzluğa kapılmam onların kazanması, nefsimin kaybetmesi bu hastalığın sarısı beynimin diğer yarısının zoru başarması. İşte böyle 24 tane saat geçti. Kimisi işine gitti kimisi işini bildi, içimde içlenen bir yerde eskilerden kalan büyük bir savaş bitti alkolikler içti Tuzak dolu günler uzar yolu görmek imkansız bu hayat eşittir 24 saat Tuzak dolu günler uzar yolu görmek imkansız bu hayat eşittir 24 saat (24 saat) unutuldun belki unutuldun bugün düşünden kovuldun bugün keramet yarınlarda.
Sansar Salvo - Hey 03:00
Sansar Salvo - Hey 9.501 izlenme - 7 ay önce
Sansar Salvo - What's Up 02:52
Sansar Salvo - What's Up 794 izlenme - 2 ay önce
Sansar Salvo - Vah Vah 03:00
Sansar Salvo - Vah Vah 663 izlenme - 2 ay önce Sansar Salvo verse: Kadıköyü, Bakırköyü, İzmiri ve Ankarası Edirneden Ardahan'a Türkiye'de rap çabası(ne var leen!) Küfrederim az yalasın(?) Türk Rap'inin yüz karası Fanlarınız kovalasın, internette karalasın Sen bi denyosun ve abi bunun bana yaraması Mümkünatı varsa gidip yine dava açın Hayvan gibi reklam yaptım! sağolasın Ortam ısındıysa şimdi asıl konuya gelelim Mixlerim yeterli değilse de listede ensendeyim Antalya konserinde benden imza isteyin Maksat adet yerini bulsun kız arkadaşımı dissliyim "Adrenalin" kadar içten bi albüm kaydedin, Çünkü neden söz ettiğini anlamıyoruz örneğin "Seramoni Efendisi!" yeraltının görkemiyim Ölürsem de "Öldü Sanma" ölmemeyi öğrenirim Nakarat x2 (Rapozof) Hep kanıyormuş yarası Dokunmayın kanasın yarası Üzüldük haline vah vah vah vah Okumayın aynı nakaratı! Rapozof verse: Aşk yok havada kan kokusu var Harakiri zamanı 3x16 bar 34 bize dar, gözüm kara ben kindar Sözünden bi cacık olmaz özün hıyar Rapin fevkalade değil feyk'alade Absürdsün lale seni almıyorum kaale Sana abi demezler çünkü ablalık var Bu derin denizde çeşit çeşit balık var Bana bi' şart koşma ben katil bi' shark gibiyim Cinnetin eşiğindeyin, karındeşen Jack gibi Akıllı dur it! Biz güven timi Ahval sakat(?) Pit, Sansi çek pimi Sabah akşam ayıplar, sabah akşam. Ayıp! Sabah akşam bayıklar, sabah akşam kayıp Çakınca çakmağı kendine gelirsin Elinle ilişkinde bile söz sahibi değilsin! Nakarat x2 (Rapozof) Hep kanıyormuş yarası. Dokunmayın kanasın yarası. Üzüldük haline "vah vah vah vah.." Okumayın aynı nakaratı! Pit10 verse: İstediğin gibi savaş galibim her daim, Uğraştırmaz silahlar safi tiner katilin, Yıkılmamış rolü yapan sahici hercai, Tek başına değilsin sahibin her cani. Şafak söktüğünde sahne biter, paydos, İstediğimi getir bana katkıyı ver, kaybol, Kabuslar yorar seni ... af yok, Attığım her adımda kalbe iner balyoz, Aklım tüm kimyasal bombalardan üstündür, Duvar parçalarken yumruk, güçlüydü, Acil durum alarm çalar uyumak yok üç gündür, Yumruklarını parçalarken duvar, müşkülsün. Üstüme yönelen saldırı kırılır, Kalkana kan akar kaldırın kılıcı, Basınçlı darbeler gardını yıkıcı, Yüzünde raks eder kaldırım ısısı. Nakarat x2 (Rapozof) Hep kanıyormuş yarası. Dokunmayın kanasın yarası. Üzüldük haline "vah vah vah vah.." Okumayın aynı nakaratı!
Sansar Salvo - Şimdi Şans 03:24
Sansar Salvo - Şimdi Şans 548 izlenme - 2 ay önce Nakarat: Şimdi sans ,şimdi sans Şimdi bak , şimdi sans Şimdi sans ,şimdi bak (Şimdi bak şimdi sans) 2x 1. Verse; Harcanan zamana pür, dikkat Bütün hakikat yeraltında bitmesi ne tosun denizdesin duman olup göklerdesin ne de ve de bu bi kurala uyamayan ayarı bozuk ama kapana kısılalı kafadan kurtulalı az zaman geçen bir delip geçer gün gelir seçer gün gelir seker hedeften ama bi bakalım akarı varmı? Varsa o zaman yeni bir hip-hop kaydı şimdi sans kıçında bak açıp da bak günaydın kimisi çok oldu baktı zamanında salvo bodrum katında base'inde çoğuda ifritlenen nezlinde bol günah yakan bir mc' ile ağır damardan ruh kararmadan çıkar kiminde ve kendisinde ve nedense rap mi saim sohbet lazım beat müsait kasvet lazım ruh musait düşman lazım sik müsait arafa varırsan tek vesait salvo sansa kitap misali sansi sansken açıldı perden düştü masken hemde resmen hemde hepten belki bu bendeki bencillikten belki aynen. Nakarat; Sansi salvo kafiyesi şimdi sans, Şimdi sans kinayeyi atlamaz Şimdi bak şimdi bak şimdi Sans e şimdi sans. Sansi salvo kafiyesi şimdi sans Şimdi sans kinayeyi atlamaz Şimdi bak şimdi bak e şimdi Bak ve şimdi bak. 2. Verse; Hadi açık olalım ve arabamı alıymmı alayına koyyım dur olayına koyuyım dur kolayına kaçıyım işin , işin peşin ve dünya böyle ve herkes rezil her şey besin her kez besin ve herkes sesimizi ezberlesin , hevesimi pes edene enjekteyim ritmin üstünde ben ipteyim sen kelimeysen ben cümleyim ayrıca her gece günümdeyim inadına düşmana gülümseyip kitabına uygun lirik değil bu ben deki blink bu aslen adamına bazen güvenenip as ver kimisine kasten kimisine zaten birisine aynen birisine a , a... Rap güvenimi verir insanlar korkumu yok eder ayrıca sistem çerçevesinde neslimde zevkin değerinde sadece mevcut zamanda uzak ama sonuçta kazanıcak (kazanıcak) bazen kalleş kaçıcak uykum gibi naber kahpe sonuçta yok oluşu tadıcak naber züppe sonuçta bu sorunu yaratıcaksa aşnalı vişne yeni bi sayfa açtım kapanmaz filmini izle hatanı gizle (şafağımı gizle). Nakarat; Sansi salvo kafiyesi şimdi sans, Şimdi sans kinayeyi atlamaz Şimdi bak şimdi bak şimdi Sans e şimdi sans Sansi salvo kafiyesi şimdi sans Şimdi sans kinayeyi atlamaz Şimdi bak şimdi bak e şimdi Bak ve şimdi bak.
Sansar Salvo - Öğretecek Zaman 02:50
Sansar Salvo - Öğretecek Zaman 514 izlenme - 2 ay önce
Sansar Salvo - 404 03:25
Sansar Salvo - 404 494 izlenme - 2 ay önce
Sansar Salvo - Suvari 03:33
Sansar Salvo - Suvari 433 izlenme - 2 ay önce
Sansar Salvo - Çeşitli Talepler 04:19
Sansar Salvo - Çeşitli Talepler 394 izlenme - 2 ay önce
Sansar Salvo - Kolay Para 03:22
Sansar Salvo - Kolay Para 388 izlenme - 2 ay önce Şehinşah Verse : Rap kalıbına sığmam ben, tahkibde bi neferim gölgem, melodimi dilime doladım , ölümüne mücadelem sahnem, cennet elalem , bilmez beni ben bilmem, yeniden kindar yeniden inkar et beni var et, madem derdime derman nigga sabretmeli bedenim yeniden, okudum kendi duamı kendime, küfür oldum yalanıma kefil oldum. delil oldum yalanıma temel ol, bunca seneme yemin olsun boynum, hey kaybederim geçmişi tümden, garbına şehinşah küller dökülecek umudumuz, omuz omuza dayandı bu sansar ve de ben. Kolay para kolay dostu buldurur, kolaysa dostunu bul sorun budur, kolonya gibi tek kullanımlık arkadaşına dostum deme sevgini ver, geri ver güvenimi kırılan kalbimi, gömülenleri ver , tatmini imkansız eylemlerime seferler düzenleyen gemileri ver hadi geri ver ! of ! kaleme metanet bekleyen meleklerime cevap ver ! görmeyen gözlerime şifa ver ! sonu gelmeyen günah defterime sevap ver ! sönmeyen bu güneş öldü [ çaresiz ] söylenen şarkı durdu [ maalesef ] görmesin cihan ömrümü çaldı , siyah rengi selam etmeyi kesti ! Nakarat ( Sansar ) : Bu dumanlar içime işler, o anılar yüreği dişler, gözlerim kör dostta nankör, Savaşa gittik Doldu Şarjör ! (x2) Sansar verse : Babam yanar cehenneminde hemde en dibinde, yalan kırar kitapları rengi beyaz değil, olan biten nedir bilinmez düğüm çözülmez, satırlarını karalayan adam görülmez, Silahımı aldım şarkımı yaptım, farkımı anlamadı hiç bi kimse, ölümüne saldırdım hep yardırdım, dalgınlık var gözlerde , dargınlık var yüreğimde. salgınlık sevgi selinde , durgunluk buharlı gözde, şarkımı buldum duygulu sözde. Olmadı böyle ellerim boş, bir duman aldı oldu sarhoş. Bulunduğum yer biraz nahoş, soranda varlar kalbim bomboş, Şehinşah ve Ben ölümden beğen, ölümünü gün dönümünü göremeden öldük ! Nakarat ( Sansar ) : Bu dumanlar içime işler, o anılar yüreği dişler, gözlerim kör dostta nankör, Savaşa gittik Doldu Şarjör ! (x2)
Sansar Salvo - Şansı Zorlama 05:12
Sansar Salvo - Şansı Zorlama 360 izlenme - 2 ay önce
Sansar Salvo - Kaz Dağları 03:52
Sansar Salvo - Kaz Dağları 231 izlenme - 2 ay önce
Sansar Salvo - Feat. Şanışer - Yarın Ölümü Beklemek Yerine 04:32
Sansar Salvo - Feat. Şanışer - Yarın Ölümü Beklemek Yerine 6.256 izlenme - 12 ay önce
Sansar Salvo - Yanlışlarımın Ortasında 02:52
Sansar Salvo - Yanlışlarımın Ortasında 215 izlenme - 2 ay önce
Sansar Salvo - Artık Herkes Belki De 03:17
Sansar Salvo - Artık Herkes Belki De 200 izlenme - 2 ay önce
Sansar Salvo - Dum Taka Dum 03:09
Sansar Salvo - Dum Taka Dum 134.385 izlenme - 3 yıl önce Nakarat: Dum taka dum bunu bir daha duy Hasetle yürümek en kötü huy Kendine el uzat kendini duy Duy bunu duy. Kendini bul Bölüm 1: Şeytan hain, insan alim ve de Sevgi daim, nefret andır Hayat yükseltir, günü alçaltır Kimi zaman herkes alçaktır Oyunu değiştirmez oyna oyunu Yastığımızda bırakmakla sorunu güçlü olunur Korku boğumu. Korku dolu gecelerin ufku bu Güneş doğar, sıcak zaman Sarılır sana kaybetme dur Değişir zaman, değişik tamam Sana sarılanı kaybetme dur Gelişir inanç, gelişir inan Gerilir insan kimi zaman tamam da Sen bunu yenip de yerine otur Hırsını yenip de kendini bul Nakarat: Dum taka dum bunu bir daha duy Hasetle yürümek en kötü huy Kendine el uzat kendini duy Duy bunu duy. Kendini bul Bölüm 2: Şansını fazla zorlamadan yürü Bugün esastır düşünmeden dünü Beynini akışına bırakamayan sürü Ya düşer bir şeye ya da düşmanı görür seni Anla beni Negatif, pozitif enerjiler gibi Kimi bakışlar bıçak biler gibi Kimisi şeytanı yanına diler gibi Garip… Hani tabip arıyorsun Ama bulamıyorsun benim ifade yolunu Arayışım gibi Herşey senin için dediğim gibi Yolunu açması, yoluna çıkması Tamamen senin bileceğin iş Yolunu yapması, yolunu yakması Sonunda kaderini belirleyiş Nakarat: Dum taka dum bunu bir daha duy Hasetle yürümek en kötü huy Kendine el uzat kendini duy Duy bunu duy. Kendini bul Bölüm 3: Kafamın sıkıştığı an; bu andır Yarına saldır. Kendini kandır Zamandır, ettir, paradır, candır Zamanı bir gelir hepsine saldır Boş ve sıkıcı. Bitmesi çok acı Acımı anlar mı para babaları Ya da sadaka mı? Sadakati vermeyen Kolpaların bu satır, tamamdır Ortada salın, üstüne alın Bak sana kalın bu açıkta kalır Gözyaşı? Hayır. İşbaşı? Tamam Dedik ya, aşacak kendini bulan Şeytana bulaşan kendini bulur mu? Kapalı bir kutuda ve tam orada durur mu? İnsana bulanan tam insan olur mu? Kapalı bir kutuysa tam orada bulun Nakarat: Dum taka dum bunu bir daha duy Hasetle yürümek en kötü huy Kendine el uzat kendini duy Duy bunu duy. Kendini bul Dum taka dum bunu bir daha duy Kendine el uzat kendini bul Dum taka dum bunu bir daha duy Kendine el uzat kendini duy Duy bunu duy. Kendini bul.