Hoşgeldiniz!

Sansar Salvo Şarkıları

Sansar Salvo Yeni Şarkısı

Sansar Salvo Tüm Şarkıları Dinle

Sansar Salvo - Nedense (feat. Koray Avcı) 03:55
Sansar Salvo - Nedense (feat. Koray Avcı) 23.402 izlenme - 1 yıl önce
Sansar Salvo - Ateş 03:25
Sansar Salvo - Ateş 1.072 izlenme - 5 ay önce
Sansar Salvo - Bombalar Hedef Bulur 04:08
Sansar Salvo - Bombalar Hedef Bulur 30.228 izlenme - 2 yıl önce
Sansar Salvo - Promilli Sohbetler 02:58
Sansar Salvo - Promilli Sohbetler 155.760 izlenme - 6 yıl önce
Sansar Salvo - Kalbimi Koydum Ortaya 03:00
Sansar Salvo - Kalbimi Koydum Ortaya 4.508 izlenme - 2 yıl önce
Sansar Salvo - Hey 03:00
Sansar Salvo - Hey 10.019 izlenme - 2 yıl önce
Sansar Salvo - Ağır Roman 03:23
Sansar Salvo - Ağır Roman 163.857 izlenme - 10 yıl önce
Sansar Salvo - Feat Ceza - Hedefini Bul 03:54
Sansar Salvo - Feat Ceza - Hedefini Bul 2.695 izlenme - 2 yıl önce
Sansar Salvo - Zamanla Dans 04:04
Sansar Salvo - Zamanla Dans 37.026 izlenme - 4 yıl önce Ayıp denen bir şey var Bu basic hasta bakıcı çok mu çekici Yeni bir özgüven ritimle buluşur Geri döner ve konuşur iblis Hepsi habis sanki konuşup aklı dört dönerken yolumdan erken Durun çok erken insanların şu yüzleri ucuzluktan aynen İşe yaramaz ibneler de sokaklarda bazen İşe yaramaz ibneler de sokaklarda aynen Ekibin eküri değil yaverin de boş fakat çok hoş Bak bu bir savaş çağrısı koşuyolunda koş Çoğu yolunda boş atıyoruz işte taş Yok düşünce sistemimde koyuverince baş Sorunlarımı aş Bak bakan yalan söylüyor son durum bu kaç E pardon bir kaç satırla son tahlilde maç Aç elini kolunu yok huzur başımda baş Nakarat x2: Yakında Sans! yani salmadık tamamen Zamanla dans bizler hep bu yerde aynen Herçeklerin yansıdığı can sıkıcı yerde loş Bu çok hoş bu çok hoş Şimdi bak bu hiphop ergenlik atlatır Yapamayanı yardırır sınıfta kaldı Kıs sesini öyle bir savaş ki hep dışında kaldığın Hep duyarlı davranırken hep keyfine baktığın Hep aynı sandığın içinde kaldı hatıraların Ve tüm yalanların unutuldu zamanlaman hep hatalı Hep kralcı korkak Çünkü korkak olmanın yolu akıllı olmak Ortalıkta manyaktan bol ne var dedim kendime Ve deva buldum derdime de hakim oldum kendime ee Hakim ol bir kendine ne sen düşünce bak kime ne Hayat güzel yine bak şu bütün güzelliğe Düşün ki aynadaki senin leşin yaşın bulmuş otuzbeşi İşin batmış eşin şimdi eski eşin E veya çalışalım peşin insanlar ordadır kesin Ve tabi sırları vardır senin kadar rezil Nakarat x2: Yakında Sans! yani salmadık tamamen Zamanla dans bizler hep bu yerde aynen Gerçeklerin yansıdığı can sıkıcı yerde loş Bu çok hoş bu çok hoş Hey yo millet ünvan peşinde Deşti peşpeşe doğruyu önce kendi içinde Bir harbe kar diyen de var hesap var diyen de Söyle insanlar niyeyse böyle bir yerde işinde Sansi Salvo kafiyesi yine şeytan taşlamış Kendisinden başka amacı olmayanlar anlamış Bu yarına kalmamış bir iş bu umudu kalmamış Bir baş değil yeterli mi iyi Yok yeterli değil Gerçekleri hep sıkıntı intihara meyil değil Ama bu niyeti milletin hep arattırıyor illeti Gazetelerde her gün millet okuyor yeni bir cinneti Ne milyonlarca dinlenince ne değişti ne İşim hep gelişti ve stilim yüksek kalibre Aklı almaz arsızın yani şu an nerde akıl almaz arsızım Yani şu an bende Nakarat x2: Yakında Sans! yani salmadık tamamen Zamanla dans bizler hep bu yerde aynen Herçeklerin yansıdığı can sıkıcı yerde loş Bu çok hoş bu çok hoş
Sansar Salvo - Eğer Ki Bir Gün 03:16
Sansar Salvo - Eğer Ki Bir Gün 48.491 izlenme - 5 yıl önce
Sansar Salvo - Şansın Dönerse 01:50
Sansar Salvo - Şansın Dönerse 43.561 izlenme - 5 yıl önce Kulaç kulaç gelip geçer hayatın Ederin kaç damla gözyaşı kadar? Nehir gibi yaşam akan suyu aşan Aşınmış yürekle yarına koşar Sen de tam olarak bunu başar Kimi kader insan yanlışı yaşar. Ölüm kadar umursamazsan hayatını Her geçen gün yanlışa paşadır. Ama yaşatır hayat senin gibisini de Olması gerekenin tam tersine! Tak maskeni, bak keyfine, herşey sakin En büyük zaafiyet güvenmek ve gülmek çoğu zaman en büyük hüner. Ateşim var bide kılıcımı döven Ve şansım dönerse kılıcına güven. Kusura bakma ama bi stopu bulamadın Şoförü kovamadın taklaya getiren, Bana bi denden di kendini bitiren Sonumuzu getiren, etimi çürüten Elimi kesen eli ben kesemedim bu neden Kafayı yiyecem, kafayı yediğin gibi Bu hayat dediğim gibi, bi bunu bilecen Eceli arar eceli gecenin bi yarısı Sokağa sakalı bırakırım ben o arada Kendini bitiriyo insanların bi yarısı Yasını nasıl tuttu yazılan o zaman? Toprağım bi uyan, benim gibi bi utan Ego mu seni tutan, egomu yere atan? Atımı batıya süremem orada batığa bat Yalan atar hayat, yatağa yat.
Sansar Salvo - Nedense 03:55
Sansar Salvo - Nedense 2.040 izlenme - 2 yıl önce Kamufle verseü : Gurur tablosu bu şehrin intihar ettireninden ve ikamet ettiğin bu yeri ifşa ettirenim ben. Yelkovanım akrebim en zehirlisinden, nesilden nesile kontrol elimde olur sense çekingen. Buruk bir gün yaşatır sana bütün belkiler gözünde vizyona girmiş o sinemaskop belgeler, olanak yok sana dünden o kalan keşkelerle yaşamayı öğren şimdi kesik bileklerle sen. 24 Saat huzur zor eğer izlemiyorsan karşı koymak gerek evlat bunu istemiyorsan hissediyorsan bir şeyler sonra kitleniyorsan kaç emin olduğun şeyler senden hemen gizleniyorsa. Senin en nişan tabutunun başındakiler ve ölüm ömründe alabileceğin en büyük vaad. Elinde sonunda sınar seni bir varlık sabır taşın hala sağlam geçer 24 saat Tuzak dolu günler uzar yolu görmek imkansız bu hayat eşittir 24 saat Tuzak dolu günler uzar yolu görmek imkansız bu hayat eşittir 24 saat (24 saat) unutuldun belki unutuldun bugün düşünden kovuldun bugün keramet yarınlarda. Sansar Salvo verseü : Bakışları yorulmuş bir insan topluluğu, şehrin hızının yorgunluğu, soğuğun solgunluğu, insanların durgunluğu, bir o kadar gerginler ölümün nezlin de hepsi değersizler. Nedense bende bir heyecan, anca inceledim aynadakini tam 5 dakikada ve tam bu 5 dakikada bir sürü insan doğdu bir sürü insan öldü bir sürü insan o arada ağladı ve güldü. Beynimin kasılması cinnetin yaşanması umutsuzluğa kapılmam onların kazanması, nefsimin kaybetmesi bu hastalığın sarısı beynimin diğer yarısının zoru başarması. İşte böyle 24 tane saat geçti. Kimisi işine gitti kimisi işini bildi, içimde içlenen bir yerde eskilerden kalan büyük bir savaş bitti alkolikler içti Tuzak dolu günler uzar yolu görmek imkansız bu hayat eşittir 24 saat Tuzak dolu günler uzar yolu görmek imkansız bu hayat eşittir 24 saat (24 saat) unutuldun belki unutuldun bugün düşünden kovuldun bugün keramet yarınlarda.
Sansar Salvo - Pusulam 01:52
Sansar Salvo - Pusulam 39.539 izlenme - 4 yıl önce
Sansar Salvo - öldü Sanma 04:23
Sansar Salvo - öldü Sanma 84.015 izlenme - 10 yıl önce
Sansar Salvo - Sigara Yanınca 03:05
Sansar Salvo - Sigara Yanınca 22.065 izlenme - 6 yıl önce
Sansar Salvo - Son Sigara 01:27
Sansar Salvo - Son Sigara 59.372 izlenme - 10 yıl önce
Sansar Salvo - 34 Drami 02:58
Sansar Salvo - 34 Drami 59.085 izlenme - 10 yıl önce
Sansar Salvo - Rahat Ol 03:07
Sansar Salvo - Rahat Ol 54.036 izlenme - 9 yıl önce
Sansar Salvo - İntikamın En Tatlı Hali 03:28
Sansar Salvo - İntikamın En Tatlı Hali 27.849 izlenme - 4 yıl önce
Sansar Salvo - Feat. Şanışer - Yarın Ölümü Beklemek Yerine 04:32
Sansar Salvo - Feat. Şanışer - Yarın Ölümü Beklemek Yerine 6.562 izlenme - 2 yıl önce