Hoşgeldiniz!

Zakkum Şarkıları

Zakkum Yeni Şarkısı

Zakkum Tüm Şarkıları Dinle

Zakkum - Al Gece Yarılarımı Benden 04:40
Zakkum - Al Gece Yarılarımı Benden 31.980 izlenme - 2 yıl önce Bilir Misin Gözünü Tavana Dikip Saatlerce Bakmayı Bilir Misin Takvim Nedir Mevsim Nedir Unutmayı Bilir Misin Hayatta Mıyım Diye Nabza Parmak Basmayı Al Gece Yarılarımı Benden Al Çıkmaz Sokaklarımı Al Hepsini Senin Olsun Bir De Sen Tat Onları Al Bu Ağrıyı Benden Al Aslan Sütü Akşamları Al Hepsini Senin Olsun Bir De Sen Yaşa Onları Sen Bileğimde Akan Zaman Sen Kapımı Anahtarsız Açan Sen ismi Ağzımı Yakan Sen Buldukça Kaybettiğim, Yürüdükçe Uzayan Yolum Sen Yağmurumu Taşıyan Bulut, Ayazında Beklediğim Sabah Sen Salıncak Kurduğum Ağaç Sen Hayatımın içsesi Sen Yanağıma Açılan Soğuk Sen Dalgın Yürüyüşlerim Sen Canlı Çıktığım Yangın Sen Ertelediğim Acelem Sen içtikçe Susadığım Sen Düşersem Açılan Kanat Sen Yazdıkça Uzayan Şarkım Sen Dört Mevsim Melezim Sen Perdemi Delen Güneş Sen
Zakkum - Ben Ne Yanginlar Gördüm 03:53
Zakkum - Ben Ne Yanginlar Gördüm 190.737 izlenme - 4 yıl önce Sen bana bakma, İlk değil bu. Gidenin kazandığı, Hileli bir oyun bu. Sen bana bakma, Belki de en doğrusu bu. Ben sonbaharım, Döktüğüm son yaprak bu. Ben ne yangınlar gördüm, Öylece bırak beni. Sen ateşten korkarsın, Kaç kurtar kendini. Ben ne yaralar aldım, Hiç biri öldürmedi. Sen de git, Unut beni... Sen bana bakma, İlk değil bu. Gidenin kazandığı Hileli bir oyun bu. Sen bana bakma, Belki de en doğrusu bu. Ben sonbaharım, Döktüğüm son yaprak bu. Ben ne yangınlar gördüm, Öylece bırak beni. Sen ateşten korkarsın, Kaç kurtar kendini. Ben ne yaralar aldım, Hiç biri öldürmedi. Sen de git, Unut beni..
Zakkum - Anason 04:42
Zakkum - Anason 39.067 izlenme - 7 yıl önce Dokunsalar ağlayacaksın Ama hiç dokunmuyorlar Biçare bakan gözlerin bırak kanasın Gücüne gitsin şarkılar Anason kokarken sofralar Yaşlandırıyor seni aynalar Her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar Aklın ilk göz ağrısında Hatırlıyor mu seni hala Dikiş tutmayan bu büyük yara Bazı geceler kanıyor hala Anason kokarken sofralar Yaşlandırıyor seni aynalar Her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar Sessizce aktı gitti yıllar, Seni hiç uyandırmadan, Ve bir sabah uyandığında, Kalmışsın tek başına.
Zakkum - Gökyüzünde 04:02
Zakkum - Gökyüzünde 595.455 izlenme - 4 yıl önce Eskiye dalıyor gözüm dalmasın da ne yapsın. Bugün günlerden o gün sanki döndün ayaktasın. (x2) Bak güneş batıyor işte bir gün daha yakınız. Bu yağmur sensin işte ordasın gökyüzünde. (x2) Aklıma düşüyor yüzün gülümser gibi ayrılışın. Artık sayılı zaman değil müebbet yalnızlığım. (x2)
Zakkum - Acıta Acıta 04:44
Zakkum - Acıta Acıta 745.797 izlenme - 5 yıl önce Hayat sormuyor rızamızı Sürüklüyor acıta acıta Müebbet yazıyor cezamızı Çek diyor acıta acıta Kime tutunsa gözletti eskisini Güldürmedi buldu bahanesini Kaçamadık taktı çelmesini Ey hayat çok mu şey istedik? Ey hayat çok mu istedik? Kalpten ağrımız var geçmez diyor Bir umut görsek sürmez diyor Koymuş sofrasına doymam diyor Bir can borcumuz var yetmez diyor Hayat atıyor imzasını Alnımıza acıta acıta Kesmiş çoktan hesabımızı Öde diyor acıta acıta Kime tutunsa gözletti eskisini Güldürmedi buldu bahanesini Kaçamadık taktı çelmesini Ey hayat çok mu şey istedik Ey hayat çok mu istedik Kalpten ağrımız var geçmez diyor Bir umut görsek sürmez diyor Koymuş sofrasına doymam diyor Bir can borcumuz var yetmez diyor
Zakkum - Hatıran Yeter 03:45
Zakkum - Hatıran Yeter 35.670 izlenme - 7 ay önce
Zakkum - Hergün Sonbahar 04:23
Zakkum - Hergün Sonbahar 548.392 izlenme - 5 yıl önce Ne çok sevenin varmış senin, Hep hatırlatan biri çıkar. Sen misin sahibi bu şehrin, Sokaklar hep mi sana çıkar? (x2) Bu sokaklar sana çıkar... Hatıran sormaz nasıl halim, Her gece nöbet yazar. Görmedim ben başka mevsim, Burada her gün sonbahar. Hatıran sormaz nasıl halim, Her gece nöbet yazar. Görmedim ben başka mevsim, Bana her gün sonbahar. Seninle uyurgezerim, Hep uyandıran biri çıkar. Sen misin sahibi gecelerin, Sabahlar hep mi sana çıkar? Bu sabahlar sana çıkar... Hatıran sormaz nasıl halim? Her gece nöbet yazar. Görmedim ben başka mevsim, Burada her gün sonbahar. Hatıran sormaz nasıl halim? Her gece nöbet yazar. Görmedim ben başka mevsim. Bana her gün sonbahar.
Zakkum - Gidiyorum Yolcu Et 04:58
Zakkum - Gidiyorum Yolcu Et 1.511.393 izlenme - 4 yıl önce Verdiğin acıdan değil zaten içesim varmış Uyku tutmuyor değil sabahı göresim varmış Suç sende değil çekip gidesim varmış Kal demek kolay değil elin havada kalmış Gidiyorum yolcu et unutacağız elbet Bu şehir bu sonbahar artık sana emanet Gidiyorum yolcu et unutacağız elbet O günler o ilk bahar hiç yaşanmadı farz et Verdiğin acıdan değil benim gidesim varmış
Zakkum - RNGD 02:05
Zakkum - RNGD 209.650 izlenme - 2 yıl önce
Zakkum - Yüzük 04:00
Zakkum - Yüzük 338.483 izlenme - 7 yıl önce Bir yüzük olacaktı parmağında Onlarca yıl onlarca yıl geçti oysa Bir tebessüm kaldı İkimizin de dudaklarında Saçlarımıza beyaz düşmemişken.. Farklı hayatlar seçmemişken.. Durdurmadık, durduramadık zamanı Kendisi bile bilmiyor ama Hatırlatsın diye seni bana Gözleri pek andırmasa da, İsmini verdim küçük kızıma Bir yüzük olacaktı parmağında Onlarca yıl onlarca yıl geçti oysa Geçmiş günleri hatırlayınca. Keşkeler keşkeler kalıyor bana.
Zakkum - Zakkum - Dile Kolay Kalbe Değil 04:17
Zakkum - Zakkum - Dile Kolay Kalbe Değil 329.120 izlenme - 3 yıl önce
Zakkum - Bilemedim 03:59
Zakkum - Bilemedim 657.216 izlenme - 5 yıl önce Arka sokaklarımdın ben hep kuytularımda En güzel günlerimdin işaretledim duvarlara Arka sokaklarımdın ben hep kuytularımda En güzel günlerimdin işaretledim duvarlara Artık çok geç ama Ben bilemedim o günlerin değerini İttim günün birinde senin bile ellerini Neden dur demedin anlatmadın bedelini Sen içimdeyken yaktım kendi evimi Göz kapaklarımdın bölünmüş uykularımda En güzel yıllarımdın anlamazdım gençtim daha Göz kapaklarımdın bölünmüş uykularımda En güzel yıllarımdın anlamazdım gençtim daha Çok geç ama Ben bilemedim o günlerin değerini İttim günün birinde senin bile ellerini Neden dur demedim anlatmadın bedelini Sen içimdeyken yaktım kendi evimi
Zakkum - İkimiz De Yorgunuz 04:03
Zakkum - İkimiz De Yorgunuz 137.621 izlenme - 1 yıl önce
Zakkum - Ben Böyle Değildim 04:45
Zakkum - Ben Böyle Değildim 522.017 izlenme - 6 yıl önce Anlatın ne olur tek tek bana Değiştim mi ben, ben böyle miydim? Bu kadar mıydı mutlu günler? Kimim kaldı ah, beni kim dinler? Anlatın ne olur tek tek bana Tükendim mi ben, ben böyle miydim? Ağlamazdım, yakışmazdı.. İlk damla ah, ne zaman aktı? Ben böyle miydim, böyle miydim? Ben böyle değildim.. Kaçamıyorum.. Buluyor beni.. Kendi yaşlarımla boğuyor beni, boğuyor beni.. Ah nerede yirmili yaşlarım? Yoruldu kalbim, ben böyle miydim? İlkbahardım, hiç üşümezdim Buz kesiyor artık günlerim Ben böyle değildim, böyle değildim Kaçamıyorum.. Buluyor beni... Kendi yaşlarımla boğuyor beni, boğuyor beni.. Durduramıyorum, yetmiyor gücüm Liğme liğme gecem gündüzüm Sonuna geldim.. Kapandı devrim.. Artık dizlerimin üstündeyim.
Zakkum - Sen Hala Benimlesin 04:19
Zakkum - Sen Hala Benimlesin 121.479 izlenme - 1 yıl önce
Zakkum - Ah Bu şarkıların Gözü Kör Olsun 03:59
Zakkum - Ah Bu şarkıların Gözü Kör Olsun 283.306 izlenme - 6 yıl önce Öyle dudak büküp te hor gözle bakma Bırak küçük dağlar yerinde dursun Çoktan unuturdum ben seni çoktan Ah bu şarkıların gözü kör olsun Güzelsen güzelsin yok mu benzerin Goncadır ilk hali bütün güllerin Aklımda kalmazdı yüzün, ellerin Ah bu şarkıların gözü kör olsun Sonunda tuz bastın gönül yarama Nice dağlar koydun nice arama Seni terkedip de gitmek var ama, Ah bu şarkıların gözü kör olsun.
Zakkum - Kiminiz 03:31
Zakkum - Kiminiz 432.823 izlenme - 5 yıl önce Kiminiz sordunuz adımı bir gün unutmak için Kiminiz dosttunuz bana sırtıma yara açmak için Kiminiz sevdiniz beni içime sığmadı içim Sonra tuttunuz elimden bırakıp acıtmak için (x2) Gün geldi hikaye bitti geç olsa da fark ettiniz Hadi söyleyin şimdi beni nasıl bilirdiniz Dokunmayın bana dokunmayın son nefeste bitti hepsi Unutmayın beni unutmayın düşmüştü kalkamadı densin
Zakkum - Mamak Türküsü 03:08
Zakkum - Mamak Türküsü 374.397 izlenme - 4 yıl önce
Zakkum - Zehr-i Feat Teoman 04:34
Zakkum - Zehr-i Feat Teoman 465.921 izlenme - 5 yıl önce
Zakkum - Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne 04:10
Zakkum - Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne 389.958 izlenme - 5 yıl önce
Zakkum - Kabadayı 03:58
Zakkum - Kabadayı 166.365 izlenme - 5 yıl önce Hele şu büyük bir bitsin. Gider vururum kapısına. Ölmedik başkasını sevsin. Görmüşler ya kolkola. Neymiş O na yetmezmişim, Güzel bir söz etmezmişim. Çiçeklerle gelmezmişim, Ben adam etmezmişim. Başka dünyadan gelmişim, Yol yordam bilmezmişim. Neden mutlu etmezmişim, Ben nasıl erkekmişim. Hep ben niye gidecekmişim? Çağırın gelsin karşıma! İmkan yok başkasını sevsin. Neymiş O na yetmezmişim, Güzel bir söz etmezmişim. Çiçeklerle gelmezmişim, Ben adam etmezmişim. Başka dünyadan gelmişim, Yol yordam bilmezmişim. Neden mutlu etmezmişim, Ben nasıl erkekmişim. Her gece aynı hikaye, Yıllardır aynı terane Kimdir bu kız nerede yaşar? Bizide ettin divane. (x4)