Hoşgeldiniz!

Sokak Dansı Videoları

Komik Dans Videoları

Hipnotize Etkili Kizomba Gösterisi 00:58
Hipnotize Etkili Kizomba Gösterisi Oha bu ne diceksiniz ağzınızın sularını akıtcak mükemmel yavaş yavaş içinizi ısıtcak ve patlama yapacağınız mükemmel dans
Liseli Kızlar Arasında Muhteşem Dans Atışması 03:50
Liseli Kızlar Arasında Muhteşem Dans Atışması Koridorda çarpıştığı gözlüklü kızın özür dilerim sözünden hoşlanmayan popüler kızımız, ortamın gazıyla da dans atışmasına başlar.
İnsanlık Dışı Dans Eden Adam 05:00
İnsanlık Dışı Dans Eden Adam Dansıyla büyüleyen muhteşem yetenek yeni gösterisiyle sizlerle... 06.02.2014 günü gagarino kanalına yüklediğim 'İnsanlık Dışı Dans Eden Adam' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Kusursuz Yetenek Mükemmel Dans Gösterisi 02:10
Kusursuz Yetenek Mükemmel Dans Gösterisi Ben Daha Önce Bizim Yetenek Yarışmasında Böyle Dans Gösterisi İzlemedim yüreğim Ağzıma Geldi İzlemenizi Tavsiye ederim. Ben Daha Önce Bizim Yetenek Yarışmasında Böyle Dans Gösterisi İzlemedim yüreğim Ağzıma Geldi İzlemenizi Tavsiye ederim.
Roman Kızdan Düğünde Mükemmel Oryantal Dans 06:32
Roman Kızdan Düğünde Mükemmel Oryantal Dans Roman Düğünleri Bağımlılık Yapar :) Düğünde Kız Dansözü Aratmıyor Mükemmel Oryantal Dans. 19.09.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Roman Kızdan Düğünde Mükemmel Oryantal Dans başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Damat ve Arkadaşlarından Düğünde Müthiş Dans Performansı 05:43
Damat ve Arkadaşlarından Düğünde Müthiş Dans Performansı Düğünde gelin ve davetlilere damıdın güzel bir sürprizi vardı.
Hintli Şişman Çocuğun Mükemmel Dans Performansı 03:34
Hintli Şişman Çocuğun Mükemmel Dans Performansı Bu Çocuğun Dansını Hayretle İzleyeceksiniz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Direk Dansının Hakkını Veren Hatun 05:05
Direk Dansının Hakkını Veren Hatun Ablamıza gerçekten helal olsun. Hem yetenek hem güzellik var. İnsan izlerken farklı yerlere gidiyor!!!
Hindistan Yetenek Yarışmasında Müthiş Dans (India's Got Talent) 03:34
Hindistan Yetenek Yarışmasında Müthiş Dans (India's Got Talent) Hintli Çocuğun Müthiş Dans Performansı Hayretler İçinde Bırakan Performansı (India's Got Talent. India's Also Got Fat Kids. Half Bollywood and half Big Mac.)
Beyonce Şarkısında Mükemmel Dans 02:17
Beyonce Şarkısında Mükemmel Dans Topuklu Giymiş Adamlar Beyonce Şarkısıyla Dans Ediyor ve Bunu Mükemmel Yapıyorlar...
Koreli Kızdan Müthiş Dans Performansı 01:30
Koreli Kızdan Müthiş Dans Performansı Koreli Kızdan Müthiş Dans Performansı Konser öncesinde sahneye çıkan koreli danscının müthiş dans performansını izliyoruz.
Suyla Kulak Temizlemek 00:50
Suyla Kulak Temizlemek Her gün kulak çubuğu kullanan adam, kulak kaşıntısı sebebiyle doktora gitti ve bir kaç saniye sonrada kaşıntının sebebi belli oldu.
Kızdan Süper Tecktonik Apaçi Dansı 02:21
Kızdan Süper Tecktonik Apaçi Dansı
Mükemmel Dans Show 03:18
Mükemmel Dans Show Yetenekli dansçılardan mükemmel gösteri.
Muhteşem Latin Dans Gösterisi 03:40
Muhteşem Latin Dans Gösterisi
Robot Dansının Kurucularından Müthiş Dans! 04:50
Robot Dansının Kurucularından Müthiş Dans! Talent 2008 Robot Boys High Quality
İnsanlık Dışı Mükemmel Dans Eden Adamlar! 03:32
İnsanlık Dışı Mükemmel Dans Eden Adamlar! İnsanlık Dışı Mükemmel Dans Eden Adamlar!
Damadın Sağdıçlarından Düğünde Müthiş Dans 03:00
Damadın Sağdıçlarından Düğünde Müthiş Dans Damadın erkek arkadaşlarından evlenen çifte düğün hediyesi olarak inanılmaz bir dans gösterisi izliyoruz.
Mükemmel Dans Gösterisi 04:34
Mükemmel Dans Gösterisi
Salsa Böyle Yapılır 01:37
Salsa Böyle Yapılır salsa dediğin budur...
Afrikalı Çocuklardan Müthiş Dans Gösterisi! 02:52
Afrikalı Çocuklardan Müthiş Dans Gösterisi! Afrika'nın bir mahalle arasında toplanan, hem eğlenip hem de eğlendirmeyi başaran minik siyahi kardeşlerimizin müthiş eğlenceli dans gösterilerine şahit oluyoruz. Profesyonel dansçıları bile gölgede bırakan miniklerimizi canı gönülden kutlar, allah yüzlerindeki gülücüğü eksik etmemesini temenni eder, iyi seyirler dilerim.
60 Yaşındaki Öğretmenden Mükemmel Dans Performansı 01:38
60 Yaşındaki Öğretmenden Mükemmel Dans Performansı Dans öğretmeni olan Shirley Clements 60 yaşında! Kendisi yaşının çok ötesinde bir esnekliği ile öğrencilerine eşlik ediyor.
Tatlı Kızdan İnanılmaz Elektro Dans 05:01
Tatlı Kızdan İnanılmaz Elektro Dans Tatlı Kızdan İnanılmaz Elektro Dans Katıldığı dans yarışmasında büyük beğeni toplayan Barbie kız izleyenleri hayran bıraktı.
Elektronik Dans Müzikle Mükemmel Dans Eden İkili Firebird 04:53
Elektronik Dans Müzikle Mükemmel Dans Eden İkili Firebird Elektronik Müzikle Çığır Açan Mükemmel İkili Firebird
Düğünde Coşan Zenneler 03:19
Düğünde Coşan Zenneler Davet edildikleri düğünde piste çıkan zenneler olanca hünerlerini sergilemişler. Şimdiye kadar izlediğimiz bir çok kadından da iyi oynamışlar.
İnsanlık Dışı Dans Eden Adam 03:47
İnsanlık Dışı Dans Eden Adam Dans ederken zamanı durduran muhteşem yetenek Marquese Scott yeni gösterisiyle sizlerle. Abimiz muhteşem dans ediyor. Hep birlikte izliyoruz.