Hoşgeldiniz!

Sihirbaz Videoları

İllüzyon Videoları

İllüzyon İle Köpekleri Kandırdı 01:33
İllüzyon İle Köpekleri Kandırdı Elindeki mamayı el çabukluğu ile kaybedince köpekler şaşkına döndü.
Rasim İsgenderli İllüzyon Gösterisi - Yetenek Sizsiniz Türkiye (21 Ocak Perşembe) 03:22
Rasim İsgenderli İllüzyon Gösterisi - Yetenek Sizsiniz Türkiye (21 Ocak Perşembe) Rasim İsgenderli İllüzyon Gösterisi | Yetenek Sizsiniz Türkiye Yetenek Sizsiniz Türkiye, 10 Ekim 2009'da Show TV'de yayınlanmaya başlayan Acun Medya tarafından yapılan yetenek yarışması. 2012'de Acun Medya olarak Show TV ile yollarını ayırma kararı alan Acun Ilıcalı, diğer iki yapımıyla birlikte Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin de Star TV'ye geçtiğini duyurdu. 13 Eylül 2014 tarihinden itibaren Acun Ilıcalı'nın kendisine ait olan kanalı Tv8'de yayın hayatına devam etmektedir.
Su ile Yapılabilecek 4 Sihirbazlık Numarası 04:21
Su ile Yapılabilecek 4 Sihirbazlık Numarası Su ile Yapılabilecek 4 Sihirbazlık Numarası Mr. Gear kanalı su ile yapabileceğimiz 4 sihirbazlık numarasını bizler için hazırladı. Keyifli seyirler...
Helena Ve Vitali Gorbacevski İllüzyon - En Büyük Show 05:23
Helena Ve Vitali Gorbacevski İllüzyon - En Büyük Show en büyük show programında helena ve vitali gorbacevski illüzyon performansı.
Akıl Sınırlarını Zorlayan Optik İllüzyon 01:39
Akıl Sınırlarını Zorlayan Optik İllüzyon İlk Bakışta Noktaların Dairesel Hareketler Yaptığını Sanacaksınız Ama Aslında Noktalardan Her Biri Düz Hareketler Yapıyor.
Shape Of My Heart Eşliğinde İllüzyon Yapmak 04:48
Shape Of My Heart Eşliğinde İllüzyon Yapmak Dünyanın en prestijli sihirbazlık ödülü FISM'nin Bejing ayağını kazanan Shawn Farquhar'dan eşsiz bir performans. Adamın şarkı ile uyumu inanılmaz, şarkı zaten efsane. Daha nolsun lan. Ek bilgi olarak ingilizce iskambil kağıdı renkleri kupa=hearts karo=diamonds maça=spades sinek=clubs.
Statik Elektrikle Yapılabilecek 9 Eğlenceli Sihirbazlık Numarası! 05:38
Statik Elektrikle Yapılabilecek 9 Eğlenceli Sihirbazlık Numarası! Bazen günlük hayatta parkta tüylerimizin diken diken olma durumunu statik elektriğe örnek gösterebiliriz. İşte bu statik elektrikle yapılabilecek oldukça eğlenceli şeylerin 9 eğlenceli numarayı sıralamış. İşte o numaralar; 1.Hafif nesneleri havaya kaldırmak 2.Bir elektroskop yap 3.Balonların hareketlerini kontrol et 4.Suyu bük 5.Strafor topları alüminyum folyo içinde dans ettirin 6.Kabarcıkları kontrol et 7.Sopayı hareket ettir 8.Dokunmadan alüminyum folyoları hareket ettirmek 9.Bir poşeti strafor plakanın üzerine uçurun "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Açıklanamayan İllüzyon - Mr Joke 01:13
Açıklanamayan İllüzyon - Mr Joke Videodaki illüzyonist bey boş bir gazlı içecek kutusunu nasıl yapıyorsa dolu ve açılmamış bir hale getirmektedir. Nasıl yaptığı konusunda hiç bir fikre sahip olamadığımdan siz değerli izleyenlere görüşlerinizi almak için bu içeriği yollamayı görev edinmiş bulunuyorum. Artık ip mi var dersiniz ya da başka bir açıklama mı bulursunuz orası size kalmış. Lafı daha fazla uzatmıyorum ve iyi seyirler diliyorum.
Sermet Erkin - İllüzyon Gösterisi (1988) 03:55
Sermet Erkin - İllüzyon Gösterisi (1988) Sermet Erkin (d. 1957) Türk sihirbaz, illüzyonist, tiyatro oyuncusu...
Adnan Oktar'ın Programında İllüzyon Gösterisi  03:00
Adnan Oktar'ın Programında İllüzyon Gösterisi Adnan Hocam Oktar Usta dünkü programı dün gene şenşakraktı eğlence programı gibiydi dün sihirbazlık vardı.Erkek kediciklerinden biri hocasına sihir yani ilizyon yaptı
Başı Kopan Güvercini Hayata Döndüren İllüzyonist 01:13
Başı Kopan Güvercini Hayata Döndüren İllüzyonist Başı kopmuş ölü güvercini, hayata döndürme illüzyon şakası ünlü mankeni ve çevreden geçenleri şok etti.