Hoşgeldiniz!

Sihirbaz Videoları

İllüzyon Videoları

Çocuğun Madeni Para ile Yaptığı Müthiş İllüzyon 00:43
Çocuğun Madeni Para ile Yaptığı Müthiş İllüzyon Moritz Mueller isimli küçük çocuk madeni para ile adeta sihir yaptı. Parmaklarını kullanma şekli bir profesyonelden farksız olan Moritz'in hilesini biz bulamadık, bakalım siz bulabilecek misiniz?
Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İllüzyon Numarası 01:50
Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İllüzyon Numarası Harrison Ford'a Yapılan İnanılmaz İllüzyon Numarası Ünlü sihirbaz David Blaine'in, Harrison Ford'a yaptığı inanılmaz numara. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İzleyenin Beynini Yakan İllüzyon Gösterisi 01:05
İzleyenin Beynini Yakan İllüzyon Gösterisi İllüzyon konusunda çıtayı Allahuekber dağlarına çıkartan abimiz yaptığı kısa gösteri ile adeta beyinleri yakıyor. Nasıl yaptığı konusunda hiçbir fikir dahi oluşmadan hayran kaldığımız gösterisini kısa tutan adam elini sigara ve bardağın etrafında gezdirerek de basit hilelerden kaçındığını kanıtlıyor.
İllüzyon Yapmak İsterken Rezil Oldu 00:51
İllüzyon Yapmak İsterken Rezil Oldu İllüzyon yapmak isterken rezil oldu. Çin’de kaybolma numarası yapmak isteyen adam, oğlu gizleneceği kapıyı kapatınca, beklemediği bir sonla karşılaştı. Örtüyü havaya atıp kameranın açısını kapatan şahıs, kaçarken bodoslama kapıya girdi.
Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Optik İllüzyon Numarası 02:40
Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Optik İllüzyon Numarası Hayat kurtaracak bir numara yok ama yine de sizin aklınızın bir ucunda bulunsun, belki lazım olur. 27.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim ' Kolaylıkla Yapabileceğiniz 10 Optik İllüzyon Numarası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dünyanın Konuştuğu İllüzyon Gösterisi 03:52
Dünyanın Konuştuğu İllüzyon Gösterisi İlisyonist Darcy Oake, Yetenek Sizsiniz İngiltere yarışmasına katılıp inanılmaz bir gösteriye imza atıyor.
İllüzyon Yaparak Göğüs Ellemek 00:40
İllüzyon Yaparak Göğüs Ellemek Ne sihirdir ne keramet el çabukluğu marifet dedikleri bu muymuş yoksa :)
Shin Lim - Sihirbazlık Gösterisi 07:34
Shin Lim - Sihirbazlık Gösterisi Shin Lim adlı bu sinekkaydı traşlı sihirbaz arkadaşımız, iskambil kağıtlarıyla yaptığı muhteşem performansını izliyoruz. Ayrıca, web sitesinde sanırım yaptığı kağıt hilelerini parayla satıyormuş. İlgilenenlere duyrulur. http://www.shinlimmagic.com/
Telefonla Yapılan Mükemmel İllüzyon 05:06
Telefonla Yapılan Mükemmel İllüzyon MarcoTempest abimiz güzel bir ilizyon ortaya cıkarmıs bizede alkışlamak düşer
Optik illüzyon 01:50
Optik illüzyon Optik illüzyon (görsel illüzyon) ya da göz yanılsaması, görsel olarak algılanan görüntüler ile nesnel gerçekliğin farklı olduğu durumlar için kullanılan terimdir. Göz tarafından toplanan ve beyinde işlenen bilgiler uyaran kaynağının fiziksel ölçümü ile uyuşmayan bir algı oluşturur. Temel olarak 3 tipi vardır: Değişmez optik illüzyonlar ile temsil ettiği nesnelerden farklı algılanan görüntüler oluşturulur, fizyolojik optik illüzyonlar gözlerin ve beynin belirli bir tür aşırı uyarılması (parlaklık, renk, boyut, konum, eğim, hareket) ile etki gösterir ve bilişsel illüzyonlar, bilinçsiz çıkarımlar sonucu oluşur.
Meraklılarına Küçük İllüzyon Dersleri 03:29
Meraklılarına Küçük İllüzyon Dersleri Dost sohbetlerinde yapabileceğiniz küçük illüzyonlarını kolaylıkla öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Dıştan baktığınızda etkili ama yapılması çok da zor değil.
Rubik Küpleriyle İllüzyon Gösterisi Yapan Adam 03:12
Rubik Küpleriyle İllüzyon Gösterisi Yapan Adam Amerikan Yetenek Yarışmasına katılan 25 yaşındaki Steven Brundage'den izleyen herkesin beğenisini kazanan o performansı izliyoruz...
İllüzyon İle Köpekleri Kandırdı 01:33
İllüzyon İle Köpekleri Kandırdı Elindeki mamayı el çabukluğu ile kaybedince köpekler şaşkına döndü.
Rasim İsgenderli İllüzyon Gösterisi - Yetenek Sizsiniz Türkiye (21 Ocak Perşembe) 03:22
Rasim İsgenderli İllüzyon Gösterisi - Yetenek Sizsiniz Türkiye (21 Ocak Perşembe) Rasim İsgenderli İllüzyon Gösterisi | Yetenek Sizsiniz Türkiye Yetenek Sizsiniz Türkiye, 10 Ekim 2009'da Show TV'de yayınlanmaya başlayan Acun Medya tarafından yapılan yetenek yarışması. 2012'de Acun Medya olarak Show TV ile yollarını ayırma kararı alan Acun Ilıcalı, diğer iki yapımıyla birlikte Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin de Star TV'ye geçtiğini duyurdu. 13 Eylül 2014 tarihinden itibaren Acun Ilıcalı'nın kendisine ait olan kanalı Tv8'de yayın hayatına devam etmektedir.
Su ile Yapılabilecek 4 Sihirbazlık Numarası 04:21
Su ile Yapılabilecek 4 Sihirbazlık Numarası Su ile Yapılabilecek 4 Sihirbazlık Numarası Mr. Gear kanalı su ile yapabileceğimiz 4 sihirbazlık numarasını bizler için hazırladı. Keyifli seyirler...
Helena Ve Vitali Gorbacevski İllüzyon - En Büyük Show 05:23
Helena Ve Vitali Gorbacevski İllüzyon - En Büyük Show en büyük show programında helena ve vitali gorbacevski illüzyon performansı.
Aref'ten Beyaz Şov'da İllüzyon Gösterisi 06:16
Aref'ten Beyaz Şov'da İllüzyon Gösterisi Aref'ten Beyaz Şov'da İllüzyon Gösterisi
Akıl Sınırlarını Zorlayan Optik İllüzyon 01:39
Akıl Sınırlarını Zorlayan Optik İllüzyon İlk Bakışta Noktaların Dairesel Hareketler Yaptığını Sanacaksınız Ama Aslında Noktalardan Her Biri Düz Hareketler Yapıyor.
Shape Of My Heart Eşliğinde İllüzyon Yapmak 04:48
Shape Of My Heart Eşliğinde İllüzyon Yapmak Dünyanın en prestijli sihirbazlık ödülü FISM'nin Bejing ayağını kazanan Shawn Farquhar'dan eşsiz bir performans. Adamın şarkı ile uyumu inanılmaz, şarkı zaten efsane. Daha nolsun lan. Ek bilgi olarak ingilizce iskambil kağıdı renkleri kupa=hearts karo=diamonds maça=spades sinek=clubs.
Statik Elektrikle Yapılabilecek 9 Eğlenceli Sihirbazlık Numarası! 05:38
Statik Elektrikle Yapılabilecek 9 Eğlenceli Sihirbazlık Numarası! Bazen günlük hayatta parkta tüylerimizin diken diken olma durumunu statik elektriğe örnek gösterebiliriz. İşte bu statik elektrikle yapılabilecek oldukça eğlenceli şeylerin 9 eğlenceli numarayı sıralamış. İşte o numaralar; 1.Hafif nesneleri havaya kaldırmak 2.Bir elektroskop yap 3.Balonların hareketlerini kontrol et 4.Suyu bük 5.Strafor topları alüminyum folyo içinde dans ettirin 6.Kabarcıkları kontrol et 7.Sopayı hareket ettir 8.Dokunmadan alüminyum folyoları hareket ettirmek 9.Bir poşeti strafor plakanın üzerine uçurun "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Açıklanamayan İllüzyon - Mr Joke 01:13
Açıklanamayan İllüzyon - Mr Joke Videodaki illüzyonist bey boş bir gazlı içecek kutusunu nasıl yapıyorsa dolu ve açılmamış bir hale getirmektedir. Nasıl yaptığı konusunda hiç bir fikre sahip olamadığımdan siz değerli izleyenlere görüşlerinizi almak için bu içeriği yollamayı görev edinmiş bulunuyorum. Artık ip mi var dersiniz ya da başka bir açıklama mı bulursunuz orası size kalmış. Lafı daha fazla uzatmıyorum ve iyi seyirler diliyorum.
Sermet Erkin - İllüzyon Gösterisi (1988) 03:55
Sermet Erkin - İllüzyon Gösterisi (1988) Sermet Erkin (d. 1957) Türk sihirbaz, illüzyonist, tiyatro oyuncusu...
Yapma Hissi Uyandıracak Mükemmel İllüzyon Gösterisi 00:44
Yapma Hissi Uyandıracak Mükemmel İllüzyon Gösterisi Bir adet bozuk para ve su şişesi ile illüzyon gösteri tarihinin en uygulanabilir örneğini bizlere gösteren adamı izliyoruz.
Adnan Oktar'ın Programında İllüzyon Gösterisi  03:00
Adnan Oktar'ın Programında İllüzyon Gösterisi Adnan Hocam Oktar Usta dünkü programı dün gene şenşakraktı eğlence programı gibiydi dün sihirbazlık vardı.Erkek kediciklerinden biri hocasına sihir yani ilizyon yaptı
Başı Kopan Güvercini Hayata Döndüren İllüzyonist 01:13
Başı Kopan Güvercini Hayata Döndüren İllüzyonist Başı kopmuş ölü güvercini, hayata döndürme illüzyon şakası ünlü mankeni ve çevreden geçenleri şok etti.
Çatal Eğme Numarası (Magic İllüzyon) 01:14
Çatal Eğme Numarası (Magic İllüzyon) Sihir Diye Bir Şer Yoktur: Not: (küfür Edenlerin Analarına Saygım Sonsuzdur)
Yırttığı Para ile Ayak Üstü İllüzyon Gösterisi Yapan David Blaine 02:06
Yırttığı Para ile Ayak Üstü İllüzyon Gösterisi Yapan David Blaine Ayak üstü 20 doların köşesini yırtarak yaptığı illüzyon gösterisi ile kendisine hayran bırakan, dünyanın en iyi illüzyonistlerinden David Blaine'in gösterisini izliyoruz.