Hoşgeldiniz!

Meslek Ustaları Videoları

Yetenekli Meslek Ustaları

Yol Yazıları Nasıl Yazılır 01:40
Yol Yazıları Nasıl Yazılır Asfalta yazılan yer ve yön yazıları nasıl yapılıyor? İşte yapılış
Çin İşi Paket Servisi 00:41
Çin İşi Paket Servisi Abla otomatiğe bağlamış artık nasıl bir hızı varsa şaşırmamak elde değil. Milyarca kişiyi doyurmak oldukça zor olmalı.
Çin Posta Servisi Tarafından Kiralanan Kung Fu Ustası Abla 00:14
Çin Posta Servisi Tarafından Kiralanan Kung Fu Ustası Abla Paketleme konusunda ustalaşmış bu ablamızı izliyoruz işini yaparken ne kadar ciddi sanki paketleri dövüyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Hamur Açmada Master Yapan Adam 00:43
Hamur Açmada Master Yapan Adam Hamur açma işini başka bir boyuta taşıyan adam. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/maykop kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pamuk Şekeri Ustası 02:32
Pamuk Şekeri Ustası Çin'de köşe başında pamuk şekeri satan ustamız bizim alışık olduğumuzdan biraz daha farklı bir teknik kullanmakta. Standart satım tekniğine karşı duruşu ile malzemeleri ham kullanarak sonrasında da sanatsal bir ürün elde eden ustayı emeğinden dolayı alkışlıyoruz.
Arap İşi Paket Servisi 00:41
Arap İşi Paket Servisi Genellikle OrtaDoğu'da ' Felafel ' olarak bilinen bir yiyecek. FastFood sınıfına giriyor, kabaktan yapılıp kızgın yağda pişiriliyor. Tabi bütün her yer bu şekilde paket servis hizmeti vermiyor sanırım.
Kukla Şovunda Level Atlamak 02:52
Kukla Şovunda Level Atlamak Efendim Amerikanya'da bir metroda kukla sanatçısı çok ama çok güzel bir gösteri yapmış. Guns & Roses'ın şarkısını sevgili kukla arkadaşı ile canlandırmış. İzleyelim..
Akrobatik Pizza Ustası 00:49
Akrobatik Pizza Ustası Toronto pizza pizza önünde şov yapan pizza ustasının pizza hamuruyla yaptığı akrobatik hareketlere şaşıracaksınız.
Çin İşi Kamyon Boşaltma Yöntemi 01:32
Çin İşi Kamyon Boşaltma Yöntemi Bu video fazla açıklama gerektirmiyor. Sadece şoför abimize helal olsun diyorum alkışlar ona. Usta şoför dediğin yükünü işte böyle boşaltır.
Pratik Asfalt Dökme 19:36
Pratik Asfalt Dökme Ülkemizde ki belediyelerin yola ve kaldırım taşlarına ne kadar para harcadığını yap boza dönüşen mahalle ve sokakları herkes bilir.. Abd de bu işin kolayını bulmuşlar..(Ne de olsa orada ki halkın vergileri kutsal sayılıyor...) Eski ve bozuk yolu basit ve ucuz bir yöntemle yenileyebiliyorlar. Darısı bizim başımıza.. İyi seyirler...
Bir Kağıt Gibi Hıyarı İncecik Kesen Aşçı 02:00
Bir Kağıt Gibi Hıyarı İncecik Kesen Aşçı İzlemesi anlamsızca tatmin edici videolardan biri daha! Bir aşçı, hıyarı o kadar ince kesiyor ki hıyar bir anda kağıda dönüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Otobüsle Dağı Taşı Delen Usta Şoför 02:51
Otobüsle Dağı Taşı Delen Usta Şoför Bu görüntüler Avusturalya'nın Herogen kasabasından. Usta şoför abimiz otobüsle adeta dağı taşı delmiş. Ben usta şoförüm diyenleri çileden çıkaracak cinsten görüntüleri hep beraber izleyelim. Buyrun
Hipnotize Etkili Paketleme 00:52
Hipnotize Etkili Paketleme Ürün istiflemenin ne kadarda hipnotize edici olduğunu ispatlamışlar. Tekrar tekrar izlemek serbest.
Murano Cam Ustası 02:14
Murano Cam Ustası venedik yakınlarındaki cam işçiliğiyle ünlü ada olan murano adasından George ustanın ferrarinin de logosu olan şahlanan at figürünü iki dakika içerisinde yapmasını izliyoruz.
Hipnoz Etkili Somon Balığı Kesimi 06:16
Hipnoz Etkili Somon Balığı Kesimi Bıçak hareketleri ile somon balığını ustalıkla kesen ustanın videosu. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
15 Günde 30 Katlı Bina Dikmek - Çin 02:31
15 Günde 30 Katlı Bina Dikmek - Çin Çinli arkadaşlarımız malumünüz çok çalışkan ve pratik, işi bu noktaya kadar getirmişler artık. 15 gün içinde tamamen bitmiş bir bina izleyeceğiz.
Ağacı Gediğine Oturtan Usta 01:12
Ağacı Gediğine Oturtan Usta Adama gerçekten helal olsun demek istiyorum. Zamanında bahçemizdeki 55 senelik kavağı kesereken balkonumuza yatırıp yıkmak suratiyle beni sinire boğan Üçler abiyi burdan küfürle anıyorum.
Usta Şoför Her Yerde Belli Olur 01:30
Usta Şoför Her Yerde Belli Olur Şoför abimiz ilginç bir yöntemle yükleme yapıyor. Helal diyoruz başka birşey demiyoruz.
Cam Ustası İş Üstünde 03:02
Cam Ustası İş Üstünde Vittorio Costantini İtalyan bir cam ustası, memleketi olan Burano'da öğrendiği teknikleri dünya cam workshop'larında diğer milletlerden insanlara ders veriyor. Videoda söylendiğine göre Burano şehrinde bundan 200 yıl önce yabancılara cam hakkında teknik öğretmek idam sebebiymiş.