Hoşgeldiniz!

Meslek Ustaları Videoları

Yetenekli Meslek Ustaları

Bir Kağıt Gibi Hıyarı İncecik Kesen Aşçı 02:00
Bir Kağıt Gibi Hıyarı İncecik Kesen Aşçı İzlemesi anlamsızca tatmin edici videolardan biri daha! Bir aşçı, hıyarı o kadar ince kesiyor ki hıyar bir anda kağıda dönüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Otobüsle Dağı Taşı Delen Usta Şoför 02:51
Otobüsle Dağı Taşı Delen Usta Şoför Bu görüntüler Avusturalya'nın Herogen kasabasından. Usta şoför abimiz otobüsle adeta dağı taşı delmiş. Ben usta şoförüm diyenleri çileden çıkaracak cinsten görüntüleri hep beraber izleyelim. Buyrun
Hipnotize Etkili Paketleme 00:52
Hipnotize Etkili Paketleme Ürün istiflemenin ne kadarda hipnotize edici olduğunu ispatlamışlar. Tekrar tekrar izlemek serbest.
Murano Cam Ustası 02:14
Murano Cam Ustası venedik yakınlarındaki cam işçiliğiyle ünlü ada olan murano adasından George ustanın ferrarinin de logosu olan şahlanan at figürünü iki dakika içerisinde yapmasını izliyoruz.
Hipnoz Etkili Somon Balığı Kesimi 06:16
Hipnoz Etkili Somon Balığı Kesimi Bıçak hareketleri ile somon balığını ustalıkla kesen ustanın videosu. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
15 Günde 30 Katlı Bina Dikmek - Çin 02:31
15 Günde 30 Katlı Bina Dikmek - Çin Çinli arkadaşlarımız malumünüz çok çalışkan ve pratik, işi bu noktaya kadar getirmişler artık. 15 gün içinde tamamen bitmiş bir bina izleyeceğiz.
Ağacı Gediğine Oturtan Usta 01:12
Ağacı Gediğine Oturtan Usta Adama gerçekten helal olsun demek istiyorum. Zamanında bahçemizdeki 55 senelik kavağı kesereken balkonumuza yatırıp yıkmak suratiyle beni sinire boğan Üçler abiyi burdan küfürle anıyorum.
Usta Şoför Her Yerde Belli Olur 01:30
Usta Şoför Her Yerde Belli Olur Şoför abimiz ilginç bir yöntemle yükleme yapıyor. Helal diyoruz başka birşey demiyoruz.
Cam Ustası İş Üstünde 03:02
Cam Ustası İş Üstünde Vittorio Costantini İtalyan bir cam ustası, memleketi olan Burano'da öğrendiği teknikleri dünya cam workshop'larında diğer milletlerden insanlara ders veriyor. Videoda söylendiğine göre Burano şehrinde bundan 200 yıl önce yabancılara cam hakkında teknik öğretmek idam sebebiymiş.