Hoşgeldiniz!

Plaj

Bizden Kaçmaz - Mykonos 04:41
Bizden Kaçmaz - Mykonos 509 izlenme - 6 yıl önce Eskilerin magazin programlarından olan Bizden Kaçmaz'ın Mykonos adasında yaptığı haberi siz saygıdeğer üyelerimize sunuyorum.
Çiftler Öne Bükük Dört Buçuk Salto Olimpiyatları 00:20
Çiftler Öne Bükük Dört Buçuk Salto Olimpiyatları 606 izlenme - 7 yıl önce Her yıl geleneksel olarak Alanya plajlarında yapılan salto olimpiyatları, bu sene de renkli görüntülere sahne oldu. Çiftler kategorisnde 4,5 salto stayla hareketini, başarıyla sergileyen yarışmacılarımız iki adet ebleh kızdan oluşan jüriden tam puan aldı. Çiftimiz, "tam bir kıroluk?" gibi övgülere mazhar olurken, günü plajın en popüleri olarak kapattı. Hoanes Alanya sahilden bildirdi. Mesut, sendeyiz amk.
Amerikan Futbolu Oynayan Kız Arkadaşını Yere Serdi 00:30
Amerikan Futbolu Oynayan Kız Arkadaşını Yere Serdi 327 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin Teksas eyaletinde bulunan güney padre adasındaki plajda amerikan futbolu oynayan kızın arkadaşını yere sermesi kameraya böyle yansıdı.
David Beckham - 50 Metreden 3 Topu Çöp Kovasına Sokmak 01:08
David Beckham - 50 Metreden 3 Topu Çöp Kovasına Sokmak 679 izlenme - 7 yıl önce Çin'de takım elbise ile penaltı atarken düşüp karizmayı fena halde çizdiren beckham reyiz bu hareketlerle imajı kurtarma çabasında galiba.
Antalya'da Haremlik Selamlık  Plaj 01:46
Antalya'da Haremlik Selamlık Plaj 527 izlenme - 7 yıl önce artık hiçbir şey'e şaşırmadığım güzel ülkemde dünya'nın en güzel şehri olan memleketim antalya'nın sarısu plajı 2014 yılının ortalarında olduğumuz bu günlerde kadınlar plajı erkekler plajı olarak ikiye ayrılacakmış kime sordular acaba? tabiki hiç kimseye.yorumu size bırakıyorum ben burda yazarsam yayınlanmaz.
L Olta Plaj Damla Bayrak Nasıl Kurulur 02:12
L Olta Plaj Damla Bayrak Nasıl Kurulur 694 izlenme - 8 yıl önce L Olta Bayrak Nasıl Kurulur ? www.pencerebayrak.com
Plaj Çantası Nasıl Süslenir? 00:57
Plaj Çantası Nasıl Süslenir? 459 izlenme - 8 yıl önce Pratik öneriler ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Tom ve Jerry - Plaj Adabı 02:48
Tom ve Jerry - Plaj Adabı 284 izlenme - 4 yıl önce erry, Tom’un plaj adabından pek memnun değildir ama Tom, arkadaşının ilgisini çeken başka bir erkek kedinin varlığıyla uğraşırken yeterince dertlenmiştir.
Limon Yalayınca Reaksiyon Veren Köpek 01:02
Limon Yalayınca Reaksiyon Veren Köpek 571 izlenme - 7 yıl önce Sahilde ırkını henüz tanımlayamadığım bir köpek cinsi, sahilde toparlandıktan sonra çöp olarak unuttukları limonu yalayan köpeğin verdiği reaksiyon sonucu hazin hallleri
Atarlı Vatoza Gider Yapan Dayı 00:57
Atarlı Vatoza Gider Yapan Dayı 609 izlenme - 8 yıl önce Avustralya'da sahilde atarlı bir biçimde dolanan vatoza gider yapan dayı beklediği karşılığı alamamış, canını zor kurtarmış.
Çapkın Pastırma Kralı ve Saf Yeğenleri 02:57
Çapkın Pastırma Kralı ve Saf Yeğenleri 556 izlenme - 7 yıl önce Başrollerini Ali Şen, Münir Özkul ve Yılmaz Kökösal'ın paylaştığı 1951 yapımı ''Ali ile Veli'' adlı filmden keyifli sahneleri izliyoruz..
Plajda Ansızın Bastıran Fırtına 03:04
Plajda Ansızın Bastıran Fırtına 373 izlenme - 7 yıl önce Rusya'nın Novosibirsk şehrinde Cumartesi günü güzel havanı fırsat bilen Ruslar plajlara akın etmiş ama havanın aniden 20 derece (bende onların yalancısıyım) birden soğumasından ötürü dolu yağmaya başlamış.
Köpekler İçin Plaj - Hırvatistan 00:36
Köpekler İçin Plaj - Hırvatistan 233 izlenme - 6 yıl önce Hırvatistan'da ülkenin ilk köpek kumsalı büyük ilgi görüyor.
Plajda Araba Kullanmak ve Sonucu 01:36
Plajda Araba Kullanmak ve Sonucu 374 izlenme - 5 yıl önce Plajda GTA Vice City'e özenip araba süren adama kırmızı şortlu abimiz çok kızmış.
Okulu Asmak 01:45
Okulu Asmak 533 izlenme - 7 yıl önce Biraz romantizm yapmak için okuldan kaçan gençlerin romantik anlarını izliyoruz efendim. Evet gerçekten romantik.
Redondo  Plajında Gece Dalışı 04:14
Redondo Plajında Gece Dalışı 390 izlenme - 7 yıl önce Redondo Plajında gece dalışı yapan dalgıçların kamerasına yansıyan deniz canlıları.
Çuvalla Caretta Caretta Kaçırmak 01:27
Çuvalla Caretta Caretta Kaçırmak 382 izlenme - 7 yıl önce Bu kafası güzel abimiz enselenince "ben zaten jandarmaya götürecektim yea" diyerek sıyrılmaya çalışmış ama niyetinin ne olduğunu az çok tahmin edebiliriz herhalde. Denize salınca "ölüme terkettik" demesi de trajikomik herhalde.
Prenslerin Öcü - İyi Edersin 03:42
Prenslerin Öcü - İyi Edersin 455 izlenme - 6 yıl önce 2010'da tarih sahnesine çıkan grup en iyi müziği bulmak için sonsuz bir yolculuk peşindedir. En iyi müziğin 80 darbesi öncesi anadolu rock olduğunu bal gibi bilen grup Apaşlar, 3 Hürel ve İpucu Beşlisi tarzı gruplardan bayrağı devralıp gücüne güç katmaya devam etmektedir. Anadolunun acılı sesiyle, bozkır, maki ve buğday tarlalarındaki gururun bu sonsuz düellosunda rock müziğin galip gelmesini deneyimleyeceksiniz. Yapım: Lamba Film Yönetmen: Burçin Esin - Metehan Şereflioğlu Görüntü Yönetmeni: Burçin Esin Kurgu: Burçin Esin Kayıt, Mix ve Mastering: Ses Sanayii Ses Sanayii, Mehmet Cem Ünal, Uğur Erim ve Flüt Arkadaş'a çok teşekkür ederiz.
Alternatif Telefon Şarjı (Copacabana İçerir) 01:37
Alternatif Telefon Şarjı (Copacabana İçerir) 305 izlenme - 7 yıl önce Nivea'nın telefon sarj etme konusundaki yaratıcı ve inovatif ürün olan "NIVEA Solar Ad Charger" ın Copacabana plajında çekilen tanıtım filmini izliyoruz efendim. Tam olarak nasıl çalıştığını bilmemekle beraber kartonun üzerindeki siyah bölümün bir güneş paneli görevi gördüğünü düşünmekteyim.
Plaj Futboluna Çağ Atlattırmak 00:56
Plaj Futboluna Çağ Atlattırmak 303 izlenme - 7 yıl önce Brezilya ile Almanya arasında oynanan plaj futbolu mücadelesinde Brezilyalı oyuncu Bruno Xavier in asrın golüne imza atışına tanık oluyoruz. Adam plaj futboluna çağ atlattırdı.
Zayıflama Ürünü Reklamı 01:34
Zayıflama Ürünü Reklamı 225 izlenme - 7 yıl önce Kurgusunu nisbeten başarılı bulduğum fakat reklamdan kar elde edildiğini düşünmediğim bir reklam filmi, zira genelde zayıflama ürünü kullanan kesimin bayanlar olduğunu düşünürsek firma yanlış reklam filmi çekmiş bence. Neyse işin o kısmı firmayı bağlar biz reklamımızı izleyelim.
Kadın Yumurta Gibi mi? 03:04
Kadın Yumurta Gibi mi? 249 izlenme - 7 yıl önce Bir yaz günü,kazağınızı giymiş sahilde ip atlayarak koşarken,elinde odunla sizi kovalayanlar olursa keyfiniz kaçabilir dostlarım.Orhan'ın da kaçıyor keyfi,ama kıvrak dövüş stili ve şaşırtmaçlı sorularıyla hasımlarının tepesine çıkmayı biliyor. Yabancı ortaklı Yeşilçam sineması,sen nelere kadirsin.
Plajda Kukla Dansı Yapan Eleman 00:28
Plajda Kukla Dansı Yapan Eleman 117 izlenme - 3 yıl önce Plajda ayaklarının dizlerine kadar toprağa gömen eleman ilginç bir dans performansı sergilemiş. Arkadaşı da onu kameraya almış.
Cenk Hoca Neden Vücut Yarışmalarından Soğudu? 08:01
Cenk Hoca Neden Vücut Yarışmalarından Soğudu? 326 izlenme - 7 yıl önce Cenk Hoca'nın vücut yarışmalarından soğuması üzerine. Devlete de giydiriyor. Spor salonlarını plaja çevirdiniz diyor. Big Ramy'e de değinmeden geçemiyor.
Plajdaki İnsanları Korkutan Örümcek Şakası 02:14
Plajdaki İnsanları Korkutan Örümcek Şakası 212 izlenme - 7 yıl önce Havanın güzel olmasını değerlendiren insanlar plaja uzanmış güneşleniyordu. Bu esnada oltasına oyuncak örümcek takan şakacı iş başındaydı.
Kepçeyle Deniz Muzu Keyfi Yaşamak 00:32
Kepçeyle Deniz Muzu Keyfi Yaşamak 205 izlenme - 7 yıl önce Deniz muzuna binmek için ödenen yüksek meblağlara son veren bu yöntemle herkes yazın, denizin ve güneşin tadını çıkarabilecek. Kepçeyle deniz muu keyfi yaşamak için en yakın inşaata başvurunuz.
Yurdum Gencinin Şaka Anlayışı 00:18
Yurdum Gencinin Şaka Anlayışı 284 izlenme - 7 yıl önce 3 genç plaja gider. Olaylar gelişir.
Dünyanın En Güzel Yeri - Tyland - Phuket 04:58
Dünyanın En Güzel Yeri - Tyland - Phuket 247 izlenme - 7 yıl önce Yaz geldi tatil planları başladı ben tatil için buraya gideceğim demek isterdim ama nerde bende o kadar para.Tayland bana göre dünyanın engüzel plajlarına sahip.nŞimdilik vidyolarla kendimi avutuyorum. Vidyodaki mekanlar:nKoh Phi Phi,nKRABI, The Beach Maya Bay, Similan Not:Sex turizmi varmış, yok heryede lady boylar varmış, kokyuyomuş, sıcakmış, darbe olmuşmuş, böcek neyin yiyolar tarzı yorum yapanların şimdiden tee amına koyim. Ayrıca vidyodaki ablaya bakıp bakıp 31çekenlerin de tee amına koyim.azıcık adam olun lan... İyi seyirer.
Köpekbalığını Kuyruğundan Tutup Uzaklaştırmak 00:25
Köpekbalığını Kuyruğundan Tutup Uzaklaştırmak 270 izlenme - 8 yıl önce Avustralya'da tatil yapan İngiliz bir adam, sahile çok yaklaşan ve çocuklara saldırmak üzere olan 2 metrelik bir köpek balığını kuyruğundan yakalayarak kıyıdan uzaklaştırdı.
Base Life Club Beach Volley Turnuvası - 26.07.2015 02:08
Base Life Club Beach Volley Turnuvası - 26.07.2015 195 izlenme - 7 yıl önce Base Life Club, Bayındır Hastanesi'nin katkılarıyla Beach Volley Turnuvası yoğun katılımla gerçekleşti. kıyasıya mücadele eden takımlardan dereceye girenlere Bayındır Hastanesi'nden Check-up, Base Life Day Spa'dan masaj ve IF Performance Hall'dan konser bileti hediye edildi. Starbucks ve Redbull'un lezzetli ikramlarıyla renklenen turnuvada eğlencenin doruklarına ulaşıldı.