Hoşgeldiniz!

Plaj

Plajdan Hatun Kaldırmak 01:19
Plajdan Hatun Kaldırmak 196 izlenme - 7 yıl önce Sözkonusu şemsiye sevdası ve libido olduğu zaman önümüzde hiç kimse duramaz. Mayo ve bikininin bünyesel etkileri hormonsal olarak delikanlılarımızı zirve noktalara taşımaktadır. Emel Sayın'ın mutluluğu ise bize ne kadar iyi niyetli olduğunu bir kez daha kanıtlamaktadır.
Denizde Bmw X5 Zulmü 02:57
Denizde Bmw X5 Zulmü 168 izlenme - 8 yıl önce Çoğu kişi ilk izleyişte söyleyeceği çok şey olmasına rağmen yorumsuz deyip, içinden kayabileceği bir video. Görgüsüzlükte sınır tanımayan abimiz reklamlardan esinlenecek ki denizde otomobil sürmeye kalkmış. Arabanın etrafında ki insanların fikirlerine mi?; Bmw X5'e mi? yoksa bu sıcakta arabanın içinden kazakla çıkan ablama mı? yanayım bilemedim...
Steve-O'dan Plajdaki İnsanların Üzerlerine Pisleme Şakası 02:57
Steve-O'dan Plajdaki İnsanların Üzerlerine Pisleme Şakası 143 izlenme - 7 yıl önce Steve-O'dan Plajdaki İnsanların Üzerlerine Pisleme Şakası Jackass'den tanıdığımız Steve iş başında. Plajda güneşlenen insanların üzerlerine yapay penis ile su damlatan adam insanlara kısa süreli de olsa bir şok yaşatıyor.
Gs ve Fb'li Futbolcuların Beraber Plaj Voleybolu Oynaması 02:29
Gs ve Fb'li Futbolcuların Beraber Plaj Voleybolu Oynaması 200 izlenme - 7 yıl önce Videoyu yüklerkenki tek amacım hala 'ezeli rekabet, haaaa, hooo, fenere ölüm, cimboma ölüm' diyen varsa fikrini değiştirmek için futbolcuların beraber tatilde nasılda voleybol oynadıklarını göstermektir.
Plajda Örümcekle İnsan Korkutmak 02:14
Plajda Örümcekle İnsan Korkutmak 108 izlenme - 7 yıl önce Plajda bir abimiz oltaya bağladığı oyuncak örümcekle insanları korkutuyor ve üzerine öküz gibi gülüyor kendisi. Hadi bakalım 'bizde olsa' kalıpları çıksın raflardan.
Jess' Le Plajda 4 02:49
Jess' Le Plajda 4 173 izlenme - 11 yıl önce jess molho mystudio' da amatör oyuncularla harika videolar kaydetti.
Düşen Uçaktan Kaçan Yolcular 00:53
Düşen Uçaktan Kaçan Yolcular 132 izlenme - 7 yıl önce Efendim US Airways ucagı uçmayı becerememiş sonra güvenli şekilde iniş yapmış. Yolcular da yangın korkusundan can havliyle kacısıyorlar. Biri de "la bi sakin olun" dememiş...
İnce Düşünceli Yunan İcadı 01:39
İnce Düşünceli Yunan İcadı 127 izlenme - 7 yıl önce Komşumuz Yunanistan'da, bedensel engellilerin deniz banyosu yapması ve yüzmesi için yapılmış güzel düzeneğe bakın. Böyle ince düşünen insanlar, iyi ki varsınız.
Sahilde Sanatsal Ölmek 01:37
Sahilde Sanatsal Ölmek 142 izlenme - 7 yıl önce Aşıklarımızın sahilde sanatsal sevişmesinin üzerinden bir sene geçtiğine göre artık merakla beklenen sonu izlemenin vakti gelmiş demektir. Filmin sonunu getirmekle görevli senariste düşen görev açıktır. İki aşıkta ölmeli ancak bu ölüm kesinlikle sahilde gerçekleşmelidir. Caretta-caretta kaplumbağalarının neslinin bu filme müteakip kırıma uğradığı da söylenmektedir.
Salome De Bahia - Tormento De Amor 03:34
Salome De Bahia - Tormento De Amor 177 izlenme - 7 yıl önce Yine geçenlerde twitterda femonen bir aplamız "Kendimi evimde hissetmek için bir harici disk yetiyor. Benim istediğim şarkılar çaldığı sürece evimdeyim." yazmış. Tamam da Ayşegül apla, sizin bu aforizmalı tespitli çıkışlarınız yüzünden bizim halimiz ne olacak? Sadece müziğini duyduğunuz o saniye adamın amına koyan parçalar var. Sanırım hatırlattığı şeylere şöyle bir gidiş yapıyor, ancak orada kalamamanın yarattığı şaşkınlıkla kötü hissediyoruz. Tormento de amor da bunlardan biri kuşkusuz. Biraz da ciddi şeyler yazayım da içeriğimin yayınlanma şansını artırayım. Keh keh... Salome De Bahia 90lı yıllarda özellikle Africanism'le güzel işler yapmıştı. Tormento De Amor'ın yanında Cada Vez de bir başka hitleri ki, 90lar müdavimleri hemen anımsayacaklar. Latin müziğin 90larda kat ettiği yol düşünülürse hayatımıza ne denli nüfuz ettiği de ortada beyler. Yani böyle, eğri oturalım doğru konuşalım şimdi.
Erkek Bulamayan Kadının Gelin Arabasını Kıskanması 02:56
Erkek Bulamayan Kadının Gelin Arabasını Kıskanması 152 izlenme - 7 yıl önce Yeşilçamın seks filmlerindeki her türlü absürt kurguyu zaman zaman bu sitede izlemiştik ama gelin görün ki böyle kıskançlık olayı ne görüldü nede duyuldu. Bir grup arkadaş evlilik öncesi partide buluşur, herkes partnerini alır ve malum işi görmeye gider, yalnız içlerinden biri vardır ki onun durumu içler acısıdır.
Elleri Üstünde İnsanların Üstünden Geçmek 03:45
Elleri Üstünde İnsanların Üstünden Geçmek 114 izlenme - 7 yıl önce Halka açık yerlerde insanların huzurunu bozmak için elinden geleni yapan arıza arkadaşımızın yeni videosu.
4 Dakikada Rio de Janeiro 03:22
4 Dakikada Rio de Janeiro 117 izlenme - 7 yıl önce Rio de Janeiro; kimileri için Brazilya, kimileri için futbol, kimileri için plaj, kimileri için latin kızlar, kimileri için popo, kimileri için samba, kimileri için karnavallar, kimileri için Kurtarıcı İsa heykeli, kimileri için deyişik doğal güzellikteki dağların arasında bir sahil kenti, kimileri için sömürge, kimileri için uyuştucu kartellerinin yeri. İşte bu tropik iklime sahip sembol şehirleriden birinin time lapse tekniği ile çekilmiş videosu.
Flycam ile Maldiviler Rüyası 02:32
Flycam ile Maldiviler Rüyası 64 izlenme - 7 yıl önce Havadan Müthiş Maldiviler Manzaraları ve doğal güzellikleri izleyeceğiz. Kendinizi rüyada hissedeceksiniz.
Faruk Orakci feat. Ceren - All Day Long 03:13
Faruk Orakci feat. Ceren - All Day Long 47 izlenme - 4 yıl önce Faruk Orakci feat. Ceren'in, 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan "All Day Long" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Faruk Orakci Düzenleme: Faruk Orakci Yönetmen: Deniz Demir Faruk Orakci'nin Dijital Medya Hesapları http://facebook.com/farukorakci http://instagram.com/farukorakci http://twitter.com/farukorakci http://soundcloud.com/farukorakci "All Day Long" şarkı sözleri ile Touching the sky and feeling clouds Catch in the sunshine on the river Always remember who you are The moon cant choose season but you do I wanna be part of these things I wanna be crazy all day long I wanna feel music in my mind Just dont wanna sleep tonight Crazy, all day long, crazy Crazy, all day long, crazy Crazy, all day long, crazy Crazy, all day long, crazy I wanna be wanna be part of these things Wanna be crazy all day long Wanna be wanna be part of these things Wanna be crazy all day long Music in my mind wanna feel music in my mind Music in my mind i just dont wanna sleep tonight
Plajda Angry Birds Olmak - Mancinix 00:24
Plajda Angry Birds Olmak - Mancinix 30 izlenme - 7 yıl önce Bu aletin adi Mancinix imiş efenim. Plajlarda bu oyuncak ilen sizlerde birer angry birds olabilirsiniz pekala. Yalnız seslerde benziyor harbiden angry birds e yahu...
Beşiktaşlı Kemal Senman - Plaj Eğlenceleri  (Taş Plak Arşivi) 03:30
Beşiktaşlı Kemal Senman - Plaj Eğlenceleri (Taş Plak Arşivi) 3 izlenme - 5 yıl önce