Hoşgeldiniz!

silah

Yaşlı Kadını Koruma Kalkanı Olarak Kullanan Pragmatik Kasiyer 00:23
Yaşlı Kadını Koruma Kalkanı Olarak Kullanan Pragmatik Kasiyer 1.344.423 izlenme - 8 yıl önce Çalıştığı markette hayatını idame ettiren, akşam saatleri dolayısıyla sayımı yapmadan asla ölmeyi yeğlemeyen bu kasiyer kızımız karşısına çıkan silahlı şahısdan böyle kurtulmaya çalışıyor. Bu uğurda altınıza sıçmadığınız sürece her yol mübahtır gibi görünüyor.
Dünyanın En Tehlikeli Kadını 01:22
Dünyanın En Tehlikeli Kadını 81.701 izlenme - 6 yıl önce Kameraya doğru yaklaşan kadın rujunu sürdükten sonra insanı şoke eden hareketlerine başlıyor. Eteğinin altından ve bluzunun içinden çıkardığı silahlar dış görünüşün aldatıcı olduğunu kanıtlar nitelikte.
Ben 10 - Anormaller (3. Sezon 9. Bölüm) 21:45
Ben 10 - Anormaller (3. Sezon 9. Bölüm) 133.092 izlenme - 8 yıl önce Ben, favori Little League ekibini görmeye gider. Ancak karşılaşma sırasında rakipleri olan The Squires'ın aslında robotlardan oluştuğunu farkeder. Ben10'in S03 E09 bölümü, Anormaller (The Unnaturals). Benten'in heyecan yüklü bölümlerini sitemizden Türkçe ve full olarak izleyin!
Kitaplığın Arkasındaki Gizli Cephanelik 00:56
Kitaplığın Arkasındaki Gizli Cephanelik 3.643 izlenme - 4 ay önce Silah meraklısı adam elindeki bütün silahları depolamak için evindeki kitaplığın arkasına gizli bir depo yaptırmış.
Maymuna Silah Verilirse! (Olacağı Buydu) 00:34
Maymuna Silah Verilirse! (Olacağı Buydu) 85.016 izlenme - 10 yıl önce Afrikalı askerler maymunun eline silah verip şakalaşırken inanılmaz bir olay yaşandı.
Kobraya Silah Doğrultan Maymun 01:56
Kobraya Silah Doğrultan Maymun 76.895 izlenme - 8 yıl önce Tek sahnelik hollywood filmi gibi... Kobra yılanına silah doğrultan maymun.Hep birlikte bu gösteriyi izliyoruz...
Maymunun eline silah verilirse ne olur? 00:42
Maymunun eline silah verilirse ne olur? 108.232 izlenme - 10 yıl önce Güney Afrika askerleri eğlenmek amacıyla bir maymunun eline silah veriyor ama maymun eline aldığı silahı ateşlemeye başlayınca herkes kaçışmaya başlıyor. İşte olayda şans eseri hiç bir askerin yaralanmadığı o ilginç görüntüler.
Dj Ugur ’ Dan Asker Şarkıları - Er Mektubu!! 06:31
Dj Ugur ’ Dan Asker Şarkıları - Er Mektubu!! 157.771 izlenme - 14 yıl önce arkadaşalar bnce çoq güzel oldu inş. begenirsinz.. ama kesinlikle izleyin !!!!!...
Asker Kamerasından PKK İle Çatışma Anı 01:49
Asker Kamerasından PKK İle Çatışma Anı 77.204 izlenme - 7 yıl önce Bir askerin çektiği görüntüler arkadaşlar şehir neresi tam olarak bilmiyorum ama muhtemelen Güneydoğu Anadolu'da bir şehir her zamanki gibi PKK yandaşları ile asker arasında çatışma yaşanıyor çatışma anında ilginç konuşmalar geçiyor gerçekten ve Mehmetçiğin ne kadar insaflı olduğunu bu videodan bir kez daha anlıyoruz.İyi seyirler.
I. Mahmut'un Silahı 05:03
I. Mahmut'un Silahı 24.134 izlenme - 5 yıl önce I. Mahmut'a hediye edilen, birçok ustanın çalışıp hazırladığı efsane silah efenim.
Pet Şişeden Makineli Silah Yapımı 03:02
Pet Şişeden Makineli Silah Yapımı 36.551 izlenme - 10 yıl önce Pet Şişeden Makineli Silah Yapımı
Her Kuşun Eti Yenmez 00:07
Her Kuşun Eti Yenmez 10.956 izlenme - 3 yıl önce Sarışın güzel bacağında sakladığı silahla ilginç bir şova imza atmış. Sarışın güzel sergilediği hareketle adeta her kuşu eti yenmez demiş.
Yağ Filtresini Susturucu Olarak Kullanmak 02:47
Yağ Filtresini Susturucu Olarak Kullanmak 36.450 izlenme - 7 yıl önce Yağ Filtresini Susturucu Olarak Kullanmak Araçlarda kullanılmakta olan yağ filtresinden susturucu yapan insanlar...
Tunceli Ovacık'ta Yol Kesen PKK'lılar 08:44
Tunceli Ovacık'ta Yol Kesen PKK'lılar 54.277 izlenme - 7 yıl önce Tunceli Ovacık'ta PKK'lılar özerklik ilan ettiğini iddia ederek yol kesip,kimlik kontrolü yapıyorlar.Video'da birçok PKK'lıda göze çarpıyor.Video hakkında aslında yazılacak pek birşey yok.İyi seyirler. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/197747/van-catakta-pkknin-kimlik-kontrolu-yapmasi
Çinçin'de Video Çekmek İsterken Sakata Gelmek 12:31
Çinçin'de Video Çekmek İsterken Sakata Gelmek 8.550 izlenme - 3 yıl önce Ankara Çinçin'de YouTube kanalları için video çekmek isterken belinde silah olan tiplerle karşı karşıya gelenleri izleyeceğiz.
'Gangster Squad/ Suç Çetesi' Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:20
'Gangster Squad/ Suç Çetesi' Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı 85.772 izlenme - 10 yıl önce Los Angeles, 1949. Brooklyn doğumlu, acımasız mafya babası Mickey Cohen (Sean Penn), uyuşturucu, silahlar, fuhuş ve --işler istediği gibi giderse- Chicago'da yapılan tüm büyük bahislerden kirli kazanç elde ederek bu şehirdeki şovu yönetmektedir. Üstelik tüm bunları sadece paralı adamlarının değil, avucunda tuttuğu polisler ve politikacıların da korumasıyla yapmaktadır. En cesur, en çetin ceviz polislere bile gözdağı vermek için bu yeterlidir... ama belki, Los Angeles Polis Teşkilatı'nın dışından gelen küçük ve gizli bir grup bir istisna oluşturabilir. Çavuş John O'Mara (Josh Brolin) ve Çavuş Jerry Wooters'ın (Ryan Gosling) idaresindeki bu grup Cohen'in dünyasını yerle bir etmeye çalışmak için bir araya gelmiştir. Ruben Fleischer'ın yönettiği "Gangster Squad/Suç Çetesi" LAPT (Los Angeles Polis Departmanı)'nın yeni büyümekte olan şehirlerini tüm zamanların en tehlikeli mafya babalarından biri olan Cohen'den geri alma çabalarının etrafında dönen olayları stilize bir şekilde yeniden anlatıyor. Filmin başrolünde Oscar® adayları Josh Brolin ("Milk", "True Grit") ve Ryan Gosling'in ("Half Nelson", "Drive") yanı sıra, Mickey Cohen rolünde Oscar® ödüllü Sean Penn de ("Milk", "Mystic River") yer alıyor. Filmin diğer önemli oyuncuları ise Oscar® adayı Nick Nolte ("Warrior", "Affliction"), Emma Stone, Anthony Mackie, Giovanni Ribisi, Michael Peña, Robert Patrick ve Mireille Enos. Senaryoyu Paul Lieberman'ın Gangster Squad adlı kitabına dayanarak Will Beall kaleme aldı. "Gangster Squad/Suç Çetesi"nin yapımcılığını Dan Lin, Kevin McCormick ve Michael Tadross; yönetici yapımcılığını ise Ruben Fleischer, Paul Lieberman ve Bruce Berman gerçekleştirdi. Fleischer'a kamera arkasında her zamanki çalışma arkadaşları olan yapım tasarımcısı Maher Ahmad ve kurgu ustası Alan Baumgarten'ın yanı sıra, kurgu ustası James Herbert, Oscar® ödüllü görüntü yönetmeni Dion Beebe ("Memoirs of a Geisha") ve Oscar® adayı kostüm tasarımcısı Mary Zophres ("True Grit") katıldı. Filmin müziklerini Steve Jablonsky besteledi. Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures işbirliğiyle, bir Lin Pictures/Kevin McCormick yapımı olan "Gangster Squad/Suç Çetesi"ni sunar. Filmin dünya çapındaki dağıtımı bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures, seçilmiş bölgelerde ise Village Roadshow Pictures gerçekleştirecektir
Kastamonu Küre Gerçek Düğün 07:41
Kastamonu Küre Gerçek Düğün 19.812 izlenme - 12 yıl önce kastamonu küre karadonu mahallesi öksüzler köyü....
Annesinden Azar İşiten Ak Cengaver 00:59
Annesinden Azar İşiten Ak Cengaver 36.168 izlenme - 6 yıl önce Elindeki tabancayla vatan, millet, savunma dersi veren; annesinin gerekli teşhisi koyduğu (beyinsiz) cengaveri izliyoruz.
Silah İle Atış Sonrasında Sırtından Bir Şey Çıkan Adam 00:18
Silah İle Atış Sonrasında Sırtından Bir Şey Çıkan Adam 17.216 izlenme - 4 yıl önce UYARI: Rahatsız edici içerik. silah ile atış yaptıktan sonra sırtı kabaran adamı arkadaşı tişörtünü kaldırdığında sürpriz ile karşılaşıyor...
Mesoraş Büyükyaylada Silah Atışı 00:57
Mesoraş Büyükyaylada Silah Atışı 25.987 izlenme - 9 yıl önce Kazım Keleş
İnternette Tartıştığı Adama Adres Veren Gencin Sonu 01:44
İnternette Tartıştığı Adama Adres Veren Gencin Sonu 11.893 izlenme - 4 yıl önce Instagram yorumlarından tartıştığı kişiye evinin adresini veren genç kurşunlara hedef olmuş.
Motorcuyu Darp Eden Şehir Magandaları 02:05
Motorcuyu Darp Eden Şehir Magandaları 24.257 izlenme - 6 yıl önce Arkadaşlar olay halkalıda önce sinyal vermek suretiyle taciz ardından benzinlikte fiziki şiddet ve ağır sözlü tehdit ile devam etti. Videonun sonlarına doğru magandalar "seni kurşun manyağı yaparım" diyecek kadar pervasızlaştılar. Ne yapacağımı cidden bilemediğim ancak benim başıma geldi başkası yanmasın diyerek sosyal medya aracılığıyla görüntüleri sizlerle paylaşıyorum. Umarım siz bunlar gibi eğitim ve insanlıktan nasibini alamamış canlılarla karşı karşıya gelmezsiniz... Not:Kamera tarihi ve saati her resetlendiğinde kafasına göre değiştiği için yanlış olmuş. Olay 1 gün önce yaşandı.
Çivi Atan Silah Yapımı - Keskin Nişancılı Silah 02:59
Çivi Atan Silah Yapımı - Keskin Nişancılı Silah 21.098 izlenme - 9 yıl önce Çivi Atan Silah Yapımı - Keskin Nişancılı Silah
Suikast Anında Hayat Kurtaran Elektrik Direği 00:47
Suikast Anında Hayat Kurtaran Elektrik Direği 10.392 izlenme - 3 yıl önce Alacak verecek meselesi yüzünden daha önceden aralarında sorun olan adamı sokakta gören alacaklılar adama ateş etmeye başlamış ancak adamın arkasına sığındığı elektrik direği hayatını kurtarmış.
Keleşin Yanlış Kişiyi Tepmesi 00:16
Keleşin Yanlış Kişiyi Tepmesi 23.565 izlenme - 8 yıl önce Keleşin Yanlış Kişiyi Tepmesi Tüfek kendisini sıkan kişiyi tepmek yerine yandaki çocuğu tepip yere yapıştırıyor.
Silah Atışı 00:07
Silah Atışı 13.166 izlenme - 12 yıl önce
Brezilya'da Hırsızlık Yaparken Yakalanmak ( 18) 02:13
Brezilya'da Hırsızlık Yaparken Yakalanmak ( 18) 24.606 izlenme - 7 yıl önce Çoğumuzun keşke bizim ülkemizde de böyle olsa dediği şeyi Brezilya polisi yapıyor. Hırsızlığın sonu mu yoksa su testisi su yolunda kırılır mı? İzleyelim beyler karar sizin...
AK-74'ün Ağır Çekimde Çalışma Sistemi 02:45
AK-74'ün Ağır Çekimde Çalışma Sistemi 23.966 izlenme - 8 yıl önce AK-74 (Türkçe: Otomatik Kalaşnikov tüfeği model 74), AKM'tüfeğinin 1974 yılında modernize edilmiş, daha küçük kalibreli mermi kullanan (AK-47'nin 7.62 x 39 mm mermisine karşılık 5.45 x 39 mm) versiyonu. Küçük kalibreli ve güçlü M16 tüfeğine karşılık geliştirilmiştir. Büyük ölçekte üretimi 1976 yılında başladı.İlk olarak Sovyet-Afgan Savaşı'nda kullanıldı. En yeni versiyonu olan AK-74M, 1990'ların başından beri Rusya Federasyonu Silahlı Kuvvetleri'nin ana saldırı tüfeğidir. Kaynak: Vikipedia
Yeryüzünde Patlatılmış En Büyük Nükleer Bomba - Tsar 01:01
Yeryüzünde Patlatılmış En Büyük Nükleer Bomba - Tsar 17.491 izlenme - 8 yıl önce Çar Bombası olarakta bilinen Rusya tarafından yapılmış olan nükleer silahın patlama anı. Hiroşimaya atılan atom bombası 15 megaton gücündeyken, Tsar 50 megaton gücündedir ki bu bile ne kadar güçlü olduğunu açıklamaya yeter. Bomba özel olarak geliştirilmiş Tupolev Tu-95 uçağından, yaklaşık 800 kg ağırlığındaki düşmeyi geciktirici bir paraşüt ile fırlatılmış, bu da uçağın güvenli bir bölgeye kadar uzaklaşabilmesini sağlamıştır. Zamanında Rusya bu bombadan 2 adet üretmiş sonrasında ise 'beyler biz napıyoruz' moduna girerek bu sevdasından vazgeçmiştir. Bombanın biri Yeni Zelanda'da denenirken ikincisinin nerede olduğu ise merak konusu.