Hoşgeldiniz!

Allame Şarkıları

ALLAME ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Allame - Dayan (Official Video) 03:05
Dayan
Allame - Allame Sendromu 03:30
Sendromu
Allame - Şehir 2017 Full 03:23
Şehir
Allame - Teybim Çalar 04:03
Teybim Çalar Sözler : VERSE 1 : Sana Galaksimden Eziyet Getirdim Punch Beynine Park edildim Tac Aşkına Kapılma Sen Gibi Çoğu Bu Stile Kapılarak unu ufak edildi Mic sende kalsın ayıp edersin. beni tanıyan bilir Homie Sayko Tersin. bu bomba teshi ve eder resmi ve unutularak hikaye olursun Gider ömründen ömür gördünmü ömründe yakından ölü parçalara bölün evinin odalarına dağıl ömründe sürün profesörü benim rapin üretelim hadi sömür rap ateşi sönük olan için bi keşif olabilir niga sahra çölü.. Duman İçi Buton Kömür Aklının Aldığı Tarafıda Holomenin Uzak Bu Köyü Homolara Tuzak Bu Ateş Hattı Ben Sert Değilim Sen Yumuşaksın Batarya 1 değil tam 1000 uşaktır. En Sert Adamın Bile Pembe Bıçaklı (Mersin) Tasa Benim Bu Flowlun Aslı bu ritim sigara gibi koluna bastım Velhasıl Hasta ruhlu mahallede namım Underground'ın 7 Belası ! Ben savaş öncesi asker taburu Sen lirik akabindeki kuluçkadaki tavuk Posteri as evine bak avun idol aldığın mc benim arabul Zahmet etme bu ateş kavurur Sana kapak oldu velet orospudaki gurur İçimdeki cehennemi saklı tuttukça dünyanızdaki magma kurur! Nakarat : Battle Sanat Yapamadan Elin Kanar Tarafını Seç Ol Bela Bana Kalıp Edin Selam Tribün ' Gol At! ' der ağlar havalanır, yarar! Seni Top Hip-Hop'sa Konu Benim Teybim Çalar. VERSE 2: Senin cesaretin anca tuvaletle geçer dolu ben emanetle gecem konu bi rivayetle geçer çok önemli bi durum son derece. bide melekleri görerkendir ecel düşün atlarken bunu pencereden emeklemekten vazgeç çünkü bi kara kalemle yaşamına son verecem. Vur herşeyi al boom herşeyi rapim unut herşeyi mal Kalp deştiğim elim ona karşı bir can bana şartlar eşit içi boş bir yalan Politikanda rejim al kandır o mal gel kanla domal can çıktı dona Kaç kılıbık olan Kancığına dolarlar bastık o sahte tacı terk et evini bastık ona Yinede masada kalır ederi ne verin o malı çok para koparır benim oldukça Falı keri buldukça alın son çare bul ve gir yeniden al fare kapanı Harem kapanır eder dar alanı damarına kalın gelir (gelir) Yakarım o gemileri (gelin) GÖZÜNÜN FERİ BAL MUMUDUR ERİR Anafartada komutan benim Ölüleri dizin kenara batarya bi sınıftır emin ol Kan verip monton ağır bir sayro yarattık en güçlüsü bize naylon O dakka paydos bu hiphop geçmişine kanlı renkteki en sert tayboks Tanrılar savaşı bu fakatı korkaklar için ruhunla vuruldu Kratos!
Allame - Anakronik (Album Snippet) (Çıkış: 13 Ocak 2017) 05:52
Anakronik
Allame - Kenar Mahalle 03:24
Kenar Mahalle Dertlere zam gelmiş yeniden güne kederle sarıldı dengede bu beden bünyemi yordu bu dargınlıklara son verdim bana küsmüş mü melek inan bu kalbime düşlediğinden fazla sahipsin af dileyen ben seni kırdığım için affet beni bak elimde değil ki bi hataydı yaren üzerime serpiştirdiğin bu sahte mutluluktan ayrıldı haksızdı anlık öfkemle küfrettiğim anlar gibi birden sana sarıldım ıssız çok karanlık bi kasvet çölü sevdiğin bu adamda mahkum tabiri caiz değilse deliliktir yaptıkların önemle dolgun sana yalan söyledim bi nefes daha çektim sigaramdan aldırmadan seninle geçen her günü deftere yazdım unutmaksa bi kumpas bana zaruriyetten ötürüydü gitmek maduriyetti alıkoymandı beni bu sert kışın ardından çiçek gibi koparmak eldeki tek gül senin gülümse rüyalarıma dünümse tıpkı tabut cesetlerime ev sahibi yumruklarımı sıkmamsa kafamı kırmak istememdendir en hakiki sorduğum her soru yerimde durmamamdan kaynaklı ben tek kefilim her şey senin elinde istersen çek git kalbim seninle eminim Nakarat 2x Dün gece ay yine kapkara der hece sapladı kendini aklıma düşünce Sen tahtını kurdun kalbimin en fakir kenar mahallesine Elimdeki kartları yere serdim bak beynimin içinde pişmanlık var yapamadıklarımdan ötürü öfkem bana zarar verdi hain düşman üşüdüğüm anlar var seni düşünüp ısındığım her zamanki yerde bekle yalnız başıma çizdim bu portreyi kalemime kan lazım koyu renkle üfle söndür bu acı bitmek bilmez seni sevmek bana yetmez deli gibi sevmek kalbini vererek ölmek lazım işte bu aşk demek şarkılarımı küfre boğmamın nedeni benden çok büyük bu sebebi ben yaratmadım dert aratmadım kimseye kendimi adadım bu rap senin aklım karıştı yanaştı şeytan yanımda seni görünce bulaştı bana bırakmam dedim yüzüme tükürdü ve dostluk buraya kadarmış elveda hep ters tarafıma denk geldi bu denklem kimi kırgın çıktı cenkten benim olduğu kadar senin demek gelir içimden bi nefesle tümden fevkalade güzel bi sahne bana göre dünya hülya gibi sahte kelebeğin ömrünü baz alarak ilerlemeli bunu söylemeli kendine sen varsın ya kıyamet kopsa güneş tersinden doğsa umrumda olmaz canım o gözlere fedadır en temiz duygularla sadece
Allame - Avare 2017 03:00
Avare Full
Allame - Yak Gemilerini (feat. 9Canlı, Eypio, Yener Çevik) (Official Audio) 03:59
Yak Gemilerini
Allame - Bavul 03:11
Bavul
Allame -  Manik Depresif Trailer 00:58
Manik Depresif Trailer

ALLAME KİMDİR?

Allame

Allame Şarkıları Albümleri:

Anakronik (2017), Anakronik (2017), Y Instrumentals (2017), Sevilmiyor - Single (2017), Kısır Döngü - Single (2017), Açlik (2016), Fare Kapanı (2016), Allamonster (2016), Gölgeler - Single (2016), Savaş (2016), Manik Depresif (2016), Mit (2016), Dayan - Single (2016), Açlık (2016), Bu Senin Ellerinde - Single (2015), Savaş (2015), The Night Instrumentals (2014), Genesis (feat. Leşker Asakir) - Single (2014), Stereotype (2014), Bir Zombinin Anatomisi (2012), Senkronize (2009)