Hoşgeldiniz!

Alper Şarkıları

ALPER ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Alper - Efendim 05:29
Efendim Rakıyı susuz içip akülü arabasını hızla süren A.Ayyıldız dün akşam şarampole yuvarlandı. Hayranları şokta, bazılarının migrosta olduğu tahmin ediliyor. Yapma dedim, binme dedim yapma ! Alper, Alper� İyi bir insandı kendisi. Bana borcu var. Bak hele ne olmuş burada ? Bir dakika sayın seyirciler� Alper ? Efendim ? Ben yıldızım. Zorla parlayan bi� çeşit yaldızım. Ay tutulursa beni güneş olanlar anlamasın. Yarama tuzu basın. Tuzuma şeker atın. Akıl verip, akıl alın. Ay yine dolunay. Başa geçip sayamadı. Suç katibidir o krolar. Haksız kazançlarını öyle bi� yiyorlar, görmen lazım ananı niyolay� Ellerinde jelibon, ülkeyi kurtarıyorlar. Dışı fos, içi kibar. Ağızda baklalar var. Underground�da ses mi var lan oğlum 3 stilse biri yanar. Elime aldığım 3 kitaptan 2�si saçmalar. Evet bu medya kaygısıyla halkım önünü baltalar. Üzülmesem konuşmam hiç. Hücumda raplerim gidişse sağ tarafta ayyaş artı sol tarafta hancı var� Ben rap yapıyorum� Haa o mu ? Geçenlerde kafasına mikrofon devrilmişti salağın, hala rap yapmaya çalışıyor. Ben ondan daha iyiyim. Bizim oğlanda kapasite var da, çalışmıyor. Back�çilik yapıyor, ön vurguları başkasına ait. Üşüdüğünde sobayı yakar� Peh bi� gram yol alamaz, söyleyim sana� Yolum uzun adamım, bavulu topla gel arkama. �Kanka bu ses tanıdık� de, ben aldırmam. Halimi bu sezona damga çakın. Biraz çılgın ol daimi, iyi yaşam hakkın. Yazdım. Düşünür aradım. Düşüpte kalktım günlerce, farkına vardım. Kaldı, �yapmacık sancı gerekmiyor� dedim içimde bir çoğu var; hancı. Yalan yanlış haberlerle büyütmeyin şu hayatı. 2 bisiklet çarpıştı 3 ölü 5 yaralı var. Bu duruma devam. Uysallığına fena-fizan geri kaçarsan adını unuturum mütalam. Yorgun tavrım. Bugüne kadar akıl almaz inancım. Sondum sandım. Alemde tekmişim, yek tavır aldım. Çiğnemesi işkence olduğu halde insana mazoşistce bir zevk veren ve yerken kendini 5 yaşında hissettiren, mükkemmel lezzet� Git jelibon ye !
Alper - Saatler Bitmiyor 05:41
Saatler Bitmiyor
Alper - Lailaheillallah 04:59
Lailaheillallah
Alper - Ya Rasulallah 04:48
Ya Rasulallah
Alper - Hasan İle Hüseyin 05:07
Hasan İle Hüseyin
Alper - Onun Adı Muhammed (S.A.V) 05:17
Onun Adı Muhammed
Alper - Yemin 04:13
Yemin Sakın kesme hızı, doldur hancı! Yemin ol, kana kana içerim seni. Çarpan kalbim aşk menşeli. Rüzgarım ol, şereflendir yelkenimi. Gülsün bu sefer beklediğim şans. İşle yat demek kolay. Suçumun vebali benim boynuma dolanacak. Gel gelelim sana yol, bana hüsran… Çözerim iplerimi bağlarsan, giderim var! Yeni bi' şantaj bu huzuru beklerken… Düşman eksik ya kaçtı tılsım! Sabırdan arta kalan kırıntılar… Yine iyi dayandı Alper Ayyıldız. İnsanların bozulmuş kimyası. Değişmiş üslubu, yok olmuş vicdanı! Bil artık gerçeği yok olsun inkarın. Çivisi çıktı, kaybettik dünyayı! Selam almaya yüzün olsun. Sen yaratmadın, sen sadece kulsun. Bu ne hırs ve kibir? Koru nefsini! Pay çıkar hatalarına. Yüzleş, özeleştiri yap. Bahanelerden daha çok ne var ? Kendin için bi' kez olsun zora kaç. Her yer insan… Biliyorum senin de çekip gidesin var. Nakarat x2 Meylettim sana taşınıp. Gözlerin alay etti. Bense sadece seyrettim ruhuna(sana)karışıp. Ayrıştım hücrelerimden. Bu ne kalp mi? Taş bence. Fırlattım attım, sekti denizimden. İşkence gibi bir şey seni sevmek. Suratına küfretsem yakışır! Kırık kalbime hoş geldin. Yeni değil bu acı. Yama değil görülür. Henüz keşfedemedim, içten satılık. İyi niyetim suistimal için var. Güle yok borcum dikenini sapladı. Güvenmiştim ona, o hesapladı. Ama tecrübe kazandım seçtim fesatları. Yiyip bitirdi şüphe beni. Yalnız kaldım bu yüzden bir tek 'ben' var. Beni geçtim benden öte 'ben' var. Tanış sayılırız benle. Beni başkasında aramam sereserpe. Bu yol bana uymaz. Sana çıkan her yol bana çıkmaz. Bunu bil, bunu kavra. Bu şarkı koymaz sana. Suratına küfretsem yakışır! Ancak tükürürsem sana yakışır! Nakarat x2 Meylettim sana taşınıp. Gözlerin alay etti. Bense sadece seyrettim ruhuna(sana)karışıp. Ayrıştım hücrelerimden. Bu ne kalp mi? Taş bence. Fırlattım attım, sekti denizimden. İşkence gibi bir şey seni sevmek. Suratına küfretsem yakışır! Adım; Ayyıldız. Ayrıştım hücrelerimden. Kalbi melodik atan adamın adı; Dore. Ayrıştım hücrelerimden. Ayrıştım hücrelerimden… Suratına küfretsem yakışır!
Alper - Anne 05:49
Anne hayalperest burası malatya bir annenin ağlayışının sesini duyupta ses cıkartmamak nedir bilirmisin içi yanıpta oğlunun feryadının dinmemesi hıç kıra hıç kıra ağlarken sesini tek annesi duyması vede annesinin oğlunu çok ama çok sevmesi sevmesi oğlunu bağrına basıp annecigim seni seviyorum dememesi çok acı verici yarınları kalmamış bak o dünden ölmüş göz yaşları ise kan içine bürünmüş anne diyince çok üzülmüş bırakma nolur gitme diyememiş engel çıkmışlar elleri ellerindeyken birden bire kopmuş gitmiş annesinin özlemi içine işlemiş hasret desen çok feci her gece her gece sayıklama sesleri duyan olmamış hislerimi tercüman ederek yazıyorum bu satırları anne sevgisi bam başka benim senden kimsem varmıki anla özledim özledim yanagıma bi dudak kondursana anne sevgisi benim yerimde ap ayrı baba yakında sanada gelecek unutma kardeşimide unutamam asla çok ama çok sizi seviyorum bunu kalbinize yansıtsanıza beni bana sormayın boş koysanıza
Alper - Gelde Bana Sor 06:14
Gelde Bana Sor
Alper - Özledim 05:14
Özledim Nakarat: 1 soda 1 sigara 1 soda 1 sigara.. 1 soda 1 sigara 1 soda 1 sigara.. Alper Kurban: Müzik hastalık evet rapimse ilacı Sürekli yaşıyorken içinde bi acı Kirli sakal ov oturmadı imajın Rapi bırak pornosunu ara Nicki Minajın Kanalı bul eve yalanı bul Bu gece dışardayız ölü planı kur Keneyi bulduğum karı paralı dul Sarı saçlara hastayım nedeni bu 1 soda 1 sigara ufaktan titretir Bu ritim bize cinayet işletir Hiç olmadı mobese devlete fişletir Memura jazz yapar sıkarak dişleri Çeneme lastik rapi plastik Mermiye yapılırmı ki balistik Hele bi sakin boğaza pastil Kafamda atan baslarsa katil.. Nakarat: x2 1 soda 1 sigara 1 soda 1 sigara 1 soda 1 sigara 1 soda 1 sigara Aşıl: Ritmi kafana bandanayla bağlammı alttan alma Aptal adama rap mi lazım al lan o zaman hepsi kalsın İhtimali zorla çünkü flex dilime bonzai Bitti yani Aşıl adamı sokar tribe her daim Bok at şimdi durmadan bu tokat gibi sert sana Tribe girdin en sonunda bak kafa pert aga Çakala çukala ryhme makara kukara hey Sakalı kesti en sonunda bak oldu fame Bas geri eminim az gelir (Deli mi s.kti) Zorluyon 2 gram hazneni Extra bu yani text kabul Bari ver sabun acemiye flextra bu Sakla dilime düşmesin bu hatta elime düz nesil Bi lafta duramaz ibnesi sokakta kralı dinlesin Gösteripte vermiyosa manita kafada fukara Özledim ve gelmiyosa 1 Soda 1 Sigara.. Nakarat: 1 soda 1 sigara 1 soda 1 sigara...

ALPER KİMDİR?

Alper

Alper Şarkıları Albümleri:

Ask Hikayesi - Single (2018), Bize Rahmet Lazım (2014), Yemin (2014), Su Gibi (2014), En Güzel Eşref Ziya Ezgileri (2014), Wenom - Single (2014), Bize Rahmet Lazım (2011), Aşk Dedikleri (2007), Söyleme (2006), POPULAR LANE (2006), Sabaha Dek (2005)