Hoşgeldiniz!

Alper

ALPER ŞARKILARI

Alper - Son Damla Şarkı Dinlemeye Değer 03:54
Son Damla şarkı Dinlemeye Değer
Alper - Onlar 05:36
Onlar Dönüp duruyorum yatakta. Saydım sonsuz tane koyun var. Bi türlü kafamda bitmeyen sorunlardan tut, günün özetini bana dert yapan anılar var. Hemen kurtulmalıyım ! Unutamıyorum, ket vurmalıyım geriye. Sustukça çıldırdım. Aklı selimdim, döndüm deliye ! La la lay la la lay lay lom. Mantık üç cümleden ibaretmiş. Düş kuruyorum beni oyalama. Dürttüğün sol parmağının sonu selamet değil ! Nedendir bilmem, göz kapaklarım kepenk indirmiyor kaç gecedir. Bilmem kaç gündüz atlattım. Ölüp düşündüm, taşındım çöplüğe dönüştüm ! Tez yattım. Tez uyanırım sandım. Umutlanamadım hiç� Yoramadım düşe hayrımı. Kovamam, yine gelip beni bulur kabus ! Uykumu çalıp gider, sabah olmaz. Gün korkak, doğmaz. Ne biçim tonu mavinin ? Aydınlığın yolu sis, tozu toprak. Pis ayakların laneti� Rengini çaldılar gökyüzünün. Bulut biraz üşüyor. Donuk bakıyor güneş. Yağmurum ol. Birik taşıp göllere karış geri. Yanaklarımı kurutan yaş biliyor. Sol şeritte aşka çarptım demin. Suçlu kalbim, kanıtım yok. İki gözüm aksın desem bahanen çok. Şerrinden korktuğumun boş sol tarafı ! Didik didik aradım bulamadım yılanı. Dört dörtlük planı. Acaba kaçıncı yüzüyle vermiştir selamı ? Kaçıncı tebessüm aldattı suratımı ? Yatıştım, olmadın oralı� Tez yattım. Tez uyanırım sandım. Umutlanamadım hiç� Yoramadım düşe hayrımı. Kovamam, yine gelip beni bulur kabus ! Uykumu çalıp gider, sabah olmaz. Gün korkak, doğmaz. Ne biçim tonu mavinin ? Aydınlığın yolu sis, tozu toprak. Pis ayakların laneti� Geçtim aydınlıktan. Geçtim yarından, iki saat sonrasından. Dilimde hep bi umutsuzluk nağrası. Duvara çarpıp yankı bulan haykırışlarım. Uykumu bölen kabuslarım� Ter içinde uyanışlarım� Bu gün de olmasın yarın. Bu gün de doğmasın güneş, olmasın neşem. Ruh halim nasılsa aynı mavinin tonları. Tez yatmalıyım. Tez yattım. Tez uyanırım sandım. Umutlanamadım hiç� Yoramadım düşe hayrımı. Kovamam, yine gelip beni bulur kabus ! Uykumu çalıp gider, sabah olmaz. Gün korkak, doğmaz. Ne biçim tonu mavinin ? Aydınlığın yolu sis, tozu toprak. Pis ayakların laneti� Laneti üstümde� Dore, Dore Ay yukarda, ışığım yıldız benim ! Gün korkak, güneşim hiç doğmaz. Bu neyin mavisi ? Laneti neden benim üstümde ? Üstümde�
Alper - Saatler Bitmiyor 05:41
Saatler Bitmiyor
Alper - Efendim 05:29
Efendim Rakıyı susuz içip akülü arabasını hızla süren A.Ayyıldız dün akşam şarampole yuvarlandı. Hayranları şokta, bazılarının migrosta olduğu tahmin ediliyor. Yapma dedim, binme dedim yapma ! Alper, Alper� İyi bir insandı kendisi. Bana borcu var. Bak hele ne olmuş burada ? Bir dakika sayın seyirciler� Alper ? Efendim ? Ben yıldızım. Zorla parlayan bi� çeşit yaldızım. Ay tutulursa beni güneş olanlar anlamasın. Yarama tuzu basın. Tuzuma şeker atın. Akıl verip, akıl alın. Ay yine dolunay. Başa geçip sayamadı. Suç katibidir o krolar. Haksız kazançlarını öyle bi� yiyorlar, görmen lazım ananı niyolay� Ellerinde jelibon, ülkeyi kurtarıyorlar. Dışı fos, içi kibar. Ağızda baklalar var. Underground�da ses mi var lan oğlum 3 stilse biri yanar. Elime aldığım 3 kitaptan 2�si saçmalar. Evet bu medya kaygısıyla halkım önünü baltalar. Üzülmesem konuşmam hiç. Hücumda raplerim gidişse sağ tarafta ayyaş artı sol tarafta hancı var� Ben rap yapıyorum� Haa o mu ? Geçenlerde kafasına mikrofon devrilmişti salağın, hala rap yapmaya çalışıyor. Ben ondan daha iyiyim. Bizim oğlanda kapasite var da, çalışmıyor. Back�çilik yapıyor, ön vurguları başkasına ait. Üşüdüğünde sobayı yakar� Peh bi� gram yol alamaz, söyleyim sana� Yolum uzun adamım, bavulu topla gel arkama. �Kanka bu ses tanıdık� de, ben aldırmam. Halimi bu sezona damga çakın. Biraz çılgın ol daimi, iyi yaşam hakkın. Yazdım. Düşünür aradım. Düşüpte kalktım günlerce, farkına vardım. Kaldı, �yapmacık sancı gerekmiyor� dedim içimde bir çoğu var; hancı. Yalan yanlış haberlerle büyütmeyin şu hayatı. 2 bisiklet çarpıştı 3 ölü 5 yaralı var. Bu duruma devam. Uysallığına fena-fizan geri kaçarsan adını unuturum mütalam. Yorgun tavrım. Bugüne kadar akıl almaz inancım. Sondum sandım. Alemde tekmişim, yek tavır aldım. Çiğnemesi işkence olduğu halde insana mazoşistce bir zevk veren ve yerken kendini 5 yaşında hissettiren, mükkemmel lezzet� Git jelibon ye !
Alper - Lailaheillallah 04:59
Lailaheillallah
Alper - Onun Adı Muhammed (S.A.V) 05:17
Onun Adı Muhammed
Alper - Ya Rasulallah 04:48
Ya Rasulallah
Alper - Hasan İle Hüseyin 05:07
Hasan İle Hüseyin
Alper -Bağlar Klavye  Allah Şahit  Beni Sana Hapsettin 07:34
Bağlar Klavye Allah Şahit Beni Sana Hapsettin
Alper - Yemin 04:13
Yemin Sakın kesme hızı, doldur hancı! Yemin ol, kana kana içerim seni. Çarpan kalbim aşk menşeli. Rüzgarım ol, şereflendir yelkenimi. Gülsün bu sefer beklediğim şans. İşle yat demek kolay. Suçumun vebali benim boynuma dolanacak. Gel gelelim sana yol, bana hüsran… Çözerim iplerimi bağlarsan, giderim var! Yeni bi' şantaj bu huzuru beklerken… Düşman eksik ya kaçtı tılsım! Sabırdan arta kalan kırıntılar… Yine iyi dayandı Alper Ayyıldız. İnsanların bozulmuş kimyası. Değişmiş üslubu, yok olmuş vicdanı! Bil artık gerçeği yok olsun inkarın. Çivisi çıktı, kaybettik dünyayı! Selam almaya yüzün olsun. Sen yaratmadın, sen sadece kulsun. Bu ne hırs ve kibir? Koru nefsini! Pay çıkar hatalarına. Yüzleş, özeleştiri yap. Bahanelerden daha çok ne var ? Kendin için bi' kez olsun zora kaç. Her yer insan… Biliyorum senin de çekip gidesin var. Nakarat x2 Meylettim sana taşınıp. Gözlerin alay etti. Bense sadece seyrettim ruhuna(sana)karışıp. Ayrıştım hücrelerimden. Bu ne kalp mi? Taş bence. Fırlattım attım, sekti denizimden. İşkence gibi bir şey seni sevmek. Suratına küfretsem yakışır! Kırık kalbime hoş geldin. Yeni değil bu acı. Yama değil görülür. Henüz keşfedemedim, içten satılık. İyi niyetim suistimal için var. Güle yok borcum dikenini sapladı. Güvenmiştim ona, o hesapladı. Ama tecrübe kazandım seçtim fesatları. Yiyip bitirdi şüphe beni. Yalnız kaldım bu yüzden bir tek 'ben' var. Beni geçtim benden öte 'ben' var. Tanış sayılırız benle. Beni başkasında aramam sereserpe. Bu yol bana uymaz. Sana çıkan her yol bana çıkmaz. Bunu bil, bunu kavra. Bu şarkı koymaz sana. Suratına küfretsem yakışır! Ancak tükürürsem sana yakışır! Nakarat x2 Meylettim sana taşınıp. Gözlerin alay etti. Bense sadece seyrettim ruhuna(sana)karışıp. Ayrıştım hücrelerimden. Bu ne kalp mi? Taş bence. Fırlattım attım, sekti denizimden. İşkence gibi bir şey seni sevmek. Suratına küfretsem yakışır! Adım; Ayyıldız. Ayrıştım hücrelerimden. Kalbi melodik atan adamın adı; Dore. Ayrıştım hücrelerimden. Ayrıştım hücrelerimden… Suratına küfretsem yakışır!

ALPER KİMDİR?

Alper

Alper Albümleri:

Yemin (2014), Bize Rahmet Lazım (2014), En Güzel Eşref Ziya Ezgileri (2014), Wenom - Single (2014), Su Gibi (2014), Aşk Dedikleri (2007), POPULAR LANE (2006), Söyleme (2006), Sabaha Dek (2005)