Hoşgeldiniz!

Deniz Vardaryıldızı

DENİZ VARDARYILDIZI ŞARKILARI

Deniz Vardaryıldızı - Kaprislerin 04:07
Kaprislerin Kaprislerinden off artık Hint kumaşı mısın nesin Gözün biraz yükseklerde Dikkat et tez düşersin Kaprislerinden off artık Yanar döner misin nesin Sana kalbimde yer açtım Ne kıymet bilmez şeymişsin Demedi deme sonra güzel hoş kadınsın aslında Yanağında bir gamzen eksik Ah bu zulüm yeter ayrılık ölümden beter Duymaz aldırmaz zilli yarim hiç sözüme Yandım yandım yangın var gönlümde Susuz huzursuz kalakaldım ömrümde Yok halim yok bir hayli derde Düştü gönlüm devası nerde..
Deniz Vardaryıldızı - Aman 04:22
Aman Görmek istemem bir gün yüzünü Duymak istemem hiçbir sözünü Eller ne bilsin ne çektiğimi. Oysa ben seni dudağından tadardım Gece oldu mu nefesini arardım Düşmanım yapmaz bu yaptığını Beni yalnız koymayın aman Düşmanım yapmaz bu yaptığını Beni ıssız koymayın aman. Ellere sordum dönmez dediler Dostlara sordum boşver dediler Ben seni kime sorsam aman Ölürüm inan Bu duyduklarım bana, reva mı aman. Sormadın halimi mateminde kayboldum Işığım sendeydi sararıp soldum Kime söylesem derdimi kime. Zavallı talihim gülmedi yüzüme Merhametin yok acır mı halime Düşmanım yapmaz bu yaptığını Beni yalnız koymayın aman Düşmanım yapmaz bu yaptığını Beni ıssız koymayın aman.
Deniz Vardaryıldızı - Mazide Kal 05:21
Mazide Kal Geceler başım duman Birkaç anı senden kalan Hayat inan derdin yalan Yalan yalan yalan Acı çekmekse sevmek Özlemekse beklemek Senin aşkın canım inan ki bir yalan Geceler başım duman Birkaç anı senden kalan Kanıyor yüreğimde gülen yüzün yalan Gönüllü gidiyorum gönülsüz bu sevgiden Senin aşkın canım İnan ki bir yalan O güzel günlerden bir avuç gül kurusu Koklasam yeter mi, saklasam yeter mi Sen mazide kal anılar içinde Bense burda acılar içinde Bu dert benim sonum olmadan önce Mazide kal..
Deniz Vardaryıldızı - Sen Onlardan Biriymişsin 04:46
Sen Onlardan Biriymişsin Yorgun, inan kalbim yorgun Usandım sana aşkı anlatmaktan Yorgun,inan kalbim yorgun Her istenen olmazmış Anladım o zaman Aşkını esen yele,kendimi yerden yere Mektupları geriye yolladım bu sabah Sen aşkı oyun sananlardan Yorulunca kaçanlardan İçimde kalan şu sevgiyi Yarım yarım çalanlardan Bazen bir nefes kadar yakın Bazen bir yıldız kadar uzak Anladım her gülüşünde Aslında hepsi bir tuzak Sen onlardan biriymişsin Anladım hiç sevmemişsin Soldum ellerinde soldum Anılar denizinde yüreğim tuz buz oldu Aşkını esen yele,kendimi yerden yere Mektupları geriye yolladım bu sabah
Deniz Vardaryıldızı - Dağ Gibiyim 05:22
Dağ Gibiyim Dağ gibiyim dünya durmuş Bir an gibiyim zaman durmuş Ben bu kadar acıları hak etmedim Gün güneşe kavuşuyor Yar elini uzatmıyor Ben bu kadar yalnızlığı hak etmedim Ellerim telefonda haber bekledim Aradım aradım da cevap vermedin Gecem hüzün kalbim hüzün Çok bekledim Gözlerim yollarına esir eyledim Aradım aradım da cevap vermedin Gecem hüzün kalbim hüzün Çok bekledim Birazcık hatrım varsa gel tut ellerimi Yoksa bu can, bu bedenden kayıp gidecek Birazcık sevgin varsa gel,tut ellerimi Yoksa bu can, bu bedenden kayıp gidecek

DENİZ VARDARYILDIZI KİMDİR?

Deniz Vardaryıldızı

Deniz Vardaryıldızı Albümleri:

Asalet - Single (2013), Mucize (2009)