Hoşgeldiniz!

Grogi Şarkıları

GROGİ ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Grogi - Yalnızlık Son Ses 03:25
Yalnızlık Son Ses Arzuların kaderin olur , yaşarsın mahvedip onu Gökyüzü kahvenin tonu, müzikse mabedim yolum Çoğaldı kahpelik boku , bak tenim soluk Giderse saadetin çoğu gelir mi ahmetin sonu ! Bilmem.. İlk hedef dedim bir kere , gizlemek istemem Çizgiler çekip sisteme bilerek seçtik riskide Midemde kramp vücudum yorgun iskelet Demir atmak istesekde bilirim yoktur iskele Bunada şükür deyip kalk , hayatı bükülmeden yaşa Yüzüm tebessüm etsede içimde hüzün keder paşam Belki sözüm geçer aşka belki görüngeler başka Onu körüklemek şaçma , ömre ölüm deyip kaçma ! Aklım çalışmakta & yükselip yatışmakta Kader mahkumu misali gün geceye karışmakta Merhabayla vedalaşan hoşçakalıp alışmakta Yalnızlık başa bela bugünde ana tema ... Her gece Yalnızlık Son Ses , İçki sigara ne farklı bir konsept Soğukta sohbet eder gibi son kez , kalabalığın içinde yalnızlık son ses (bana eşlik et) ! Hepiniz fotopoki , lpg'li otomobil Biz sokakta barbut onlar evinde monopoly İktidarsız parti , savaş yanlısı gandi Seninle rap bu derece farkı , hakkettin alkışı sanki Neyse yoluna bak , seninle yorulamam , Kafamızı Yap hadi sigara yak , çoğu zaman Ben güzele güzel derim güzel benim olmasada , ben düzene düzel dedim düzen beni yormasada Korkak adam bol masada , neye gülücez olmasalar , önce birikim sonra sanat Anlamsız bu zorlamalar , bir Redbull ve vodka bana , ki rap bu ama yok parada Trafikte kornalara , internette pornolara , sahtelere sahne veren zihniyeti sorma bana Zihnime rap tonla zarar verir yerine koymaz ama... Kulaklığını tak o zaman hayattan bunaldığında Rüyaya hasret kalırsın uykundan uyandığında . Her gece Yalnızlık Son Ses , İçki sigara ne farklı bir konsept Soğukta sohbet eder gibi son kez , kalabalığın içinde yalnızlık son ses (bana eşlik et) !
Grogi Ft. Elçin Orçun - Rüzgar (Official Video Klip Yeni 2012) 03:10
Ft. Elçin Orçun - Rüzgar
Grogi Ft. Sirmc - 90s Mini Clip 02:13
Ft. Sirmc - 90s Mini Clip
grogi feat hayki & nomad - madalyon @ hiphopgame.net 04:13
Feat Hayki
Grogi & Brokbeatz Feat. Kamufle & Anıl Piyancı - Olmaz Adamlar 05:46
Brokbeatz Feat. Kamufle
Grogi - Yalnızlık Son Ses Produced By Brok) 03:25
Yalnızlık Son Ses Produced By Brok
Grogi - Kafamızı Yap 02:31
Kafamızı Yap Günlerim fight club & elimde mic'la ! Serseri bir hayta avutur kendini pipe'la .. Kaygım yok ahbab ben saydım çok kaypak ve Ryhme'mım sokaktan sen saydır dolarlar . Bir kızla hayaller kurardım eskiden & Şimdi resmine baktıkça aklıma gelmekte eskiler ... Gelenler arattı seni & sense yarattın beni Artık karanlık evim & fakat tek zaanatım Rap'im . Bu sistem çiğner tükürür bizi & fiilen ölüyüm Dünya hilen sömürür & çünkü iyiler kötüdür Polisim insan korumak yerine insan öldürür ! Beyaz dişlerimin uzatmıştı misvak ömrünü . Türkçe Rap & güçsüz hep & kış gününde üstsüz ev Belki yıkılır üstüme & belki yaparım üstüde ! Derdi yaşarım üst düzey & döner gecem gündüze Bizimle sütrüşen ünlüler zamanla düştü ünsüze . Malı yükleyip üfledik & hayata hükmedip kükredik Sonra küfredip gülmedik & yaşadık şükredip ölmedik Aydınlık günleri görmedik & henüz düşleri gömmedik Bu yolda ünlenip sönmedik & yürüdük küflenip dönmedik Tren garlarında yattık çünkü hayalimiz vardı ... Bedavaya sahne yaptık çünkü hayalimiz vardı ... Okulu ekip stüdyoya kaçtık hayalimiz vardı . Başka planlar yapmadık müziğe kanaatimiz tamdı ! Yıllar böyle geçti rakipler gölgeleşti Ellerimiz tütün koktu soyutlandık cankileştik Eski nesil geri geldi ettik onları sanki teşvik Bu ortamda karakterler aynı durma sadeleştir. Kısaca formül arınmak kibirden kolpalıktan Kulağını kapatmış insana ne desen olmaz ıslah Tavrımız CİDDİ ! 10 numara formamızda Beşikten mezara RAP doğaldır korkmanızda ! Kafamızı Yap !!! Hadi sigara yak ! Bütün ortamcılar geldi bir araya .. Gelesim var yukarıya gider ayak ... Grogi - Kafamızı Yap ! Beat : Red & Akey Söz : Grogi Kayıt : Dikkat Records Mix : Red Mastering : Akşit ''Baba'' Uğurlu Video : Asfalt Film Şarkıya vokalleriyle Kamufle ve Cumali Efrah eşlik etmekte .
Grogi - Uyuma (2014 Yepyeni) 04:16
Uyuma
Grogi - Hayallere Nokta Koydum (2013) 04:45
Hayallere Nokta Koydum
Grogi - Hayret ( Video Klip ) 03:17
Hayret

GROGİ KİMDİR?

Grogi

Grogi Şarkıları Albümleri:

Başa Sarmak Yok (feat. Kamufle) - Single (2016), Bizde Böyledir - Single (2015), 90's Ghetto Kids (2014), Yalnızlık Son Ses - Single (2013), Kafamızı Yap (2012), Dur Daha Yeni Başladık (2011)