Hoşgeldiniz!

Hüseyin Kağıt

HÜSEYİN KAĞIT ŞARKILARI

Hüseyin Kağıt & Nesrin   Kafam Bi Milyon Klip (Hd) 04:57
Kafam Bi Milyon HÜSEYİN KAĞIT https://www.facebook.com/Stemcar06 BY POLATLILIM https://www.facebook.com/Polatlim06
Hüseyin Kağıt - Nalın Dilber 02:30
Nalın Dilber Hüseyin Kağıt - Nalın Dilber
Hüseyin Kağıt - Kaleden Esen Rüzgar 03:24
KALEDEN ESEN RÜZGAR HÜSEYİN KAĞIT - KALEDEN ESEN RÜZGAR (BY OMRUM 2014). HÜSEYİN KAĞIT KONSER & ORGANİZASYON MENAJERLİK İLETİŞİM BY OMRUM 0537 260 65 95
Hüseyin Kağıt - Kış Masalı 05:19
Kış Masalı Hüseyin Kağıt - Kış Masalı
Hüseyin Kağıt - Ben Kimi Sevmişim 2014 03:49
Ben Kimi Sevmişim Bedo Official Şarkı Sözleri
Hüseyin Kağıt - Kaderde Gülecekmiş Ne Zaman 02:39
Kaderde Gülecekmiş Ne Zaman Hüseyin Kağıt - Kaderde Gülecekmiş Ne Zaman Yeni 2012
Hüseyin Kağıt - Öbür Dünyada Sen Yan - Süpermiş 03:21
Öbür Dünyada Sen Yan derdime son çare gözlerin olsa merhem niyetine; sürermiyim sanıyorsun ölüm döşeğinde __yazdığım her satırı okudukça kahbece bit...şimdi ardına bile bakma d.e.f.o.l... g.i.t........sanmaki yanlızım kimsesizim....eğer arkandan ağlarsam şerefsizimmmmmm......
Hüseyin Kağıt - Düşlerimde Sabahlarsın (Official Video) 04:30
Düşlerimde Sabahlarsın İşin gücün yok mu senin Beni bana bırakmazsın Başka yerin yok mu senin Aklımda hep sabahlarsın Kenarlarda köşelerde Kadehlerde şişelerde Issız kara gecelerde Düşlerimde sabahlarsın Bir kalem geçse elime Parmak değse bam telime Dilimde hep o kelime Fikrimde hep sabahlarsın Kenarlarda köşelerde Kadehlerde şişelerde Issız kara gecelerde Düşlerimde sabahlarsın Elalem neşe saçarken Günlerim sensiz geçerken Dertlenip zehir içerken Kadehimde sabahlarsın Söz: Mustafa Öztürk Müzik: Kadir Şeker
 Hüseyin Kağıt - Mendilden Bohça Olmaz (Yepyeni 2013) 03:01
Mendilden Bohça Olmaz Hüseyin Kağıt - Mendilden Bohça Olmaz (2013) Yeni
Hüseyin Kağıt & İsa Savaş - Tanımazsan Tanıma (Orjinal Klip) 04:15
Tanımazsan Tanıma Hüseyin Kağıt & İsa Savaş - Tanımazsan Tanıma

HÜSEYİN KAĞIT KİMDİR?

Hüseyin Kağıt

1 Ocak 1982 tarihinde Ankara’nın Haymana ilçesinde doğan Hüseyin Kağıt, Halk Müziği yorumcusu, söz yazarı, besteci ve oyuncudur.

Hüseyin Kağıt Müzik Hayatı
Küçük yaşlardan itibaren müziğe karşı olan ilgisini geliştirmeye devam eden Hüseyin Kağıt, çeşitli etkinliklerde ve mekanlarda kendine has üslubu ile şarkılarını söyleyerek müzik hayatına başlamıştır. Fakat Hüseyin Kağıt’ın çok geniş kitlelerle tanışıp Ankara ve çevresinden Türkiye’ye ulaşan bir sanatçı olması 2008’den sonra büyük bir hız kazanmıştır.
Ankara ve çevresinde tanınan bir sanatçı olmayı başaran Hüseyin Kağıt şarkıları ilk olarak 2009 yılında yayınlanan Ankaralı Devlerin Canlı Oturak Alemi albümünde yer almıştır. Hüseyin Kağıt bu albümde Ankara’nın önde gelen yerel sanatçıları ile birlikte şarkılarını söyleme fırsatı bulmuş ve “Aklı Kısa”, “Getir Garson” ve “Ey Sana Diyom” şarkılarını seslendirmiştir.
Bu albümden sonra daha geniş kitleler tarafından ilgiyle takip edilen bir sanatçı haline gelen Hüseyin Kağıt albümleri için yaptığı çalışmalarda 2010’da Arabesk Elektro Bağlamalı Anadolu Arabeskleri albümünde yer almıştır. Sanatçı bu albümden “Yine Akşam Oldu” isimli parçayı seslendirmiştir.

2010 yılında ünlü radyocunun anısına hazırlanmış olan Anılarla Reco Baba isimli albümde yer almıştır. Bu süreçte Türkiye’nin farklı noktalarında konserler vermeye ve etkinliklerde boy göstermeye başlayan Hüseyin Kağıt hayatı boyunca 2012 yılından sonrasında asıl popülerliğine ulaşmıştır. Sözlerini Tayfun Soydemir’le birlikte yazan Hüseyin Kağıt şarkı sözleri Özkan Özcan’la birlikte “Hayatı Tespih Yapmışım” şarkısı ile daha çok konuşulur oldu. Kendine has oyun tarzı ve havası ile Hüseyin Kağıt klibi çekilen bu parça video paylaşım sitelerinin en çok tıklanan şarkılarından oldu.

Bilinirliği tüm Türkiye’ye yayılmış olan Hüseyin Kağıt Ankara ve çevresinden çıkarak Ankara havalarını yaymaya başladı. Ankara müziğini kendine ait sözlerle birleştirerek yeni bir yorumla tekrar dile getiren Hüseyin Kağıt, 2012 yılında “Deli Deli” ve “Çok Kötüymüşsün” şarkılarını yayınladı. Şarkılar sadece Hüseyin Kağıt tarafından değil pek çok yerel ve ulusal sanatçı tarafından söylendi.
Son olarak 2014 yılında “Böyle Olsun İstemezdim” şarkısı ile piyasaya çıkan Hüseyin Kağıt aynı zamanda “Ankara Kazan Biz Kepçe” isimli Youtube üzerinden yayınlanan internet dizisinde de rol almıştır. Hüseyin Kağıt hakkında söylenmesi gerekenlerden bir tanesi de, 2015 yılında Baba Mirası filmiyle sinemaya adım atmış olmasıdır.

Hüseyin Kağıt Albümleri:

Bebeğimsin Sen - Single (2016), Zamanı Geldi (2016), Hayatı Tespih Yapmışım - Single (2015), Kaleden Esen Rüzgar - Single (2014), Böyle Olsun İstemezdim (2013), Deli Deli (2012), Öbür Dünyada Sen Yan (Ankara Oyun Havalarının Beste Fabrikası) (2011), Akıllı Ol / Alçak (Ankara'nın Yeni Prensi) (2009)