Hoşgeldiniz!

Zeus Kabadayı Şarkıları

ZEUS KABADAYI ŞARKILARI VE MÜZİKLERİ

Zeus Kabadayı - Gitme 2 01:37
Gitme 2
Zeus Kabadayı - Gitme 1 02:47
Gitme 1
Zeus Kabadayı - 14 Şubat 02:55
14 Şubat Asma suratını kalk ve yemin et herkese Bidaha aşk mı lanet olsun bidaha ölmem kimseye Yüzünü görmek dahi istemiyorum düştüm yerlere Elim kolum kanıyo kanasa ne olur kanasa bundan sanane be !! İstediğin hayata gittin istediğine git Beni benimle bırak çok konuşma geçer beş vakit Alışık olduğum durumdu bu !! Canımı sökerek aldılar Seni elimden alıp sonra buruşturup attılar Doldur be meyhaneci içimse bırak yansın Yürekse kurak tarla yağmur olda güller açsın Yağmur arpa oldu dudaklarıma işledi Bir kadın gözünde yaşla canını yakan kim dedi ?? Anne git dedim ! Canımı alsa iyi be canımı aldı ! Sinirden kırıp döküp resimlerini yırttıp attım Elimde bi kaç dikiş sokaklarda yalnızım Hangi kesik adam ederdi sevdiğim bu kansızı ----------------------------------------------- Bi çok şiir yazdım sana hepsi canını yaksın İlk bahar günüydü tanıştık be adın batsın Hayatımda bi çok kişi gözümün içine bakarken Ben seninle kör oldum be birisi gözümü açsınn Beynimin içinde hayaller ve mutlu ev var Gittiğinde bi ben varım bide yetim çocuklar Benim cennetim benimle heryer cehhenem İstediğine sarıl şimdi kimsesizdir mahallem Papatya dolu vazomda şimdi sade kokusu kaldı Elimde bir şarap ve sıgara dolu bi paket vardı İçtim hepsini çiğerlerimi yitirdim Afitap oturdum ve yıldızlarla seviştim Yüzük parmagımda kırılmış yüzükler Söz verilip tutulmamış öksüz hep hayaller Şimdi nerdesin canımı verip solduğum Aşık olmak haram bana canına kurban olduğum.
Zeus Kabadayı - Unuttum Seni (Yeni 2012) 05:35
Unuttum Seni Yağmur olda gel bekliyorum boş bardak gibi dolmayı. Ama Hiç Bir zaman Masum gözler gibi sonuna kadar ben dolmadım. Boş Tarafıma bakıyodun ama sen dolu tarafım uzaklarda. İstersen Kır Parçala Yada uzaklaş ordan adımlarla. Kendini Kandır O zaman Bu Adam beni hiç Sevmiyo Diye. Ben Seni Ben Öyle Sevdimki Bu Kadın bana hiç gelmiyo niye. İstediğine Git ve SarıL'Lan İstediğine Durma Yaklaş. İstediğine Herşeyi Aldır,İstediğinle Durma Oyna.. Her Sokak Da Daha Bi Karanlık Her Adımda Daha Bir Yalnız. Her Sabah Da Yalnız olan ben her geceden karanlıktım. Bastığım adımların her biri kendinden emin değildi. Koşarak Uzaklaştım ordan Attığım her Adım senin Gibiydi İçimde Küçük Çocuk Var hayatı tersden görmüş biri. Her Yeri Yara Bere Çocuğun Bisikletinden Düşmüş Gibi. Birisi Şimdi Kalk Dedi[Kalk Kalk ] Bugün Ayağa Kalktım Çünki Unuttum Senii !! !!! Çünki Unuttum Seni Lan !!!
Zeus Kabadayı - Yalnız 02:13
Yalnız
Zeus Kabadayı - Durma Dayan Dörtdörtlük) (Ft. Amon) (2014) 04:19
Durma Dayan Dörtdörtlük
Zeus Kabadayı - Tek Başımayım. 03:33
Tek Başımayım. Adım Zeus Kabadayı . Beni tanıdın mı ? Beni tanıdın mı ? ( Söyle Tanıdın mı Lan ?! ) Bu karanlık sokakta tek başımayım . ( Tek başımayım tek ! ) Paramparça oldu kalbim ve 19 Yaşındayım . Susma yalan bu dünya . Bu karanlık sokakta tek başımayım . ( Tek başımayım tek ! ) Paramparça oldu kalbim ve 19 Yaşındayım . Susmaaa yalan bu dünya . Ve de ben bu karanlık sokakta tek adam ölüyorum her gece tıpkı dün gibi . Üşüyorum artık ver ellerini bana Sol yanım acıyor yardım et bana . Ordaki ne yaptı bıraktı Elleri . Her zaman suçluyum beni tabi Bendimi kaldıramıyorum yaptığın hareketi öldüm biliyorum öldü prensesim . Yarına baktığım da Umutsuz bi adam gördüm . Cekip gittiğinde bende senle orda öldüm . Sanki parçalandım benimle kalmalıydın . Cekip gittiğinde gözünün içine bakmalıydım . Tanrım al beni ! Ben bu Acıyla yaşayamam . Gözümden yaşlar aktı hiç bi dalına tutunamam ve Bir hayalim oldu. Cocuklarım ve Ailem . Kaldı bir evim ve Birde suskun mahallem . Şimdi tek başına resimlerine bakıyorum . Bir umutla ben ölürcesine içiyorum . Ve sen yanımda olsan gözümün içine baksan . Elimdeki bu kadehi sen alıp atsan ! Bu karanlık sokakta tek başımayım . Paramparça oldu kalbim ve 19 Yaşındayım . Susmaaa yalan bu dünya .
Zeus Kabadayı & Ozbi Feat. Red - Ölümler 03:21
Ozbi Feat. Red - ölümler
Zeus Kabadayı - İçine Tüküreyim 02:29
Içine Tüküreyim Güzel bir dünya düşün yaşadığını veya öldüğünü düşün yada bir zamanlar� Uyan uyan uyan uyan uyaan ! Bir zamanlar hayatın anlamında ben yüzdüm İçinde arkadaş edindim elimden tuttu sonrada gitti Baktım onunlasın bişey diyemedim Kalk git lan onunla hergün Ben gündüzleri beklerim ama kara gece geldimi Sarhoş olurdum bir bıçak verin bileğimi kesiyim Kullanılmış artık o kadın Birisi söylesin nasıl seveyim İnsanlar üzülme derken şimdi ben onlara gidin mi diyim Haydi kafasına vura vura öldüreyim onu Sonrada gel mi deyim herkesin altına yatan bi kadının Elinden tutup karım mı deyim Bir çare yok tabi anladım eğer varsa söleyinde bileyim Ama yolu yok bunun anlayamıyo musun Bir yol varsa gösterinde gireyim Karanlık odalara ışık ol zamanı gelince kör olayım Fakat isteyemiyorum ben seni görmek Görünce orada mı acıdan öleyim Bağırmak istiyorum doğduğumdan beri yalnız biriyim Ve de gıdıkla olmuyor yapamıyorum sensiz ben hayatta nasıl güleyim Hayatın anlamı denizde kaldı çıkarda üşümeyim Ben yılmadım anlayamıyormusun beni Hayat buysa ben İçine Tüküreyim . Aç gözünü haydi beni kurtar uyannn uyaaannn uyaaannnn Aç gözünü haydi beni kurtarr Uyann uyaaannn uyaaannn
Zeus Kabadayı - Gülümse 02:05
Gülümse Zeus Kabadayı: Hayat! Hiç olmadık yerde insana gülümser Ve hiç olmadık yere de insanın canını yakar Bu benim hayalim, bu benim dünyam Bu benim şiirim. Merhaba hayat. Nereye gidiyorsun? Bu kalbim paramparça benim neden gülüyorsun? Aşkta böyle işte benden alıp gidiyor. Yüreğin kaddarsa seni seviyo. Hey kadın! Nereye gidiyorsun? Senden uzaktayım bundan mutlu mu oluyorsun? Şimdi başkalarıyla mutlu ol Başkalarının altında köpek gibi korku dol Sinirim sana değil, sinirim kaderime Hiçbir içki derman olmaz derdime Seninle hayat döner kendine Ömrüm mermi kadar kısa harbi be Anlat! Anlat dedi bi ses Yanına yaklaştım. Nedir dedim derdin? Derdim sensin dedi Artık senden uzağım hoşçakal. Nakarat (Anıl Ersin): Geri gel demem ki ben sana asla Hayallerinle her gece dön gel resimlerin bendim yetinen Anıl Ersin: Sendin evet bak bu kalbin alevlerin külleri, Düşünmedim sana kadın ben inan birgün dönmeyi Düşünmek istemedim verdiğin bu sözleri Sevgi dedin verdim ulan kadın neyine yetmedi Biranda gel kadın ağrıdı lan sol yanım Stüdyomda kalemlerim duy lan artık feryadı Elvedanı sakla kadın birgün bende ölürsem Gözlerinle tebessümle cennetten gülümse Özledim ben ilgini beklemedim gelmeni Bozdun öyle dengemi Senin kadar sevmedim ki kızım bende kimseyi Anlamazki benim kadar hayatta ölmeyi Nakarat (Anıl Ersin): Geri gel demem ki ben sana asla Hayallerinle her gece dön gel resimlerin bendim yetinen

ZEUS KABADAYI KİMDİR?

Zeus Kabadayı Şarkıları Albümleri:

Haykırış (2017)