Hoşgeldiniz!

Zeus Kabadayı

ZEUS KABADAYI ŞARKILARI

Zeus Kabadayı - Kal Yanımda 04:05
Kal Yanımda Bugün hava cok soğuk .. Sanki bir rüzgar esti . Yanımdan cekip gitti kal yanımdaa Dudaklarım ıslak hala dokunmaa. Belki buluşuruz senle eski günlerde . Kal Yanımdaa. Ben ona yaklaş dedim gelmedi . Belki de Beğenmedi . Arkadaşız dedi bana sanırım sevmiyo beni . Canın saolsun güzelim dedi . Sonrada kendimi aynaya attım gözlerim ağlıyo sanırım yüzümde çizgiler oluşuyo. Kendie bakarak yaşlanıyorum ve her sayfam aynı gidiyo . Annemi soktum devreye canım anam dedim yavrum dedi . Aşık aldım ben anne dedim . Suratıma öyle bi baktı ki sanki ben ölüyorum artık . Birşey diyemedim tamam da şimdi de ne olucak aşık oldum ben anne nedensiz bu gözlerim ağlıyor benim Bırakıp gitti nedenini sorma. Sanki bir rüzgar esti .. Bugün hava çok soğuk .. Sanki bir rüzgar esti . Yanımdan cekip gitti kal yanımdaa Dudaklarım ıslak hala dokunmaa. Belki buluşuruz senle eski günlerde . Kal Yanımdaa. Gelecekteki insan yok oldu bugün . Dünlere nazaran bugün ben iyiyim . Hıckıramıyorum gene sen aklıma gelince susuyorum . Nedendir insan kendine 10 Parmaklı surat yapar . Belki de utanır ağlamaktan . Erkek ya Yakışmaz ağlamak . Güneş battı ve doldur şarabımı dedim kendime . Asma suratını belki yalan dünya durur olur ya başı döner . O zaman bilki senle ben aynı evde olucaz belki cocuklarımız olucak belki senle ben aynı battaniyede sarılıp uykuya dalıcaz ..
Zeus Kabadayı - 14 Şubat 02:55
14 Şubat Asma suratını kalk ve yemin et herkese Bidaha aşk mı lanet olsun bidaha ölmem kimseye Yüzünü görmek dahi istemiyorum düştüm yerlere Elim kolum kanıyo kanasa ne olur kanasa bundan sanane be !! İstediğin hayata gittin istediğine git Beni benimle bırak çok konuşma geçer beş vakit Alışık olduğum durumdu bu !! Canımı sökerek aldılar Seni elimden alıp sonra buruşturup attılar Doldur be meyhaneci içimse bırak yansın Yürekse kurak tarla yağmur olda güller açsın Yağmur arpa oldu dudaklarıma işledi Bir kadın gözünde yaşla canını yakan kim dedi ?? Anne git dedim ! Canımı alsa iyi be canımı aldı ! Sinirden kırıp döküp resimlerini yırttıp attım Elimde bi kaç dikiş sokaklarda yalnızım Hangi kesik adam ederdi sevdiğim bu kansızı ----------------------------------------------- Bi çok şiir yazdım sana hepsi canını yaksın İlk bahar günüydü tanıştık be adın batsın Hayatımda bi çok kişi gözümün içine bakarken Ben seninle kör oldum be birisi gözümü açsınn Beynimin içinde hayaller ve mutlu ev var Gittiğinde bi ben varım bide yetim çocuklar Benim cennetim benimle heryer cehhenem İstediğine sarıl şimdi kimsesizdir mahallem Papatya dolu vazomda şimdi sade kokusu kaldı Elimde bir şarap ve sıgara dolu bi paket vardı İçtim hepsini çiğerlerimi yitirdim Afitap oturdum ve yıldızlarla seviştim Yüzük parmagımda kırılmış yüzükler Söz verilip tutulmamış öksüz hep hayaller Şimdi nerdesin canımı verip solduğum Aşık olmak haram bana canına kurban olduğum.
Zeus Kabadayı - Yalnız 02:13
Yalnız
Zeus Kabadayı - Unuttum Seni (Yeni 2012) 05:35
Unuttum Seni Yağmur olda gel bekliyorum boş bardak gibi dolmayı. Ama Hiç Bir zaman Masum gözler gibi sonuna kadar ben dolmadım. Boş Tarafıma bakıyodun ama sen dolu tarafım uzaklarda. İstersen Kır Parçala Yada uzaklaş ordan adımlarla. Kendini Kandır O zaman Bu Adam beni hiç Sevmiyo Diye. Ben Seni Ben Öyle Sevdimki Bu Kadın bana hiç gelmiyo niye. İstediğine Git ve SarıL'Lan İstediğine Durma Yaklaş. İstediğine Herşeyi Aldır,İstediğinle Durma Oyna.. Her Sokak Da Daha Bi Karanlık Her Adımda Daha Bir Yalnız. Her Sabah Da Yalnız olan ben her geceden karanlıktım. Bastığım adımların her biri kendinden emin değildi. Koşarak Uzaklaştım ordan Attığım her Adım senin Gibiydi İçimde Küçük Çocuk Var hayatı tersden görmüş biri. Her Yeri Yara Bere Çocuğun Bisikletinden Düşmüş Gibi. Birisi Şimdi Kalk Dedi[Kalk Kalk ] Bugün Ayağa Kalktım Çünki Unuttum Senii !! !!! Çünki Unuttum Seni Lan !!!
Zeus Kabadayı Ft. Rapkod - Kalmadı Tek Bir Parçan 02:18
Ft. Rapkod - Kalmadı Tek Bir Parçan
Zeus Kabadayı - Gitme 5 (Video Klip) 03:29
Gitme 5
Zeus Kabadayı - Gitme 4 02:02
Gitme 4
Zeus Kabadayı - Tek Başımayım. 03:33
Tek Başımayım. Adım Zeus Kabadayı . Beni tanıdın mı ? Beni tanıdın mı ? ( Söyle Tanıdın mı Lan ?! ) Bu karanlık sokakta tek başımayım . ( Tek başımayım tek ! ) Paramparça oldu kalbim ve 19 Yaşındayım . Susma yalan bu dünya . Bu karanlık sokakta tek başımayım . ( Tek başımayım tek ! ) Paramparça oldu kalbim ve 19 Yaşındayım . Susmaaa yalan bu dünya . Ve de ben bu karanlık sokakta tek adam ölüyorum her gece tıpkı dün gibi . Üşüyorum artık ver ellerini bana Sol yanım acıyor yardım et bana . Ordaki ne yaptı bıraktı Elleri . Her zaman suçluyum beni tabi Bendimi kaldıramıyorum yaptığın hareketi öldüm biliyorum öldü prensesim . Yarına baktığım da Umutsuz bi adam gördüm . Cekip gittiğinde bende senle orda öldüm . Sanki parçalandım benimle kalmalıydın . Cekip gittiğinde gözünün içine bakmalıydım . Tanrım al beni ! Ben bu Acıyla yaşayamam . Gözümden yaşlar aktı hiç bi dalına tutunamam ve Bir hayalim oldu. Cocuklarım ve Ailem . Kaldı bir evim ve Birde suskun mahallem . Şimdi tek başına resimlerine bakıyorum . Bir umutla ben ölürcesine içiyorum . Ve sen yanımda olsan gözümün içine baksan . Elimdeki bu kadehi sen alıp atsan ! Bu karanlık sokakta tek başımayım . Paramparça oldu kalbim ve 19 Yaşındayım . Susmaaa yalan bu dünya .
Zeus Kabadayı - Zorlama Boşver (Official Video) 02:03
Zorlama Boşver
Zeus Kabadayı Ft.ado - Odadan Çık (2012) 04:12
Ft.Ado - Odadan Çık

ZEUS KABADAYI KİMDİR?