Hoşgeldiniz!

Troll İnternet Fenomenleri

Komik Troll Videoları

Zuhal Topal Programını Trolleyen Korcan 16:49
Zuhal Topal Programını Trolleyen Korcan Muhtemelen belki de şuan bu sitede geziniyor olan Korcan arkadaşımız, Zuhal Topal'ın evlilik programına katılıp, gelin adayını ve stüdyodakileri çok iyi trollüyor. Ben şahsen izlerken inanılmaz zevk aldım, sizlerle de paylaşayım dedim. Zuhal Topal 'ın trollediğini anlıyor fakat çaktırmamaya çalışıyor. Teşekkürler Korcan, büyük özgüvenin için.
Sözde Soykırımcı Ermenileri Trolleyen Türk Pilot 00:41
Sözde Soykırımcı Ermenileri Trolleyen Türk Pilot Geçtiğimiz Nisan ayında Amerika'nın Los Angeles eyaletindeki Türk konsolosluğu önünde Türkiye karşıtı eylem yapan Erm*nilere en güzel dersi veren pilot.
Paris Metrosu'nu Trolleyen Adanalı 00:28
Paris Metrosu'nu Trolleyen Adanalı Adanalı arkadaşımız gurbette dahi muavinlerin yokluğunu aratmıyor.
Ajdar'ı Trolleyen Genç 00:36
Ajdar'ı Trolleyen Genç Popstar, hiperstar, dünya starı pop sanatçımız Ajdar'ı yakalayan bir hayranı fotoğraf çekinmek istemiş.
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 00:48
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) Burger Kingde atı kesilen vatandasın yürekler acıtan isyanı. giriş on numara. iyi seyirler hadi öptüm.
Ferrari ile Kız Trollemek - Hayrettin 01:57
Ferrari ile Kız Trollemek - Hayrettin Hayrettini hepiniz bilirsiniz. Ferrari ile bir kezbanotun karşısındaki insana bakışını nasıl değişebileciğini gösteren bir kamera şakası yapmışlar. İyi seyirler.
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri 00:36
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri Görüntüler Suriye'nin İdlip şehrinde çekilmiş. Suriye Ordusu mensubu asker ''Tekbir'' diyor, El-Nusralılar ''Allahuakbar'' diyor, hemen sonra da Suriye askeri ateş etmeye başlıyor. Suriye askerinin çatışma esnasındaki rahat tavırları ilgi çekici. Anlaşılan o ki ölümle burun buruna gelmek de monotonlaşabiliyor. İyi seyirler.
Kızın Videosunu Trolleyen Kedi 00:15
Kızın Videosunu Trolleyen Kedi Size bu çok bile diyerek kızın yoga videosunu kameraya headshot yaparak kesen kedi.
Kocaeli'de Üniversiteliler Özel Güvenliği Yine Trollemesi 00:56
Kocaeli'de Üniversiteliler Özel Güvenliği Yine Trollemesi Kocaeli Kolektif Oltaya gelme 1 Mayıs'a gel diyerek Özel güvenliği trolledi
Eşi Tarafından Fena Troll'lenen Futbol Fanatiği Adam 04:37
Eşi Tarafından Fena Troll'lenen Futbol Fanatiği Adam Türkiye-Hırvatistan maçını izleyen İzzet, hakaretler ettiği eşi tarafından efsane troll'lendi. Kendisine hakaret ederek maçı izlemeyi yasaklayan İzzet'ten intikam almak adına telefon uygulamasından televizyonu kapatan kadının kaydettiği görüntüler sporu seven insanları derinden düşündürüyor. Gerçekten de bu kadar fanatik olmaya gerek var mı? Yenilen gol sonrası 'Şampiyon mu olduk yoksa?' sorusu ile sinirlenen İzzet, eşine hakaret etmeye başlıyor.
Rapçi Heja'nın Röportajı Trollemesi 02:54
Rapçi Heja'nın Röportajı Trollemesi Gazeteci olan babası Selim Dindar suikaste uğrayarak öldürülen kendisi de rap müzikle uğraşan Heja'nın Ahsen Tv'nin tahminim üzerine sırf sakallı olduğu için çevirip röportaj yapmak istemesi üzerine spikeri trollemesi...
İsrailli Askerlerin Filistinli Muhabiri Trollemesi 00:30
İsrailli Askerlerin Filistinli Muhabiri Trollemesi Canlı yayın sırasında filistinli kadın muhabiri trolleyen idf mensuplarını izliyoruz, kaynak olarak kullandığım russian today kanalı olayı 'taciz' gibisinden uyarıcı kelimelerle yayınlamış olsada sanki yapılanlar makarasınaymış gibi duruyor.
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) 00:28
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) Cansız mankeni nerden bulup sınıfa getirdiniz? Eğitim sistemi giderek gelişiyor.
Kazıkçı Emlakçı Teyzeyi Trollemece! (Küfür İçerir) 00:47
Kazıkçı Emlakçı Teyzeyi Trollemece! (Küfür İçerir) Kazıkçı Emlakçı teyzemiz, pis mazotlu yer altı ve dağ başı evlerin günlüğüne 250 300 lira isteyince trollemek isteyen Aras hiç beklemediği haklı tepkiyle karşılaşıyor bizim demek istediklerimizi söyledin teyzeciğim sağol.
Rémi Gaillard Şampiyon Voleybol Takımının Seremonisini Trolllerse 00:55
Rémi Gaillard Şampiyon Voleybol Takımının Seremonisini Trolllerse Dübya şampiyonu olan voleybol takımının fotoğraf çekimi sırasında araya karışan Youtuber Rémi Gaillard fark edilmeyince ortaya bu anlar çıktı.