Hoşgeldiniz!

Troll İnternet Fenomenleri

Komik Troll Videoları

Öğrencilerini Trolleyen Öğretmen 00:03
Öğrencilerini Trolleyen Öğretmen 25 dakika varken 1 dakika kaldı diyen troll öğretmen
Bale ve Operayla Rusları Trollemek 00:26
Bale ve Operayla Rusları Trollemek İstanbul'da yaşayan Aras Karafil adlı arkadaşımız boş zamanlarında insanları trollüyor ve abuk sabuk videolar çekiyor. Kendine has enteresan bir tarzı var. Bu da onlardan biri. Takip etmek isteyenler aşağıdaki linklerden ona ulaşabilir. https://www.facebook.com/araskarafil https://www.youtube.com/araskarafil
Rambo Okan A Spor Ekranlarında Galatasaraylıları Trolledi 00:19
Rambo Okan A Spor Ekranlarında Galatasaraylıları Trolledi Rambo Okan Fenerbahçe Kayserispor maçının öncesinde a spor canlı yayınında 6-0 hareketi yaparak Galatasarylıları trolledi
Anneannesini Trolleyen Çocuk 00:45
Anneannesini Trolleyen Çocuk Sihirbazlık gösterisi yapma bahanesiyle bilgisayarının web kamerasını açıp karşısına geçen çocuk, anneannesini de gösterisinde kullandı. Başından beri torununun sihirbazlık yapacağını sanan anneannesi ise karşılaştığı durum sonrası şoke oldu.
Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci 00:34
Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci Sokakta çöğdürürken ortamda bulunabilecek iyi sıhhatte olsunları kaçırmak için en etkili yöntem önce tükürmek, sonra destur çekmek ve akabinde çöğdürmek şeklinde olmalıdır.
Remi Gaillard'ın 2016'da Yaptığı Birbirinden Yaratıcı Troll'lükler 08:54
Remi Gaillard'ın 2016'da Yaptığı Birbirinden Yaratıcı Troll'lükler Rémi Gaillard ismini bilmeyen, duymayan veya saygı duymayan yoktur. Zekice düşünülmüş troll'lükleriyle internetin en sevilen isimlerinden olan Remi, 2016'da yayınladığı en iyi videolarından bir derleme yayınladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Arnavutluk Taraftarının Trt Muhabirini Trollemesi 01:47
Arnavutluk Taraftarının Trt Muhabirini Trollemesi Arnavutluk'un tarihinde ilk kez katıldığı Avrupa Şampiyonası'nda aldığı galibiyet sonrası taraftarlar büyük sevinç yaşadı. TRT muhabirinin stadyumun çevresinden yaptığı yayında ise, arnavutluk taraftarının hedefi haline geldi. İzliyoruz efendim.
Sinekkapan Çiçeğini Trollemek 00:55
Sinekkapan Çiçeğini Trollemek Adam habire çiçeği kandırıyor. Sinek hariç vermediği şey kalmadı canım bitkiye.. Videonun sonlarına doğru çiçek sövecek sandım ağzını öyle bir açıyor ki ana avrat dümdüz gidecek gibi
Irak'ta Bir Sniper'ı Trolleyen Asker 01:09
Irak'ta Bir Sniper'ı Trolleyen Asker Savas halinde böyle köşeye sıkıştığında makara yapmazsın koordinat alıp verir, tehlikeyi yok etmeye çalışırsın.Ne gerekiyorsa artık onu yaparsın.
Lc Waikiki'yi Efsane Trolleyen Çocuk 01:13
Lc Waikiki'yi Efsane Trolleyen Çocuk YouTube'da yüzlerce prank videosu izledim ama böylesini gerçekten görmedim. Videoda sosyal medyanın çocuklar üzerindeki etkisini açık bir şekilde görebilirsiniz efenim, izliyoruz.
Zuhal Topal Programını Trolleyen Korcan 16:49
Zuhal Topal Programını Trolleyen Korcan Muhtemelen belki de şuan bu sitede geziniyor olan Korcan arkadaşımız, Zuhal Topal'ın evlilik programına katılıp, gelin adayını ve stüdyodakileri çok iyi trollüyor. Ben şahsen izlerken inanılmaz zevk aldım, sizlerle de paylaşayım dedim. Zuhal Topal 'ın trollediğini anlıyor fakat çaktırmamaya çalışıyor. Teşekkürler Korcan, büyük özgüvenin için.
Sözde Soykırımcı Ermenileri Trolleyen Türk Pilot 00:41
Sözde Soykırımcı Ermenileri Trolleyen Türk Pilot Geçtiğimiz Nisan ayında Amerika'nın Los Angeles eyaletindeki Türk konsolosluğu önünde Türkiye karşıtı eylem yapan Erm*nilere en güzel dersi veren pilot.
Paris Metrosu'nu Trolleyen Adanalı 00:28
Paris Metrosu'nu Trolleyen Adanalı Adanalı arkadaşımız gurbette dahi muavinlerin yokluğunu aratmıyor.
Ajdar'ı Trolleyen Genç 00:36
Ajdar'ı Trolleyen Genç Popstar, hiperstar, dünya starı pop sanatçımız Ajdar'ı yakalayan bir hayranı fotoğraf çekinmek istemiş.
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 00:48
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) Burger Kingde atı kesilen vatandasın yürekler acıtan isyanı. giriş on numara. iyi seyirler hadi öptüm.
Ferrari ile Kız Trollemek - Hayrettin 01:57
Ferrari ile Kız Trollemek - Hayrettin Hayrettini hepiniz bilirsiniz. Ferrari ile bir kezbanotun karşısındaki insana bakışını nasıl değişebileciğini gösteren bir kamera şakası yapmışlar. İyi seyirler.
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri 00:36
Çatışmada El Nusralıları Trolleyen Suriye Askeri Görüntüler Suriye'nin İdlip şehrinde çekilmiş. Suriye Ordusu mensubu asker ''Tekbir'' diyor, El-Nusralılar ''Allahuakbar'' diyor, hemen sonra da Suriye askeri ateş etmeye başlıyor. Suriye askerinin çatışma esnasındaki rahat tavırları ilgi çekici. Anlaşılan o ki ölümle burun buruna gelmek de monotonlaşabiliyor. İyi seyirler.
Kızın Videosunu Trolleyen Kedi 00:15
Kızın Videosunu Trolleyen Kedi Size bu çok bile diyerek kızın yoga videosunu kameraya headshot yaparak kesen kedi.
Kocaeli'de Üniversiteliler Özel Güvenliği Yine Trollemesi 00:56
Kocaeli'de Üniversiteliler Özel Güvenliği Yine Trollemesi Kocaeli Kolektif Oltaya gelme 1 Mayıs'a gel diyerek Özel güvenliği trolledi
Eşi Tarafından Fena Troll'lenen Futbol Fanatiği Adam 04:37
Eşi Tarafından Fena Troll'lenen Futbol Fanatiği Adam Türkiye-Hırvatistan maçını izleyen İzzet, hakaretler ettiği eşi tarafından efsane troll'lendi. Kendisine hakaret ederek maçı izlemeyi yasaklayan İzzet'ten intikam almak adına telefon uygulamasından televizyonu kapatan kadının kaydettiği görüntüler sporu seven insanları derinden düşündürüyor. Gerçekten de bu kadar fanatik olmaya gerek var mı? Yenilen gol sonrası 'Şampiyon mu olduk yoksa?' sorusu ile sinirlenen İzzet, eşine hakaret etmeye başlıyor.
Rapçi Heja'nın Röportajı Trollemesi 02:54
Rapçi Heja'nın Röportajı Trollemesi Gazeteci olan babası Selim Dindar suikaste uğrayarak öldürülen kendisi de rap müzikle uğraşan Heja'nın Ahsen Tv'nin tahminim üzerine sırf sakallı olduğu için çevirip röportaj yapmak istemesi üzerine spikeri trollemesi...
İsrailli Askerlerin Filistinli Muhabiri Trollemesi 00:30
İsrailli Askerlerin Filistinli Muhabiri Trollemesi Canlı yayın sırasında filistinli kadın muhabiri trolleyen idf mensuplarını izliyoruz, kaynak olarak kullandığım russian today kanalı olayı 'taciz' gibisinden uyarıcı kelimelerle yayınlamış olsada sanki yapılanlar makarasınaymış gibi duruyor.
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) 00:28
Cansız Mankenle Öğretmen Trollemek (Thug Life İçerir) Cansız mankeni nerden bulup sınıfa getirdiniz? Eğitim sistemi giderek gelişiyor.
Kazıkçı Emlakçı Teyzeyi Trollemece! (Küfür İçerir) 00:47
Kazıkçı Emlakçı Teyzeyi Trollemece! (Küfür İçerir) Kazıkçı Emlakçı teyzemiz, pis mazotlu yer altı ve dağ başı evlerin günlüğüne 250 300 lira isteyince trollemek isteyen Aras hiç beklemediği haklı tepkiyle karşılaşıyor bizim demek istediklerimizi söyledin teyzeciğim sağol.
Rémi Gaillard Şampiyon Voleybol Takımının Seremonisini Trolllerse 00:55
Rémi Gaillard Şampiyon Voleybol Takımının Seremonisini Trolllerse Dübya şampiyonu olan voleybol takımının fotoğraf çekimi sırasında araya karışan Youtuber Rémi Gaillard fark edilmeyince ortaya bu anlar çıktı.